Beyaz Rusya Kupası - Futbol -  Beyaz Rusya

Beyaz Rusya Kupası

  • Güncel sonuçlar
  • Daha fazla maç göster
    • Round 1
    • 1/16
    • 1/8
    • Quarterfinals
    • Semifinals
    team logoFC OSHMYANY
     
    team logoEnergetik-BGU
     
    13:06FC -ENEDetails
    team logoFC GORKI
    0
    team logoKommunalnik Slonim
    2
    13:06FC -KOM0:2Details
    team logoSMI autotrans
     
    team logoFC BARANOVICHI
     
    13:06SMI-FC Details
    team logoFC KRUMKACHI
     
    team logoYuas-Dush
     
    13:06FC -YUADetails
    team logoFC MOLODECHNO DUSSH4
     
    team logoQPR
     
    13:06FC -ZABDetails
    team logoKlechesk
     
    team logoGranit Mikashevichi
     
    13:06KLE-GRADetails
    team logoFC OSIPOVICHI
    2
    team logoSLAVIA MOZYR
    3
    13:06FC -SLA2:3Details
    team logoPrypyat
     
    team logoBelshina
     
    13:06PRY-BELDetails
    team logoFC POLOTSK
    2
    team logoFC ORSHA
    3
    13:06FC -FC 2:3Details
    team logoFK Cementnik
    0
    team logoVolna Pinsk
    5
    13:06FK -VOL0:5Details
    team logoNeman-Agro
    1
    team logoLokomotiv Gomel
    3
    13:06NEM-LOK1:3Details
    team logoSdushor-Mtz-Syabar
    0
    team logoFC Uzda
    3
    13:06SDU-FC 0:3Details
    team logoEnergetik-Bgatu
     
    team logoKHIMIK SVETLOGORSKI
     
    13:06ENE-KHIDetails
    team logoVictoria Maryina Gorka/Molodechno/FC Neman-Agro Stowbtsy
     
    team logoFC LIDA
     
    13:06VIC-FC Details
    team logoFC Sputnik
    0
    team logoSmorgon
    1
    13:06FC -SMO0:1Details
    team logoMontazhnik
     
    team logoNaftan Novopolotsk
     
    11:06MON-NAFDetails
    team logoEnergetik-BGU
    0
    team logoBate Borisov
    1
    11:07ENE-BAT0:1Details
    team logoKommunalnik Slonim
     
    team logoFC GORODEYA
     
    28:07KOM-FC Details
    team logoSMI autotrans
    1
    team logoFC Gomel
    6
    28:07SMI-FC 1:6Details
    team logoYuas-Dush
     
    team logoISLOCH
     
    29:07YUA-ISLDetails
    team logoQPR
     
    team logoShakhter Soligorsk
     
    29:07ZAB-SHADetails
    team logoKlechesk
     
    team logoFC Dinamo Brest
     
    29:07KLE-FC Details
    team logoSLAVIA MOZYR
    3
    team logoLUCH MINSK
    2
    29:07SLA-LUC3:2Details
    team logoBelshina
    3
    team logoNeman Grodno
    1
    28:07BEL-NEM3:1Details
    team logoFC ORSHA
    0
    team logoFC Vitebsk
    4
    24:07FC -FC 0:4Details
    team logoVolna Pinsk
    0
    team logoTorpedo-BelAZ Zhodino
    2
    27:07VOL-TOR0:2Details
    team logoLokomotiv Gomel
    3
    team logoFC Transmash Mogilev
    2
    28:07LOK-FC 3:2Details
    team logoFC Uzda
    2
    team logoFC SMOLEVICHI
    3
    28:07FC -FC 2:3Details
    team logoEnergetik-Bgatu
    0
    team logoDinamo Minsk
    7
    29:07ENE-DIN0:7Details
    team logoFC LIDA
    0
    team logoMinsk
    3
    27:07FC -MIN0:3Details
    team logoSmorgon
    0
    team logoTORPEDO MINSK
    4
    29:07SMO-TOR0:4Details
    team logoNaftan Novopolotsk
    0
    team logoFC SLUTSK
    1
    28:07NAF-FC 0:1Details
    team logoBate Borisov
    1
    team logoFC GORODEYA
    0
    17:11BAT-FC 1:0Details
    team logoFC Gomel
    0
    team logoISLOCH
    2
    12:08FC -ISL0:2Details
    team logoShakhter Soligorsk
    0
    team logoFC Dinamo Brest
    0
    26:09SHA-FC 0:0Details
    team logoSLAVIA MOZYR
    0
    team logoBelshina
    1
    03:10SLA-BEL0:1Details
    team logoFC Vitebsk
    0
    team logoTorpedo-BelAZ Zhodino
    1
    11:08FC -TOR0:1Details
    team logoLokomotiv Gomel
    3
    team logoFC SMOLEVICHI
    0
    11:08LOK-FC 3:0Details
    team logoDinamo Minsk
    2
    team logoMinsk
    0
    12:08DIN-MIN2:0Details
    team logoTORPEDO MINSK
    0
    team logoFC SLUTSK
    2
    12:08TOR-FC 0:2Details
    team logoBate Borisov
    10
    team logoISLOCH
    11
    09:03BAT-ISL1:1Details14:03ISL-BAT1:0Details
    team logoShakhter Soligorsk
    51
    team logoBelshina
    00
    10:03SHA-BEL5:0Details15:03BEL-SHA0:1Details
    team logoFC Vitebsk
    12
    team logoLokomotiv Gomel
    01
    09:03FC -LOK1:0Details16:03LOK-FC 1:2Details
    team logoDinamo Minsk
    20
    team logoFC SLUTSK
    01
    10:03DIN-FC 2:0Details15:03FC -DIN1:0Details
    team logoISLOCH
    20
    team logoShakhter Soligorsk
    22
    10:04ISL-SHA2:2Details01:05SHA-ISL2:0Details
    team logoFC Vitebsk
    20
    team logoDinamo Minsk
    00
    10:04FC -DIN2:0Details30:04DIN-FC 0:0Details
      
    Beyaz Rusya Kupası turnuva düzenleyen Beyaz Rusya.
    22.05.2019 tarihteki duruma göre turnuva tablosunda futbol takımları aşağıdaki ara bölümlerde yer almaktadır

    Semifinals - ISLOCH, Shakhter Soligorsk

    Semifinals - FC Vitebsk, Dinamo Minsk

    skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Beyaz Rusya Kupası (Beyaz Rusya) maçları online devamlı erişebilirsiniz
    skorexpress.com internet sayfasında Beyaz Rusya Kupası (Beyaz Rusya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.