Prva League - Rep Srpske
Bosna Hersek

Prva League - Rep Srpske

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Prva Liga, Rep of Srpska
1 LEOTAR TREBINJE LEOTAR TREBINJE 6 4 1 1 10:4 6 13 W
FK Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko
15.08.20 0 : 1 Zafer
LEOTAR TREBINJE LEOTAR TREBINJE
W
LEOTAR TREBINJE LEOTAR TREBINJE
22.08.20 4 : 0 Zafer
Ljubic Prnjavor Ljubic Prnjavor
W
FK PODRINJE FK PODRINJE
29.08.20 1 : 3 Zafer
LEOTAR TREBINJE LEOTAR TREBINJE
W
LEOTAR TREBINJE LEOTAR TREBINJE
05.09.20 1 : 0 Zafer
Kozara Gradiska Kozara Gradiska
L
Sloga Doboj Sloga Doboj
12.09.20 2 : 0 Kaybetmek
LEOTAR TREBINJE LEOTAR TREBINJE
FK Rudar Prijedor
2 FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 6 4 1 1 8:4 4 13 W
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
15.08.20 2 : 1 Zafer
Sutjeska Foca Sutjeska Foca
W
Zvijezda 09 Zvijezda 09
22.08.20 0 : 1 Zafer
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
W
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
29.08.20 3 : 2 Zafer
Modrica Modrica
L
FK Drina Zvornik FK Drina Zvornik
06.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
W
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
12.09.20 2 : 0 Zafer
Tekstilac Tekstilac
LEOTAR TREBINJE
3 SLOBODA NOVI GRAD SLOBODA NOVI GRAD 6 3 3 0 5:2 3 12 W
SLOBODA NOVI GRAD SLOBODA NOVI GRAD
15.08.20 1 : 0 Zafer
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
W
Sutjeska Foca Sutjeska Foca
22.08.20 0 : 1 Zafer
SLOBODA NOVI GRAD SLOBODA NOVI GRAD
W
SLOBODA NOVI GRAD SLOBODA NOVI GRAD
29.08.20 2 : 1 Zafer
Zvijezda 09 Zvijezda 09
D
Modrica Modrica
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
SLOBODA NOVI GRAD SLOBODA NOVI GRAD
D
SLOBODA NOVI GRAD SLOBODA NOVI GRAD
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
FK Drina Zvornik FK Drina Zvornik
Tekstilac
4 Kozara Gradiska Kozara Gradiska 6 3 2 1 10:4 6 11 D
Kozara Gradiska Kozara Gradiska
15.08.20 1 : 1 Beraberlik
Modrica Modrica
W
FK Drina Zvornik FK Drina Zvornik
22.08.20 1 : 2 Zafer
Kozara Gradiska Kozara Gradiska
W
Kozara Gradiska Kozara Gradiska
29.08.20 3 : 1 Zafer
Tekstilac Tekstilac
L
LEOTAR TREBINJE LEOTAR TREBINJE
05.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Kozara Gradiska Kozara Gradiska
D
Kozara Gradiska Kozara Gradiska
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
FK Borac Kozarska Dubica
FK Jedinstvo Brcko
5 Sloga Doboj Sloga Doboj 6 3 2 1 9:5 4 11 L
Sloga Doboj Sloga Doboj
15.08.20 1 : 3 Kaybetmek
Zvijezda 09 Zvijezda 09
D
Modrica Modrica
22.08.20 1 : 1 Beraberlik
Sloga Doboj Sloga Doboj
W
Sloga Doboj Sloga Doboj
29.08.20 2 : 0 Zafer
FK Drina Zvornik FK Drina Zvornik
W
Tekstilac Tekstilac
05.09.20 1 : 3 Zafer
Sloga Doboj Sloga Doboj
W
Sloga Doboj Sloga Doboj
12.09.20 2 : 0 Zafer
LEOTAR TREBINJE LEOTAR TREBINJE
FK Borac Kozarska Dubica
6 Modrica Modrica 6 2 3 1 8:5 3 9 D
Kozara Gradiska Kozara Gradiska
15.08.20 1 : 1 Beraberlik
Modrica Modrica
D
Modrica Modrica
22.08.20 1 : 1 Beraberlik
Sloga Doboj Sloga Doboj
L
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
29.08.20 3 : 2 Kaybetmek
Modrica Modrica
D
Modrica Modrica
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
SLOBODA NOVI GRAD SLOBODA NOVI GRAD
W
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
12.09.20 0 : 1 Zafer
Modrica Modrica
Sutjeska Foca
7 FK Borac Kozarska Dubica FK Borac Kozarska Dubica 6 2 3 1 8:5 3 9 D
FK Slavija FK Slavija
15.08.20 1 : 1 Beraberlik
FK Borac Kozarska Dubica
W
FK Borac Kozarska Dubica
22.08.20 3 : 0 Zafer
FK Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko
L
Ljubic Prnjavor Ljubic Prnjavor
29.08.20 2 : 1 Kaybetmek
FK Borac Kozarska Dubica
W
FK Borac Kozarska Dubica
05.09.20 2 : 1 Zafer
FK PODRINJE FK PODRINJE
D
Kozara Gradiska Kozara Gradiska
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
FK Borac Kozarska Dubica
Sloga Doboj
8 FK Slavija FK Slavija 6 2 3 1 6:3 3 9 D
FK Slavija FK Slavija
15.08.20 1 : 1 Beraberlik
FK Borac Kozarska Dubica
W
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
22.08.20 0 : 3 Zafer
FK Slavija FK Slavija
L
FK Slavija FK Slavija
29.08.20 1 : 2 Kaybetmek
FK Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko
D
Sutjeska Foca Sutjeska Foca
05.09.20 0 : 0 Beraberlik
FK Slavija FK Slavija
W
FK Slavija FK Slavija
12.09.20 1 : 0 Zafer
Ljubic Prnjavor Ljubic Prnjavor
Zvijezda 09
9 Zvijezda 09 Zvijezda 09 6 3 0 3 6:8 -2 9 W
Sloga Doboj Sloga Doboj
15.08.20 1 : 3 Zafer
Zvijezda 09 Zvijezda 09
L
Zvijezda 09 Zvijezda 09
22.08.20 0 : 1 Kaybetmek
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
L
SLOBODA NOVI GRAD SLOBODA NOVI GRAD
29.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Zvijezda 09 Zvijezda 09
W
Zvijezda 09 Zvijezda 09
05.09.20 1 : 0 Zafer
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
W
Sutjeska Foca Sutjeska Foca
12.09.20 0 : 1 Zafer
Zvijezda 09 Zvijezda 09
FK Slavija
10 FK Drina Zvornik FK Drina Zvornik 6 2 2 2 6:6 2 8 D
FK PODRINJE FK PODRINJE
15.08.20 0 : 0 Beraberlik
FK Drina Zvornik FK Drina Zvornik
L
FK Drina Zvornik FK Drina Zvornik
22.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Kozara Gradiska Kozara Gradiska
L
Sloga Doboj Sloga Doboj
29.08.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Drina Zvornik FK Drina Zvornik
W
FK Drina Zvornik FK Drina Zvornik
06.09.20 1 : 0 Zafer
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
D
SLOBODA NOVI GRAD SLOBODA NOVI GRAD
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
FK Drina Zvornik FK Drina Zvornik
FK Zeljeznicar Banjaluka
11 Ljubic Prnjavor Ljubic Prnjavor 6 2 1 3 8:10 -2 7 W
Ljubic Prnjavor Ljubic Prnjavor
15.08.20 4 : 0 Zafer
Tekstilac Tekstilac
L
LEOTAR TREBINJE LEOTAR TREBINJE
22.08.20 4 : 0 Kaybetmek
Ljubic Prnjavor Ljubic Prnjavor
W
Ljubic Prnjavor Ljubic Prnjavor
29.08.20 2 : 1 Zafer
FK Borac Kozarska Dubica
D
FK Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Ljubic Prnjavor Ljubic Prnjavor
L
FK Slavija FK Slavija
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Ljubic Prnjavor Ljubic Prnjavor
FK PODRINJE
12 FK Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko 6 2 1 3 6:9 -3 7 L
FK Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko
15.08.20 0 : 1 Kaybetmek
LEOTAR TREBINJE LEOTAR TREBINJE
L
FK Borac Kozarska Dubica
22.08.20 3 : 0 Kaybetmek
FK Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko
W
FK Slavija FK Slavija
29.08.20 1 : 2 Zafer
FK Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko
D
FK Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Ljubic Prnjavor Ljubic Prnjavor
W
FK PODRINJE FK PODRINJE
12.09.20 1 : 2 Zafer
FK Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko
Kozara Gradiska
13 Tekstilac Tekstilac 6 2 0 4 5:13 -8 6 L
Ljubic Prnjavor Ljubic Prnjavor
15.08.20 4 : 0 Kaybetmek
Tekstilac Tekstilac
W
Tekstilac Tekstilac
22.08.20 1 : 0 Zafer
FK PODRINJE FK PODRINJE
L
Kozara Gradiska Kozara Gradiska
29.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Tekstilac Tekstilac
L
Tekstilac Tekstilac
05.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Sloga Doboj Sloga Doboj
L
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
12.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Tekstilac Tekstilac
SLOBODA NOVI GRAD
14 FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka 6 1 1 4 2:7 -5 4 L
SLOBODA NOVI GRAD SLOBODA NOVI GRAD
15.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
L
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
22.08.20 0 : 3 Kaybetmek
FK Slavija FK Slavija
W
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
29.08.20 2 : 1 Zafer
Sutjeska Foca Sutjeska Foca
L
Zvijezda 09 Zvijezda 09
05.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
L
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
12.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Modrica Modrica
FK Drina Zvornik
15 Sutjeska Foca Sutjeska Foca 6 0 2 4 2:6 -4 2 L
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
15.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Sutjeska Foca Sutjeska Foca
L
Sutjeska Foca Sutjeska Foca
22.08.20 0 : 1 Kaybetmek
SLOBODA NOVI GRAD SLOBODA NOVI GRAD
L
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
29.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Sutjeska Foca Sutjeska Foca
D
Sutjeska Foca Sutjeska Foca
05.09.20 0 : 0 Beraberlik
FK Slavija FK Slavija
L
Sutjeska Foca Sutjeska Foca
12.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Zvijezda 09 Zvijezda 09
Modrica
16 FK PODRINJE FK PODRINJE 6 0 1 5 3:11 -8 1 D
FK PODRINJE FK PODRINJE
15.08.20 0 : 0 Beraberlik
FK Drina Zvornik FK Drina Zvornik
L
Tekstilac Tekstilac
22.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FK PODRINJE FK PODRINJE
L
FK PODRINJE FK PODRINJE
29.08.20 1 : 3 Kaybetmek
LEOTAR TREBINJE LEOTAR TREBINJE
L
FK Borac Kozarska Dubica
05.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FK PODRINJE FK PODRINJE
L
FK PODRINJE FK PODRINJE
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FK Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko
Ljubic Prnjavor
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Prva League - Rep Srpske - şampiyona, düzenleyen Bosna Hersek. Katılan lig 16 futbol kulüpleri. Bugünkü duruma göre en iyi takımlar şampiyona. Bunlar:
LEOTAR TREBINJE - 13 sayı, yengi 4, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
FK Rudar Prijedor - 13 madde, parlak başarılar 4, kaybedilen oyunlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
SLOBODA NOVI GRAD - 12 sayı, kazanılan yarışmalar 3, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 3.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Prva League - Rep Srpske (Bosna Hersek) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program çok önemli yarışmalar - Prva League - Rep Srpske (Bosna Hersek):
Zvijezda 09 - FK Slavija (19.09.2020 10:00)
Modrica - Sutjeska Foca (19.09.2020 10:00)
FK Drina Zvornik - FK Zeljeznicar Banjaluka (19.09.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında Prva League - Rep Srpske (Bosna Hersek) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.