Bosna-Hersek Kupası - Futbol -  Bosna Hersek

Bosna-Hersek Kupası

  • Güncel sonuçlar
  • Daha fazla maç göster
    • 1/16
    • 1/8
    • Quarterfinals
    • Semifinals
    • Final
    team logoMladost Kikaci
     
    team logoLEOTAR TREBINJE
     
    19:09MLA-LEODetails
    team logoSloga Crnjelovo
     
    team logoFK Slavija Sarajevo
     
    19:09SLO-FK Details
    team logoFK IGMAN KONJIC
    0
    team logoFK Rudar Prijedor
    2
    19:09FK -FK 0:2Details
    team logoMosevac
     
    team logoRUDAR KAKANJ
     
    19:09MOS-RUDDetails
    team logoVelez Mostar
    0
    team logoSarajevo
    1
    19:09VEL-SAR0:1Details
    team logoFk Sloga Simin Han
    0
    team logoZrinjski Mostar
    1
    19:09FK -ZRI0:1Details
    team logoCelik Zenica
    1
    team logoFK KRUPA
    2
    19:09CEL-FK 1:2Details
    team logoNK METALLEGHE BSI
     
    team logoSloboda Tuzla
     
    19:09NK -SLODetails
    team logoSiroki Brijeg
    2
    team logoZeljeznicar
    0
    19:09SIR-ZEL2:0Details
    team logoFk Alfa Modrica
     
    team logoBORAC BANJA LUKA
     
    19:09FK -BORDetails
    team logoFK Kozara Gradiska
     
    team logoRadnik Bijeljina
     
    19:09FK -RADDetails
    team logoPobjeda Tesanjka
     
    team logoZvijezda Gradacac
     
    19:09POB-ZVIDetails
    team logoFK ZVIJEZDA 09
     
    team logoMLADOST DOBOJ KAKANJ
     
    19:09QPR-MLADetails
    team logoTOSK TESANJ
     
    team logoFK GORAZDE
     
    19:09TOS-FK Details
    team logoNK BOSNA VISOKO
    1
    team logoGosk Gabela
    2
    19:09NK -QPR1:2Details
    team logoMladost Kikaci
     
    team logoSloga Crnjelovo
     
    03:10MLA-SLODetails
    team logoFK Rudar Prijedor
     
    team logoKlis Buturovic Polje
     
    03:10FK -KLIDetails
    team logoRUDAR KAKANJ
    2
    team logoSarajevo
    5
    03:10RUD-SAR2:5Details
    team logoZrinjski Mostar
    2
    team logoFK KRUPA
    1
    03:10ZRI-FK 2:1Details
    team logoSloboda Tuzla
    1
    team logoSiroki Brijeg
    2
    03:10SLO-SIR1:2Details
    team logoBORAC BANJA LUKA
    5
    team logoRadnik Bijeljina
    5
    03:10BOR-RAD5:5Details
    team logoZvijezda Gradacac
    2
    team logoFK ZVIJEZDA 09
    0
    03:10ZVI-FK 2:0Details
    team logoTOSK TESANJ
     
    team logoGosk Gabela
     
    03:10TOS-QPRDetails
    team logoSloga Crnjelovo
    12
    team logoKlis Buturovic Polje
    12
    05:03SLO-KLI1:1Details13:03KLI-SLO2:2Details
    team logoSarajevo
    11
    team logoZrinjski Mostar
    00
    27:02SAR-ZRI1:0Details13:03ZRI-SAR0:1Details
    team logoSiroki Brijeg
    21
    team logoBORAC BANJA LUKA
    10
    27:02SIR-BOR2:1Details13:03BOR-SIR0:1Details
    team logoZvijezda Gradacac
    01
    team logoTOSK TESANJ
    24
    27:02ZVI-TOS0:2Details13:03TOS-ZVI4:1Details
    team logoSloga Crnjelovo
    10
    team logoSarajevo
    45
    03:04SLO-SAR1:4Details10:04SAR-SLO5:0Details
    team logoSiroki Brijeg
    21
    team logoTOSK TESANJ
    00
    03:04SIR-TOS2:0Details10:04TOS-SIR0:1Details
    team logoSarajevo
    30
    team logoSiroki Brijeg
    01
    08:05SAR-SIR3:0Details15:05SIR-SAR1:0Details
      
    Bosna-Hersek Kupası turnuva organize eden Bosna Hersek.
    20.09.2019 tarihteki duruma göre turnuva tablosunda kulüpler aşağıdaki ara bölümlerde yer almaktadır

    Final - Sarajevo, Siroki Brijeg

    skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Bosna-Hersek Kupası (Bosna Hersek) maçları online yanında bulundurabilirsiniz
    skorexpress.com internet sayfasında Bosna-Hersek Kupası (Bosna Hersek) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.