First Division A
Belçika

First Division A

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
First Division A
1 R. Charleroi S.C. R. Charleroi S.C. 6 6 0 0 12:2 10 18 W
R. Charleroi S.C. R. Charleroi S.C.
15.08.20 1 : 0 Zafer
K.V. Oostende K.V. Oostende
W
Oud-Heverlee Leuven Oud-Heverlee Leuven
22.08.20 1 : 3 Zafer
R. Charleroi S.C. R. Charleroi S.C.
W
R. Charleroi S.C. R. Charleroi S.C.
30.08.20 2 : 0 Zafer
Royal Antwerp Royal Antwerp
W
S.V. Zulte Waregem S.V. Zulte Waregem
13.09.20 0 : 2 Zafer
R. Charleroi S.C. R. Charleroi S.C.
W
R. Charleroi S.C. R. Charleroi S.C.
18.09.20 3 : 1 Zafer
FCO Beerschot Wilrijk FCO Beerschot Wilrijk
K.V. Oostende
2 Standard Liège Standard Liège 6 4 1 1 8:3 5 13 W
Waasland-Beveren Waasland-Beveren
17.08.20 1 : 2 Zafer
Standard Liège Standard Liège
D
Standard Liège Standard Liège
23.08.20 0 : 0 Beraberlik
K.R.C. Genk K.R.C. Genk
W
FCO Beerschot Wilrijk FCO Beerschot Wilrijk
30.08.20 0 : 3 Zafer
Standard Liège Standard Liège
L
Oud-Heverlee Leuven Oud-Heverlee Leuven
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Standard Liège Standard Liège
W
Standard Liège Standard Liège
20.09.20 2 : 1 Zafer
K.V. Kortrijk K.V. Kortrijk
S.V. Zulte Waregem
3 FCO Beerschot Wilrijk FCO Beerschot Wilrijk 6 4 0 2 12:10 2 12 W
FCO Beerschot Wilrijk FCO Beerschot Wilrijk
16.08.20 3 : 1 Zafer
S.V. Zulte Waregem S.V. Zulte Waregem
W
Brugge Brugge
23.08.20 0 : 1 Zafer
FCO Beerschot Wilrijk FCO Beerschot Wilrijk
L
FCO Beerschot Wilrijk FCO Beerschot Wilrijk
30.08.20 0 : 3 Kaybetmek
Standard Liège Standard Liège
W
FCO Beerschot Wilrijk FCO Beerschot Wilrijk
14.09.20 5 : 2 Zafer
K.R.C. Genk K.R.C. Genk
L
R. Charleroi S.C. R. Charleroi S.C.
18.09.20 3 : 1 Kaybetmek
FCO Beerschot Wilrijk FCO Beerschot Wilrijk
Waasland-Beveren
4 R.S.C. Anderlecht R.S.C. Anderlecht 6 3 3 0 14:8 6 12 W
R.S.C. Anderlecht R.S.C. Anderlecht
16.08.20 3 : 1 Zafer
Sint-Truidense Sint-Truidense
D
R.S.C. Anderlecht R.S.C. Anderlecht
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
Royal Mouscron-Péruwelz Royal Mouscron-Péruwelz
D
K.V. Oostende K.V. Oostende
28.08.20 2 : 2 Beraberlik
R.S.C. Anderlecht R.S.C. Anderlecht
W
R.S.C. Anderlecht R.S.C. Anderlecht
13.09.20 2 : 0 Zafer
Cercle Brugge K.S.V. Cercle Brugge K.S.V.
W
Waasland-Beveren Waasland-Beveren
19.09.20 2 : 4 Zafer
R.S.C. Anderlecht R.S.C. Anderlecht
Sint-Truidense
5 Brugge Brugge 6 4 0 2 16:4 12 12 W
K.A.S. Eupen K.A.S. Eupen
16.08.20 0 : 4 Zafer
Brugge Brugge
L
Brugge Brugge
23.08.20 0 : 1 Kaybetmek
FCO Beerschot Wilrijk FCO Beerschot Wilrijk
W
K.R.C. Genk K.R.C. Genk
30.08.20 1 : 2 Zafer
Brugge Brugge
W
Brugge Brugge
12.09.20 4 : 1 Zafer
Waasland-Beveren Waasland-Beveren
W
S.V. Zulte Waregem S.V. Zulte Waregem
20.09.20 0 : 6 Zafer
Brugge Brugge
K.A.S. Eupen
6 K.V. Kortrijk K.V. Kortrijk 6 3 1 2 8:6 2 10 W
K.A.A. Gent K.A.A. Gent
15.08.20 1 : 2 Zafer
K.V. Kortrijk K.V. Kortrijk
D
K.V. Kortrijk K.V. Kortrijk
21.08.20 0 : 0 Beraberlik
K.A.S. Eupen K.A.S. Eupen
W
Cercle Brugge K.S.V. Cercle Brugge K.S.V.
29.08.20 0 : 1 Zafer
K.V. Kortrijk K.V. Kortrijk
W
K.V. Kortrijk K.V. Kortrijk
13.09.20 3 : 0 Zafer
Royal Mouscron-Péruwelz Royal Mouscron-Péruwelz
L
Standard Liège Standard Liège
20.09.20 2 : 1 Kaybetmek
K.V. Kortrijk K.V. Kortrijk
Waasland-Beveren
7 Cercle Brugge K.S.V. Cercle Brugge K.S.V. 6 3 0 3 8:7 1 9 W
Cercle Brugge K.S.V. Cercle Brugge K.S.V.
16.08.20 2 : 1 Zafer
Royal Antwerp Royal Antwerp
W
KV Mechelen KV Mechelen
22.08.20 2 : 3 Zafer
Cercle Brugge K.S.V. Cercle Brugge K.S.V.
L
Cercle Brugge K.S.V. Cercle Brugge K.S.V.
29.08.20 0 : 1 Kaybetmek
K.V. Kortrijk K.V. Kortrijk
L
R.S.C. Anderlecht R.S.C. Anderlecht
13.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Cercle Brugge K.S.V. Cercle Brugge K.S.V.
W
Cercle Brugge K.S.V. Cercle Brugge K.S.V.
21.09.20 3 : 0 Zafer
Sint-Truidense Sint-Truidense
Brugge
8 K.V. Oostende K.V. Oostende 6 2 2 2 7:6 1 8 L
R. Charleroi S.C. R. Charleroi S.C.
15.08.20 1 : 0 Kaybetmek
K.V. Oostende K.V. Oostende
D
Sint-Truidense Sint-Truidense
24.08.20 0 : 0 Beraberlik
K.V. Oostende K.V. Oostende
D
K.V. Oostende K.V. Oostende
28.08.20 2 : 2 Beraberlik
R.S.C. Anderlecht R.S.C. Anderlecht
W
KV Mechelen KV Mechelen
12.09.20 0 : 1 Zafer
K.V. Oostende K.V. Oostende
W
K.V. Oostende K.V. Oostende
19.09.20 3 : 1 Zafer
Oud-Heverlee Leuven Oud-Heverlee Leuven
R. Charleroi S.C.
9 K.R.C. Genk K.R.C. Genk 6 2 2 2 9:10 -1 8 D
K.R.C. Genk K.R.C. Genk
15.08.20 1 : 1 Beraberlik
Oud-Heverlee Leuven Oud-Heverlee Leuven
D
Standard Liège Standard Liège
23.08.20 0 : 0 Beraberlik
K.R.C. Genk K.R.C. Genk
L
K.R.C. Genk K.R.C. Genk
30.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Brugge Brugge
L
FCO Beerschot Wilrijk FCO Beerschot Wilrijk
14.09.20 5 : 2 Kaybetmek
K.R.C. Genk K.R.C. Genk
W
K.R.C. Genk K.R.C. Genk
20.09.20 3 : 1 Zafer
KV Mechelen KV Mechelen
S.V. Zulte Waregem
10 Oud-Heverlee Leuven Oud-Heverlee Leuven 6 2 2 2 8:9 -1 8 D
K.R.C. Genk K.R.C. Genk
15.08.20 1 : 1 Beraberlik
Oud-Heverlee Leuven Oud-Heverlee Leuven
L
Oud-Heverlee Leuven Oud-Heverlee Leuven
22.08.20 1 : 3 Kaybetmek
R. Charleroi S.C. R. Charleroi S.C.
W
Waasland-Beveren Waasland-Beveren
29.08.20 1 : 3 Zafer
Oud-Heverlee Leuven Oud-Heverlee Leuven
W
Oud-Heverlee Leuven Oud-Heverlee Leuven
12.09.20 1 : 0 Zafer
Standard Liège Standard Liège
L
K.V. Oostende K.V. Oostende
19.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Oud-Heverlee Leuven Oud-Heverlee Leuven
K.R.C. Genk
11 Royal Antwerp Royal Antwerp 6 2 2 2 8:9 -1 8 L
Cercle Brugge K.S.V. Cercle Brugge K.S.V.
16.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Royal Antwerp Royal Antwerp
W
Royal Antwerp Royal Antwerp
22.08.20 1 : 0 Zafer
K.A.A. Gent K.A.A. Gent
L
R. Charleroi S.C. R. Charleroi S.C.
30.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Royal Antwerp Royal Antwerp
W
Sint-Truidense Sint-Truidense
13.09.20 2 : 3 Zafer
Royal Antwerp Royal Antwerp
D
Royal Antwerp Royal Antwerp
20.09.20 2 : 2 Beraberlik
K.A.S. Eupen K.A.S. Eupen
K.V. Kortrijk
12 K.A.S. Eupen K.A.S. Eupen 6 1 4 1 6:9 -3 7 L
K.A.S. Eupen K.A.S. Eupen
16.08.20 0 : 4 Kaybetmek
Brugge Brugge
D
K.V. Kortrijk K.V. Kortrijk
21.08.20 0 : 0 Beraberlik
K.A.S. Eupen K.A.S. Eupen
D
K.A.S. Eupen K.A.S. Eupen
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Sint-Truidense Sint-Truidense
W
K.A.S. Eupen K.A.S. Eupen
11.09.20 2 : 1 Zafer
K.A.A. Gent K.A.A. Gent
D
Royal Antwerp Royal Antwerp
20.09.20 2 : 2 Beraberlik
K.A.S. Eupen K.A.S. Eupen
Brugge
13 K.A.A. Gent K.A.A. Gent 6 2 0 4 5:7 -2 6 L
K.A.A. Gent K.A.A. Gent
15.08.20 1 : 2 Kaybetmek
K.V. Kortrijk K.V. Kortrijk
L
Royal Antwerp Royal Antwerp
22.08.20 1 : 0 Kaybetmek
K.A.A. Gent K.A.A. Gent
W
K.A.A. Gent K.A.A. Gent
30.08.20 1 : 0 Zafer
KV Mechelen KV Mechelen
L
K.A.S. Eupen K.A.S. Eupen
11.09.20 2 : 1 Kaybetmek
K.A.A. Gent K.A.A. Gent
W
Royal Mouscron-Péruwelz Royal Mouscron-Péruwelz
19.09.20 0 : 1 Zafer
K.A.A. Gent K.A.A. Gent
Sint-Truidense
14 S.V. Zulte Waregem S.V. Zulte Waregem 6 2 0 4 7:14 -7 6 L
FCO Beerschot Wilrijk FCO Beerschot Wilrijk
16.08.20 3 : 1 Kaybetmek
S.V. Zulte Waregem S.V. Zulte Waregem
W
S.V. Zulte Waregem S.V. Zulte Waregem
22.08.20 4 : 1 Zafer
Waasland-Beveren Waasland-Beveren
W
Royal Mouscron-Péruwelz Royal Mouscron-Péruwelz
29.08.20 0 : 1 Zafer
S.V. Zulte Waregem S.V. Zulte Waregem
L
S.V. Zulte Waregem S.V. Zulte Waregem
13.09.20 0 : 2 Kaybetmek
R. Charleroi S.C. R. Charleroi S.C.
L
S.V. Zulte Waregem S.V. Zulte Waregem
20.09.20 0 : 6 Kaybetmek
Brugge Brugge
K.R.C. Genk
15 Sint-Truidense Sint-Truidense 6 1 2 3 6:11 -5 5 L
R.S.C. Anderlecht R.S.C. Anderlecht
16.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Sint-Truidense Sint-Truidense
D
Sint-Truidense Sint-Truidense
24.08.20 0 : 0 Beraberlik
K.V. Oostende K.V. Oostende
D
K.A.S. Eupen K.A.S. Eupen
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Sint-Truidense Sint-Truidense
L
Sint-Truidense Sint-Truidense
13.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Royal Antwerp Royal Antwerp
L
Cercle Brugge K.S.V. Cercle Brugge K.S.V.
21.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Sint-Truidense Sint-Truidense
K.A.A. Gent
16 KV Mechelen KV Mechelen 6 1 1 4 6:10 -4 4 W
Royal Mouscron-Péruwelz Royal Mouscron-Péruwelz
14.08.20 0 : 1 Zafer
KV Mechelen KV Mechelen
L
KV Mechelen KV Mechelen
22.08.20 2 : 3 Kaybetmek
Cercle Brugge K.S.V. Cercle Brugge K.S.V.
L
K.A.A. Gent K.A.A. Gent
30.08.20 1 : 0 Kaybetmek
KV Mechelen KV Mechelen
L
KV Mechelen KV Mechelen
12.09.20 0 : 1 Kaybetmek
K.V. Oostende K.V. Oostende
L
K.R.C. Genk K.R.C. Genk
20.09.20 3 : 1 Kaybetmek
KV Mechelen KV Mechelen
Sint-Truidense
17 Waasland-Beveren Waasland-Beveren 6 1 0 5 9:18 -9 3 L
Waasland-Beveren Waasland-Beveren
17.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Standard Liège Standard Liège
L
S.V. Zulte Waregem S.V. Zulte Waregem
22.08.20 4 : 1 Kaybetmek
Waasland-Beveren Waasland-Beveren
L
Waasland-Beveren Waasland-Beveren
29.08.20 1 : 3 Kaybetmek
Oud-Heverlee Leuven Oud-Heverlee Leuven
L
Brugge Brugge
12.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Waasland-Beveren Waasland-Beveren
L
Waasland-Beveren Waasland-Beveren
19.09.20 2 : 4 Kaybetmek
R.S.C. Anderlecht R.S.C. Anderlecht
K.V. Kortrijk
18 Royal Mouscron-Péruwelz Royal Mouscron-Péruwelz 6 0 2 4 2:8 -6 2 L
Royal Mouscron-Péruwelz Royal Mouscron-Péruwelz
14.08.20 0 : 1 Kaybetmek
KV Mechelen KV Mechelen
D
R.S.C. Anderlecht R.S.C. Anderlecht
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
Royal Mouscron-Péruwelz Royal Mouscron-Péruwelz
L
Royal Mouscron-Péruwelz Royal Mouscron-Péruwelz
29.08.20 0 : 1 Kaybetmek
S.V. Zulte Waregem S.V. Zulte Waregem
L
K.V. Kortrijk K.V. Kortrijk
13.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Royal Mouscron-Péruwelz Royal Mouscron-Péruwelz
L
Royal Mouscron-Péruwelz Royal Mouscron-Péruwelz
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
K.A.A. Gent K.A.A. Gent
R. Charleroi S.C.
Championship round
Qualifying round
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

First Division A - turnuva, organize eden Belçika. Iştirak eden turnuva 18 futbol takımları. Bugün final birinciliğine en yakın olanlar şampiyona. Bunlar:
R. Charleroi S.C. - 18 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 6, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 0.
Standard Liège - 13 madde, kazanılan maçlar 4, yenilme 1, beraberlik 1.
FCO Beerschot Wilrijk - 12 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 4, yenilmeler 2, beraberlik 0.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca First Division A (Belçika) maçları online bulabilirsiniz.

Program sonraki futbol maçları - First Division A (Belçika):
K.V. Kortrijk - Royal Antwerp (25.09.2020 14:45)
FCO Beerschot Wilrijk - Waasland-Beveren (26.09.2020 10:15)
KV Mechelen - Sint-Truidense (26.09.2020 12:30)

skorexpress.com internet sayfasında First Division A (Belçika) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.