Prva League - Fed BiH
Bosna Hersek

Prva League - Fed BiH

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Prva Liga, Fed BiH
1 Vis Simm-Bau Vis Simm-Bau 8 5 2 1 15:8 7 17 D
Vis Simm-Bau
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
NK Travnik NK Travnik
L
FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
05.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Vis Simm-Bau
W
Vis Simm-Bau
13.09.20 2 : 1 Zafer
HNK Čapljina HNK Čapljina
D
Radnik Hadzici Radnik Hadzici
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Vis Simm-Bau
W
Vis Simm-Bau
27.09.20 2 : 0 Zafer
NK Igman Konjic NK Igman Konjic
Posusje
2 Posusje Posusje 8 5 2 1 10:4 6 17 W
Posusje Posusje
29.08.20 1 : 0 Zafer
FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
D
HNK Čapljina HNK Čapljina
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Posusje Posusje
W
Posusje Posusje
13.09.20 3 : 1 Zafer
Radnik Hadzici Radnik Hadzici
W
NK Igman Konjic NK Igman Konjic
19.09.20 0 : 1 Zafer
Posusje Posusje
D
NK GOŠK Gabela NK GOŠK Gabela
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Posusje Posusje
Vis Simm-Bau
3 NK Bratstvo Gracanica NK Bratstvo Gracanica 8 5 1 2 14:8 6 16 L
NK Zvijezda Gradačac NK Zvijezda Gradačac
29.08.20 1 : 0 Kaybetmek
NK Bratstvo Gracanica NK Bratstvo Gracanica
W
NK Bratstvo Gracanica NK Bratstvo Gracanica
05.09.20 1 : 0 Zafer
NK GOŠK Gabela NK GOŠK Gabela
W
NK Bratstvo Gracanica NK Bratstvo Gracanica
12.09.20 4 : 1 Zafer
FK Budućnost Banovići FK Budućnost Banovići
L
NK TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj
20.09.20 3 : 0 Kaybetmek
NK Bratstvo Gracanica NK Bratstvo Gracanica
W
NK Bratstvo Gracanica NK Bratstvo Gracanica
26.09.20 2 : 0 Zafer
Slaven Zivinice Slaven Zivinice
NK Travnik
4 NK Jedinstvo Bihać NK Jedinstvo Bihać 8 5 1 2 10:6 4 16 L
NK Jedinstvo Bihać NK Jedinstvo Bihać
29.08.20 0 : 1 Kaybetmek
FK Budućnost Banovići FK Budućnost Banovići
D
NK TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
NK Jedinstvo Bihać NK Jedinstvo Bihać
W
NK Jedinstvo Bihać NK Jedinstvo Bihać
12.09.20 3 : 0 Zafer
Slaven Zivinice Slaven Zivinice
W
NK Travnik NK Travnik
19.09.20 0 : 1 Zafer
NK Jedinstvo Bihać NK Jedinstvo Bihać
W
NK Jedinstvo Bihać NK Jedinstvo Bihać
26.09.20 1 : 0 Zafer
FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
HNK Čapljina
5 NK TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 8 4 2 2 14:9 5 14 D
HNK Orašje HNK Orašje
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
NK TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj
D
NK TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
NK Jedinstvo Bihać NK Jedinstvo Bihać
W
NK Zvijezda Gradačac NK Zvijezda Gradačac
12.09.20 1 : 3 Zafer
NK TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj
W
NK TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj
20.09.20 3 : 0 Zafer
NK Bratstvo Gracanica NK Bratstvo Gracanica
W
FK Budućnost Banovići FK Budućnost Banovići
26.09.20 1 : 2 Zafer
NK TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj
NK GOŠK Gabela
6 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj 8 4 1 3 15:10 5 13 L
Posusje Posusje
29.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
W
FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
05.09.20 2 : 1 Zafer
Vis Simm-Bau
L
FC Gorazde FC Gorazde
12.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
W
FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
19.09.20 5 : 0 Zafer
HNK Orašje HNK Orašje
L
NK Jedinstvo Bihać NK Jedinstvo Bihać
26.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
NK Zvijezda Gradačac
7 NK Zvijezda Gradačac NK Zvijezda Gradačac 8 4 1 3 7:7 -1 13 W
NK Zvijezda Gradačac NK Zvijezda Gradačac
29.08.20 1 : 0 Zafer
NK Bratstvo Gracanica NK Bratstvo Gracanica
D
FK Budućnost Banovići FK Budućnost Banovići
05.09.20 0 : 0 Beraberlik
NK Zvijezda Gradačac NK Zvijezda Gradačac
L
NK Zvijezda Gradačac NK Zvijezda Gradačac
12.09.20 1 : 3 Kaybetmek
NK TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj
W
Slaven Zivinice Slaven Zivinice
19.09.20 0 : 1 Zafer
NK Zvijezda Gradačac NK Zvijezda Gradačac
W
NK Zvijezda Gradačac NK Zvijezda Gradačac
26.09.20 3 : 2 Zafer
NK Travnik NK Travnik
FK Rudar Kakanj
8 NK Travnik NK Travnik 8 2 4 2 6:6 1 10 D
Vis Simm-Bau
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
NK Travnik NK Travnik
D
NK Travnik NK Travnik
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Gorazde FC Gorazde
D
HNK Orašje HNK Orašje
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
NK Travnik NK Travnik
L
NK Travnik NK Travnik
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
NK Jedinstvo Bihać NK Jedinstvo Bihać
L
NK Zvijezda Gradačac NK Zvijezda Gradačac
26.09.20 3 : 2 Kaybetmek
NK Travnik NK Travnik
NK Bratstvo Gracanica
9 Radnik Hadzici Radnik Hadzici 8 3 1 4 11:13 -2 10 W
NK GOŠK Gabela NK GOŠK Gabela
30.08.20 1 : 2 Zafer
Radnik Hadzici Radnik Hadzici
W
Radnik Hadzici Radnik Hadzici
06.09.20 2 : 0 Zafer
NK Igman Konjic NK Igman Konjic
L
Posusje Posusje
13.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Radnik Hadzici Radnik Hadzici
D
Radnik Hadzici Radnik Hadzici
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Vis Simm-Bau
W
FC Gorazde FC Gorazde
26.09.20 1 : 3 Zafer
Radnik Hadzici Radnik Hadzici
HNK Orašje
10 FK Budućnost Banovići FK Budućnost Banovići 8 3 1 4 11:14 -3 10 W
NK Jedinstvo Bihać NK Jedinstvo Bihać
29.08.20 0 : 1 Zafer
FK Budućnost Banovići FK Budućnost Banovići
D
FK Budućnost Banovići FK Budućnost Banovići
05.09.20 0 : 0 Beraberlik
NK Zvijezda Gradačac NK Zvijezda Gradačac
L
NK Bratstvo Gracanica NK Bratstvo Gracanica
12.09.20 4 : 1 Kaybetmek
FK Budućnost Banovići FK Budućnost Banovići
W
FK Budućnost Banovići FK Budućnost Banovići
19.09.20 1 : 0 Zafer
NK GOŠK Gabela NK GOŠK Gabela
L
FK Budućnost Banovići FK Budućnost Banovići
26.09.20 1 : 2 Kaybetmek
NK TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj
Slaven Zivinice
11 FC Gorazde FC Gorazde 8 2 3 3 11:12 -1 9 D
FC Gorazde FC Gorazde
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
Slaven Zivinice Slaven Zivinice
D
NK Travnik NK Travnik
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Gorazde FC Gorazde
W
FC Gorazde FC Gorazde
12.09.20 3 : 0 Zafer
FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
D
HNK Čapljina HNK Čapljina
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Gorazde FC Gorazde
L
FC Gorazde FC Gorazde
26.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Radnik Hadzici Radnik Hadzici
NK Igman Konjic
12 HNK Orašje HNK Orašje 8 2 3 3 13:16 -3 9 D
HNK Orašje HNK Orašje
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
NK TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj
L
Slaven Zivinice Slaven Zivinice
05.09.20 4 : 3 Kaybetmek
HNK Orašje HNK Orašje
D
HNK Orašje HNK Orašje
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
NK Travnik NK Travnik
L
FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
19.09.20 5 : 0 Kaybetmek
HNK Orašje HNK Orašje
W
HNK Orašje HNK Orašje
26.09.20 3 : 0 Zafer
HNK Čapljina HNK Čapljina
Radnik Hadzici
13 NK Igman Konjic NK Igman Konjic 8 1 4 3 7:8 -1 7 W
NK Igman Konjic NK Igman Konjic
29.08.20 4 : 0 Zafer
HNK Čapljina HNK Čapljina
L
Radnik Hadzici Radnik Hadzici
06.09.20 2 : 0 Kaybetmek
NK Igman Konjic NK Igman Konjic
D
NK GOŠK Gabela NK GOŠK Gabela
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
NK Igman Konjic NK Igman Konjic
L
NK Igman Konjic NK Igman Konjic
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Posusje Posusje
L
Vis Simm-Bau
27.09.20 2 : 0 Kaybetmek
NK Igman Konjic NK Igman Konjic
FC Gorazde
14 NK GOŠK Gabela NK GOŠK Gabela 8 1 2 5 4:8 -4 5 L
NK GOŠK Gabela NK GOŠK Gabela
30.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Radnik Hadzici Radnik Hadzici
L
NK Bratstvo Gracanica NK Bratstvo Gracanica
05.09.20 1 : 0 Kaybetmek
NK GOŠK Gabela NK GOŠK Gabela
D
NK GOŠK Gabela NK GOŠK Gabela
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
NK Igman Konjic NK Igman Konjic
L
FK Budućnost Banovići FK Budućnost Banovići
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
NK GOŠK Gabela NK GOŠK Gabela
D
NK GOŠK Gabela NK GOŠK Gabela
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Posusje Posusje
NK TOSK Tesanj
15 HNK Čapljina HNK Čapljina 8 1 2 5 8:17 -9 5 L
NK Igman Konjic NK Igman Konjic
29.08.20 4 : 0 Kaybetmek
HNK Čapljina HNK Čapljina
D
HNK Čapljina HNK Čapljina
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Posusje Posusje
L
Vis Simm-Bau
13.09.20 2 : 1 Kaybetmek
HNK Čapljina HNK Čapljina
D
HNK Čapljina HNK Čapljina
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Gorazde FC Gorazde
L
HNK Orašje HNK Orašje
26.09.20 3 : 0 Kaybetmek
HNK Čapljina HNK Čapljina
NK Jedinstvo Bihać
16 Slaven Zivinice Slaven Zivinice 8 1 2 5 5:15 -10 5 D
FC Gorazde FC Gorazde
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
Slaven Zivinice Slaven Zivinice
W
Slaven Zivinice Slaven Zivinice
05.09.20 4 : 3 Zafer
HNK Orašje HNK Orašje
L
NK Jedinstvo Bihać NK Jedinstvo Bihać
12.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Slaven Zivinice Slaven Zivinice
L
Slaven Zivinice Slaven Zivinice
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
NK Zvijezda Gradačac NK Zvijezda Gradačac
L
NK Bratstvo Gracanica NK Bratstvo Gracanica
26.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Slaven Zivinice Slaven Zivinice
FK Budućnost Banovići
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Prva League - Fed BiH - turnuva, organize eden Bosna Hersek. Kayıt yaptıran şampiyona 16 takımlar. Bugün en iyi takımlar şampiyona. Bunlar:
Vis Simm-Bau - 17 puan, kazanılan maçlar 5, skorsuz maçlar 1, beraberlik 2.
Posusje - 17 kabul edilen puan, yengi 5, skorsuz maçlar 1, beraberlik 2.
NK Bratstvo Gracanica - 16 puan, yengi 5, kaybedilen oyunlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Prva League - Fed BiH (Bosna Hersek) maçları online görebilirsiniz.

Program çok önemli futbol maçları - Prva League - Fed BiH (Bosna Hersek):
NK TOSK Tesanj - NK GOŠK Gabela (03.10.2020 09:30)
NK Travnik - NK Bratstvo Gracanica (03.10.2020 09:30)
HNK Čapljina - NK Jedinstvo Bihać (03.10.2020 09:30)

skorexpress.com internet sayfasında Prva League - Fed BiH (Bosna Hersek) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.