Premier Ligi
Bosna Hersek

Premier Ligi

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premijer Liga
1 FK Sarajevo FK Sarajevo 11 9 2 0 26:10 16 29 W
Olimpic Sarajevo Olimpic Sarajevo
16.09.20 1 : 3 Zafer
FK Sarajevo FK Sarajevo
W
FK Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla
20.09.20 2 : 3 Zafer
FK Sarajevo FK Sarajevo
W
HŠK Zrinjski Mostar HŠK Zrinjski Mostar
05.10.20 2 : 3 Zafer
FK Sarajevo FK Sarajevo
W
FK Sarajevo FK Sarajevo
17.10.20 2 : 0 Zafer
NK Široki Brijeg NK Široki Brijeg
W
FK Sarajevo FK Sarajevo
25.10.20 3 : 0 Zafer
FK Krupa na Vrbasu FK Krupa na Vrbasu
FK Mladost Doboj Kakanj
2 FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka 12 8 0 4 25:12 13 24 W
FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka
21.09.20 2 : 0 Zafer
Tuzla City Tuzla City
W
Olimpic Sarajevo Olimpic Sarajevo
26.09.20 1 : 4 Zafer
FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka
W
FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka
04.10.20 2 : 0 Zafer
FK Velež Mostar FK Velež Mostar
L
FK Radnik Bijeljina FK Radnik Bijeljina
16.10.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka
W
FK Mladost Doboj Kakanj FK Mladost Doboj Kakanj
25.10.20 0 : 2 Zafer
FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka
FK Sloboda Tuzla
3 FK Željezničar Sarajevo FK Željezničar Sarajevo 10 7 1 2 15:4 11 22 W
NK Široki Brijeg NK Široki Brijeg
13.09.20 0 : 1 Zafer
FK Željezničar Sarajevo FK Željezničar Sarajevo
L
FK Željezničar Sarajevo FK Željezničar Sarajevo
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FK Krupa na Vrbasu FK Krupa na Vrbasu
W
FK Željezničar Sarajevo FK Željezničar Sarajevo
05.10.20 1 : 0 Zafer
Tuzla City Tuzla City
W
Olimpic Sarajevo Olimpic Sarajevo
17.10.20 0 : 3 Zafer
FK Željezničar Sarajevo FK Željezničar Sarajevo
D
FK Velež Mostar FK Velež Mostar
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
FK Željezničar Sarajevo FK Željezničar Sarajevo
HŠK Zrinjski Mostar
4 FK Velež Mostar FK Velež Mostar 12 5 4 3 17:14 3 19 W
FK Mladost Doboj Kakanj FK Mladost Doboj Kakanj
19.09.20 1 : 2 Zafer
FK Velež Mostar FK Velež Mostar
W
FK Velež Mostar FK Velež Mostar
26.09.20 2 : 1 Zafer
FK Radnik Bijeljina FK Radnik Bijeljina
L
FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka
04.10.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Velež Mostar FK Velež Mostar
W
FK Velež Mostar FK Velež Mostar
16.10.20 3 : 0 Zafer
FK Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla
D
FK Velež Mostar FK Velež Mostar
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
FK Željezničar Sarajevo FK Željezničar Sarajevo
HŠK Zrinjski Mostar
5 NK Široki Brijeg NK Široki Brijeg 11 5 3 3 13:12 1 18 L
NK Široki Brijeg NK Široki Brijeg
13.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FK Željezničar Sarajevo FK Željezničar Sarajevo
W
NK Široki Brijeg NK Široki Brijeg
27.09.20 2 : 1 Zafer
FK Mladost Doboj Kakanj FK Mladost Doboj Kakanj
W
NK Široki Brijeg NK Široki Brijeg
04.10.20 1 : 0 Zafer
FK Krupa na Vrbasu FK Krupa na Vrbasu
L
FK Sarajevo FK Sarajevo
17.10.20 2 : 0 Kaybetmek
NK Široki Brijeg NK Široki Brijeg
D
Tuzla City Tuzla City
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
NK Široki Brijeg NK Široki Brijeg
Olimpic Sarajevo
6 Tuzla City Tuzla City 12 5 2 5 14:16 -2 17 L
FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka
21.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Tuzla City Tuzla City
W
Tuzla City Tuzla City
27.09.20 2 : 1 Zafer
FK Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla
L
FK Željezničar Sarajevo FK Željezničar Sarajevo
05.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Tuzla City Tuzla City
L
Tuzla City Tuzla City
16.10.20 0 : 4 Kaybetmek
HŠK Zrinjski Mostar HŠK Zrinjski Mostar
D
Tuzla City Tuzla City
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
NK Široki Brijeg NK Široki Brijeg
FK Krupa na Vrbasu
7 HŠK Zrinjski Mostar HŠK Zrinjski Mostar 10 5 1 4 13:9 4 16 W
HŠK Zrinjski Mostar HŠK Zrinjski Mostar
12.09.20 2 : 0 Zafer
FK Mladost Doboj Kakanj FK Mladost Doboj Kakanj
W
FK Krupa na Vrbasu FK Krupa na Vrbasu
28.09.20 0 : 3 Zafer
HŠK Zrinjski Mostar HŠK Zrinjski Mostar
L
HŠK Zrinjski Mostar HŠK Zrinjski Mostar
05.10.20 2 : 3 Kaybetmek
FK Sarajevo FK Sarajevo
W
Tuzla City Tuzla City
16.10.20 0 : 4 Zafer
HŠK Zrinjski Mostar HŠK Zrinjski Mostar
L
Olimpic Sarajevo Olimpic Sarajevo
24.10.20 3 : 0 Kaybetmek
HŠK Zrinjski Mostar HŠK Zrinjski Mostar
FK Željezničar Sarajevo
8 FK Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 12 4 2 6 16:17 -1 14 L
FK Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla
20.09.20 2 : 3 Kaybetmek
FK Sarajevo FK Sarajevo
L
Tuzla City Tuzla City
27.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FK Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla
W
FK Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla
04.10.20 2 : 0 Zafer
Olimpic Sarajevo Olimpic Sarajevo
L
FK Velež Mostar FK Velež Mostar
16.10.20 3 : 0 Kaybetmek
FK Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla
D
FK Radnik Bijeljina FK Radnik Bijeljina
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
FK Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla
FK Borac Banja Luka
9 FK Mladost Doboj Kakanj FK Mladost Doboj Kakanj 12 4 1 7 12:26 -14 13 L
FK Mladost Doboj Kakanj FK Mladost Doboj Kakanj
19.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FK Velež Mostar FK Velež Mostar
L
NK Široki Brijeg NK Široki Brijeg
27.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FK Mladost Doboj Kakanj FK Mladost Doboj Kakanj
W
FK Mladost Doboj Kakanj FK Mladost Doboj Kakanj
03.10.20 3 : 2 Zafer
FK Radnik Bijeljina FK Radnik Bijeljina
W
FK Krupa na Vrbasu FK Krupa na Vrbasu
17.10.20 0 : 1 Zafer
FK Mladost Doboj Kakanj FK Mladost Doboj Kakanj
L
FK Mladost Doboj Kakanj FK Mladost Doboj Kakanj
25.10.20 0 : 2 Kaybetmek
FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka
FK Sarajevo
10 FK Radnik Bijeljina FK Radnik Bijeljina 12 2 5 5 12:14 -2 11 W
FK Radnik Bijeljina FK Radnik Bijeljina
19.09.20 4 : 0 Zafer
Olimpic Sarajevo Olimpic Sarajevo
L
FK Velež Mostar FK Velež Mostar
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FK Radnik Bijeljina FK Radnik Bijeljina
L
FK Mladost Doboj Kakanj FK Mladost Doboj Kakanj
03.10.20 3 : 2 Kaybetmek
FK Radnik Bijeljina FK Radnik Bijeljina
W
FK Radnik Bijeljina FK Radnik Bijeljina
16.10.20 1 : 0 Zafer
FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka
D
FK Radnik Bijeljina FK Radnik Bijeljina
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
FK Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla
FK Željezničar Sarajevo
11 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa na Vrbasu 12 2 1 9 6:20 -14 7 W
FK Željezničar Sarajevo FK Željezničar Sarajevo
19.09.20 0 : 1 Zafer
FK Krupa na Vrbasu FK Krupa na Vrbasu
L
FK Krupa na Vrbasu FK Krupa na Vrbasu
28.09.20 0 : 3 Kaybetmek
HŠK Zrinjski Mostar HŠK Zrinjski Mostar
L
NK Široki Brijeg NK Široki Brijeg
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Krupa na Vrbasu FK Krupa na Vrbasu
L
FK Krupa na Vrbasu FK Krupa na Vrbasu
17.10.20 0 : 1 Kaybetmek
FK Mladost Doboj Kakanj FK Mladost Doboj Kakanj
L
FK Sarajevo FK Sarajevo
25.10.20 3 : 0 Kaybetmek
FK Krupa na Vrbasu FK Krupa na Vrbasu
Tuzla City
12 Olimpic Sarajevo Olimpic Sarajevo 12 2 0 10 10:25 -15 6 L
FK Radnik Bijeljina FK Radnik Bijeljina
19.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Olimpic Sarajevo Olimpic Sarajevo
L
Olimpic Sarajevo Olimpic Sarajevo
26.09.20 1 : 4 Kaybetmek
FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka
L
FK Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla
04.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Olimpic Sarajevo Olimpic Sarajevo
L
Olimpic Sarajevo Olimpic Sarajevo
17.10.20 0 : 3 Kaybetmek
FK Željezničar Sarajevo FK Željezničar Sarajevo
W
Olimpic Sarajevo Olimpic Sarajevo
24.10.20 3 : 0 Zafer
HŠK Zrinjski Mostar HŠK Zrinjski Mostar
NK Široki Brijeg
Champions League Qualification
Conference League Qualification
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Premier Ligi - şampiyona, organize eden Bosna Hersek. Iştirak eden şampiyona 12 katılımcılar. Bu sezonda madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
FK Sarajevo - 29 madde, parlak başarılar 9, yenilmeler 0, beraberlik 2.
FK Borac Banja Luka - 24 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 8, kaybedilen oyunlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
FK Željezničar Sarajevo - 22 puan, kazanılan maçlar 7, skorsuz maçlar 2, beraberlik 1.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premier Ligi (Bosna Hersek) maçları online görebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken müsabakalar - Premier Ligi (Bosna Hersek):
FK Željezničar Sarajevo - HŠK Zrinjski Mostar (28.10.2020 10:30)
FK Sarajevo - FK Mladost Doboj Kakanj (31.10.2020 07:30)
NK Široki Brijeg - Olimpic Sarajevo (31.10.2020 07:30)

skorexpress.com internet sayfasında Premier Ligi (Bosna Hersek) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.