Reserve League
Belçika

Reserve League

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group 1
1 RSC Anderlecht U21 RSC Anderlecht U21 6 4 2 0 13:3 10 14 D
Yellow Red KV Mechelen U21 Yellow Red KV Mechelen U21
24.08.20 1 : 1 Beraberlik
RSC Anderlecht U21 RSC Anderlecht U21
W
RSC Anderlecht U21 RSC Anderlecht U21
31.08.20 4 : 0 Zafer
KAS Eupen U21 KAS Eupen U21
W
RSC Anderlecht U21 RSC Anderlecht U21
28.09.20 3 : 2 Zafer
Standard Liège II Standard Liège II
W
Waasland Beveren U21 Waasland Beveren U21
05.10.20 0 : 4 Zafer
RSC Anderlecht U21 RSC Anderlecht U21
D
Club Nxt U21 Club Nxt U21
26.10.20 0 : 0 Beraberlik
RSC Anderlecht U21 RSC Anderlecht U21
Yellow Red KV Mechelen U21
2 Genk U21 Genk U21 5 4 1 0 12:4 8 13 D
Waasland Beveren U21 Waasland Beveren U21
24.08.20 3 : 3 Beraberlik
Genk U21 Genk U21
W
Genk U21 Genk U21
15.09.20 1 : 0 Zafer
Standard Liège II Standard Liège II
W
Genk U21 Genk U21
29.09.20 3 : 0 Zafer
Yellow Red KV Mechelen U21 Yellow Red KV Mechelen U21
D
Club Nxt U21 Club Nxt U21
05.10.20 0 : 0 Beraberlik
Genk U21 Genk U21
W
Heverlee Leuven U21 Heverlee Leuven U21
19.10.20 1 : 4 Zafer
Genk U21 Genk U21
Waasland Beveren U21
3 KAS Eupen U21 KAS Eupen U21 7 4 0 3 14:8 6 12 L
RSC Anderlecht U21 RSC Anderlecht U21
31.08.20 4 : 0 Kaybetmek
KAS Eupen U21 KAS Eupen U21
W
KAS Eupen U21 KAS Eupen U21
14.09.20 2 : 0 Zafer
Heverlee Leuven U21 Heverlee Leuven U21
L
Standard Liège II Standard Liège II
21.09.20 2 : 1 Kaybetmek
KAS Eupen U21 KAS Eupen U21
W
KAS Eupen U21 KAS Eupen U21
28.09.20 5 : 0 Zafer
Waasland Beveren U21 Waasland Beveren U21
W
Yellow Red KV Mechelen U21 Yellow Red KV Mechelen U21
05.10.20 1 : 2 Zafer
KAS Eupen U21 KAS Eupen U21
Jeugd KAA Gent U21
4 Standard Liège II Standard Liège II 7 3 2 2 10:8 2 11 L
Genk U21 Genk U21
15.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Standard Liège II Standard Liège II
W
Standard Liège II Standard Liège II
21.09.20 2 : 1 Zafer
KAS Eupen U21 KAS Eupen U21
L
RSC Anderlecht U21 RSC Anderlecht U21
28.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Standard Liège II Standard Liège II
W
Standard Liège II Standard Liège II
05.10.20 2 : 1 Zafer
Jeugd KAA Gent U21 Jeugd KAA Gent U21
W
Yellow Red KV Mechelen U21 Yellow Red KV Mechelen U21
26.10.20 0 : 2 Zafer
Standard Liège II Standard Liège II
Heverlee Leuven U21
5 Jeugd KAA Gent U21 Jeugd KAA Gent U21 5 2 1 2 8:10 -2 7 W
Jeugd KAA Gent U21 Jeugd KAA Gent U21
17.08.20 2 : 1 Zafer
Waasland Beveren U21 Waasland Beveren U21
L
KAS Eupen U21 KAS Eupen U21
24.08.20 4 : 0 Kaybetmek
Jeugd KAA Gent U21 Jeugd KAA Gent U21
W
Yellow Red KV Mechelen U21 Yellow Red KV Mechelen U21
21.09.20 1 : 3 Zafer
Jeugd KAA Gent U21 Jeugd KAA Gent U21
D
Jeugd KAA Gent U21 Jeugd KAA Gent U21
28.09.20 2 : 2 Beraberlik
Heverlee Leuven U21 Heverlee Leuven U21
L
Standard Liège II Standard Liège II
05.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Jeugd KAA Gent U21 Jeugd KAA Gent U21
KAS Eupen U21
6 Heverlee Leuven U21 Heverlee Leuven U21 8 1 4 3 7:10 -3 7 W
Heverlee Leuven U21 Heverlee Leuven U21
21.09.20 3 : 0 Zafer
Waasland Beveren U21 Waasland Beveren U21
D
Jeugd KAA Gent U21 Jeugd KAA Gent U21
28.09.20 2 : 2 Beraberlik
Heverlee Leuven U21 Heverlee Leuven U21
D
KV Oostende U21 KV Oostende U21
19.10.20 0 : 0 Beraberlik
Heverlee Leuven U21 Heverlee Leuven U21
L
Heverlee Leuven U21 Heverlee Leuven U21
19.10.20 1 : 4 Kaybetmek
Genk U21 Genk U21
L
Heverlee Leuven U21 Heverlee Leuven U21
26.10.20 0 : 1 Kaybetmek
RSC Anderlecht U21 RSC Anderlecht U21
Royal Charleroi U21
7 Waasland Beveren U21 Waasland Beveren U21 7 1 1 5 7:21 -14 4 W
Waasland Beveren U21 Waasland Beveren U21
14.09.20 2 : 1 Zafer
Yellow Red KV Mechelen U21 Yellow Red KV Mechelen U21
D
Club Brugge K.V. U21 Club Brugge K.V. U21
21.09.20 0 : 0 Beraberlik
Waasland Beveren U21 Waasland Beveren U21
L
Heverlee Leuven U21 Heverlee Leuven U21
21.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Waasland Beveren U21 Waasland Beveren U21
L
KAS Eupen U21 KAS Eupen U21
28.09.20 5 : 0 Kaybetmek
Waasland Beveren U21 Waasland Beveren U21
L
Waasland Beveren U21 Waasland Beveren U21
05.10.20 0 : 4 Kaybetmek
RSC Anderlecht U21 RSC Anderlecht U21
Genk U21
8 Yellow Red KV Mechelen U21 Yellow Red KV Mechelen U21 7 0 3 4 4:11 -7 3 L
Waasland Beveren U21 Waasland Beveren U21
14.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Yellow Red KV Mechelen U21 Yellow Red KV Mechelen U21
L
Yellow Red KV Mechelen U21 Yellow Red KV Mechelen U21
21.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Jeugd KAA Gent U21 Jeugd KAA Gent U21
L
Genk U21 Genk U21
29.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Yellow Red KV Mechelen U21 Yellow Red KV Mechelen U21
L
Yellow Red KV Mechelen U21 Yellow Red KV Mechelen U21
05.10.20 1 : 2 Kaybetmek
KAS Eupen U21 KAS Eupen U21
L
Yellow Red KV Mechelen U21 Yellow Red KV Mechelen U21
26.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Standard Liège II Standard Liège II
RSC Anderlecht U21
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group 2
1 Royal Charleroi U21 Royal Charleroi U21 8 6 0 2 18:7 11 18 L
Royal Charleroi U21 Royal Charleroi U21
14.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Zulte Waregem U21 Zulte Waregem U21
W
Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk
21.09.20 1 : 3 Zafer
Royal Charleroi U21 Royal Charleroi U21
W
Royal Charleroi U21 Royal Charleroi U21
28.09.20 2 : 0 Zafer
KVC Westerlo U21 KVC Westerlo U21
W
Lommel SK U21 Lommel SK U21
05.10.20 0 : 3 Zafer
Royal Charleroi U21 Royal Charleroi U21
W
Royal Charleroi U21 Royal Charleroi U21
19.10.20 2 : 1 Zafer
Green Bay Packers (JohnnySize) Green Bay Packers (JohnnySize)
Lierse II
2 St. Truidense VV U21 St. Truidense VV U21 7 5 1 1 21:6 15 16 W
Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk
31.08.20 0 : 3 Zafer
St. Truidense VV U21 St. Truidense VV U21
L
St. Truidense VV U21 St. Truidense VV U21
14.09.20 1 : 2 Kaybetmek
KVC Westerlo U21 KVC Westerlo U21
W
Lommel SK U21 Lommel SK U21
22.09.20 0 : 3 Zafer
St. Truidense VV U21 St. Truidense VV U21
W
St. Truidense VV U21 St. Truidense VV U21
28.09.20 4 : 0 Zafer
Lierse II Lierse II
W
Green Bay Packers (JohnnySize) Green Bay Packers (JohnnySize)
05.10.20 1 : 5 Zafer
St. Truidense VV U21 St. Truidense VV U21
Kmsk Deinze U21
3 Cercle Brugge U21 Cercle Brugge U21 8 4 3 1 19:14 5 15 D
Seraing United II Seraing United II
14.09.20 5 : 5 Beraberlik
Cercle Brugge U21 Cercle Brugge U21
W
Cercle Brugge U21 Cercle Brugge U21
22.09.20 2 : 1 Zafer
Royal Antwerp U21 Royal Antwerp U21
W
Royal Excel Mouscron U21 Royal Excel Mouscron U21
28.09.20 1 : 2 Zafer
Cercle Brugge U21 Cercle Brugge U21
D
Cercle Brugge U21 Cercle Brugge U21
05.10.20 3 : 3 Beraberlik
KV Kortrijk U21 KV Kortrijk U21
D
Cercle Brugge U21 Cercle Brugge U21
26.10.20 1 : 1 Beraberlik
KV Oostende U21 KV Oostende U21
Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk
4 KV Kortrijk U21 KV Kortrijk U21 6 4 2 0 13:6 7 14 D
KV Kortrijk U21 KV Kortrijk U21
14.09.20 0 : 0 Beraberlik
Heverlee Leuven U21 Heverlee Leuven U21
W
Green Bay Packers (JohnnySize) Green Bay Packers (JohnnySize)
21.09.20 2 : 4 Zafer
KV Kortrijk U21 KV Kortrijk U21
D
KV Kortrijk U21 KV Kortrijk U21
28.09.20 1 : 1 Beraberlik
Zulte Waregem U21 Zulte Waregem U21
D
Cercle Brugge U21 Cercle Brugge U21
05.10.20 3 : 3 Beraberlik
KV Kortrijk U21 KV Kortrijk U21
W
Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk
12.10.20 0 : 1 Zafer
KV Kortrijk U21 KV Kortrijk U21
Royal Antwerp U21
5 Union Saint Gillois U21 Union Saint Gillois U21 8 4 2 2 16:10 6 14 W
Union Saint Gillois U21 Union Saint Gillois U21
14.09.20 2 : 0 Zafer
Lommel SK U21 Lommel SK U21
D
Zulte Waregem U21 Zulte Waregem U21
21.09.20 2 : 2 Beraberlik
Union Saint Gillois U21 Union Saint Gillois U21
W
Union Saint Gillois U21 Union Saint Gillois U21
28.09.20 4 : 0 Zafer
Kmsk Deinze U21 Kmsk Deinze U21
W
Royal Antwerp U21 Royal Antwerp U21
05.10.20 0 : 4 Zafer
Union Saint Gillois U21 Union Saint Gillois U21
L
Lierse II Lierse II
26.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Union Saint Gillois U21 Union Saint Gillois U21
Royal Excel Mouscron U21
6 KV Oostende U21 KV Oostende U21 9 4 2 3 12:13 -1 14 W
KVC Westerlo U21 KVC Westerlo U21
21.09.20 2 : 4 Zafer
KV Oostende U21 KV Oostende U21
W
KV Oostende U21 KV Oostende U21
28.09.20 1 : 0 Zafer
Lommel SK U21 Lommel SK U21
W
Zulte Waregem U21 Zulte Waregem U21
05.10.20 1 : 2 Zafer
KV Oostende U21 KV Oostende U21
W
KV Oostende U21 KV Oostende U21
19.10.20 2 : 1 Zafer
Lierse II Lierse II
D
Cercle Brugge U21 Cercle Brugge U21
26.10.20 1 : 1 Beraberlik
KV Oostende U21 KV Oostende U21
Kmsk Deinze U21
7 Royal Antwerp U21 Royal Antwerp U21 7 4 1 2 12:10 2 13 D
Lierse II Lierse II
31.08.20 1 : 1 Beraberlik
Royal Antwerp U21 Royal Antwerp U21
W
Royal Antwerp U21 Royal Antwerp U21
14.09.20 4 : 2 Zafer
Kmsk Deinze U21 Kmsk Deinze U21
L
Cercle Brugge U21 Cercle Brugge U21
22.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Royal Antwerp U21 Royal Antwerp U21
W
Seraing United II Seraing United II
28.09.20 1 : 3 Zafer
Royal Antwerp U21 Royal Antwerp U21
L
Royal Antwerp U21 Royal Antwerp U21
05.10.20 0 : 4 Kaybetmek
Union Saint Gillois U21 Union Saint Gillois U21
KV Kortrijk U21
8 KVC Westerlo U21 KVC Westerlo U21 8 3 3 2 16:14 2 12 W
St. Truidense VV U21 St. Truidense VV U21
14.09.20 1 : 2 Zafer
KVC Westerlo U21 KVC Westerlo U21
L
KVC Westerlo U21 KVC Westerlo U21
21.09.20 2 : 4 Kaybetmek
KV Oostende U21 KV Oostende U21
L
Royal Charleroi U21 Royal Charleroi U21
28.09.20 2 : 0 Kaybetmek
KVC Westerlo U21 KVC Westerlo U21
W
KVC Westerlo U21 KVC Westerlo U21
05.10.20 1 : 0 Zafer
Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk
D
KVC Westerlo U21 KVC Westerlo U21
19.10.20 3 : 3 Beraberlik
Lommel SK U21 Lommel SK U21
Zulte Waregem U21
9 Kmsk Deinze U21 Kmsk Deinze U21 7 3 1 3 12:14 -2 10 W
Cercle Brugge U21 Cercle Brugge U21
31.08.20 1 : 3 Zafer
Kmsk Deinze U21 Kmsk Deinze U21
L
Royal Antwerp U21 Royal Antwerp U21
14.09.20 4 : 2 Kaybetmek
Kmsk Deinze U21 Kmsk Deinze U21
W
Kmsk Deinze U21 Kmsk Deinze U21
21.09.20 2 : 1 Zafer
Seraing United II Seraing United II
L
Union Saint Gillois U21 Union Saint Gillois U21
28.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Kmsk Deinze U21 Kmsk Deinze U21
L
Royal Excel Mouscron U21 Royal Excel Mouscron U21
05.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Kmsk Deinze U21 Kmsk Deinze U21
KV Oostende U21
10 Zulte Waregem U21 Zulte Waregem U21 7 2 3 2 8:8 1 9 L
Zulte Waregem U21 Zulte Waregem U21
31.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Royal Excel Mouscron U21 Royal Excel Mouscron U21
W
Royal Charleroi U21 Royal Charleroi U21
14.09.20 0 : 1 Zafer
Zulte Waregem U21 Zulte Waregem U21
D
Zulte Waregem U21 Zulte Waregem U21
21.09.20 2 : 2 Beraberlik
Union Saint Gillois U21 Union Saint Gillois U21
D
KV Kortrijk U21 KV Kortrijk U21
28.09.20 1 : 1 Beraberlik
Zulte Waregem U21 Zulte Waregem U21
L
Zulte Waregem U21 Zulte Waregem U21
05.10.20 1 : 2 Kaybetmek
KV Oostende U21 KV Oostende U21
KVC Westerlo U21
11 Royal Excel Mouscron U21 Royal Excel Mouscron U21 5 2 2 1 8:7 1 8 D
Royal Excel Mouscron U21 Royal Excel Mouscron U21
24.08.20 1 : 1 Beraberlik
Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk
W
Zulte Waregem U21 Zulte Waregem U21
31.08.20 0 : 1 Zafer
Royal Excel Mouscron U21 Royal Excel Mouscron U21
D
Heverlee Leuven U21 Heverlee Leuven U21
21.09.20 0 : 0 Beraberlik
Royal Excel Mouscron U21 Royal Excel Mouscron U21
L
Royal Excel Mouscron U21 Royal Excel Mouscron U21
28.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Cercle Brugge U21 Cercle Brugge U21
W
Royal Excel Mouscron U21 Royal Excel Mouscron U21
05.10.20 2 : 1 Zafer
Kmsk Deinze U21 Kmsk Deinze U21
Union Saint Gillois U21
12 Lierse II Lierse II 7 2 1 4 8:12 -4 7 D
Lierse II Lierse II
31.08.20 1 : 1 Beraberlik
Royal Antwerp U21 Royal Antwerp U21
L
St. Truidense VV U21 St. Truidense VV U21
28.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Lierse II Lierse II
W
Lierse II Lierse II
05.10.20 4 : 1 Zafer
Seraing United II Seraing United II
L
KV Oostende U21 KV Oostende U21
19.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Lierse II Lierse II
W
Lierse II Lierse II
26.10.20 2 : 0 Zafer
Union Saint Gillois U21 Union Saint Gillois U21
Royal Charleroi U21
13 Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk 6 1 1 4 4:9 -5 4 L
Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk
31.08.20 0 : 3 Kaybetmek
St. Truidense VV U21 St. Truidense VV U21
W
KV Oostende U21 KV Oostende U21
14.09.20 0 : 2 Zafer
Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk
L
Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk
21.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Royal Charleroi U21 Royal Charleroi U21
L
KVC Westerlo U21 KVC Westerlo U21
05.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk
L
Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk
12.10.20 0 : 1 Kaybetmek
KV Kortrijk U21 KV Kortrijk U21
Seraing United II
14 Lommel SK U21 Lommel SK U21 8 1 1 6 6:16 -10 4 L
Union Saint Gillois U21 Union Saint Gillois U21
14.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Lommel SK U21 Lommel SK U21
L
Lommel SK U21 Lommel SK U21
22.09.20 0 : 3 Kaybetmek
St. Truidense VV U21 St. Truidense VV U21
L
KV Oostende U21 KV Oostende U21
28.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Lommel SK U21 Lommel SK U21
L
Lommel SK U21 Lommel SK U21
05.10.20 0 : 3 Kaybetmek
Royal Charleroi U21 Royal Charleroi U21
D
KVC Westerlo U21 KVC Westerlo U21
19.10.20 3 : 3 Beraberlik
Lommel SK U21 Lommel SK U21
Green Bay Packers (JohnnySize)
15 Seraing United II Seraing United II 7 0 1 6 9:22 -13 1 L
KVC Westerlo U21 KVC Westerlo U21
31.08.20 4 : 0 Kaybetmek
Seraing United II Seraing United II
D
Seraing United II Seraing United II
14.09.20 5 : 5 Beraberlik
Cercle Brugge U21 Cercle Brugge U21
L
Kmsk Deinze U21 Kmsk Deinze U21
21.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Seraing United II Seraing United II
L
Seraing United II Seraing United II
28.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Royal Antwerp U21 Royal Antwerp U21
L
Lierse II Lierse II
05.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Seraing United II Seraing United II
Jeugd Kfco Beerschot Wilrijk
16 Green Bay Packers (JohnnySize) Green Bay Packers (JohnnySize) 6 0 0 6 4:18 -14 0 L
Cercle Brugge U21 Cercle Brugge U21
24.08.20 3 : 0 Kaybetmek
Green Bay Packers (JohnnySize) Green Bay Packers (JohnnySize)
L
Green Bay Packers (JohnnySize) Green Bay Packers (JohnnySize)
31.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Union Saint Gillois U21 Union Saint Gillois U21
L
Green Bay Packers (JohnnySize) Green Bay Packers (JohnnySize)
21.09.20 2 : 4 Kaybetmek
KV Kortrijk U21 KV Kortrijk U21
L
Green Bay Packers (JohnnySize) Green Bay Packers (JohnnySize)
05.10.20 1 : 5 Kaybetmek
St. Truidense VV U21 St. Truidense VV U21
L
Royal Charleroi U21 Royal Charleroi U21
19.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Green Bay Packers (JohnnySize) Green Bay Packers (JohnnySize)
Lommel SK U21
Promotion
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Reserve League - turnuva, düzenleyen Belçika.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Reserve League (Belçika) maçları online görebilirsiniz.

Program sonraki müsabakalar - Reserve League (Belçika):
KV Oostende U21 - Kmsk Deinze U21 (02.11.2020 13:30)
St. Truidense VV U21 - Cercle Brugge U21 (02.11.2020 13:30)
Royal Charleroi U21 - Heverlee Leuven U21 (02.11.2020 13:30)

skorexpress.com internet sayfasında Reserve League (Belçika) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.