Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
05
Vysshaya Liga
Beyaz Rusya

Vysshaya Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Vysshaya Liga
1 Bate Borisov Bate Borisov 16 9 3 4 29:17 12 30 D
FC Vitebsk FC Vitebsk
07.06.20 2 : 2 Beraberlik
Bate Borisov Bate Borisov
D
Bate Borisov Bate Borisov
14.06.20 2 : 2 Beraberlik
Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
W
Belshina Belshina
21.06.20 0 : 2 Zafer
Bate Borisov Bate Borisov
L
Bate Borisov Bate Borisov
27.06.20 0 : 2 Kaybetmek
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
L
Bate Borisov Bate Borisov
04.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Energetik Bgu Energetik Bgu
SLAVIA MOZYR
2 Neman Grodno Neman Grodno 15 9 2 4 22:13 9 29 W
SLAVIA MOZYR SLAVIA MOZYR
06.06.20 1 : 3 Zafer
Neman Grodno Neman Grodno
W
Neman Grodno Neman Grodno
13.06.20 2 : 0 Zafer
FC SMOLEVICHI FC SMOLEVICHI
W
FC SLUTSK FC SLUTSK
19.06.20 0 : 1 Zafer
Neman Grodno Neman Grodno
W
Neman Grodno Neman Grodno
27.06.20 1 : 0 Zafer
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
W
Neman Grodno Neman Grodno
04.07.20 1 : 0 Zafer
ISLOCH ISLOCH
FC Vitebsk
3 Energetik Bgu Energetik Bgu 16 9 2 5 23:15 8 29 L
Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
07.06.20 1 : 0 Kaybetmek
Energetik Bgu Energetik Bgu
L
Energetik Bgu Energetik Bgu
14.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Belshina Belshina
D
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
20.06.20 0 : 0 Beraberlik
Energetik Bgu Energetik Bgu
W
Energetik Bgu Energetik Bgu
26.06.20 5 : 0 Zafer
SLAVIA MOZYR SLAVIA MOZYR
W
Bate Borisov Bate Borisov
04.07.20 0 : 1 Zafer
Energetik Bgu Energetik Bgu
FC Ruh Brest
4 Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 15 7 6 2 21:7 14 27 W
Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
07.06.20 1 : 0 Zafer
Energetik Bgu Energetik Bgu
D
Bate Borisov Bate Borisov
14.06.20 2 : 2 Beraberlik
Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
D
Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
21.06.20 1 : 1 Beraberlik
FC Ruh Brest FC Ruh Brest
D
Minsk Minsk
27.06.20 1 : 1 Beraberlik
Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
W
Torpedo Belaz Zhodino Torpedo Belaz Zhodino
05.07.20 1 : 4 Zafer
Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
FC GORODEYA
5 FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest 16 8 2 6 31:20 11 26 W
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
06.06.20 6 : 1 Zafer
Minsk Minsk
W
Torpedo Belaz Zhodino Torpedo Belaz Zhodino
13.06.20 0 : 2 Zafer
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
W
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
20.06.20 3 : 1 Zafer
FC GORODEYA FC GORODEYA
L
Neman Grodno Neman Grodno
27.06.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
D
FC SMOLEVICHI FC SMOLEVICHI
03.07.20 3 : 3 Beraberlik
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
FC SLUTSK
6 Torpedo Belaz Zhodino Torpedo Belaz Zhodino 15 7 5 3 19:14 5 26 D
FC SLUTSK FC SLUTSK
06.06.20 1 : 1 Beraberlik
Torpedo Belaz Zhodino Torpedo Belaz Zhodino
L
Torpedo Belaz Zhodino Torpedo Belaz Zhodino
13.06.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
D
ISLOCH ISLOCH
20.06.20 2 : 2 Beraberlik
Torpedo Belaz Zhodino Torpedo Belaz Zhodino
W
Torpedo Belaz Zhodino Torpedo Belaz Zhodino
28.06.20 1 : 0 Zafer
FC Vitebsk FC Vitebsk
L
Torpedo Belaz Zhodino Torpedo Belaz Zhodino
05.07.20 1 : 4 Kaybetmek
Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
Belshina
7 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 15 7 2 6 20:12 8 23 W
Belshina Belshina
07.06.20 0 : 4 Zafer
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
W
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
13.06.20 1 : 0 Zafer
SLAVIA MOZYR SLAVIA MOZYR
D
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
20.06.20 0 : 0 Beraberlik
Energetik Bgu Energetik Bgu
W
Bate Borisov Bate Borisov
27.06.20 0 : 2 Zafer
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
L
FC Ruh Brest FC Ruh Brest
05.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Minsk
8 ISLOCH ISLOCH 16 7 2 7 18:20 -2 23 D
ISLOCH ISLOCH
06.06.20 1 : 1 Beraberlik
FC Ruh Brest FC Ruh Brest
W
Minsk Minsk
12.06.20 0 : 1 Zafer
ISLOCH ISLOCH
D
ISLOCH ISLOCH
20.06.20 2 : 2 Beraberlik
Torpedo Belaz Zhodino Torpedo Belaz Zhodino
W
FC GORODEYA FC GORODEYA
28.06.20 0 : 2 Zafer
ISLOCH ISLOCH
L
Neman Grodno Neman Grodno
04.07.20 1 : 0 Kaybetmek
ISLOCH ISLOCH
FC SMOLEVICHI
9 FC Vitebsk FC Vitebsk 16 5 7 4 17:18 -1 22 D
FC Vitebsk FC Vitebsk
07.06.20 2 : 2 Beraberlik
Bate Borisov Bate Borisov
W
FC Ruh Brest FC Ruh Brest
14.06.20 0 : 1 Zafer
FC Vitebsk FC Vitebsk
W
FC Vitebsk FC Vitebsk
21.06.20 1 : 0 Zafer
Minsk Minsk
L
Torpedo Belaz Zhodino Torpedo Belaz Zhodino
28.06.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Vitebsk FC Vitebsk
D
FC GORODEYA FC GORODEYA
04.07.20 2 : 2 Beraberlik
FC Vitebsk FC Vitebsk
Neman Grodno
10 SLAVIA MOZYR SLAVIA MOZYR 16 6 3 7 20:28 -8 21 L
SLAVIA MOZYR SLAVIA MOZYR
06.06.20 1 : 3 Kaybetmek
Neman Grodno Neman Grodno
L
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
13.06.20 1 : 0 Kaybetmek
SLAVIA MOZYR SLAVIA MOZYR
W
SLAVIA MOZYR SLAVIA MOZYR
19.06.20 2 : 1 Zafer
FC SMOLEVICHI FC SMOLEVICHI
L
Energetik Bgu Energetik Bgu
26.06.20 5 : 0 Kaybetmek
SLAVIA MOZYR SLAVIA MOZYR
W
SLAVIA MOZYR SLAVIA MOZYR
03.07.20 3 : 1 Zafer
FC SLUTSK FC SLUTSK
Bate Borisov
11 FC Ruh Brest FC Ruh Brest 15 4 7 4 14:13 1 19 D
ISLOCH ISLOCH
06.06.20 1 : 1 Beraberlik
FC Ruh Brest FC Ruh Brest
L
FC Ruh Brest FC Ruh Brest
14.06.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Vitebsk FC Vitebsk
D
Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
21.06.20 1 : 1 Beraberlik
FC Ruh Brest FC Ruh Brest
W
FC Ruh Brest FC Ruh Brest
28.06.20 3 : 0 Zafer
Belshina Belshina
W
FC Ruh Brest FC Ruh Brest
05.07.20 1 : 0 Zafer
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Energetik Bgu
12 FC SLUTSK FC SLUTSK 16 5 3 8 19:26 -7 18 D
FC SLUTSK FC SLUTSK
06.06.20 1 : 1 Beraberlik
Torpedo Belaz Zhodino Torpedo Belaz Zhodino
L
FC GORODEYA FC GORODEYA
12.06.20 3 : 0 Kaybetmek
FC SLUTSK FC SLUTSK
L
FC SLUTSK FC SLUTSK
19.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Neman Grodno Neman Grodno
L
FC SMOLEVICHI FC SMOLEVICHI
26.06.20 2 : 1 Kaybetmek
FC SLUTSK FC SLUTSK
L
SLAVIA MOZYR SLAVIA MOZYR
03.07.20 3 : 1 Kaybetmek
FC SLUTSK FC SLUTSK
FC Dinamo Brest
13 FC GORODEYA FC GORODEYA 16 4 4 8 14:24 -10 16 L
FC SMOLEVICHI FC SMOLEVICHI
05.06.20 4 : 1 Kaybetmek
FC GORODEYA FC GORODEYA
W
FC GORODEYA FC GORODEYA
12.06.20 3 : 0 Zafer
FC SLUTSK FC SLUTSK
L
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
20.06.20 3 : 1 Kaybetmek
FC GORODEYA FC GORODEYA
L
FC GORODEYA FC GORODEYA
28.06.20 0 : 2 Kaybetmek
ISLOCH ISLOCH
D
FC GORODEYA FC GORODEYA
04.07.20 2 : 2 Beraberlik
FC Vitebsk FC Vitebsk
Shakhter Soligorsk
14 Minsk Minsk 13 4 2 7 15:25 -10 14 L
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
06.06.20 6 : 1 Kaybetmek
Minsk Minsk
L
Minsk Minsk
12.06.20 0 : 1 Kaybetmek
ISLOCH ISLOCH
L
FC Vitebsk FC Vitebsk
21.06.20 1 : 0 Kaybetmek
Minsk Minsk
D
Minsk Minsk
27.06.20 1 : 1 Beraberlik
Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
D
Minsk Minsk
05.07.20 2 : 2 Beraberlik
Belshina Belshina
Dinamo Minsk
15 FC SMOLEVICHI FC SMOLEVICHI 15 2 5 8 17:25 -8 11 W
FC SMOLEVICHI FC SMOLEVICHI
05.06.20 4 : 1 Zafer
FC GORODEYA FC GORODEYA
L
Neman Grodno Neman Grodno
13.06.20 2 : 0 Kaybetmek
FC SMOLEVICHI FC SMOLEVICHI
L
SLAVIA MOZYR SLAVIA MOZYR
19.06.20 2 : 1 Kaybetmek
FC SMOLEVICHI FC SMOLEVICHI
W
FC SMOLEVICHI FC SMOLEVICHI
26.06.20 2 : 1 Zafer
FC SLUTSK FC SLUTSK
D
FC SMOLEVICHI FC SMOLEVICHI
03.07.20 3 : 3 Beraberlik
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
ISLOCH
16 Belshina Belshina 15 1 3 11 10:32 -22 6 L
Belshina Belshina
07.06.20 0 : 4 Kaybetmek
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
W
Energetik Bgu Energetik Bgu
14.06.20 0 : 1 Zafer
Belshina Belshina
L
Belshina Belshina
21.06.20 0 : 2 Kaybetmek
Bate Borisov Bate Borisov
L
FC Ruh Brest FC Ruh Brest
28.06.20 3 : 0 Kaybetmek
Belshina Belshina
D
Minsk Minsk
05.07.20 2 : 2 Beraberlik
Belshina Belshina
Torpedo Belaz Zhodino
Champions League Qualification
Europa League Qualification
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Vysshaya Liga - turnuva, organize eden Beyaz Rusya. Katılan lig 16 katılan takımlar. Şu anda liderler yarışmalar. Bunlar:
Bate Borisov - 30 puan, kazanılan yarışmalar 9, kaybedilen oyunlar 4, beraberlik 3.
Neman Grodno - 29 sayı, kazanılan yarışmalar 9, yenilme 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Energetik Bgu - 29 madde, kazanılan maçlar 9, kaybedilen oyunlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Vysshaya Liga (Beyaz Rusya) maçları online görebilirsiniz.

Program çok önemli yarışmalar - Vysshaya Liga (Beyaz Rusya):
FC SMOLEVICHI - ISLOCH (10.07.2020 11:30)
FC Dinamo Brest - FC SLUTSK (10.07.2020 13:30)
Belshina - Torpedo Belaz Zhodino (11.07.2020 09:30)

skorexpress.com internet sayfasında Vysshaya Liga (Beyaz Rusya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.