Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
14
Prva League - Rep Srpske
Bosna Hersek

Prva League - Rep Srpske

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Prva Liga, Rep of Srpska
1 FK KRUPA FK KRUPA 14 12 2 0 34:6 28 38 D
FK Slavija Sarajevo FK Slavija Sarajevo
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
FK KRUPA FK KRUPA
W
FK KRUPA FK KRUPA
02.11.19 2 : 0 Zafer
FK Alfa Modrica FK Alfa Modrica
W
FK PODRINJE FK PODRINJE
09.11.19 0 : 2 Zafer
FK KRUPA FK KRUPA
D
FK KRUPA FK KRUPA
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
W
FK KRUPA FK KRUPA
07.03.20 2 : 0 Zafer
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
2 FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 14 8 3 3 20:7 13 27 D
FK Alfa Modrica FK Alfa Modrica
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
W
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
02.11.19 2 : 0 Zafer
FK PODRINJE FK PODRINJE
L
FK Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska
09.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
D
FK KRUPA FK KRUPA
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
L
FK KRUPA FK KRUPA
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
3 FK Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 14 6 4 4 15:16 -1 22 D
FK Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
FK PODRINJE FK PODRINJE
L
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
02.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FK Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska
W
FK Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska
09.11.19 2 : 1 Zafer
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
D
FK Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska
D
FK Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
FK Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska
4 FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka 13 4 4 5 10:12 -2 16 D
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
FK TEKSTILAC DERVENTA FK TEKSTILAC DERVENTA
W
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
02.11.19 2 : 0 Zafer
FK Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska
W
FK Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko
06.11.19 1 : 2 Zafer
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
D
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Slavija Sarajevo FK Slavija Sarajevo
D
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
FK Slavija Sarajevo FK Slavija Sarajevo
5 FK Alfa Modrica FK Alfa Modrica 13 4 2 7 15:15 -2 14 L
FK PODRINJE FK PODRINJE
19.10.19 2 : 0 Kaybetmek
FK Alfa Modrica FK Alfa Modrica
D
FK Alfa Modrica FK Alfa Modrica
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
L
FK KRUPA FK KRUPA
02.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FK Alfa Modrica FK Alfa Modrica
D
FK TEKSTILAC DERVENTA FK TEKSTILAC DERVENTA
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Alfa Modrica FK Alfa Modrica
W
FK TEKSTILAC DERVENTA FK TEKSTILAC DERVENTA
07.03.20 1 : 3 Zafer
FK Alfa Modrica FK Alfa Modrica
6 FK Slavija Sarajevo FK Slavija Sarajevo 13 2 7 4 14:20 -6 13 L
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
19.10.19 2 : 1 Kaybetmek
FK Slavija Sarajevo FK Slavija Sarajevo
D
FK Slavija Sarajevo FK Slavija Sarajevo
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
FK KRUPA FK KRUPA
D
FK Slavija Sarajevo FK Slavija Sarajevo
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK TEKSTILAC DERVENTA FK TEKSTILAC DERVENTA
D
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Slavija Sarajevo FK Slavija Sarajevo
D
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
FK Slavija Sarajevo FK Slavija Sarajevo
7 FK TEKSTILAC DERVENTA FK TEKSTILAC DERVENTA 13 3 4 6 14:20 -6 13 D
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
FK TEKSTILAC DERVENTA FK TEKSTILAC DERVENTA
W
FK TEKSTILAC DERVENTA FK TEKSTILAC DERVENTA
02.11.19 4 : 1 Zafer
FK Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko
D
FK Slavija Sarajevo FK Slavija Sarajevo
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK TEKSTILAC DERVENTA FK TEKSTILAC DERVENTA
D
FK TEKSTILAC DERVENTA FK TEKSTILAC DERVENTA
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Alfa Modrica FK Alfa Modrica
L
FK TEKSTILAC DERVENTA FK TEKSTILAC DERVENTA
07.03.20 1 : 3 Kaybetmek
FK Alfa Modrica FK Alfa Modrica
8 FK PODRINJE FK PODRINJE 13 3 4 6 10:20 -10 13 D
FK Slavija Sarajevo FK Slavija Sarajevo
12.10.19 0 : 0 Beraberlik
FK PODRINJE FK PODRINJE
W
FK PODRINJE FK PODRINJE
19.10.19 2 : 0 Zafer
FK Alfa Modrica FK Alfa Modrica
D
FK Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
FK PODRINJE FK PODRINJE
L
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
02.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FK PODRINJE FK PODRINJE
L
FK PODRINJE FK PODRINJE
09.11.19 0 : 2 Kaybetmek
FK KRUPA FK KRUPA
9 FK Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko 13 2 2 9 12:28 -16 8 L
FK KRUPA FK KRUPA
19.10.19 4 : 0 Kaybetmek
FK Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko
L
FK TEKSTILAC DERVENTA FK TEKSTILAC DERVENTA
02.11.19 4 : 1 Kaybetmek
FK Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko
L
FK Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko
06.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
D
FK Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska
D
FK Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
FK Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska
10 FK Sloga Gornje Crnjelovo FK Sloga Gornje Crnjelovo 0 0 0 0 0:0 0 0 D
FK PODRINJE FK PODRINJE
14.09.19 0 : 0 Beraberlik
FK Sloga Gornje Crnjelovo FK Sloga Gornje Crnjelovo
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Prva League - Rep Srpske - turnuva, düzenleyen Bosna Hersek. Iştirak eden turnuva 10 futbol takımları. Bugünkü duruma göre favoriler şampiyona. Bunlar:
FK KRUPA - 38 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 12, skorsuz maçlar 0, beraberlik 2.
FK Rudar Prijedor - 27 kabul edilen puan, yengi 8, skorsuz maçlar 3, beraberlik 3.
FK Kozara Gradiska - 22 sayı, kazanılan yarışmalar 6, yenilme 4, beraberlik 4.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Prva League - Rep Srpske (Bosna Hersek) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Prva League - Rep Srpske (Bosna Hersek) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.