Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
21
Avusturya

Regionalliga Batı

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Regionalliga Batı
1 FC Dornbirn 1913 30 22 6 2 70:23 47 72 W
SK Bischofshofen
11.05.19 0 : 6 Zafer
FC Dornbirn 1913
W
FC Dornbirn 1913
18.05.19 3 : 1 Zafer
Schwaz
D
Seekirchen
25.05.19 1 : 1 Beraberlik
FC Dornbirn 1913
L
SV Woergl
01.06.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Dornbirn 1913
W
FC Dornbirn 1913
07.06.19 2 : 1 Zafer
Kufstein
2 FC Kitzbuehel 30 19 8 3 59:28 31 65 D
St. Johann
11.05.19 1 : 1 Beraberlik
FC Kitzbuehel
L
FC Kitzbuehel
18.05.19 0 : 1 Kaybetmek
SC Rheindorf Altach II
D
SV Wals-Grunau
25.05.19 1 : 1 Beraberlik
FC Kitzbuehel
W
FC Kitzbuehel
01.06.19 4 : 1 Zafer
FC Langenegg
D
Schoiz Grödig
07.06.19 2 : 2 Beraberlik
FC Kitzbuehel
3 FC Anif 30 19 4 7 98:37 61 61 L
FC Langenegg
11.05.19 3 : 2 Kaybetmek
FC Anif
D
FC Anif
17.05.19 3 : 3 Beraberlik
Schoiz Grödig
L
SVG Reichenau
25.05.19 3 : 1 Kaybetmek
FC Anif
W
FC Anif
31.05.19 9 : 2 Zafer
SK Bischofshofen
W
Schwaz
07.06.19 0 : 6 Zafer
FC Anif
4 Kufstein 30 16 7 7 55:31 24 55 W
Schoiz Grödig
10.05.19 0 : 1 Zafer
Kufstein
W
Kufstein
17.05.19 2 : 0 Zafer
SVG Reichenau
W
SK Bischofshofen
24.05.19 0 : 3 Zafer
Kufstein
D
Kufstein
31.05.19 0 : 0 Beraberlik
Schwaz
L
FC Dornbirn 1913
07.06.19 2 : 1 Kaybetmek
Kufstein
5 Seekirchen 30 15 6 9 57:45 12 51 W
Seekirchen
10.05.19 4 : 3 Zafer
Schwaz
D
St. Johann
17.05.19 0 : 0 Beraberlik
Seekirchen
D
Seekirchen
25.05.19 1 : 1 Beraberlik
FC Dornbirn 1913
W
SC Rheindorf Altach II
01.06.19 1 : 3 Zafer
Seekirchen
W
Seekirchen
07.06.19 4 : 0 Zafer
SV Woergl
6 St. Johann 30 14 8 8 66:43 23 50 D
St. Johann
11.05.19 1 : 1 Beraberlik
FC Kitzbuehel
D
St. Johann
17.05.19 0 : 0 Beraberlik
Seekirchen
W
SC Rheindorf Altach II
25.05.19 0 : 1 Zafer
St. Johann
W
FC Langenegg
29.05.19 2 : 3 Zafer
St. Johann
W
St. Johann
01.06.19 4 : 1 Zafer
SV Wals-Grunau
7 Schwaz 30 14 5 11 47:42 5 47 L
Seekirchen
10.05.19 4 : 3 Kaybetmek
Schwaz
L
FC Dornbirn 1913
18.05.19 3 : 1 Kaybetmek
Schwaz
D
Schwaz
24.05.19 1 : 1 Beraberlik
SV Woergl
D
Kufstein
31.05.19 0 : 0 Beraberlik
Schwaz
L
Schwaz
07.06.19 0 : 6 Kaybetmek
FC Anif
8 SV Woergl 30 13 4 13 60:59 1 43 L
SVG Reichenau
12.05.19 2 : 1 Kaybetmek
SV Woergl
W
SV Woergl
17.05.19 5 : 0 Zafer
SK Bischofshofen
D
Schwaz
24.05.19 1 : 1 Beraberlik
SV Woergl
W
SV Woergl
01.06.19 2 : 1 Zafer
FC Dornbirn 1913
L
Seekirchen
07.06.19 4 : 0 Kaybetmek
SV Woergl
9 SVG Reichenau 30 12 6 12 50:45 5 42 W
SVG Reichenau
12.05.19 2 : 1 Zafer
SV Woergl
L
Kufstein
17.05.19 2 : 0 Kaybetmek
SVG Reichenau
W
SVG Reichenau
25.05.19 3 : 1 Zafer
FC Anif
W
VFB Hohenems
29.05.19 1 : 3 Zafer
SVG Reichenau
W
SVG Reichenau
07.06.19 4 : 0 Zafer
FC Pinzgau Saalfelden
10 Schoiz Grödig 30 11 5 14 38:46 -8 38 L
Schoiz Grödig
10.05.19 0 : 1 Kaybetmek
Kufstein
D
FC Anif
17.05.19 3 : 3 Beraberlik
Schoiz Grödig
L
Schoiz Grödig
25.05.19 0 : 2 Kaybetmek
VFB Hohenems
L
FC Pinzgau Saalfelden
01.06.19 2 : 1 Kaybetmek
Schoiz Grödig
D
Schoiz Grödig
07.06.19 2 : 2 Beraberlik
FC Kitzbuehel
11 VFB Hohenems 30 9 3 18 52:70 -18 30 W
SV Wals-Grunau
11.05.19 0 : 2 Zafer
VFB Hohenems
L
VFB Hohenems
18.05.19 1 : 3 Kaybetmek
FC Langenegg
W
Schoiz Grödig
25.05.19 0 : 2 Zafer
VFB Hohenems
L
VFB Hohenems
29.05.19 1 : 3 Kaybetmek
SVG Reichenau
W
SK Bischofshofen
07.06.19 3 : 10 Zafer
VFB Hohenems
12 SV Wals-Grunau 30 8 6 16 34:55 -21 30 L
SV Wals-Grunau
11.05.19 0 : 2 Kaybetmek
VFB Hohenems
W
FC Pinzgau Saalfelden
17.05.19 1 : 2 Zafer
SV Wals-Grunau
D
SV Wals-Grunau
25.05.19 1 : 1 Beraberlik
FC Kitzbuehel
W
SV Wals-Grunau
29.05.19 5 : 1 Zafer
SC Rheindorf Altach II
L
St. Johann
01.06.19 4 : 1 Kaybetmek
SV Wals-Grunau
13 SC Rheindorf Altach II 30 8 4 18 31:49 -18 28 D
SC Rheindorf Altach II
10.05.19 2 : 2 Beraberlik
FC Pinzgau Saalfelden
W
FC Kitzbuehel
18.05.19 0 : 1 Zafer
SC Rheindorf Altach II
L
SC Rheindorf Altach II
25.05.19 0 : 1 Kaybetmek
St. Johann
L
SV Wals-Grunau
29.05.19 5 : 1 Kaybetmek
SC Rheindorf Altach II
L
SC Rheindorf Altach II
01.06.19 1 : 3 Kaybetmek
Seekirchen
14 FC Pinzgau Saalfelden 30 6 7 17 38:73 -35 25 D
SC Rheindorf Altach II
10.05.19 2 : 2 Beraberlik
FC Pinzgau Saalfelden
L
FC Pinzgau Saalfelden
17.05.19 1 : 2 Kaybetmek
SV Wals-Grunau
W
FC Langenegg
25.05.19 2 : 4 Zafer
FC Pinzgau Saalfelden
W
FC Pinzgau Saalfelden
01.06.19 2 : 1 Zafer
Schoiz Grödig
L
SVG Reichenau
07.06.19 4 : 0 Kaybetmek
FC Pinzgau Saalfelden
15 FC Langenegg 30 7 1 22 35:89 -54 22 W
FC Langenegg
11.05.19 3 : 2 Zafer
FC Anif
W
VFB Hohenems
18.05.19 1 : 3 Zafer
FC Langenegg
L
FC Langenegg
25.05.19 2 : 4 Kaybetmek
FC Pinzgau Saalfelden
L
FC Langenegg
29.05.19 2 : 3 Kaybetmek
St. Johann
L
FC Kitzbuehel
01.06.19 4 : 1 Kaybetmek
FC Langenegg
16 SK Bischofshofen 30 5 4 21 31:86 -55 19 L
SK Bischofshofen
11.05.19 0 : 6 Kaybetmek
FC Dornbirn 1913
L
SV Woergl
17.05.19 5 : 0 Kaybetmek
SK Bischofshofen
L
SK Bischofshofen
24.05.19 0 : 3 Kaybetmek
Kufstein
L
FC Anif
31.05.19 9 : 2 Kaybetmek
SK Bischofshofen
L
SK Bischofshofen
07.06.19 3 : 10 Kaybetmek
VFB Hohenems
Promotion
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Regionalliga Batı - şampiyona, düzenleyen Avusturya. Katılan şampiyona 16 futbol kulüpleri. Bugün liderler futbol maratonu. Bunlar:
FC Dornbirn 1913 - 72 puan, yengi 22, yenilme 2, beraberlik 6.
FC Kitzbuehel - 65 sayı, kazanılan maçlar 19, yenilme 3, beraberlik 8.
FC Anif - 61 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 19, skorsuz yarışmalar 7, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Regionalliga Batı (Avusturya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken oyunlar - Regionalliga Batı (Avusturya):
Dornbirner SV - VFB Hohenems (14.03.2020 12:00)
Sak 1914 Salzburg - FC Pinzgau Saalfelden (14.03.2020 12:00)
SV Woergl - Schwaz (14.03.2020 12:00)

skorexpress.com internet sayfasında Regionalliga Batı (Avusturya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.