First Division B
Belçika

First Division B

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
First Division B
1 Seraing United Seraing United 6 4 0 2 21:13 8 12 L
Royale Union Saint-Gilloise Royale Union Saint-Gilloise
19.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Seraing United Seraing United
W
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
27.09.20 2 : 5 Zafer
Seraing United Seraing United
D
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
29.09.20 0 : 0 Beraberlik
Seraing United Seraing United
W
Seraing United Seraing United
02.10.20 6 : 1 Zafer
Club Brugge K.V. U21 Club Brugge K.V. U21
W
RWD Molenbeek RWD Molenbeek
18.10.20 3 : 4 Zafer
Seraing United Seraing United
KMSK Deinze
2 Royale Union Saint-Gilloise Royale Union Saint-Gilloise 6 3 2 1 11:8 3 11 D
Club Brugge K.V. U21 Club Brugge K.V. U21
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Royale Union Saint-Gilloise Royale Union Saint-Gilloise
W
Royale Union Saint-Gilloise Royale Union Saint-Gilloise
19.09.20 3 : 2 Zafer
Seraing United Seraing United
L
RWD Molenbeek RWD Molenbeek
26.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Royale Union Saint-Gilloise Royale Union Saint-Gilloise
W
Royale Union Saint-Gilloise Royale Union Saint-Gilloise
04.10.20 4 : 2 Zafer
Lommel SK Lommel SK
W
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
18.10.20 0 : 2 Zafer
Royale Union Saint-Gilloise Royale Union Saint-Gilloise
K.V.C. Westerlo
3 KMSK Deinze KMSK Deinze 6 3 1 2 8:8 -1 10 L
Seraing United Seraing United
28.08.20 3 : 2 Kaybetmek
KMSK Deinze KMSK Deinze
W
KMSK Deinze KMSK Deinze
12.09.20 1 : 0 Zafer
RWD Molenbeek RWD Molenbeek
W
Lommel SK Lommel SK
27.09.20 1 : 2 Zafer
KMSK Deinze KMSK Deinze
W
KMSK Deinze KMSK Deinze
04.10.20 2 : 1 Zafer
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
D
Club Brugge K.V. U21 Club Brugge K.V. U21
16.10.20 1 : 1 Beraberlik
KMSK Deinze KMSK Deinze
K.V.C. Westerlo
4 Lommel SK Lommel SK 7 2 2 3 13:16 -3 8 W
Lommel SK Lommel SK
11.09.20 3 : 2 Zafer
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
W
RWD Molenbeek RWD Molenbeek
18.09.20 0 : 1 Zafer
Lommel SK Lommel SK
L
Lommel SK Lommel SK
27.09.20 1 : 2 Kaybetmek
KMSK Deinze KMSK Deinze
L
Royale Union Saint-Gilloise Royale Union Saint-Gilloise
04.10.20 4 : 2 Kaybetmek
Lommel SK Lommel SK
D
Lommel SK Lommel SK
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
K.V.C. Westerlo K.V.C. Westerlo
Lierse Kempenzonen
5 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 6 2 1 3 11:13 -2 7 W
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
20.09.20 2 : 1 Zafer
Club Brugge K.V. U21 Club Brugge K.V. U21
L
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
27.09.20 2 : 5 Kaybetmek
Seraing United Seraing United
D
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
29.09.20 0 : 0 Beraberlik
Seraing United Seraing United
L
KMSK Deinze KMSK Deinze
04.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
L
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
18.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Royale Union Saint-Gilloise Royale Union Saint-Gilloise
RWD Molenbeek
6 K.V.C. Westerlo K.V.C. Westerlo 4 1 3 0 3:1 2 6 D
K.V.C. Westerlo K.V.C. Westerlo
23.08.20 0 : 0 Beraberlik
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
D
Royale Union Saint-Gilloise Royale Union Saint-Gilloise
30.08.20 0 : 0 Beraberlik
K.V.C. Westerlo K.V.C. Westerlo
W
Seraing United Seraing United
13.09.20 0 : 2 Zafer
K.V.C. Westerlo K.V.C. Westerlo
D
Lommel SK Lommel SK
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
K.V.C. Westerlo K.V.C. Westerlo
KMSK Deinze
7 RWD Molenbeek RWD Molenbeek 5 2 0 3 7:7 -2 6 L
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
29.08.20 4 : 2 Kaybetmek
RWD Molenbeek RWD Molenbeek
L
KMSK Deinze KMSK Deinze
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
RWD Molenbeek RWD Molenbeek
L
RWD Molenbeek RWD Molenbeek
18.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Lommel SK Lommel SK
W
RWD Molenbeek RWD Molenbeek
26.09.20 3 : 1 Zafer
Royale Union Saint-Gilloise Royale Union Saint-Gilloise
L
RWD Molenbeek RWD Molenbeek
18.10.20 3 : 4 Kaybetmek
Seraing United Seraing United
Lierse Kempenzonen
8 Club Brugge K.V. U21 Club Brugge K.V. U21 6 0 3 3 6:14 -8 3 D
Club Brugge K.V. U21 Club Brugge K.V. U21
30.08.20 2 : 2 Beraberlik
Lommel SK Lommel SK
D
Club Brugge K.V. U21 Club Brugge K.V. U21
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Royale Union Saint-Gilloise Royale Union Saint-Gilloise
L
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
20.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Brugge K.V. U21 Club Brugge K.V. U21
L
Seraing United Seraing United
02.10.20 6 : 1 Kaybetmek
Club Brugge K.V. U21 Club Brugge K.V. U21
D
Club Brugge K.V. U21 Club Brugge K.V. U21
16.10.20 1 : 1 Beraberlik
KMSK Deinze KMSK Deinze
RWD Molenbeek
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

First Division B - şampiyona, düzenleyen Belçika. Kayıt yaptıran şampiyona 8 takımlar. Bugünkü duruma göre favoriler lig. Bunlar:
Seraing United - 12 puan, parlak başarılar 4, kaybedilen oyunlar 2, beraberlik 0.
Royale Union Saint-Gilloise - 11 madde, kazanılan maçlar 3, kaybedilen oyunlar 1, beraberlik 2.
KMSK Deinze - 10 madde, parlak başarılar 3, skorsuz yarışmalar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca First Division B (Belçika) maçları online bulabilirsiniz.

Program sonraki müsabakalar - First Division B (Belçika):
KMSK Deinze - K.V.C. Westerlo (23.10.2020 13:00)
RWD Molenbeek - Lierse Kempenzonen (24.10.2020 13:45)
Royale Union Saint-Gilloise - Club Brugge K.V. U21 (25.10.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında First Division B (Belçika) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.