Premier League
Botsvana

Premier League

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier League
1 Jwaneng Galaxy Jwaneng Galaxy 20 12 5 3 37:15 22 41 W
Jwaneng Galaxy Jwaneng Galaxy
18.01.20 1 : 0 Zafer
Molepolole City Stars Molepolole City Stars
W
Botsvana Railways Highlanders Botsvana Railways Highlanders
01.02.20 0 : 4 Zafer
Jwaneng Galaxy Jwaneng Galaxy
D
Tafic FC Tafic FC
12.02.20 1 : 1 Beraberlik
Jwaneng Galaxy Jwaneng Galaxy
L
Jwaneng Galaxy Jwaneng Galaxy
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Security Systems Security Systems
W
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
29.02.20 0 : 1 Zafer
Jwaneng Galaxy Jwaneng Galaxy
2 Township Rollers Township Rollers 20 12 4 4 45:20 25 40 W
Township Rollers Township Rollers
19.01.20 7 : 0 Zafer
Police XI Police XI
L
Gilport Lions Gilport Lions
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Township Rollers Township Rollers
W
Township Rollers Township Rollers
16.02.20 1 : 0 Zafer
Prisons Gaborone XI Prisons Gaborone XI
W
Township Rollers Township Rollers
19.02.20 4 : 1 Zafer
Tafic FC Tafic FC
L
Gaborone United FC Gaborone United FC
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Township Rollers Township Rollers
3 Orapa United FC Orapa United FC 20 12 4 4 33:13 20 40 L
Orapa United FC Orapa United FC
11.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Prisons Gaborone XI Prisons Gaborone XI
W
BDF XI BDF XI
18.01.20 0 : 4 Zafer
Orapa United FC Orapa United FC
L
Orapa United FC Orapa United FC
01.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Gaborone United FC Gaborone United FC
W
Orapa United FC Orapa United FC
14.02.20 2 : 0 Zafer
Molepolole City Stars Molepolole City Stars
L
Notwane F.C. Notwane F.C.
28.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Orapa United FC Orapa United FC
4 Security Systems Security Systems 20 11 6 3 29:17 12 39 D
Molepolole City Stars Molepolole City Stars
11.01.20 0 : 0 Beraberlik
Security Systems Security Systems
D
Security Systems Security Systems
17.01.20 1 : 1 Beraberlik
Gilport Lions Gilport Lions
D
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
02.02.20 3 : 3 Beraberlik
Security Systems Security Systems
W
Jwaneng Galaxy Jwaneng Galaxy
16.02.20 0 : 1 Zafer
Security Systems Security Systems
L
Security Systems Security Systems
29.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Extension Gunners Extension Gunners
5 Gaborone United FC Gaborone United FC 20 10 6 4 31:17 14 36 L
Gaborone United FC Gaborone United FC
12.01.20 1 : 3 Kaybetmek
Jwaneng Galaxy Jwaneng Galaxy
W
Notwane F.C. Notwane F.C.
18.01.20 0 : 2 Zafer
Gaborone United FC Gaborone United FC
W
Orapa United FC Orapa United FC
01.02.20 0 : 2 Zafer
Gaborone United FC Gaborone United FC
W
Gaborone United FC Gaborone United FC
15.02.20 2 : 0 Zafer
Miscellaneous FC Miscellaneous FC
W
Gaborone United FC Gaborone United FC
01.03.20 2 : 1 Zafer
Township Rollers Township Rollers
6 Prisons Gaborone XI Prisons Gaborone XI 20 9 5 6 21:27 -6 32 W
Orapa United FC Orapa United FC
11.01.20 0 : 1 Zafer
Prisons Gaborone XI Prisons Gaborone XI
W
Miscellaneous FC Miscellaneous FC
17.01.20 0 : 1 Zafer
Prisons Gaborone XI Prisons Gaborone XI
W
Prisons Gaborone XI Prisons Gaborone XI
01.02.20 2 : 1 Zafer
Tafic FC Tafic FC
L
Township Rollers Township Rollers
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Prisons Gaborone XI Prisons Gaborone XI
W
Prisons Gaborone XI Prisons Gaborone XI
29.02.20 2 : 1 Zafer
Molepolole City Stars Molepolole City Stars
7 Botsvana Railways Highlanders Botsvana Railways Highlanders 20 9 4 7 28:27 1 31 W
Gilport Lions Gilport Lions
12.01.20 0 : 1 Zafer
Botsvana Railways Highlanders Botsvana Railways Highlanders
W
Botsvana Railways Highlanders Botsvana Railways Highlanders
18.01.20 2 : 0 Zafer
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
L
Botsvana Railways Highlanders Botsvana Railways Highlanders
01.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Jwaneng Galaxy Jwaneng Galaxy
D
Extension Gunners Extension Gunners
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Botsvana Railways Highlanders Botsvana Railways Highlanders
L
Botsvana Railways Highlanders Botsvana Railways Highlanders
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Police XI Police XI
8 BDF XI BDF XI 20 7 7 6 27:22 5 28 L
BDF XI BDF XI
18.01.20 0 : 4 Kaybetmek
Orapa United FC Orapa United FC
W
Extension Gunners Extension Gunners
01.02.20 1 : 4 Zafer
BDF XI BDF XI
W
Gilport Lions Gilport Lions
12.02.20 0 : 2 Zafer
BDF XI BDF XI
D
Police XI Police XI
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
BDF XI BDF XI
L
BDF XI BDF XI
27.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Gilport Lions Gilport Lions
9 Police XI Police XI 20 6 7 7 20:23 -3 25 W
Extension Gunners Extension Gunners
11.01.20 1 : 4 Zafer
Police XI Police XI
L
Township Rollers Township Rollers
19.01.20 7 : 0 Kaybetmek
Police XI Police XI
L
Police XI Police XI
01.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Notwane F.C. Notwane F.C.
D
Police XI Police XI
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
BDF XI BDF XI
W
Botsvana Railways Highlanders Botsvana Railways Highlanders
29.02.20 0 : 1 Zafer
Police XI Police XI
10 Gilport Lions Gilport Lions 20 6 3 11 19:30 -11 21 D
Security Systems Security Systems
17.01.20 1 : 1 Beraberlik
Gilport Lions Gilport Lions
W
Gilport Lions Gilport Lions
01.02.20 2 : 1 Zafer
Township Rollers Township Rollers
L
Gilport Lions Gilport Lions
12.02.20 0 : 2 Kaybetmek
BDF XI BDF XI
L
Tafic FC Tafic FC
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Gilport Lions Gilport Lions
W
BDF XI BDF XI
27.02.20 0 : 1 Zafer
Gilport Lions Gilport Lions
11 Notwane F.C. Notwane F.C. 20 7 4 9 22:26 -4 19 L
Notwane F.C. Notwane F.C.
12.01.20 1 : 3 Kaybetmek
Township Rollers Township Rollers
L
Notwane F.C. Notwane F.C.
18.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Gaborone United FC Gaborone United FC
W
Police XI Police XI
01.02.20 2 : 3 Zafer
Notwane F.C. Notwane F.C.
W
Notwane F.C. Notwane F.C.
14.02.20 2 : 0 Zafer
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
W
Notwane F.C. Notwane F.C.
28.02.20 1 : 0 Zafer
Orapa United FC Orapa United FC
12 Extension Gunners Extension Gunners 20 7 3 10 30:36 -6 18 L
Extension Gunners Extension Gunners
11.01.20 1 : 4 Kaybetmek
Police XI Police XI
W
Tafic FC Tafic FC
18.01.20 0 : 2 Zafer
Extension Gunners Extension Gunners
L
Extension Gunners Extension Gunners
01.02.20 1 : 4 Kaybetmek
BDF XI BDF XI
D
Extension Gunners Extension Gunners
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Botsvana Railways Highlanders Botsvana Railways Highlanders
W
Security Systems Security Systems
29.02.20 1 : 3 Zafer
Extension Gunners Extension Gunners
13 Morupule Wanderers Morupule Wanderers 20 4 6 10 18:27 -9 18 W
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
11.01.20 3 : 0 Zafer
Miscellaneous FC Miscellaneous FC
L
Botsvana Railways Highlanders Botsvana Railways Highlanders
18.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
D
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
02.02.20 3 : 3 Beraberlik
Security Systems Security Systems
L
Notwane F.C. Notwane F.C.
14.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
L
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Jwaneng Galaxy Jwaneng Galaxy
14 Tafic FC Tafic FC 20 4 6 10 21:36 -15 18 L
Prisons Gaborone XI Prisons Gaborone XI
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Tafic FC Tafic FC
D
Tafic FC Tafic FC
12.02.20 1 : 1 Beraberlik
Jwaneng Galaxy Jwaneng Galaxy
W
Tafic FC Tafic FC
16.02.20 2 : 0 Zafer
Gilport Lions Gilport Lions
L
Township Rollers Township Rollers
19.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Tafic FC Tafic FC
W
Miscellaneous FC Miscellaneous FC
28.02.20 1 : 2 Zafer
Tafic FC Tafic FC
15 Molepolole City Stars Molepolole City Stars 20 3 5 12 13:30 -17 11 D
Molepolole City Stars Molepolole City Stars
11.01.20 0 : 0 Beraberlik
Security Systems Security Systems
L
Jwaneng Galaxy Jwaneng Galaxy
18.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Molepolole City Stars Molepolole City Stars
L
Molepolole City Stars Molepolole City Stars
01.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Miscellaneous FC Miscellaneous FC
L
Orapa United FC Orapa United FC
14.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Molepolole City Stars Molepolole City Stars
L
Prisons Gaborone XI Prisons Gaborone XI
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Molepolole City Stars Molepolole City Stars
16 Miscellaneous FC Miscellaneous FC 20 2 3 15 16:44 -28 9 L
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
11.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Miscellaneous FC Miscellaneous FC
L
Miscellaneous FC Miscellaneous FC
17.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Prisons Gaborone XI Prisons Gaborone XI
W
Molepolole City Stars Molepolole City Stars
01.02.20 2 : 3 Zafer
Miscellaneous FC Miscellaneous FC
L
Gaborone United FC Gaborone United FC
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Miscellaneous FC Miscellaneous FC
L
Miscellaneous FC Miscellaneous FC
28.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Tafic FC Tafic FC
Champions League
Relegation
Daha fazla göster

Premier League - şampiyona, düzenleyen Botsvana. Katılan şampiyona 16 futbol kulüpleri. Bugün altın madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Jwaneng Galaxy - 41 puan, yengi 12, kaybedilen oyunlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
Township Rollers - 40 sayı, kazanılan maçlar 12, skorsuz yarışmalar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Orapa United FC - 40 madde, kazanılan maçlar 12, yenilmeler 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premier League (Botsvana) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Premier League (Botsvana) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.