Vysshaya Liga
Beyaz Rusya

Vysshaya Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Vysshaya Liga
1 BATE Borisov BATE Borisov 25 15 4 6 54:28 26 49 W
BATE Borisov BATE Borisov
08.08.20 1 : 0 Zafer
FC Gorodeya FC Gorodeya
W
Neman Grodno Neman Grodno
23.08.20 0 : 2 Zafer
BATE Borisov BATE Borisov
W
BATE Borisov BATE Borisov
12.09.20 5 : 2 Zafer
FC Smolevichi FC Smolevichi
W
FC Slutsk FC Slutsk
20.09.20 1 : 3 Zafer
BATE Borisov BATE Borisov
L
BATE Borisov BATE Borisov
26.09.20 2 : 4 Kaybetmek
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
Isloch
2 Neman Grodno Neman Grodno 25 14 5 6 34:22 12 47 L
Neman Grodno Neman Grodno
23.08.20 0 : 2 Kaybetmek
BATE Borisov BATE Borisov
L
Minsk Minsk
29.08.20 4 : 3 Kaybetmek
Neman Grodno Neman Grodno
W
Rukh Brest Rukh Brest
12.09.20 2 : 3 Zafer
Neman Grodno Neman Grodno
W
Neman Grodno Neman Grodno
18.09.20 2 : 0 Zafer
Minsk Minsk
W
Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
26.09.20 0 : 1 Zafer
Neman Grodno Neman Grodno
FC Gorodeya
3 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk 24 13 7 4 43:14 29 46 W
FC Slutsk FC Slutsk
31.07.20 0 : 2 Zafer
Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
W
Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
06.08.20 1 : 0 Zafer
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
L
Isloch Isloch
21.08.20 4 : 2 Kaybetmek
Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
W
Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
12.09.20 5 : 0 Zafer
FC Vitebsk FC Vitebsk
L
FC Slavia-Mozyr FC Slavia-Mozyr
20.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
FC Dinamo Minsk
4 Isloch Isloch 25 13 3 9 39:35 4 42 W
FC Vitebsk FC Vitebsk
07.08.20 2 : 3 Zafer
Isloch Isloch
W
Isloch Isloch
21.08.20 4 : 2 Zafer
Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
W
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
13.09.20 2 : 3 Zafer
Isloch Isloch
W
Isloch Isloch
20.09.20 2 : 1 Zafer
FC Dinamo Minsk FC Dinamo Minsk
D
Energetik-BGU Energetik-BGU
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Isloch Isloch
BATE Borisov
5 Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ 25 11 8 6 39:31 8 41 D
Rukh Brest Rukh Brest
08.08.20 3 : 3 Beraberlik
Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
D
Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
Minsk Minsk
W
Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
13.09.20 4 : 2 Zafer
FC Slavia-Mozyr FC Slavia-Mozyr
W
FC Gorodeya FC Gorodeya
19.09.20 1 : 3 Zafer
Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
L
Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
26.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Neman Grodno Neman Grodno
FC Smolevichi
6 Rukh Brest Rukh Brest 25 10 9 6 46:27 19 39 D
Rukh Brest Rukh Brest
08.08.20 3 : 3 Beraberlik
Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
W
FC Gorodeya FC Gorodeya
22.08.20 1 : 3 Zafer
Rukh Brest Rukh Brest
L
Rukh Brest Rukh Brest
12.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Neman Grodno Neman Grodno
W
FC Smolevichi FC Smolevichi
18.09.20 0 : 6 Zafer
Rukh Brest Rukh Brest
W
Rukh Brest Rukh Brest
27.09.20 5 : 0 Zafer
FC Slutsk FC Slutsk
FC Dinamo Brest
7 FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest 23 12 2 9 43:30 13 38 L
Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
06.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
L
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
21.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
W
FC Dinamo Minsk FC Dinamo Minsk
12.09.20 2 : 4 Zafer
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
W
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
19.09.20 2 : 1 Zafer
Energetik-BGU Energetik-BGU
W
BATE Borisov BATE Borisov
26.09.20 2 : 4 Zafer
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
Rukh Brest
8 FC Dinamo Minsk FC Dinamo Minsk 24 11 3 10 28:21 7 36 L
Neman Grodno Neman Grodno
01.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Dinamo Minsk FC Dinamo Minsk
W
FC Slutsk FC Slutsk
21.08.20 1 : 2 Zafer
FC Dinamo Minsk FC Dinamo Minsk
L
FC Dinamo Minsk FC Dinamo Minsk
12.09.20 2 : 4 Kaybetmek
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
L
Isloch Isloch
20.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Dinamo Minsk FC Dinamo Minsk
W
FC Dinamo Minsk FC Dinamo Minsk
27.09.20 1 : 0 Zafer
FC Vitebsk FC Vitebsk
Shakhtyor Soligorsk
9 Energetik-BGU Energetik-BGU 24 10 5 9 34:35 -1 35 D
FC Gorodeya FC Gorodeya
02.08.20 1 : 1 Beraberlik
Energetik-BGU Energetik-BGU
D
Energetik-BGU Energetik-BGU
08.08.20 1 : 1 Beraberlik
Neman Grodno Neman Grodno
W
Energetik-BGU Energetik-BGU
22.08.20 4 : 1 Zafer
FC Smolevichi FC Smolevichi
L
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
19.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Energetik-BGU Energetik-BGU
D
Energetik-BGU Energetik-BGU
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Isloch Isloch
FC Slutsk
10 FC Vitebsk FC Vitebsk 25 7 10 8 24:30 -6 31 L
FC Vitebsk FC Vitebsk
07.08.20 2 : 3 Kaybetmek
Isloch Isloch
D
FC Slavia-Mozyr FC Slavia-Mozyr
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Vitebsk FC Vitebsk
L
Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
12.09.20 5 : 0 Kaybetmek
FC Vitebsk FC Vitebsk
D
FC Vitebsk FC Vitebsk
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
L
FC Dinamo Minsk FC Dinamo Minsk
27.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Vitebsk FC Vitebsk
Energetik-BGU
11 Minsk Minsk 24 9 4 11 33:43 -10 31 W
Minsk Minsk
29.08.20 4 : 3 Zafer
Neman Grodno Neman Grodno
W
Minsk Minsk
11.09.20 3 : 0 Zafer
FC Gorodeya FC Gorodeya
L
Neman Grodno Neman Grodno
18.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Minsk Minsk
W
FC Smolevichi FC Smolevichi
23.09.20 0 : 4 Zafer
Minsk Minsk
W
Minsk Minsk
28.09.20 2 : 1 Zafer
FC Smolevichi FC Smolevichi
FC Slutsk
12 FC Slavia-Mozyr FC Slavia-Mozyr 23 7 7 9 31:42 -11 28 L
FC Slavia-Mozyr FC Slavia-Mozyr
01.08.20 2 : 4 Kaybetmek
Isloch Isloch
D
FC Slavia-Mozyr FC Slavia-Mozyr
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Vitebsk FC Vitebsk
L
Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
13.09.20 4 : 2 Kaybetmek
FC Slavia-Mozyr FC Slavia-Mozyr
W
FC Slavia-Mozyr FC Slavia-Mozyr
20.09.20 1 : 0 Zafer
Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
D
FC Gorodeya FC Gorodeya
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Slavia-Mozyr FC Slavia-Mozyr
Belshina Bobruisk
13 FC Gorodeya FC Gorodeya 25 5 6 14 21:42 -21 21 L
BATE Borisov BATE Borisov
08.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Gorodeya FC Gorodeya
L
FC Gorodeya FC Gorodeya
22.08.20 1 : 3 Kaybetmek
Rukh Brest Rukh Brest
L
Minsk Minsk
11.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Gorodeya FC Gorodeya
L
FC Gorodeya FC Gorodeya
19.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
D
FC Gorodeya FC Gorodeya
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Slavia-Mozyr FC Slavia-Mozyr
Neman Grodno
14 FC Slutsk FC Slutsk 23 6 3 14 25:45 -20 21 L
FC Slutsk FC Slutsk
31.07.20 0 : 2 Kaybetmek
Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
L
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
06.08.20 4 : 2 Kaybetmek
FC Slutsk FC Slutsk
L
FC Slutsk FC Slutsk
21.08.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Dinamo Minsk FC Dinamo Minsk
L
FC Slutsk FC Slutsk
20.09.20 1 : 3 Kaybetmek
BATE Borisov BATE Borisov
L
Rukh Brest Rukh Brest
27.09.20 5 : 0 Kaybetmek
FC Slutsk FC Slutsk
Energetik-BGU
15 Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk 24 5 5 14 27:45 -18 20 W
FC Smolevichi FC Smolevichi
01.08.20 0 : 3 Zafer
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
W
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
06.08.20 4 : 2 Zafer
FC Slutsk FC Slutsk
W
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
21.08.20 1 : 2 Zafer
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
L
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
13.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Isloch Isloch
D
FC Vitebsk FC Vitebsk
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
FC Slavia-Mozyr
16 FC Smolevichi FC Smolevichi 24 3 5 16 24:55 -31 14 L
Energetik-BGU Energetik-BGU
22.08.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Smolevichi FC Smolevichi
L
BATE Borisov BATE Borisov
12.09.20 5 : 2 Kaybetmek
FC Smolevichi FC Smolevichi
L
FC Smolevichi FC Smolevichi
18.09.20 0 : 6 Kaybetmek
Rukh Brest Rukh Brest
L
FC Smolevichi FC Smolevichi
23.09.20 0 : 4 Kaybetmek
Minsk Minsk
L
Minsk Minsk
28.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Smolevichi FC Smolevichi
Torpedo-BelAZ
Champions League Qualification
Europa League Qualification
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Vysshaya Liga - turnuva, organize eden Beyaz Rusya. Katılan turnuva 16 kulüpler. Bu sezonda liderler şampiyona. Bunlar:
BATE Borisov - 49 puan, parlak başarılar 15, yenilmeler 6, beraberlik 4.
Neman Grodno - 47 puan, parlak başarılar 14, skorsuz maçlar 6, beraberlik 5.
Shakhtyor Soligorsk - 46 sayı, kazanılan maçlar 13, yenilme 4, beraberlik 7.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Vysshaya Liga (Beyaz Rusya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken müsabakalar - Vysshaya Liga (Beyaz Rusya):
Energetik-BGU - FC Slutsk (30.09.2020 07:00)
FC Dinamo Minsk - FC Smolevichi (02.10.2020 11:30)
FC Slutsk - Minsk (16.10.2020 08:30)

skorexpress.com internet sayfasında Vysshaya Liga (Beyaz Rusya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.