Belarus Cup - Futbol -  Belarus

Belarus Cup: playoff

  • Round 1
  • 1/16
  • 1/8
  • Quarterfinals
  • Semifinals
team logoOshmyany
 
team logoZvezda-BGU
 
13:06OSH-ZVEDetails
team logoGorki
0
team logoSlonim
2
13:06GOR-SLO0:2Details
team logoSmiavtotrans
 
team logoBaranovichi
 
13:06SMI-BARDetails
team logoKrumkachi
 
team logoYuas-Dush
 
13:06KRU-YUADetails
team logoMolodechno Dussh4
 
team logoQueens Park Rangers
 
13:06MOL-ZABDetails
team logoKlechesk
 
team logoGranit
 
13:06KLE-GRADetails
team logoOsipovichi
2
team logoSlavia Mozyr
3
13:06OSI-SLA2:3Details
team logoPrypyat
 
team logoBelshina
 
13:06PRY-BELDetails
team logoFC Polotsk
2
team logoOrsha
3
13:06FC -ORS2:3Details
team logoCementnik
0
team logoVolna
5
13:06CEM-VOL0:5Details
team logoNeman-Agro
1
team logoGomelzheldortrans
3
13:06NEM-GOM1:3Details
team logoSdushor-Mtz-Syabar
0
team logoUzda
3
13:06SDU-UZD0:3Details
team logoEnergetik-Bgatu
 
team logoKhimik Svetlogorsk
 
13:06ENE-KHIDetails
team logoVictoria Maryina Gorka
 
team logoLida
 
13:06VIC-LIDDetails
team logoSputnik Rechica
0
team logoSmorgon
1
13:06SPU-SMO0:1Details
team logoMontazhnik
 
team logoNaftan
 
11:06MON-NAFDetails
team logoZvezda-BGU
0
team logoBATE
1
11:07ZVE-BAT0:1Details
team logoSlonim
 
team logoGorodeya
 
28:07SLO-GORDetails
team logoSmiavtotrans
1
team logoGomel
6
28:07SMI-GOM1:6Details
team logoYuas-Dush
 
team logoIsloch
 
29:07YUA-ISLDetails
team logoQueens Park Rangers
 
team logoShakhter Soligorsk
 
29:07ZAB-SHADetails
team logoKlechesk
 
team logoDinamo Brest
 
29:07KLE-DINDetails
team logoSlavia Mozyr
3
team logoLuch Minsk
2
29:07SLA-LUC3:2Details
team logoBelshina
3
team logoNeman Grodno
1
28:07BEL-NEM3:1Details
team logoOrsha
0
team logoVitebsk
4
24:07ORS-VIT0:4Details
team logoVolna
0
team logoTorpedo Belaz
2
27:07VOL-TOR0:2Details
team logoGomelzheldortrans
3
team logoDnepr Mogilev
2
28:07GOM-DNE3:2Details
team logoUzda
2
team logoSmolevichi-Sti
3
28:07UZD-SMO2:3Details
team logoEnergetik-Bgatu
0
team logoDinamo Minsk
7
29:07ENE-DIN0:7Details
team logoLida
0
team logoMinsk
3
27:07LID-MIN0:3Details
team logoSmorgon
0
team logoTorpedo-MAZ
4
29:07SMO-TOR0:4Details
team logoNaftan
0
team logoSlutsk
1
28:07NAF-SLU0:1Details
team logoBATE
1
team logoGorodeya
0
17:11BAT-GOR1:0Details
team logoGomel
0
team logoIsloch
2
12:08GOM-ISL0:2Details
team logoShakhter Soligorsk
0
team logoDinamo Brest
0
26:09SHA-DIN0:0Details
team logoSlavia Mozyr
0
team logoBelshina
1
03:10SLA-BEL0:1Details
team logoVitebsk
0
team logoTorpedo Belaz
1
11:08VIT-TOR0:1Details
team logoGomelzheldortrans
3
team logoSmolevichi-Sti
0
11:08GOM-SMO3:0Details
team logoDinamo Minsk
2
team logoMinsk
0
12:08DIN-MIN2:0Details
team logoTorpedo-MAZ
0
team logoSlutsk
2
12:08TOR-SLU0:2Details
team logoBATE
10
team logoIsloch
11
09:03BAT-ISL1:1Details14:03ISL-BAT1:0Details
team logoShakhter Soligorsk
51
team logoBelshina
00
10:03SHA-BEL5:0Details15:03BEL-SHA0:1Details
team logoVitebsk
12
team logoGomelzheldortrans
01
09:03VIT-GOM1:0Details16:03GOM-VIT1:2Details
team logoDinamo Minsk
20
team logoSlutsk
01
10:03DIN-SLU2:0Details15:03SLU-DIN1:0Details
team logoIsloch
20
team logoShakhter Soligorsk
22
10:04ISL-SHA2:2Details01:05SHA-ISL2:0Details
team logoVitebsk
20
team logoDinamo Minsk
00
10:04VIT-DIN2:0Details30:04DIN-VIT0:0Details
  

Belarus Cup Belarus canlı futbol sonuçları

Burada dünün bugünün ve yarının futbol maçlarıyla ilgili tüm bilgileri ve değişiklikleri bulabilirsiniz. Belarus Cup Belarus Tüm günlük proramlar ana sayfamızda yer alıyor. Futbol'de alınan sonuçları Belarus Cup Belarus ile karşılaştırarak online olarak tüm değişiklikleri görmenizi sağlıyor .Belarus Cup Belarus gelecek haftanın tüm program bilgilerini içeriyor.Forumumuzda izleyiciler ve uzmanlar için futbol programlarına dair tüm bilgiler yer almaktadır Belarus Cup Belarus ve Belarus Cup Belarus futbol takımı ile ilgili tüm maçlar. Tüm takımların ve oyuncuların asist gol ve kart istatistikleri. Belarus Cup Belarus 'nin online ücretsiz futbol maçlarına kolayca izleyebilirsiniz.