Division Profesional, Clausura
Bolivya

Division Profesional, Clausura

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Clausura
1 Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann 26 18 6 2 57:21 36 60 D
Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
15.12.19 1 : 1 Beraberlik
The Strongest The Strongest
W
Nacional Potosí Nacional Potosí
19.12.19 1 : 3 Zafer
Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
W
Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
22.12.19 3 : 2 Zafer
Sport Boys Warnes Sport Boys Warnes
W
Royal Pari Royal Pari
25.12.19 0 : 2 Zafer
Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
W
Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
28.12.19 3 : 1 Zafer
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
2 The Strongest The Strongest 26 17 6 3 72:27 45 57 D
Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
15.12.19 1 : 1 Beraberlik
The Strongest The Strongest
W
The Strongest The Strongest
19.12.19 3 : 2 Zafer
Club Bolívar Club Bolívar
W
Club Bamin Real Potosí Club Bamin Real Potosí
22.12.19 1 : 3 Zafer
The Strongest The Strongest
W
The Strongest The Strongest
25.12.19 3 : 2 Zafer
Always Ready Always Ready
W
Destroyers Destroyers
28.12.19 2 : 3 Zafer
The Strongest The Strongest
3 Club Bolívar Club Bolívar 25 16 5 4 69:34 35 53 D
San Jose Oruro San Jose Oruro
11.12.19 2 : 2 Beraberlik
Club Bolívar Club Bolívar
L
The Strongest The Strongest
19.12.19 3 : 2 Kaybetmek
Club Bolívar Club Bolívar
W
Club Bolívar Club Bolívar
22.12.19 2 : 1 Zafer
Nacional Potosí Nacional Potosí
W
Sport Boys Warnes Sport Boys Warnes
25.12.19 1 : 3 Zafer
Club Bolívar Club Bolívar
D
Club Bolívar Club Bolívar
28.12.19 2 : 2 Beraberlik
Royal Pari Royal Pari
4 San Jose Oruro San Jose Oruro 26 15 5 6 62:30 32 44 W
Club Bamin Real Potosí Club Bamin Real Potosí
15.12.19 1 : 4 Zafer
San Jose Oruro San Jose Oruro
L
San Jose Oruro San Jose Oruro
18.12.19 2 : 3 Kaybetmek
Always Ready Always Ready
L
Destroyers Destroyers
21.12.19 4 : 2 Kaybetmek
San Jose Oruro San Jose Oruro
W
San Jose Oruro San Jose Oruro
25.12.19 4 : 0 Zafer
Club Blooming Club Blooming
W
San Jose Oruro San Jose Oruro
28.12.19 2 : 1 Zafer
Guabirá Guabirá
5 Always Ready Always Ready 26 13 5 8 54:40 14 44 W
Always Ready Always Ready
14.12.19 3 : 0 Zafer
Club Blooming Club Blooming
W
San Jose Oruro San Jose Oruro
18.12.19 2 : 3 Zafer
Always Ready Always Ready
L
Always Ready Always Ready
21.12.19 0 : 2 Kaybetmek
Aurora FC Aurora FC
L
The Strongest The Strongest
25.12.19 3 : 2 Kaybetmek
Always Ready Always Ready
W
Always Ready Always Ready
28.12.19 3 : 2 Zafer
Nacional Potosí Nacional Potosí
6 Oriente Petrolero Oriente Petrolero 26 11 4 11 39:43 -4 37 D
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
15.12.19 2 : 2 Beraberlik
Nacional Potosí Nacional Potosí
W
Sport Boys Warnes Sport Boys Warnes
19.12.19 1 : 2 Zafer
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
L
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
22.12.19 1 : 3 Kaybetmek
Royal Pari Royal Pari
W
Guabirá Guabirá
25.12.19 1 : 3 Zafer
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
L
Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
28.12.19 3 : 1 Kaybetmek
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
7 Nacional Potosí Nacional Potosí 26 9 7 10 47:45 2 34 D
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
15.12.19 2 : 2 Beraberlik
Nacional Potosí Nacional Potosí
L
Nacional Potosí Nacional Potosí
19.12.19 1 : 3 Kaybetmek
Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
L
Club Bolívar Club Bolívar
22.12.19 2 : 1 Kaybetmek
Nacional Potosí Nacional Potosí
L
Nacional Potosí Nacional Potosí
25.12.19 1 : 2 Kaybetmek
Club Bamin Real Potosí Club Bamin Real Potosí
L
Always Ready Always Ready
28.12.19 3 : 2 Kaybetmek
Nacional Potosí Nacional Potosí
8 Club Blooming Club Blooming 26 10 3 13 34:55 -21 33 L
Always Ready Always Ready
14.12.19 3 : 0 Kaybetmek
Club Blooming Club Blooming
W
Club Blooming Club Blooming
18.12.19 1 : 0 Zafer
Destroyers Destroyers
D
Club Blooming Club Blooming
22.12.19 1 : 1 Beraberlik
Guabirá Guabirá
L
San Jose Oruro San Jose Oruro
25.12.19 4 : 0 Kaybetmek
Club Blooming Club Blooming
L
Club Blooming Club Blooming
28.12.19 0 : 1 Kaybetmek
Aurora FC Aurora FC
9 Royal Pari Royal Pari 26 7 7 12 28:40 -12 28 L
Royal Pari Royal Pari
15.12.19 0 : 1 Kaybetmek
Sport Boys Warnes Sport Boys Warnes
D
Guabirá Guabirá
18.12.19 1 : 1 Beraberlik
Royal Pari Royal Pari
W
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
22.12.19 1 : 3 Zafer
Royal Pari Royal Pari
L
Royal Pari Royal Pari
25.12.19 0 : 2 Kaybetmek
Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
D
Club Bolívar Club Bolívar
28.12.19 2 : 2 Beraberlik
Royal Pari Royal Pari
10 Aurora FC Aurora FC 25 5 9 11 24:42 -18 24 L
Aurora FC Aurora FC
12.12.19 0 : 2 Kaybetmek
Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
D
Aurora FC Aurora FC
18.12.19 0 : 0 Beraberlik
Club Bamin Real Potosí Club Bamin Real Potosí
W
Always Ready Always Ready
21.12.19 0 : 2 Zafer
Aurora FC Aurora FC
W
Aurora FC Aurora FC
25.12.19 1 : 0 Zafer
Destroyers Destroyers
W
Club Blooming Club Blooming
28.12.19 0 : 1 Zafer
Aurora FC Aurora FC
11 Club Bamin Real Potosí Club Bamin Real Potosí 25 6 3 16 35:57 -22 21 L
Club Blooming Club Blooming
11.12.19 2 : 0 Kaybetmek
Club Bamin Real Potosí Club Bamin Real Potosí
L
Club Bamin Real Potosí Club Bamin Real Potosí
15.12.19 1 : 4 Kaybetmek
San Jose Oruro San Jose Oruro
D
Aurora FC Aurora FC
18.12.19 0 : 0 Beraberlik
Club Bamin Real Potosí Club Bamin Real Potosí
L
Club Bamin Real Potosí Club Bamin Real Potosí
22.12.19 1 : 3 Kaybetmek
The Strongest The Strongest
W
Nacional Potosí Nacional Potosí
25.12.19 1 : 2 Zafer
Club Bamin Real Potosí Club Bamin Real Potosí
12 Guabirá Guabirá 26 4 8 14 22:53 -31 20 D
Destroyers Destroyers
15.12.19 0 : 0 Beraberlik
Guabirá Guabirá
D
Guabirá Guabirá
18.12.19 1 : 1 Beraberlik
Royal Pari Royal Pari
D
Club Blooming Club Blooming
22.12.19 1 : 1 Beraberlik
Guabirá Guabirá
L
Guabirá Guabirá
25.12.19 1 : 3 Kaybetmek
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
L
San Jose Oruro San Jose Oruro
28.12.19 2 : 1 Kaybetmek
Guabirá Guabirá
13 Destroyers Destroyers 26 4 5 17 22:66 -44 17 D
Destroyers Destroyers
15.12.19 0 : 0 Beraberlik
Guabirá Guabirá
L
Club Blooming Club Blooming
18.12.19 1 : 0 Kaybetmek
Destroyers Destroyers
W
Destroyers Destroyers
21.12.19 4 : 2 Zafer
San Jose Oruro San Jose Oruro
L
Aurora FC Aurora FC
25.12.19 1 : 0 Kaybetmek
Destroyers Destroyers
L
Destroyers Destroyers
28.12.19 2 : 3 Kaybetmek
The Strongest The Strongest
14 Sport Boys Warnes Sport Boys Warnes 25 5 7 13 30:42 -12 16 D
Guabirá Guabirá
12.12.19 0 : 0 Beraberlik
Sport Boys Warnes Sport Boys Warnes
W
Royal Pari Royal Pari
15.12.19 0 : 1 Zafer
Sport Boys Warnes Sport Boys Warnes
L
Sport Boys Warnes Sport Boys Warnes
19.12.19 1 : 2 Kaybetmek
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
L
Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
22.12.19 3 : 2 Kaybetmek
Sport Boys Warnes Sport Boys Warnes
L
Sport Boys Warnes Sport Boys Warnes
25.12.19 1 : 3 Kaybetmek
Club Bolívar Club Bolívar
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Daha fazla göster

Division Profesional, Clausura - şampiyona, düzenleyen Bolivya. Katılan lig 14 kulüpler. Bugünkü duruma göre sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
Club Jorge Wilstermann - 60 sayı, kazanılan maçlar 18, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
The Strongest - 57 madde, kazanılan yarışmalar 17, kaybedilen oyunlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Club Bolívar - 53 kabul edilen puan, yengi 16, skorsuz yarışmalar 4, beraberlik 5.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Division Profesional, Clausura (Bolivya) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Division Profesional, Clausura (Bolivya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.