Beyaz Rusya Kupası - Futbol -  Beyaz Rusya

Beyaz Rusya Kupası: playoff

  • Round 1
  • 1/16
  • 1/8
  • Quarterfinals
  • Semifinals
team logoFC OSHMYANY
 
team logoEnergetik-BGU
 
13:06FC -ENEDetails
team logoFC GORKI
0
team logoKommunalnik Slonim
2
13:06FC -KOM0:2Details
team logoSMI autotrans
 
team logoFC BARANOVICHI
 
13:06SMI-FC Details
team logoFC KRUMKACHI
 
team logoYuas-Dush
 
13:06FC -YUADetails
team logoFC MOLODECHNO DUSSH4
 
team logoQPR
 
13:06FC -ZABDetails
team logoKlechesk
 
team logoGranit Mikashevichi
 
13:06KLE-GRADetails
team logoFC OSIPOVICHI
2
team logoSLAVIA MOZYR
3
13:06FC -SLA2:3Details
team logoPrypyat
 
team logoBelshina
 
13:06PRY-BELDetails
team logoFC POLOTSK
2
team logoFC ORSHA
3
13:06FC -FC 2:3Details
team logoFK Cementnik
0
team logoVolna Pinsk
5
13:06FK -VOL0:5Details
team logoNeman-Agro
1
team logoLokomotiv Gomel
3
13:06NEM-LOK1:3Details
team logoSdushor-Mtz-Syabar
0
team logoFC Uzda
3
13:06SDU-FC 0:3Details
team logoEnergetik-Bgatu
 
team logoKHIMIK SVETLOGORSKI
 
13:06ENE-KHIDetails
team logoVictoria Maryina Gorka
 
team logoFC LIDA
 
13:06VIC-FC Details
team logoFC Sputnik
0
team logoSmorgon
1
13:06FC -SMO0:1Details
team logoMontazhnik
 
team logoNaftan Novopolotsk
 
11:06MON-NAFDetails
team logoEnergetik-BGU
0
team logoBate Borisov
1
11:07ENE-BAT0:1Details
team logoKommunalnik Slonim
 
team logoFC GORODEYA
 
28:07KOM-FC Details
team logoSMI autotrans
1
team logoFC Gomel
6
28:07SMI-FC 1:6Details
team logoYuas-Dush
 
team logoISLOCH
 
29:07YUA-ISLDetails
team logoQPR
 
team logoShakhter Soligorsk
 
29:07ZAB-SHADetails
team logoKlechesk
 
team logoFC Dinamo Brest
 
29:07KLE-FC Details
team logoSLAVIA MOZYR
3
team logoLUCH MINSK
2
29:07SLA-LUC3:2Details
team logoBelshina
3
team logoNeman Grodno
1
28:07BEL-NEM3:1Details
team logoFC ORSHA
0
team logoFC Vitebsk
4
24:07FC -FC 0:4Details
team logoVolna Pinsk
0
team logoTorpedo-BelAZ Zhodino
2
27:07VOL-TOR0:2Details
team logoLokomotiv Gomel
3
team logoFC Transmash Mogilev
2
28:07LOK-FC 3:2Details
team logoFC Uzda
2
team logoFC SMOLEVICHI
3
28:07FC -FC 2:3Details
team logoEnergetik-Bgatu
0
team logoDinamo Minsk
7
29:07ENE-DIN0:7Details
team logoFC LIDA
0
team logoMinsk
3
27:07FC -MIN0:3Details
team logoSmorgon
0
team logoTORPEDO MINSK
4
29:07SMO-TOR0:4Details
team logoNaftan Novopolotsk
0
team logoFC SLUTSK
1
28:07NAF-FC 0:1Details
team logoBate Borisov
1
team logoFC GORODEYA
0
17:11BAT-FC 1:0Details
team logoFC Gomel
0
team logoISLOCH
2
12:08FC -ISL0:2Details
team logoShakhter Soligorsk
0
team logoFC Dinamo Brest
0
26:09SHA-FC 0:0Details
team logoSLAVIA MOZYR
0
team logoBelshina
1
03:10SLA-BEL0:1Details
team logoFC Vitebsk
0
team logoTorpedo-BelAZ Zhodino
1
11:08FC -TOR0:1Details
team logoLokomotiv Gomel
3
team logoFC SMOLEVICHI
0
11:08LOK-FC 3:0Details
team logoDinamo Minsk
2
team logoMinsk
0
12:08DIN-MIN2:0Details
team logoTORPEDO MINSK
0
team logoFC SLUTSK
2
12:08TOR-FC 0:2Details
team logoBate Borisov
10
team logoISLOCH
11
09:03BAT-ISL1:1Details14:03ISL-BAT1:0Details
team logoShakhter Soligorsk
51
team logoBelshina
00
10:03SHA-BEL5:0Details15:03BEL-SHA0:1Details
team logoFC Vitebsk
12
team logoLokomotiv Gomel
01
09:03FC -LOK1:0Details16:03LOK-FC 1:2Details
team logoDinamo Minsk
20
team logoFC SLUTSK
01
10:03DIN-FC 2:0Details15:03FC -DIN1:0Details
team logoISLOCH
20
team logoShakhter Soligorsk
22
10:04ISL-SHA2:2Details01:05SHA-ISL2:0Details
team logoFC Vitebsk
20
team logoDinamo Minsk
00
10:04FC -DIN2:0Details30:04DIN-FC 0:0Details
  

Beyaz Rusya Kupası Beyaz Rusya canlı futbol sonuçları

Burada dünün bugünün ve yarının futbol maçlarıyla ilgili tüm bilgileri ve değişiklikleri bulabilirsiniz. Beyaz Rusya Kupası Beyaz Rusya Tüm günlük proramlar ana sayfamızda yer alıyor. Futbol'de alınan sonuçları Beyaz Rusya Kupası Beyaz Rusya ile karşılaştırarak online olarak tüm değişiklikleri görmenizi sağlıyor .Beyaz Rusya Kupası Beyaz Rusya gelecek haftanın tüm program bilgilerini içeriyor.Forumumuzda izleyiciler ve uzmanlar için futbol programlarına dair tüm bilgiler yer almaktadır Beyaz Rusya Kupası Beyaz Rusya ve Beyaz Rusya Kupası Beyaz Rusya futbol takımı ile ilgili tüm maçlar. Tüm takımların ve oyuncuların asist gol ve kart istatistikleri. Beyaz Rusya Kupası Beyaz Rusya 'nin online ücretsiz futbol maçlarına kolayca izleyebilirsiniz.