Division Profesional, Apertura
Bolivya

Division Profesional, Apertura

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Division Profesional, Apertura
1 The Strongest The Strongest 12 7 0 5 30:21 9 21 L
Nacional Potosí Nacional Potosí
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
The Strongest The Strongest
W
The Strongest The Strongest
04.03.20 3 : 0 Zafer
San Jose Oruro San Jose Oruro
W
The Strongest The Strongest
08.03.20 6 : 2 Zafer
Guabirá Guabirá
W
Aurora FC Aurora FC
12.03.20 1 : 2 Zafer
The Strongest The Strongest
W
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
15.03.20 0 : 3 Zafer
The Strongest The Strongest
2 Always Ready Always Ready 12 7 0 5 26:17 9 21 L
Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Always Ready Always Ready
W
Always Ready Always Ready
26.02.20 4 : 2 Zafer
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
L
Atletico Palmaflor Vinto Atletico Palmaflor Vinto
02.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Always Ready Always Ready
W
Always Ready Always Ready
07.03.20 2 : 1 Zafer
Club Bolívar Club Bolívar
L
Royal Pari Royal Pari
11.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Always Ready Always Ready
3 Club Bolívar Club Bolívar 12 6 2 4 28:17 11 20 W
Club Bolívar Club Bolívar
21.02.20 5 : 4 Zafer
The Strongest The Strongest
W
Real Santa Cruz Real Santa Cruz
27.02.20 2 : 4 Zafer
Club Bolívar Club Bolívar
D
Club Bolívar Club Bolívar
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Club Bamin Real Potosí Club Bamin Real Potosí
L
Always Ready Always Ready
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Bolívar Club Bolívar
D
Club Bolívar Club Bolívar
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
4 Club Blooming Club Blooming 12 6 2 4 20:16 4 20 W
Royal Pari Royal Pari
23.02.20 2 : 3 Zafer
Club Blooming Club Blooming
W
Club Blooming Club Blooming
27.02.20 2 : 1 Zafer
Nacional Potosí Nacional Potosí
D
Guabirá Guabirá
03.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Blooming Club Blooming
W
Club Blooming Club Blooming
07.03.20 4 : 0 Zafer
Aurora FC Aurora FC
L
San Jose Oruro San Jose Oruro
11.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Blooming Club Blooming
5 Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann 12 6 2 4 14:11 3 20 W
Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
23.02.20 2 : 0 Zafer
Always Ready Always Ready
L
Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
26.02.20 1 : 2 Kaybetmek
San Jose Oruro San Jose Oruro
W
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
01.03.20 0 : 1 Zafer
Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
W
Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
07.03.20 2 : 1 Zafer
Atletico Palmaflor Vinto Atletico Palmaflor Vinto
D
Club Bolívar Club Bolívar
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
6 Royal Pari Royal Pari 12 6 2 4 15:14 1 20 L
Royal Pari Royal Pari
23.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Club Blooming Club Blooming
L
The Strongest The Strongest
27.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Royal Pari Royal Pari
L
Royal Pari Royal Pari
02.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Real Santa Cruz Real Santa Cruz
D
Club Bamin Real Potosí Club Bamin Real Potosí
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Royal Pari Royal Pari
W
Royal Pari Royal Pari
11.03.20 4 : 1 Zafer
Always Ready Always Ready
7 Atletico Palmaflor Vinto Atletico Palmaflor Vinto 12 6 1 5 14:13 1 19 W
Atletico Palmaflor Vinto Atletico Palmaflor Vinto
22.02.20 2 : 1 Zafer
Real Santa Cruz Real Santa Cruz
L
Club Bamin Real Potosí Club Bamin Real Potosí
26.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Palmaflor Vinto Atletico Palmaflor Vinto
W
Atletico Palmaflor Vinto Atletico Palmaflor Vinto
02.03.20 2 : 0 Zafer
Always Ready Always Ready
L
Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Atletico Palmaflor Vinto Atletico Palmaflor Vinto
W
Atletico Palmaflor Vinto Atletico Palmaflor Vinto
11.03.20 1 : 0 Zafer
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
8 San Jose Oruro San Jose Oruro 12 5 3 4 17:19 -2 18 W
Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
26.02.20 1 : 2 Zafer
San Jose Oruro San Jose Oruro
W
San Jose Oruro San Jose Oruro
01.03.20 1 : 0 Zafer
Aurora FC Aurora FC
L
The Strongest The Strongest
04.03.20 3 : 0 Kaybetmek
San Jose Oruro San Jose Oruro
W
San Jose Oruro San Jose Oruro
08.03.20 4 : 1 Zafer
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
W
San Jose Oruro San Jose Oruro
11.03.20 1 : 0 Zafer
Club Blooming Club Blooming
9 Nacional Potosí Nacional Potosí 12 5 2 5 17:15 2 17 W
Nacional Potosí Nacional Potosí
23.02.20 2 : 1 Zafer
Aurora FC Aurora FC
L
Club Blooming Club Blooming
27.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Nacional Potosí Nacional Potosí
W
Nacional Potosí Nacional Potosí
01.03.20 3 : 1 Zafer
The Strongest The Strongest
L
Real Santa Cruz Real Santa Cruz
06.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Nacional Potosí Nacional Potosí
W
Nacional Potosí Nacional Potosí
15.03.20 4 : 0 Zafer
Club Bamin Real Potosí Club Bamin Real Potosí
10 Club Bamin Real Potosí Club Bamin Real Potosí 12 4 3 5 17:25 -8 15 W
Club Bamin Real Potosí Club Bamin Real Potosí
26.02.20 1 : 0 Zafer
Atletico Palmaflor Vinto Atletico Palmaflor Vinto
D
Club Bolívar Club Bolívar
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Club Bamin Real Potosí Club Bamin Real Potosí
D
Club Bamin Real Potosí Club Bamin Real Potosí
04.03.20 2 : 2 Beraberlik
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
D
Club Bamin Real Potosí Club Bamin Real Potosí
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Royal Pari Royal Pari
L
Nacional Potosí Nacional Potosí
15.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Club Bamin Real Potosí Club Bamin Real Potosí
11 Guabirá Guabirá 12 4 2 6 13:20 -7 14 D
San Jose Oruro San Jose Oruro
21.02.20 2 : 2 Beraberlik
Guabirá Guabirá
L
Aurora FC Aurora FC
27.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Guabirá Guabirá
D
Guabirá Guabirá
03.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Blooming Club Blooming
L
The Strongest The Strongest
08.03.20 6 : 2 Kaybetmek
Guabirá Guabirá
W
Guabirá Guabirá
15.03.20 1 : 0 Zafer
Real Santa Cruz Real Santa Cruz
12 Oriente Petrolero Oriente Petrolero 12 4 1 7 16:22 -6 13 L
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
D
Club Bamin Real Potosí Club Bamin Real Potosí
04.03.20 2 : 2 Beraberlik
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
L
San Jose Oruro San Jose Oruro
08.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
L
Atletico Palmaflor Vinto Atletico Palmaflor Vinto
11.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
L
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
15.03.20 0 : 3 Kaybetmek
The Strongest The Strongest
Aurora FC
13 Real Santa Cruz Real Santa Cruz 12 3 3 6 14:25 -11 12 L
Atletico Palmaflor Vinto Atletico Palmaflor Vinto
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Real Santa Cruz Real Santa Cruz
L
Real Santa Cruz Real Santa Cruz
27.02.20 2 : 4 Kaybetmek
Club Bolívar Club Bolívar
W
Royal Pari Royal Pari
02.03.20 0 : 2 Zafer
Real Santa Cruz Real Santa Cruz
W
Real Santa Cruz Real Santa Cruz
06.03.20 2 : 1 Zafer
Nacional Potosí Nacional Potosí
L
Guabirá Guabirá
15.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Real Santa Cruz Real Santa Cruz
14 Aurora FC Aurora FC 12 3 1 8 11:17 -6 10 L
Nacional Potosí Nacional Potosí
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Aurora FC Aurora FC
W
Aurora FC Aurora FC
27.02.20 2 : 0 Zafer
Guabirá Guabirá
L
San Jose Oruro San Jose Oruro
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Aurora FC Aurora FC
L
Club Blooming Club Blooming
07.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Aurora FC Aurora FC
L
Aurora FC Aurora FC
12.03.20 1 : 2 Kaybetmek
The Strongest The Strongest
Oriente Petrolero
Copa Libertadores
Daha fazla göster

Division Profesional, Apertura - turnuva, düzenleyen Bolivya. Kayıt yaptıran şampiyona 14 futbol takımları. Bugün altın madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
The Strongest - 21 madde, kazanılan yarışmalar 7, yenilme 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Always Ready - 21 madde, parlak başarılar 7, skorsuz yarışmalar 5, beraberlik 0.
Club Bolívar - 20 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 6, yenilme 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Division Profesional, Apertura (Bolivya) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Division Profesional, Apertura (Bolivya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.