Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
13
Premier League
Botsvana

Premier League

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier League
1 Galaxy FC Galaxy FC 20 12 5 3 37:15 22 41 W
Botswana Railways Highlanders Botswana Railways Highlanders
01.02.20 0 : 4 Zafer
Galaxy FC Galaxy FC
D
Tafic FC Tafic FC
12.02.20 1 : 1 Beraberlik
Galaxy FC Galaxy FC
L
Galaxy FC Galaxy FC
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Security Systems FC Security Systems FC
W
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
29.02.20 0 : 1 Zafer
Galaxy FC Galaxy FC
D
Galaxy FC Galaxy FC
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Township Rollers Township Rollers
2 Township Rollers Township Rollers 20 12 4 4 45:20 25 40 L
Gilport Lions Gilport Lions
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Township Rollers Township Rollers
W
Township Rollers Township Rollers
16.02.20 1 : 0 Zafer
Prisons Xi Gaborone Prisons Xi Gaborone
W
Township Rollers Township Rollers
19.02.20 4 : 1 Zafer
Tafic FC Tafic FC
L
Gaborone United Gaborone United
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Township Rollers Township Rollers
D
Galaxy FC Galaxy FC
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Township Rollers Township Rollers
3 Orapa United Orapa United 20 12 4 4 33:13 20 40 W
BDF XI BDF XI
18.01.20 0 : 4 Zafer
Orapa United Orapa United
L
Orapa United Orapa United
01.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Gaborone United Gaborone United
W
Orapa United Orapa United
14.02.20 2 : 0 Zafer
Molepolole City Stars Molepolole City Stars
L
Notwane Notwane
28.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Orapa United Orapa United
D
Orapa United Orapa United
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Tafic FC Tafic FC
4 Security Systems FC Security Systems FC 20 11 6 3 29:17 12 39 D
Security Systems FC Security Systems FC
17.01.20 1 : 1 Beraberlik
Gilport Lions Gilport Lions
D
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
02.02.20 3 : 3 Beraberlik
Security Systems FC Security Systems FC
W
Galaxy FC Galaxy FC
16.02.20 0 : 1 Zafer
Security Systems FC Security Systems FC
L
Security Systems FC Security Systems FC
29.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Extension Gunners Extension Gunners
D
Gaborone United Gaborone United
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Security Systems FC Security Systems FC
5 Gaborone United Gaborone United 20 10 6 4 31:17 14 36 W
Notwane Notwane
18.01.20 0 : 2 Zafer
Gaborone United Gaborone United
W
Orapa United Orapa United
01.02.20 0 : 2 Zafer
Gaborone United Gaborone United
W
Gaborone United Gaborone United
15.02.20 2 : 0 Zafer
Miscellaneous SC Miscellaneous SC
W
Gaborone United Gaborone United
01.03.20 2 : 1 Zafer
Township Rollers Township Rollers
D
Gaborone United Gaborone United
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Security Systems FC Security Systems FC
6 Prisons Xi Gaborone Prisons Xi Gaborone 20 9 5 6 21:27 -6 32 W
Miscellaneous SC Miscellaneous SC
17.01.20 0 : 1 Zafer
Prisons Xi Gaborone Prisons Xi Gaborone
W
Prisons Xi Gaborone Prisons Xi Gaborone
01.02.20 2 : 1 Zafer
Tafic FC Tafic FC
L
Township Rollers Township Rollers
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Prisons Xi Gaborone Prisons Xi Gaborone
W
Prisons Xi Gaborone Prisons Xi Gaborone
29.02.20 2 : 1 Zafer
Molepolole City Stars Molepolole City Stars
D
Prisons Xi Gaborone Prisons Xi Gaborone
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Extension Gunners Extension Gunners
7 Botswana Railways Highlanders Botswana Railways Highlanders 20 9 4 7 28:27 1 31 W
Botswana Railways Highlanders Botswana Railways Highlanders
18.01.20 2 : 0 Zafer
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
L
Botswana Railways Highlanders Botswana Railways Highlanders
01.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Galaxy FC Galaxy FC
D
Extension Gunners Extension Gunners
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Botswana Railways Highlanders Botswana Railways Highlanders
L
Botswana Railways Highlanders Botswana Railways Highlanders
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Police XI Police XI
D
Botswana Railways Highlanders Botswana Railways Highlanders
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Notwane Notwane
8 BDF XI BDF XI 20 7 7 6 27:22 5 28 W
Extension Gunners Extension Gunners
01.02.20 1 : 4 Zafer
BDF XI BDF XI
W
Gilport Lions Gilport Lions
12.02.20 0 : 2 Zafer
BDF XI BDF XI
D
Police XI Police XI
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
BDF XI BDF XI
L
BDF XI BDF XI
27.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Gilport Lions Gilport Lions
D
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
BDF XI BDF XI
9 Police XI Police XI 20 6 7 7 20:23 -3 25 L
Township Rollers Township Rollers
19.01.20 7 : 0 Kaybetmek
Police XI Police XI
L
Police XI Police XI
01.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Notwane Notwane
D
Police XI Police XI
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
BDF XI BDF XI
W
Botswana Railways Highlanders Botswana Railways Highlanders
29.02.20 0 : 1 Zafer
Police XI Police XI
D
Miscellaneous SC Miscellaneous SC
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Police XI Police XI
10 Gilport Lions Gilport Lions 20 6 3 11 19:30 -11 21 W
Gilport Lions Gilport Lions
01.02.20 2 : 1 Zafer
Township Rollers Township Rollers
L
Gilport Lions Gilport Lions
12.02.20 0 : 2 Kaybetmek
BDF XI BDF XI
L
Tafic FC Tafic FC
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Gilport Lions Gilport Lions
W
BDF XI BDF XI
27.02.20 0 : 1 Zafer
Gilport Lions Gilport Lions
D
Gilport Lions Gilport Lions
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Molepolole City Stars Molepolole City Stars
11 Notwane Notwane 20 7 4 9 22:26 -4 19 L
Notwane Notwane
18.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Gaborone United Gaborone United
W
Police XI Police XI
01.02.20 2 : 3 Zafer
Notwane Notwane
W
Notwane Notwane
14.02.20 2 : 0 Zafer
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
W
Notwane Notwane
28.02.20 1 : 0 Zafer
Orapa United Orapa United
D
Botswana Railways Highlanders Botswana Railways Highlanders
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Notwane Notwane
12 Extension Gunners Extension Gunners 20 7 3 10 30:36 -6 18 W
Tafic FC Tafic FC
18.01.20 0 : 2 Zafer
Extension Gunners Extension Gunners
L
Extension Gunners Extension Gunners
01.02.20 1 : 4 Kaybetmek
BDF XI BDF XI
D
Extension Gunners Extension Gunners
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Botswana Railways Highlanders Botswana Railways Highlanders
W
Security Systems FC Security Systems FC
29.02.20 1 : 3 Zafer
Extension Gunners Extension Gunners
D
Prisons Xi Gaborone Prisons Xi Gaborone
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Extension Gunners Extension Gunners
13 Morupule Wanderers Morupule Wanderers 20 4 6 10 18:27 -9 18 L
Botswana Railways Highlanders Botswana Railways Highlanders
18.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
D
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
02.02.20 3 : 3 Beraberlik
Security Systems FC Security Systems FC
L
Notwane Notwane
14.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
L
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Galaxy FC Galaxy FC
D
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
BDF XI BDF XI
14 Tafic FC Tafic FC 20 4 6 10 21:36 -15 18 D
Tafic FC Tafic FC
12.02.20 1 : 1 Beraberlik
Galaxy FC Galaxy FC
W
Tafic FC Tafic FC
16.02.20 2 : 0 Zafer
Gilport Lions Gilport Lions
L
Township Rollers Township Rollers
19.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Tafic FC Tafic FC
W
Miscellaneous SC Miscellaneous SC
28.02.20 1 : 2 Zafer
Tafic FC Tafic FC
D
Orapa United Orapa United
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Tafic FC Tafic FC
15 Molepolole City Stars Molepolole City Stars 20 3 5 12 13:30 -17 11 L
Galaxy FC Galaxy FC
18.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Molepolole City Stars Molepolole City Stars
L
Molepolole City Stars Molepolole City Stars
01.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Miscellaneous SC Miscellaneous SC
L
Orapa United Orapa United
14.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Molepolole City Stars Molepolole City Stars
L
Prisons Xi Gaborone Prisons Xi Gaborone
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Molepolole City Stars Molepolole City Stars
D
Gilport Lions Gilport Lions
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Molepolole City Stars Molepolole City Stars
16 Miscellaneous SC Miscellaneous SC 20 2 3 15 16:44 -28 9 L
Miscellaneous SC Miscellaneous SC
17.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Prisons Xi Gaborone Prisons Xi Gaborone
W
Molepolole City Stars Molepolole City Stars
01.02.20 2 : 3 Zafer
Miscellaneous SC Miscellaneous SC
L
Gaborone United Gaborone United
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Miscellaneous SC Miscellaneous SC
L
Miscellaneous SC Miscellaneous SC
28.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Tafic FC Tafic FC
D
Miscellaneous SC Miscellaneous SC
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Police XI Police XI
Champions League
Relegation
Daha fazla göster

Premier League - turnuva, düzenleyen Botsvana. Katılmak için başvuru veren turnuva 16 futbol takımları. Bugünkü duruma göre final birinciliğine en yakın olanlar lig. Bunlar:
Galaxy FC - 41 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 12, yenilme 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
Township Rollers - 40 puan, kazanılan yarışmalar 12, skorsuz maçlar 4, beraberlik 4.
Orapa United - 40 puan, kazanılan yarışmalar 12, yenilmeler 4, beraberlik 4.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premier League (Botsvana) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Premier League (Botsvana) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.