Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
07
Avusturya

Bölgesel Ligi Doğu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Regionalliga East
1 FC Marchfeld Donauauen 18 13 3 2 34:15 19 42 W
FC Marchfeld Donauauen
01.11.19 2 : 0 Zafer
Wiener Sportklub
L
SV Stripfing
09.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Marchfeld Donauauen
L
SV Mattersburg (A)
15.11.19 3 : 1 Kaybetmek
FC Marchfeld Donauauen
D
FC Marchfeld Donauauen
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Nordea Admira (A)
W
Traiskirchen FCM
08.03.20 1 : 3 Zafer
FC Marchfeld Donauauen
2 SK Rapid (A) 18 10 7 1 32:13 19 37 W
SK Rapid (A)
01.11.19 1 : 0 Zafer
SV Stripfing
W
SV Mattersburg (A)
08.11.19 0 : 1 Zafer
SK Rapid (A)
D
Nordea Admira (A)
15.11.19 1 : 1 Beraberlik
SK Rapid (A)
D
SK Rapid (A)
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Traiskirchen FCM
D
SC Neusiedl 1919
06.03.20 2 : 2 Beraberlik
SK Rapid (A)
3 ASK Ebreichsdorf 18 9 7 2 28:11 17 34 L
Magna Wr. Neustadt
02.11.19 1 : 0 Kaybetmek
ASK Ebreichsdorf
W
ASK Ebreichsdorf
08.11.19 1 : 0 Zafer
SV Leobendorf
L
ASK-BSC Bruck/Leitha
15.11.19 1 : 0 Kaybetmek
ASK Ebreichsdorf
D
ASK Ebreichsdorf
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
SC Team Wiener Linien
W
Wiener Sportklub
06.03.20 1 : 2 Zafer
ASK Ebreichsdorf
4 Wiener Sportklub 18 9 3 6 37:27 10 30 L
FC Marchfeld Donauauen
01.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Wiener Sportklub
D
Wiener Sportklub
08.11.19 0 : 0 Beraberlik
ASV Drassburg
D
Wiener Sportklub
15.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Mauerwerk
D
Magna Wr. Neustadt
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Wiener Sportklub
L
Wiener Sportklub
06.03.20 1 : 2 Kaybetmek
ASK Ebreichsdorf
5 SV Stripfing 18 9 3 6 24:16 8 30 L
SK Rapid (A)
01.11.19 1 : 0 Kaybetmek
SV Stripfing
W
SV Stripfing
09.11.19 2 : 1 Zafer
FC Marchfeld Donauauen
W
SV Stripfing
16.11.19 1 : 0 Zafer
ASV Drassburg
L
FC Mauerwerk
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
SV Stripfing
W
SV Stripfing
07.03.20 1 : 0 Zafer
Magna Wr. Neustadt
6 SC Team Wiener Linien 18 7 6 5 23:20 3 27 D
ASV Drassburg
31.10.19 2 : 2 Beraberlik
SC Team Wiener Linien
L
SC Team Wiener Linien
09.11.19 0 : 1 Kaybetmek
FC Mauerwerk
W
SC Team Wiener Linien
16.11.19 2 : 1 Zafer
Magna Wr. Neustadt
D
ASK Ebreichsdorf
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
SC Team Wiener Linien
W
SC Team Wiener Linien
07.03.20 3 : 0 Zafer
ASK-BSC Bruck/Leitha
7 Wiener Viktoria 18 8 3 7 31:30 1 27 W
Wiener Viktoria
02.11.19 3 : 1 Zafer
SV Mattersburg (A)
W
Nordea Admira (A)
10.11.19 1 : 3 Zafer
Wiener Viktoria
D
Wiener Viktoria
16.11.19 3 : 3 Beraberlik
Traiskirchen FCM
W
Wiener Viktoria
29.02.20 3 : 0 Zafer
SC Neusiedl 1919
W
Wiener Viktoria
07.03.20 2 : 1 Zafer
SV Leobendorf
8 SV Mattersburg (A) 18 8 1 9 30:25 5 25 L
Wiener Viktoria
02.11.19 3 : 1 Kaybetmek
SV Mattersburg (A)
L
SV Mattersburg (A)
08.11.19 0 : 1 Kaybetmek
SK Rapid (A)
W
SV Mattersburg (A)
15.11.19 3 : 1 Zafer
FC Marchfeld Donauauen
W
ASV Drassburg
28.02.20 0 : 1 Zafer
SV Mattersburg (A)
W
SV Mattersburg (A)
06.03.20 4 : 1 Zafer
FC Mauerwerk
9 ASV Drassburg 18 7 4 7 25:30 -5 25 D
ASV Drassburg
31.10.19 2 : 2 Beraberlik
SC Team Wiener Linien
D
Wiener Sportklub
08.11.19 0 : 0 Beraberlik
ASV Drassburg
L
SV Stripfing
16.11.19 1 : 0 Kaybetmek
ASV Drassburg
L
ASV Drassburg
28.02.20 0 : 1 Kaybetmek
SV Mattersburg (A)
W
Nordea Admira (A)
08.03.20 1 : 2 Zafer
ASV Drassburg
10 Magna Wr. Neustadt 18 7 2 9 29:34 -5 23 W
Magna Wr. Neustadt
02.11.19 1 : 0 Zafer
ASK Ebreichsdorf
W
ASK-BSC Bruck/Leitha
08.11.19 2 : 5 Zafer
Magna Wr. Neustadt
L
SC Team Wiener Linien
16.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Magna Wr. Neustadt
D
Magna Wr. Neustadt
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Wiener Sportklub
L
SV Stripfing
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Magna Wr. Neustadt
11 SC Neusiedl 1919 18 7 2 9 25:35 -10 23 L
SC Neusiedl 1919
01.11.19 1 : 5 Kaybetmek
Nordea Admira (A)
L
Traiskirchen FCM
08.11.19 5 : 1 Kaybetmek
SC Neusiedl 1919
D
SV Leobendorf
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
SC Neusiedl 1919
L
Wiener Viktoria
29.02.20 3 : 0 Kaybetmek
SC Neusiedl 1919
D
SC Neusiedl 1919
06.03.20 2 : 2 Beraberlik
SK Rapid (A)
12 FC Mauerwerk 18 5 5 8 25:32 -7 20 D
FC Mauerwerk
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
ASK-BSC Bruck/Leitha
W
SC Team Wiener Linien
09.11.19 0 : 1 Zafer
FC Mauerwerk
D
Wiener Sportklub
15.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Mauerwerk
W
FC Mauerwerk
29.02.20 2 : 0 Zafer
SV Stripfing
L
SV Mattersburg (A)
06.03.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Mauerwerk
13 ASK-BSC Bruck/Leitha 18 5 4 9 24:35 -11 19 D
FC Mauerwerk
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
ASK-BSC Bruck/Leitha
L
ASK-BSC Bruck/Leitha
08.11.19 2 : 5 Kaybetmek
Magna Wr. Neustadt
W
ASK-BSC Bruck/Leitha
15.11.19 1 : 0 Zafer
ASK Ebreichsdorf
D
ASK-BSC Bruck/Leitha
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
SV Leobendorf
L
SC Team Wiener Linien
07.03.20 3 : 0 Kaybetmek
ASK-BSC Bruck/Leitha
14 Traiskirchen FCM 18 4 4 10 25:34 -9 16 D
SV Leobendorf
02.11.19 0 : 0 Beraberlik
Traiskirchen FCM
W
Traiskirchen FCM
08.11.19 5 : 1 Zafer
SC Neusiedl 1919
D
Wiener Viktoria
16.11.19 3 : 3 Beraberlik
Traiskirchen FCM
D
SK Rapid (A)
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Traiskirchen FCM
L
Traiskirchen FCM
08.03.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Marchfeld Donauauen
15 Nordea Admira (A) 18 3 5 10 20:28 -8 14 W
SC Neusiedl 1919
01.11.19 1 : 5 Zafer
Nordea Admira (A)
L
Nordea Admira (A)
10.11.19 1 : 3 Kaybetmek
Wiener Viktoria
D
Nordea Admira (A)
15.11.19 1 : 1 Beraberlik
SK Rapid (A)
D
FC Marchfeld Donauauen
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Nordea Admira (A)
L
Nordea Admira (A)
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
ASV Drassburg
16 SV Leobendorf 18 2 3 13 11:38 -27 9 D
SV Leobendorf
02.11.19 0 : 0 Beraberlik
Traiskirchen FCM
L
ASK Ebreichsdorf
08.11.19 1 : 0 Kaybetmek
SV Leobendorf
D
SV Leobendorf
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
SC Neusiedl 1919
D
ASK-BSC Bruck/Leitha
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
SV Leobendorf
L
Wiener Viktoria
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
SV Leobendorf
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Bölgesel Ligi Doğu - şampiyona, organize eden Avusturya. Katılan yarışma 16 takımlar. Bugün favoriler turnuva. Bunlar:
FC Marchfeld Donauauen - 42 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 13, kaybedilen oyunlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
SK Rapid (A) - 37 madde, yengi 10, skorsuz maçlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.
ASK Ebreichsdorf - 34 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 9, skorsuz maçlar 2, beraberlik 7.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Bölgesel Ligi Doğu (Avusturya) maçları online bulabilirsiniz.

Program sonraki yarışmalar - Bölgesel Ligi Doğu (Avusturya):
ASK-BSC Bruck/Leitha - Traiskirchen FCM (10.04.2020 13:00)
ASV Drassburg - FC Marchfeld Donauauen (10.04.2020 13:30)
Wiener Sportklub - SV Mattersburg (A) (10.04.2020 13:30)

skorexpress.com internet sayfasında Bölgesel Ligi Doğu (Avusturya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.