Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
05
Bolivya

Division Profesional, Apertura

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Division Profesional, Apertura
1 The Strongest 12 7 0 5 30:21 9 21 L
CA NACIONAL POTOSI
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
The Strongest
W
The Strongest
04.03.20 3 : 0 Zafer
San Jose Oruro
W
The Strongest
08.03.20 6 : 2 Zafer
GUABIRA MONTERO
W
Club Aurora
12.03.20 1 : 2 Zafer
The Strongest
W
Oriente Petrolero
15.03.20 0 : 3 Zafer
The Strongest
2 Always Ready 12 7 0 5 26:17 9 21 L
Jorge Wilstermann
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Always Ready
W
Always Ready
26.02.20 4 : 2 Zafer
Oriente Petrolero
L
Atletico Palmaflor Vinto
02.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Always Ready
W
Always Ready
07.03.20 2 : 1 Zafer
Club Bolivar
L
Royal Pari Sion
11.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Always Ready
3 Club Bolivar 12 6 2 4 28:17 11 20 W
Club Bolivar
21.02.20 5 : 4 Zafer
The Strongest
W
Real Santa Cruz
27.02.20 2 : 4 Zafer
Club Bolivar
D
Club Bolivar
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Real Potosi
L
Always Ready
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Bolivar
D
Club Bolivar
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Jorge Wilstermann
4 Blooming 12 6 2 4 20:16 4 20 W
Royal Pari Sion
23.02.20 2 : 3 Zafer
Blooming
W
Blooming
27.02.20 2 : 1 Zafer
CA NACIONAL POTOSI
D
GUABIRA MONTERO
03.03.20 1 : 1 Beraberlik
Blooming
W
Blooming
07.03.20 4 : 0 Zafer
Club Aurora
L
San Jose Oruro
11.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Blooming
5 Jorge Wilstermann 12 6 2 4 14:11 3 20 W
Jorge Wilstermann
23.02.20 2 : 0 Zafer
Always Ready
L
Jorge Wilstermann
26.02.20 1 : 2 Kaybetmek
San Jose Oruro
W
Oriente Petrolero
01.03.20 0 : 1 Zafer
Jorge Wilstermann
W
Jorge Wilstermann
07.03.20 2 : 1 Zafer
Atletico Palmaflor Vinto
D
Club Bolivar
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Jorge Wilstermann
6 Royal Pari Sion 12 6 2 4 15:14 1 20 L
Royal Pari Sion
23.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Blooming
L
The Strongest
27.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Royal Pari Sion
L
Royal Pari Sion
02.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Real Santa Cruz
D
Real Potosi
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Royal Pari Sion
W
Royal Pari Sion
11.03.20 4 : 1 Zafer
Always Ready
7 Atletico Palmaflor Vinto 12 6 1 5 14:13 1 19 W
Atletico Palmaflor Vinto
22.02.20 2 : 1 Zafer
Real Santa Cruz
L
Real Potosi
26.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Palmaflor Vinto
W
Atletico Palmaflor Vinto
02.03.20 2 : 0 Zafer
Always Ready
L
Jorge Wilstermann
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Atletico Palmaflor Vinto
W
Atletico Palmaflor Vinto
11.03.20 1 : 0 Zafer
Oriente Petrolero
8 San Jose Oruro 12 5 3 4 17:19 -2 18 W
Jorge Wilstermann
26.02.20 1 : 2 Zafer
San Jose Oruro
W
San Jose Oruro
01.03.20 1 : 0 Zafer
Club Aurora
L
The Strongest
04.03.20 3 : 0 Kaybetmek
San Jose Oruro
W
San Jose Oruro
08.03.20 4 : 1 Zafer
Oriente Petrolero
W
San Jose Oruro
11.03.20 1 : 0 Zafer
Blooming
9 CA NACIONAL POTOSI 12 5 2 5 17:15 2 17 W
CA NACIONAL POTOSI
23.02.20 2 : 1 Zafer
Club Aurora
L
Blooming
27.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CA NACIONAL POTOSI
W
CA NACIONAL POTOSI
01.03.20 3 : 1 Zafer
The Strongest
L
Real Santa Cruz
06.03.20 2 : 1 Kaybetmek
CA NACIONAL POTOSI
W
CA NACIONAL POTOSI
15.03.20 4 : 0 Zafer
Real Potosi
10 Real Potosi 12 4 3 5 17:25 -8 15 W
Real Potosi
26.02.20 1 : 0 Zafer
Atletico Palmaflor Vinto
D
Club Bolivar
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Real Potosi
D
Real Potosi
04.03.20 2 : 2 Beraberlik
Oriente Petrolero
D
Real Potosi
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Royal Pari Sion
L
CA NACIONAL POTOSI
15.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Real Potosi
11 GUABIRA MONTERO 12 4 2 6 13:20 -7 14 D
San Jose Oruro
21.02.20 2 : 2 Beraberlik
GUABIRA MONTERO
L
Club Aurora
27.02.20 2 : 0 Kaybetmek
GUABIRA MONTERO
D
GUABIRA MONTERO
03.03.20 1 : 1 Beraberlik
Blooming
L
The Strongest
08.03.20 6 : 2 Kaybetmek
GUABIRA MONTERO
W
GUABIRA MONTERO
15.03.20 1 : 0 Zafer
Real Santa Cruz
12 Oriente Petrolero 12 4 1 7 16:22 -6 13 L
Oriente Petrolero
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Jorge Wilstermann
D
Real Potosi
04.03.20 2 : 2 Beraberlik
Oriente Petrolero
L
San Jose Oruro
08.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Oriente Petrolero
L
Atletico Palmaflor Vinto
11.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Oriente Petrolero
L
Oriente Petrolero
15.03.20 0 : 3 Kaybetmek
The Strongest
13 Real Santa Cruz 12 3 3 6 14:25 -11 12 L
Atletico Palmaflor Vinto
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Real Santa Cruz
L
Real Santa Cruz
27.02.20 2 : 4 Kaybetmek
Club Bolivar
W
Royal Pari Sion
02.03.20 0 : 2 Zafer
Real Santa Cruz
W
Real Santa Cruz
06.03.20 2 : 1 Zafer
CA NACIONAL POTOSI
L
GUABIRA MONTERO
15.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Real Santa Cruz
14 Club Aurora 12 3 1 8 11:17 -6 10 L
CA NACIONAL POTOSI
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Aurora
W
Club Aurora
27.02.20 2 : 0 Zafer
GUABIRA MONTERO
L
San Jose Oruro
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Aurora
L
Blooming
07.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Club Aurora
L
Club Aurora
12.03.20 1 : 2 Kaybetmek
The Strongest
Copa Libertadores
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Division Profesional, Apertura - turnuva, organize eden Bolivya. Kayıt yaptıran lig 14 futbol takımları. Şu anda liderler şampiyona. Bunlar:
The Strongest - 21 puan, yengi 7, skorsuz yarışmalar 5, beraberlik 0.
Always Ready - 21 sayı, parlak başarılar 7, yenilme 5, beraberlik 0.
Club Bolivar - 20 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 6, yenilmeler 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Division Profesional, Apertura (Bolivya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program çok önemli müsabakalar - Division Profesional, Apertura (Bolivya):
Real Santa Cruz - Blooming (05.04.2020 15:00)
San Jose Oruro - The Strongest (05.04.2020 17:15)
Jorge Wilstermann - CA NACIONAL POTOSI (05.04.2020 17:15)

skorexpress.com internet sayfasında Division Profesional, Apertura (Bolivya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.