Pervaya Liga
Beyaz Rusya

Pervaya Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Pervaya Liga
1 Sputnik Rechica Sputnik Rechica 18 12 4 2 29:12 17 40 W
Sputnik Rechica Sputnik Rechica
22.08.20 1 : 0 Zafer
Oshmyany Oshmyany
W
FC Granit Mikashevichi FC Granit Mikashevichi
05.09.20 0 : 1 Zafer
Sputnik Rechica Sputnik Rechica
W
FC Khimik Svetlogorsk FC Khimik Svetlogorsk
12.09.20 0 : 3 Zafer
Sputnik Rechica Sputnik Rechica
L
Gomel Gomel
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Sputnik Rechica Sputnik Rechica
W
Sputnik Rechica Sputnik Rechica
26.09.20 5 : 1 Zafer
Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
2 NFK Minsk NFK Minsk 18 11 3 4 33:19 14 36 W
NFK Minsk NFK Minsk
23.08.20 1 : 0 Zafer
FC Khimik Svetlogorsk FC Khimik Svetlogorsk
W
Gomel Gomel
06.09.20 0 : 2 Zafer
NFK Minsk NFK Minsk
W
NFK Minsk NFK Minsk
12.09.20 1 : 0 Zafer
Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
W
Naftan Novopolotsk Naftan Novopolotsk
20.09.20 1 : 2 Zafer
NFK Minsk NFK Minsk
D
Arsenal Dzerzhinsk Arsenal Dzerzhinsk
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
NFK Minsk NFK Minsk
3 Arsenal Dzerzhinsk Arsenal Dzerzhinsk 18 8 7 3 28:18 10 31 W
Arsenal Dzerzhinsk Arsenal Dzerzhinsk
23.08.20 3 : 0 Zafer
FC Granit Mikashevichi FC Granit Mikashevichi
D
FC Khimik Svetlogorsk FC Khimik Svetlogorsk
06.09.20 2 : 2 Beraberlik
Arsenal Dzerzhinsk Arsenal Dzerzhinsk
D
Arsenal Dzerzhinsk Arsenal Dzerzhinsk
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Gomel Gomel
D
Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Arsenal Dzerzhinsk Arsenal Dzerzhinsk
D
Arsenal Dzerzhinsk Arsenal Dzerzhinsk
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
NFK Minsk NFK Minsk
4 Gomel Gomel 18 10 5 3 37:15 22 30 W
Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
23.08.20 1 : 4 Zafer
Gomel Gomel
L
Gomel Gomel
06.09.20 0 : 2 Kaybetmek
NFK Minsk NFK Minsk
D
Arsenal Dzerzhinsk Arsenal Dzerzhinsk
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Gomel Gomel
W
Gomel Gomel
19.09.20 1 : 0 Zafer
Sputnik Rechica Sputnik Rechica
W
FC Volna Pinsk FC Volna Pinsk
26.09.20 0 : 3 Zafer
Gomel Gomel
FC Orsha
5 Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel 18 7 6 5 35:31 4 27 L
Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
23.08.20 1 : 4 Kaybetmek
Gomel Gomel
W
Naftan Novopolotsk Naftan Novopolotsk
05.09.20 1 : 5 Zafer
Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
L
NFK Minsk NFK Minsk
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
D
Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Arsenal Dzerzhinsk Arsenal Dzerzhinsk
L
Sputnik Rechica Sputnik Rechica
26.09.20 5 : 1 Kaybetmek
Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
FC Volna Pinsk
6 FC Smorgon FC Smorgon 17 6 6 5 16:14 2 24 D
FC Smorgon FC Smorgon
18.07.20 1 : 1 Beraberlik
Arsenal Dzerzhinsk Arsenal Dzerzhinsk
W
FC Volna Pinsk FC Volna Pinsk
22.08.20 2 : 3 Zafer
FC Smorgon FC Smorgon
L
FC Smorgon FC Smorgon
06.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Orsha FC Orsha
D
FC Lida FC Lida
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Smorgon FC Smorgon
L
FC Smorgon FC Smorgon
19.09.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Slonim FC Slonim
Oshmyany
7 FC Volna Pinsk FC Volna Pinsk 18 7 3 8 31:35 -4 24 L
FC Volna Pinsk FC Volna Pinsk
22.08.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Smorgon FC Smorgon
D
Oshmyany Oshmyany
05.09.20 5 : 5 Beraberlik
FC Volna Pinsk FC Volna Pinsk
W
FC Volna Pinsk FC Volna Pinsk
13.09.20 3 : 1 Zafer
FC Granit Mikashevichi FC Granit Mikashevichi
W
FC Khimik Svetlogorsk FC Khimik Svetlogorsk
19.09.20 1 : 2 Zafer
FC Volna Pinsk FC Volna Pinsk
L
FC Volna Pinsk FC Volna Pinsk
26.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Gomel Gomel
Lokomotiv Gomel
8 FC Slonim FC Slonim 17 5 5 7 13:20 -7 20 L
FC Slonim FC Slonim
18.07.20 1 : 3 Kaybetmek
Sputnik Rechica Sputnik Rechica
D
FC Slonim FC Slonim
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Lida FC Lida
D
FC Slonim FC Slonim
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Naftan Novopolotsk Naftan Novopolotsk
W
FC Smorgon FC Smorgon
19.09.20 0 : 2 Zafer
FC Slonim FC Slonim
W
FC Slonim FC Slonim
26.09.20 2 : 0 Zafer
Oshmyany Oshmyany
FC Granit Mikashevichi
9 Oshmyany Oshmyany 18 4 7 7 25:27 -2 19 L
Sputnik Rechica Sputnik Rechica
22.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Oshmyany Oshmyany
D
Oshmyany Oshmyany
05.09.20 5 : 5 Beraberlik
FC Volna Pinsk FC Volna Pinsk
D
FC Orsha FC Orsha
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
Oshmyany Oshmyany
W
Oshmyany Oshmyany
20.09.20 3 : 2 Zafer
FC Lida FC Lida
L
FC Slonim FC Slonim
26.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Oshmyany Oshmyany
FC Smorgon
10 FC Orsha FC Orsha 17 5 6 6 17:20 -3 18 L
FC Orsha FC Orsha
18.07.20 0 : 2 Kaybetmek
Naftan Novopolotsk Naftan Novopolotsk
W
FC Smorgon FC Smorgon
06.09.20 0 : 1 Zafer
FC Orsha FC Orsha
D
FC Orsha FC Orsha
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
Oshmyany Oshmyany
D
FC Granit Mikashevichi FC Granit Mikashevichi
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Orsha FC Orsha
L
FC Khimik Svetlogorsk FC Khimik Svetlogorsk
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Orsha FC Orsha
Gomel
11 FC Lida FC Lida 18 5 6 7 26:28 -2 18 D
FC Lida FC Lida
22.08.20 2 : 2 Beraberlik
Naftan Novopolotsk Naftan Novopolotsk
D
FC Slonim FC Slonim
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Lida FC Lida
D
FC Lida FC Lida
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Smorgon FC Smorgon
L
Oshmyany Oshmyany
20.09.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Lida FC Lida
L
FC Lida FC Lida
26.09.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Granit Mikashevichi FC Granit Mikashevichi
FC Khimik Svetlogorsk
12 FC Granit Mikashevichi FC Granit Mikashevichi 18 3 4 11 16:32 -16 13 L
Arsenal Dzerzhinsk Arsenal Dzerzhinsk
23.08.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Granit Mikashevichi FC Granit Mikashevichi
L
FC Granit Mikashevichi FC Granit Mikashevichi
05.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Sputnik Rechica Sputnik Rechica
L
FC Volna Pinsk FC Volna Pinsk
13.09.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Granit Mikashevichi FC Granit Mikashevichi
D
FC Granit Mikashevichi FC Granit Mikashevichi
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Orsha FC Orsha
W
FC Lida FC Lida
26.09.20 2 : 3 Zafer
FC Granit Mikashevichi FC Granit Mikashevichi
FC Slonim
13 Naftan Novopolotsk Naftan Novopolotsk 17 5 6 6 24:26 -2 6 W
FC Orsha FC Orsha
18.07.20 0 : 2 Zafer
Naftan Novopolotsk Naftan Novopolotsk
D
FC Lida FC Lida
22.08.20 2 : 2 Beraberlik
Naftan Novopolotsk Naftan Novopolotsk
L
Naftan Novopolotsk Naftan Novopolotsk
05.09.20 1 : 5 Kaybetmek
Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
D
FC Slonim FC Slonim
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Naftan Novopolotsk Naftan Novopolotsk
L
Naftan Novopolotsk Naftan Novopolotsk
20.09.20 1 : 2 Kaybetmek
NFK Minsk NFK Minsk
14 FC Khimik Svetlogorsk FC Khimik Svetlogorsk 18 1 2 15 10:43 -33 -4 L
NFK Minsk NFK Minsk
23.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Khimik Svetlogorsk FC Khimik Svetlogorsk
D
FC Khimik Svetlogorsk FC Khimik Svetlogorsk
06.09.20 2 : 2 Beraberlik
Arsenal Dzerzhinsk Arsenal Dzerzhinsk
L
FC Khimik Svetlogorsk FC Khimik Svetlogorsk
12.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Sputnik Rechica Sputnik Rechica
L
FC Khimik Svetlogorsk FC Khimik Svetlogorsk
19.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Volna Pinsk FC Volna Pinsk
W
FC Khimik Svetlogorsk FC Khimik Svetlogorsk
26.09.20 2 : 1 Zafer
FC Orsha FC Orsha
FC Lida
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster


Pervaya Liga - şampiyona, organize eden Beyaz Rusya. Kayıt yaptıran lig 14 katılımcılar. Şu anda sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar şampiyona. Bunlar:
Sputnik Rechica - 40 sayı, kazanılan yarışmalar 12, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
NFK Minsk - 36 kabul edilen puan, yengi 11, kaybedilen oyunlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Arsenal Dzerzhinsk - 31 sayı, parlak başarılar 8, skorsuz maçlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Pervaya Liga (Beyaz Rusya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken maçlar - Pervaya Liga (Beyaz Rusya):
FC Khimik Svetlogorsk - FC Lida (03.10.2020 07:00)
Gomel - FC Orsha (03.10.2020 08:00)
Oshmyany - FC Smorgon (04.10.2020 07:00)

skorexpress.com internet sayfasında Pervaya Liga (Beyaz Rusya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.