Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
07
Bosna Hersek

Prva League - Fed BiH

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Prva Liga, Fed BiH
1 Olimpik Sarajevo 16 11 4 1 28:13 15 37 L
RUDAR KAKANJ
26.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Olimpik Sarajevo
W
Olimpik Sarajevo
02.11.19 1 : 0 Zafer
NK Gosk Gabela
D
Orasje
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Olimpik Sarajevo
W
Olimpik Sarajevo
16.11.19 2 : 1 Zafer
FK RADNIK HADZICI
W
Olimpik Sarajevo
07.03.20 2 : 0 Zafer
NK SLAVEN ZIVINICE
2 TOSK TESANJ 16 10 1 5 27:21 6 31 L
Orasje
26.10.19 3 : 0 Kaybetmek
TOSK TESANJ
W
TOSK TESANJ
03.11.19 2 : 1 Zafer
FK RADNIK HADZICI
W
NK SLAVEN ZIVINICE
09.11.19 0 : 3 Zafer
TOSK TESANJ
W
TOSK TESANJ
17.11.19 2 : 0 Zafer
Travnik
W
TOSK TESANJ
08.03.20 1 : 0 Zafer
FK IGMAN KONJIC
3 FK GORAZDE 16 8 4 4 27:15 12 28 D
HNK CAPLJINA
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
FK GORAZDE
W
FK GORAZDE
02.11.19 2 : 1 Zafer
RUDAR KAKANJ
W
FK GORAZDE
09.11.19 3 : 1 Zafer
Jedinstvo Bihac
D
Zvijezda Gradacac
16.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK GORAZDE
L
NK METALLEGHE BSI
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
FK GORAZDE
4 NK Gosk Gabela 15 7 4 4 27:24 3 25 D
NK Gosk Gabela
27.10.19 1 : 1 Beraberlik
Bratstvo Gracanica
L
Olimpik Sarajevo
02.11.19 1 : 0 Kaybetmek
NK Gosk Gabela
W
RUDAR KAKANJ
09.11.19 3 : 4 Zafer
NK Gosk Gabela
D
NK Gosk Gabela
17.11.19 3 : 3 Beraberlik
Orasje
W
NK Gosk Gabela
08.03.20 3 : 1 Zafer
FK Radnik Bijeljina
5 HNK CAPLJINA 16 7 3 6 19:15 4 24 D
HNK CAPLJINA
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
FK GORAZDE
W
Jedinstvo Bihac
02.11.19 0 : 2 Zafer
HNK CAPLJINA
L
HNK CAPLJINA
10.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Zvijezda Gradacac
D
NK METALLEGHE BSI
16.11.19 2 : 2 Beraberlik
HNK CAPLJINA
L
Buducnost Banovici
07.03.20 3 : 0 Kaybetmek
HNK CAPLJINA
6 RUDAR KAKANJ 16 7 2 7 26:21 5 23 W
RUDAR KAKANJ
26.10.19 3 : 1 Zafer
Olimpik Sarajevo
L
FK GORAZDE
02.11.19 2 : 1 Kaybetmek
RUDAR KAKANJ
L
RUDAR KAKANJ
09.11.19 3 : 4 Kaybetmek
NK Gosk Gabela
L
Jedinstvo Bihac
16.11.19 3 : 2 Kaybetmek
RUDAR KAKANJ
D
RUDAR KAKANJ
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Orasje
7 Travnik 16 7 2 7 23:21 2 23 W
Travnik
26.10.19 3 : 1 Zafer
Zvijezda Gradacac
L
NK METALLEGHE BSI
02.11.19 4 : 1 Kaybetmek
Travnik
W
Travnik
09.11.19 3 : 1 Zafer
Buducnost Banovici
L
TOSK TESANJ
17.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Travnik
L
Bratstvo Gracanica
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Travnik
8 FK IGMAN KONJIC 16 7 2 7 17:18 -1 23 D
FK IGMAN KONJIC
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
Jedinstvo Bihac
W
Zvijezda Gradacac
02.11.19 1 : 4 Zafer
FK IGMAN KONJIC
D
FK IGMAN KONJIC
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
NK METALLEGHE BSI
L
Buducnost Banovici
16.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FK IGMAN KONJIC
L
TOSK TESANJ
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FK IGMAN KONJIC
9 Zvijezda Gradacac 16 6 4 6 23:26 -3 22 L
Travnik
26.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Zvijezda Gradacac
L
Zvijezda Gradacac
02.11.19 1 : 4 Kaybetmek
FK IGMAN KONJIC
W
HNK CAPLJINA
10.11.19 1 : 2 Zafer
Zvijezda Gradacac
D
Zvijezda Gradacac
16.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK GORAZDE
W
Zvijezda Gradacac
07.03.20 2 : 1 Zafer
Jedinstvo Bihac
10 NK METALLEGHE BSI 16 5 6 5 23:26 -3 21 D
NK SLAVEN ZIVINICE
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
NK METALLEGHE BSI
W
NK METALLEGHE BSI
02.11.19 4 : 1 Zafer
Travnik
D
FK IGMAN KONJIC
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
NK METALLEGHE BSI
D
NK METALLEGHE BSI
16.11.19 2 : 2 Beraberlik
HNK CAPLJINA
W
NK METALLEGHE BSI
07.03.20 2 : 0 Zafer
FK GORAZDE
11 Buducnost Banovici 16 5 5 6 26:22 4 20 L
FK RADNIK HADZICI
27.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Buducnost Banovici
W
Buducnost Banovici
02.11.19 2 : 1 Zafer
NK SLAVEN ZIVINICE
L
Travnik
09.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Buducnost Banovici
W
Buducnost Banovici
16.11.19 2 : 0 Zafer
FK IGMAN KONJIC
W
Buducnost Banovici
07.03.20 3 : 0 Zafer
HNK CAPLJINA
12 Bratstvo Gracanica 16 6 2 8 24:29 -5 20 D
NK Gosk Gabela
27.10.19 1 : 1 Beraberlik
Bratstvo Gracanica
L
Bratstvo Gracanica
02.11.19 2 : 3 Kaybetmek
Orasje
L
FK RADNIK HADZICI
10.11.19 3 : 0 Kaybetmek
Bratstvo Gracanica
W
Bratstvo Gracanica
16.11.19 3 : 2 Zafer
NK SLAVEN ZIVINICE
W
Bratstvo Gracanica
07.03.20 2 : 1 Zafer
Travnik
13 Orasje 16 5 3 8 24:32 -8 18 W
Orasje
26.10.19 3 : 0 Zafer
TOSK TESANJ
W
Bratstvo Gracanica
02.11.19 2 : 3 Zafer
Orasje
D
Orasje
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Olimpik Sarajevo
D
NK Gosk Gabela
17.11.19 3 : 3 Beraberlik
Orasje
D
RUDAR KAKANJ
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Orasje
14 Jedinstvo Bihac 16 5 2 9 20:30 -10 17 D
FK IGMAN KONJIC
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
Jedinstvo Bihac
L
Jedinstvo Bihac
02.11.19 0 : 2 Kaybetmek
HNK CAPLJINA
L
FK GORAZDE
09.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Jedinstvo Bihac
W
Jedinstvo Bihac
16.11.19 3 : 2 Zafer
RUDAR KAKANJ
L
Zvijezda Gradacac
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Jedinstvo Bihac
15 NK SLAVEN ZIVINICE 16 4 1 11 15:24 -9 13 D
NK SLAVEN ZIVINICE
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
NK METALLEGHE BSI
L
Buducnost Banovici
02.11.19 2 : 1 Kaybetmek
NK SLAVEN ZIVINICE
L
NK SLAVEN ZIVINICE
09.11.19 0 : 3 Kaybetmek
TOSK TESANJ
L
Bratstvo Gracanica
16.11.19 3 : 2 Kaybetmek
NK SLAVEN ZIVINICE
L
Olimpik Sarajevo
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
NK SLAVEN ZIVINICE
16 FK RADNIK HADZICI 15 4 1 10 16:28 -12 13 L
NK METALLEGHE BSI
19.10.19 1 : 0 Kaybetmek
FK RADNIK HADZICI
W
FK RADNIK HADZICI
27.10.19 2 : 1 Zafer
Buducnost Banovici
L
TOSK TESANJ
03.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FK RADNIK HADZICI
W
FK RADNIK HADZICI
10.11.19 3 : 0 Zafer
Bratstvo Gracanica
L
Olimpik Sarajevo
16.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FK RADNIK HADZICI
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Prva League - Fed BiH - şampiyona, düzenleyen Bosna Hersek. Kayıt yaptıran yarışma 16 katılımcılar. Bu sezonda sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
Olimpik Sarajevo - 37 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 11, skorsuz yarışmalar 1, beraberlik 4.
TOSK TESANJ - 31 kabul edilen puan, parlak başarılar 10, skorsuz maçlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
FK GORAZDE - 28 kabul edilen puan, yengi 8, kaybedilen oyunlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Prva League - Fed BiH (Bosna Hersek) maçları online alabilirsiniz.

Program sonraki maçlar - Prva League - Fed BiH (Bosna Hersek):
Buducnost Banovici - RUDAR KAKANJ (11.04.2020 10:30)
NK METALLEGHE BSI - TOSK TESANJ (11.04.2020 10:30)
Zvijezda Gradacac - Bratstvo Gracanica (11.04.2020 10:30)

skorexpress.com internet sayfasında Prva League - Fed BiH (Bosna Hersek) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.