Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
14
First Division A
Belçika

First Division A

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
First Division A
1 Brugge Brugge 29 21 7 1 58:14 44 70 D
Standart Liege Standart Liege
12.02.20 0 : 0 Beraberlik
Brugge Brugge
W
Brugge Brugge
15.02.20 2 : 1 Zafer
KV RS Waasland Beveren KV RS Waasland Beveren
W
Brugge Brugge
23.02.20 1 : 0 Zafer
Royal Charleroi Royal Charleroi
W
KRC Genk KRC Genk
01.03.20 1 : 2 Zafer
Brugge Brugge
W
Brugge Brugge
07.03.20 2 : 1 Zafer
Cercle Brugge Cercle Brugge
2 KAA Gent KAA Gent 29 16 7 6 59:34 25 55 D
KAA Gent KAA Gent
07.02.20 1 : 1 Beraberlik
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
W
Eupen Eupen
14.02.20 2 : 3 Zafer
KAA Gent KAA Gent
W
KAA Gent KAA Gent
23.02.20 4 : 1 Zafer
ST. Truidense VV ST. Truidense VV
L
Cercle Brugge Cercle Brugge
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
KAA Gent KAA Gent
L
KAA Gent KAA Gent
07.03.20 1 : 4 Kaybetmek
Royal Charleroi Royal Charleroi
3 Royal Charleroi Royal Charleroi 29 15 9 5 49:23 26 54 W
Royal Charleroi Royal Charleroi
11.02.20 2 : 1 Zafer
Yellow-Red Mechelen Yellow-Red Mechelen
D
FC Antpenwer FC Antpenwer
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Royal Charleroi Royal Charleroi
L
Brugge Brugge
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Royal Charleroi Royal Charleroi
W
Royal Charleroi Royal Charleroi
01.03.20 2 : 0 Zafer
Standart Liege Standart Liege
W
KAA Gent KAA Gent
07.03.20 1 : 4 Zafer
Royal Charleroi Royal Charleroi
4 FC Antpenwer FC Antpenwer 29 15 8 6 49:32 17 53 D
FC Antpenwer FC Antpenwer
13.02.20 1 : 1 Beraberlik
KRC Genk KRC Genk
D
FC Antpenwer FC Antpenwer
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Royal Charleroi Royal Charleroi
L
Standart Liege Standart Liege
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Antpenwer FC Antpenwer
W
FC Antpenwer FC Antpenwer
29.02.20 3 : 1 Zafer
KV Oostende KV Oostende
W
KV Kortrijk KV Kortrijk
07.03.20 0 : 1 Zafer
FC Antpenwer FC Antpenwer
5 Standart Liege Standart Liege 29 14 7 8 47:32 15 49 D
Standart Liege Standart Liege
12.02.20 0 : 0 Beraberlik
Brugge Brugge
W
KRC Genk KRC Genk
16.02.20 1 : 3 Zafer
Standart Liege Standart Liege
W
Standart Liege Standart Liege
22.02.20 1 : 0 Zafer
FC Antpenwer FC Antpenwer
L
Royal Charleroi Royal Charleroi
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Standart Liege Standart Liege
D
Standart Liege Standart Liege
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
ST. Truidense VV ST. Truidense VV
6 Yellow-Red Mechelen Yellow-Red Mechelen 29 13 5 11 46:43 3 44 L
Royal Charleroi Royal Charleroi
11.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Yellow-Red Mechelen Yellow-Red Mechelen
W
Yellow-Red Mechelen Yellow-Red Mechelen
15.02.20 2 : 0 Zafer
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
W
Yellow-Red Mechelen Yellow-Red Mechelen
22.02.20 4 : 0 Zafer
KV RS Waasland Beveren KV RS Waasland Beveren
W
ST. Truidense VV ST. Truidense VV
28.02.20 0 : 3 Zafer
Yellow-Red Mechelen Yellow-Red Mechelen
D
Yellow-Red Mechelen Yellow-Red Mechelen
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Eupen Eupen
7 KRC Genk KRC Genk 29 13 5 11 45:42 3 44 D
FC Antpenwer FC Antpenwer
13.02.20 1 : 1 Beraberlik
KRC Genk KRC Genk
L
KRC Genk KRC Genk
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Standart Liege Standart Liege
W
KV Kortrijk KV Kortrijk
21.02.20 0 : 1 Zafer
KRC Genk KRC Genk
L
KRC Genk KRC Genk
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Brugge Brugge
W
KV Oostende KV Oostende
07.03.20 2 : 4 Zafer
KRC Genk KRC Genk
8 RSC Anderlecht RSC Anderlecht 29 11 10 8 45:29 16 43 D
KAA Gent KAA Gent
07.02.20 1 : 1 Beraberlik
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
L
Yellow-Red Mechelen Yellow-Red Mechelen
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
W
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
23.02.20 6 : 1 Zafer
Eupen Eupen
W
KV RS Waasland Beveren KV RS Waasland Beveren
29.02.20 0 : 3 Zafer
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
W
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
07.03.20 7 : 0 Zafer
Zulte Zulte
9 Zulte Zulte 29 10 6 13 41:49 -8 36 L
Royal Charleroi Royal Charleroi
08.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Zulte Zulte
L
Zulte Zulte
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Royal Mouscron-Peruwelz Royal Mouscron-Peruwelz
D
KV Oostende KV Oostende
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Zulte Zulte
D
Zulte Zulte
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
KV Kortrijk KV Kortrijk
L
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
07.03.20 7 : 0 Kaybetmek
Zulte Zulte
10 Royal Mouscron-Peruwelz Royal Mouscron-Peruwelz 29 9 9 11 38:40 -2 36 W
Royal Mouscron-Peruwelz Royal Mouscron-Peruwelz
08.02.20 3 : 1 Zafer
KV Oostende KV Oostende
W
Zulte Zulte
16.02.20 1 : 2 Zafer
Royal Mouscron-Peruwelz Royal Mouscron-Peruwelz
L
Royal Mouscron-Peruwelz Royal Mouscron-Peruwelz
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Cercle Brugge Cercle Brugge
L
Eupen Eupen
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Royal Mouscron-Peruwelz Royal Mouscron-Peruwelz
W
Royal Mouscron-Peruwelz Royal Mouscron-Peruwelz
07.03.20 1 : 0 Zafer
KV RS Waasland Beveren KV RS Waasland Beveren
11 KV Kortrijk KV Kortrijk 29 9 6 14 40:44 -4 33 W
KV RS Waasland Beveren KV RS Waasland Beveren
12.02.20 1 : 2 Zafer
KV Kortrijk KV Kortrijk
W
KV Oostende KV Oostende
15.02.20 0 : 3 Zafer
KV Kortrijk KV Kortrijk
L
KV Kortrijk KV Kortrijk
21.02.20 0 : 1 Kaybetmek
KRC Genk KRC Genk
D
Zulte Zulte
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
KV Kortrijk KV Kortrijk
L
KV Kortrijk KV Kortrijk
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Antpenwer FC Antpenwer
12 ST. Truidense VV ST. Truidense VV 29 9 6 14 33:50 -17 33 W
ST. Truidense VV ST. Truidense VV
08.02.20 5 : 2 Zafer
Eupen Eupen
L
ST. Truidense VV ST. Truidense VV
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Cercle Brugge Cercle Brugge
L
KAA Gent KAA Gent
23.02.20 4 : 1 Kaybetmek
ST. Truidense VV ST. Truidense VV
L
ST. Truidense VV ST. Truidense VV
28.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Yellow-Red Mechelen Yellow-Red Mechelen
D
Standart Liege Standart Liege
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
ST. Truidense VV ST. Truidense VV
13 Eupen Eupen 29 8 6 15 28:51 -23 30 L
ST. Truidense VV ST. Truidense VV
08.02.20 5 : 2 Kaybetmek
Eupen Eupen
L
Eupen Eupen
14.02.20 2 : 3 Kaybetmek
KAA Gent KAA Gent
L
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
23.02.20 6 : 1 Kaybetmek
Eupen Eupen
W
Eupen Eupen
29.02.20 2 : 1 Zafer
Royal Mouscron-Peruwelz Royal Mouscron-Peruwelz
D
Yellow-Red Mechelen Yellow-Red Mechelen
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Eupen Eupen
14 Cercle Brugge Cercle Brugge 29 7 2 20 27:54 -27 23 W
Cercle Brugge Cercle Brugge
08.02.20 3 : 2 Zafer
Yellow-Red Mechelen Yellow-Red Mechelen
W
ST. Truidense VV ST. Truidense VV
15.02.20 0 : 1 Zafer
Cercle Brugge Cercle Brugge
W
Royal Mouscron-Peruwelz Royal Mouscron-Peruwelz
22.02.20 0 : 1 Zafer
Cercle Brugge Cercle Brugge
W
Cercle Brugge Cercle Brugge
01.03.20 1 : 0 Zafer
KAA Gent KAA Gent
L
Brugge Brugge
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Cercle Brugge Cercle Brugge
15 KV Oostende KV Oostende 29 6 4 19 29:58 -29 22 L
Royal Mouscron-Peruwelz Royal Mouscron-Peruwelz
08.02.20 3 : 1 Kaybetmek
KV Oostende KV Oostende
L
KV Oostende KV Oostende
15.02.20 0 : 3 Kaybetmek
KV Kortrijk KV Kortrijk
D
KV Oostende KV Oostende
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Zulte Zulte
L
FC Antpenwer FC Antpenwer
29.02.20 3 : 1 Kaybetmek
KV Oostende KV Oostende
L
KV Oostende KV Oostende
07.03.20 2 : 4 Kaybetmek
KRC Genk KRC Genk
16 KV RS Waasland Beveren KV RS Waasland Beveren 29 5 5 19 21:60 -39 20 L
KV RS Waasland Beveren KV RS Waasland Beveren
12.02.20 1 : 2 Kaybetmek
KV Kortrijk KV Kortrijk
L
Brugge Brugge
15.02.20 2 : 1 Kaybetmek
KV RS Waasland Beveren KV RS Waasland Beveren
L
Yellow-Red Mechelen Yellow-Red Mechelen
22.02.20 4 : 0 Kaybetmek
KV RS Waasland Beveren KV RS Waasland Beveren
L
KV RS Waasland Beveren KV RS Waasland Beveren
29.02.20 0 : 3 Kaybetmek
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
L
Royal Mouscron-Peruwelz Royal Mouscron-Peruwelz
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
KV RS Waasland Beveren KV RS Waasland Beveren
Championship round
Next group phase
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

First Division A - şampiyona, organize eden Belçika. Iştirak eden yarışma 16 futbol takımları. Şu anda liderler futbol maratonu. Bunlar:
Brugge - 70 sayı, kazanılan maçlar 21, kaybedilen oyunlar 1, beraberlik 7.
KAA Gent - 55 madde, kazanılan maçlar 16, skorsuz maçlar 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.
Royal Charleroi - 54 sayı, yengi 15, skorsuz maçlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 9.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca First Division A (Belçika) maçları online bulabilirsiniz.

Program çok önemli yarışmalar - First Division A (Belçika):
Brugge - Royal Charleroi (08.08.2020 10:30)
Standart Liege - Cercle Brugge (08.08.2020 13:00)
KV Oostende - KRC Genk (08.08.2020 13:00)

skorexpress.com internet sayfasında First Division A (Belçika) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.