Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
23
Avusturya

Bölgesel Ligi Doğu

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Regionalliga East
1 FC Marchfeld Donauauen 16 12 2 2 30:13 17 38 W
SK Rapid (A)
22.10.19 2 : 3 Zafer
FC Marchfeld Donauauen
D
SC Team Wiener Linien
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
FC Marchfeld Donauauen
W
FC Marchfeld Donauauen
01.11.19 2 : 0 Zafer
Wiener Sportklub
L
SV Stripfing
09.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Marchfeld Donauauen
L
SV Mattersburg (A)
15.11.19 3 : 1 Kaybetmek
FC Marchfeld Donauauen
2 SK Rapid (A) 16 10 5 1 30:11 19 35 L
SK Rapid (A)
22.10.19 2 : 3 Kaybetmek
FC Marchfeld Donauauen
W
Wiener Sportklub
25.10.19 0 : 4 Zafer
SK Rapid (A)
W
SK Rapid (A)
01.11.19 1 : 0 Zafer
SV Stripfing
W
SV Mattersburg (A)
08.11.19 0 : 1 Zafer
SK Rapid (A)
D
Nordea Admira (A)
15.11.19 1 : 1 Beraberlik
SK Rapid (A)
3 ASK Ebreichsdorf 16 8 6 2 26:10 16 30 D
ASV Drassburg
18.10.19 0 : 0 Beraberlik
ASK Ebreichsdorf
D
ASK Ebreichsdorf
25.10.19 1 : 1 Beraberlik
FC Mauerwerk
L
Magna Wr. Neustadt
02.11.19 1 : 0 Kaybetmek
ASK Ebreichsdorf
W
ASK Ebreichsdorf
08.11.19 1 : 0 Zafer
SV Leobendorf
L
ASK-BSC Bruck/Leitha
15.11.19 1 : 0 Kaybetmek
ASK Ebreichsdorf
4 Wiener Sportklub 16 9 2 5 36:25 11 29 L
Wiener Viktoria
19.10.19 3 : 2 Kaybetmek
Wiener Sportklub
L
Wiener Sportklub
25.10.19 0 : 4 Kaybetmek
SK Rapid (A)
L
FC Marchfeld Donauauen
01.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Wiener Sportklub
D
Wiener Sportklub
08.11.19 0 : 0 Beraberlik
ASV Drassburg
D
Wiener Sportklub
15.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Mauerwerk
5 SV Stripfing 16 8 3 5 23:14 9 27 L
SC Neusiedl 1919
18.10.19 2 : 0 Kaybetmek
SV Stripfing
L
SV Stripfing
26.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Wiener Viktoria
L
SK Rapid (A)
01.11.19 1 : 0 Kaybetmek
SV Stripfing
W
SV Stripfing
09.11.19 2 : 1 Zafer
FC Marchfeld Donauauen
W
SV Stripfing
16.11.19 1 : 0 Zafer
ASV Drassburg
6 SC Team Wiener Linien 16 6 5 5 20:20 -1 23 D
SK Rapid (A)
18.10.19 1 : 1 Beraberlik
SC Team Wiener Linien
D
SC Team Wiener Linien
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
FC Marchfeld Donauauen
D
ASV Drassburg
31.10.19 2 : 2 Beraberlik
SC Team Wiener Linien
L
SC Team Wiener Linien
09.11.19 0 : 1 Kaybetmek
FC Mauerwerk
W
SC Team Wiener Linien
16.11.19 2 : 1 Zafer
Magna Wr. Neustadt
7 Magna Wr. Neustadt 16 7 1 8 29:33 -4 22 W
FC Mauerwerk
17.10.19 0 : 2 Zafer
Magna Wr. Neustadt
W
Magna Wr. Neustadt
25.10.19 6 : 1 Zafer
SV Leobendorf
W
Magna Wr. Neustadt
02.11.19 1 : 0 Zafer
ASK Ebreichsdorf
W
ASK-BSC Bruck/Leitha
08.11.19 2 : 5 Zafer
Magna Wr. Neustadt
L
SC Team Wiener Linien
16.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Magna Wr. Neustadt
8 ASV Drassburg 16 6 4 6 23:28 -5 22 D
ASV Drassburg
18.10.19 0 : 0 Beraberlik
ASK Ebreichsdorf
D
ASK-BSC Bruck/Leitha
25.10.19 0 : 0 Beraberlik
ASV Drassburg
D
ASV Drassburg
31.10.19 2 : 2 Beraberlik
SC Team Wiener Linien
D
Wiener Sportklub
08.11.19 0 : 0 Beraberlik
ASV Drassburg
L
SV Stripfing
16.11.19 1 : 0 Kaybetmek
ASV Drassburg
9 SC Neusiedl 1919 16 7 1 8 23:30 -7 22 W
SC Neusiedl 1919
18.10.19 2 : 0 Zafer
SV Stripfing
L
SV Mattersburg (A)
25.10.19 3 : 0 Kaybetmek
SC Neusiedl 1919
L
SC Neusiedl 1919
01.11.19 1 : 5 Kaybetmek
Nordea Admira (A)
L
Traiskirchen FCM
08.11.19 5 : 1 Kaybetmek
SC Neusiedl 1919
D
SV Leobendorf
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
SC Neusiedl 1919
10 Wiener Viktoria 16 6 3 7 26:29 -3 21 W
Wiener Viktoria
19.10.19 3 : 2 Zafer
Wiener Sportklub
W
SV Stripfing
26.10.19 0 : 1 Zafer
Wiener Viktoria
W
Wiener Viktoria
02.11.19 3 : 1 Zafer
SV Mattersburg (A)
W
Nordea Admira (A)
10.11.19 1 : 3 Zafer
Wiener Viktoria
D
Wiener Viktoria
16.11.19 3 : 3 Beraberlik
Traiskirchen FCM
11 SV Mattersburg (A) 16 6 1 9 25:24 1 19 W
Traiskirchen FCM
18.10.19 2 : 4 Zafer
SV Mattersburg (A)
W
SV Mattersburg (A)
25.10.19 3 : 0 Zafer
SC Neusiedl 1919
L
Wiener Viktoria
02.11.19 3 : 1 Kaybetmek
SV Mattersburg (A)
L
SV Mattersburg (A)
08.11.19 0 : 1 Kaybetmek
SK Rapid (A)
W
SV Mattersburg (A)
15.11.19 3 : 1 Zafer
FC Marchfeld Donauauen
12 ASK-BSC Bruck/Leitha 16 5 3 8 23:31 -8 18 L
FC Marchfeld Donauauen
18.10.19 1 : 0 Kaybetmek
ASK-BSC Bruck/Leitha
D
ASK-BSC Bruck/Leitha
25.10.19 0 : 0 Beraberlik
ASV Drassburg
D
FC Mauerwerk
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
ASK-BSC Bruck/Leitha
L
ASK-BSC Bruck/Leitha
08.11.19 2 : 5 Kaybetmek
Magna Wr. Neustadt
W
ASK-BSC Bruck/Leitha
15.11.19 1 : 0 Zafer
ASK Ebreichsdorf
13 FC Mauerwerk 16 4 5 7 22:28 -6 17 L
FC Mauerwerk
17.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Magna Wr. Neustadt
D
ASK Ebreichsdorf
25.10.19 1 : 1 Beraberlik
FC Mauerwerk
D
FC Mauerwerk
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
ASK-BSC Bruck/Leitha
W
SC Team Wiener Linien
09.11.19 0 : 1 Zafer
FC Mauerwerk
D
Wiener Sportklub
15.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Mauerwerk
14 Traiskirchen FCM 16 4 3 9 24:31 -7 15 L
Traiskirchen FCM
18.10.19 2 : 4 Kaybetmek
SV Mattersburg (A)
W
Nordea Admira (A)
27.10.19 0 : 1 Zafer
Traiskirchen FCM
D
SV Leobendorf
02.11.19 0 : 0 Beraberlik
Traiskirchen FCM
W
Traiskirchen FCM
08.11.19 5 : 1 Zafer
SC Neusiedl 1919
D
Wiener Viktoria
16.11.19 3 : 3 Beraberlik
Traiskirchen FCM
15 Nordea Admira (A) 16 3 4 9 18:25 -7 13 W
SV Leobendorf
19.10.19 0 : 1 Zafer
Nordea Admira (A)
L
Nordea Admira (A)
27.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Traiskirchen FCM
W
SC Neusiedl 1919
01.11.19 1 : 5 Zafer
Nordea Admira (A)
L
Nordea Admira (A)
10.11.19 1 : 3 Kaybetmek
Wiener Viktoria
D
Nordea Admira (A)
15.11.19 1 : 1 Beraberlik
SK Rapid (A)
16 SV Leobendorf 16 2 2 12 9:35 -26 8 L
SV Leobendorf
19.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Nordea Admira (A)
L
Magna Wr. Neustadt
25.10.19 6 : 1 Kaybetmek
SV Leobendorf
D
SV Leobendorf
02.11.19 0 : 0 Beraberlik
Traiskirchen FCM
L
ASK Ebreichsdorf
08.11.19 1 : 0 Kaybetmek
SV Leobendorf
D
SV Leobendorf
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
SC Neusiedl 1919
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Bölgesel Ligi Doğu - turnuva, düzenleyen Avusturya. Katılmak için başvuru veren yarışma 16 futbol kulüpleri. Bugünkü duruma göre altın madalya alma şansı en yüksek olanlar yarışmalar. Bunlar:
FC Marchfeld Donauauen - 38 sayı, kazanılan maçlar 12, yenilme 2, beraberlik 2.
SK Rapid (A) - 35 kabul edilen puan, parlak başarılar 10, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
ASK Ebreichsdorf - 30 sayı, parlak başarılar 8, yenilme 2, beraberlik 6.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Bölgesel Ligi Doğu (Avusturya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program çok önemli oyunlar - Bölgesel Ligi Doğu (Avusturya):
SK Rapid (A) - Traiskirchen FCM (28.02.2020 13:00)
Magna Wr. Neustadt - Wiener Sportklub (28.02.2020 13:30)
ASV Drassburg - SV Mattersburg (A) (28.02.2020 13:30)

skorexpress.com internet sayfasında Bölgesel Ligi Doğu (Avusturya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.