Bölgesel Ligi Merkez
Avusturya

Bölgesel Ligi Merkez

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Regionalliga Centre
1 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 7 5 0 2 17:12 5 15 W
FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
01.09.20 3 : 2 Zafer
Allerheiligen Allerheiligen
L
FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
08.09.20 1 : 4 Kaybetmek
ATSV Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura
W
Sturm Graz II Sturm Graz II
12.09.20 1 : 2 Zafer
FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
W
FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
18.09.20 4 : 0 Zafer
SV Spittal/Drau SV Spittal/Drau
W
SC Weiz SC Weiz
25.09.20 0 : 1 Zafer
FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
Bad Gleichenberg
2 USV Weindorf St. Anna am Aigen USV Weindorf St. Anna am Aigen 7 4 2 1 21:11 10 14 D
Sturm Graz II Sturm Graz II
01.09.20 2 : 2 Beraberlik
USV Weindorf St. Anna am Aigen USV Weindorf St. Anna am Aigen
W
USV Weindorf St. Anna am Aigen USV Weindorf St. Anna am Aigen
05.09.20 4 : 0 Zafer
SV Spittal/Drau SV Spittal/Drau
L
SC Weiz SC Weiz
11.09.20 2 : 0 Kaybetmek
USV Weindorf St. Anna am Aigen USV Weindorf St. Anna am Aigen
W
USV Weindorf St. Anna am Aigen USV Weindorf St. Anna am Aigen
19.09.20 5 : 1 Zafer
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
D
Union Gurten Union Gurten
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
USV Weindorf St. Anna am Aigen USV Weindorf St. Anna am Aigen
WSC Hertha Wels
3 Sturm Graz II Sturm Graz II 7 4 2 1 14:9 5 14 D
Sturm Graz II Sturm Graz II
01.09.20 2 : 2 Beraberlik
USV Weindorf St. Anna am Aigen USV Weindorf St. Anna am Aigen
D
ESV Wels ESV Wels
04.09.20 1 : 1 Beraberlik
Sturm Graz II Sturm Graz II
L
Sturm Graz II Sturm Graz II
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
W
ATSV Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura
19.09.20 0 : 1 Zafer
Sturm Graz II Sturm Graz II
W
Sturm Graz II Sturm Graz II
26.09.20 3 : 1 Zafer
Allerheiligen Allerheiligen
SV Spittal/Drau
4 Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 7 4 1 2 18:10 8 13 W
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
01.09.20 3 : 1 Zafer
UVB Vöcklamarkt UVB Vöcklamarkt
W
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
11.09.20 3 : 0 Zafer
SV Ried II SV Ried II
W
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
15.09.20 0 : 3 Zafer
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
L
USV Weindorf St. Anna am Aigen USV Weindorf St. Anna am Aigen
19.09.20 5 : 1 Kaybetmek
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
W
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
25.09.20 6 : 0 Zafer
ESV Wels ESV Wels
FC Gleisdorf 09
5 WSC Hertha Wels WSC Hertha Wels 7 4 1 2 16:10 6 13 W
Allerheiligen Allerheiligen
21.08.20 1 : 4 Zafer
WSC Hertha Wels WSC Hertha Wels
W
WSC Hertha Wels WSC Hertha Wels
01.09.20 3 : 1 Zafer
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
W
Kalsdorf Kalsdorf
04.09.20 0 : 2 Zafer
WSC Hertha Wels WSC Hertha Wels
W
WSC Hertha Wels WSC Hertha Wels
11.09.20 2 : 1 Zafer
UVB Vöcklamarkt UVB Vöcklamarkt
L
WSC Hertha Wels WSC Hertha Wels
25.09.20 1 : 2 Kaybetmek
SV Ried II SV Ried II
USV Weindorf St. Anna am Aigen
6 Union Gurten Union Gurten 7 3 3 1 10:6 4 12 W
UVB Vöcklamarkt UVB Vöcklamarkt
08.09.20 0 : 3 Zafer
Union Gurten Union Gurten
D
SV Ried II SV Ried II
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Union Gurten Union Gurten
L
Union Gurten Union Gurten
22.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Kalsdorf Kalsdorf
D
Union Gurten Union Gurten
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
USV Weindorf St. Anna am Aigen USV Weindorf St. Anna am Aigen
D
Union Gurten Union Gurten
29.09.20 1 : 1 Beraberlik
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
ESV Wels
7 ATSV Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura 7 3 2 2 16:12 4 11 D
ATSV Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura
01.09.20 2 : 2 Beraberlik
ESV Wels ESV Wels
W
FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
08.09.20 1 : 4 Zafer
ATSV Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura
W
ATSV Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura
12.09.20 3 : 2 Zafer
Allerheiligen Allerheiligen
L
ATSV Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Sturm Graz II Sturm Graz II
D
SV Spittal/Drau SV Spittal/Drau
25.09.20 0 : 0 Beraberlik
ATSV Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura
SC Weiz
8 Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 7 3 2 2 14:10 4 11 L
WSC Hertha Wels WSC Hertha Wels
01.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
W
Allerheiligen Allerheiligen
05.09.20 1 : 4 Zafer
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
W
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
12.09.20 4 : 1 Zafer
Kalsdorf Kalsdorf
W
UVB Vöcklamarkt UVB Vöcklamarkt
18.09.20 0 : 2 Zafer
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
D
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
SV Ried II
9 SC Weiz SC Weiz 7 3 1 3 13:10 3 10 W
SV Ried II SV Ried II
05.09.20 0 : 2 Zafer
SC Weiz SC Weiz
W
SC Weiz SC Weiz
11.09.20 2 : 0 Zafer
USV Weindorf St. Anna am Aigen USV Weindorf St. Anna am Aigen
L
UVB Vöcklamarkt UVB Vöcklamarkt
15.09.20 4 : 1 Kaybetmek
SC Weiz SC Weiz
W
ESV Wels ESV Wels
18.09.20 1 : 5 Zafer
SC Weiz SC Weiz
L
SC Weiz SC Weiz
25.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
ATSV Stadl-Paura
10 Kalsdorf Kalsdorf 7 3 1 3 7:10 -3 10 L
Kalsdorf Kalsdorf
04.09.20 0 : 2 Kaybetmek
WSC Hertha Wels WSC Hertha Wels
L
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
12.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Kalsdorf Kalsdorf
L
Allerheiligen Allerheiligen
18.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Kalsdorf Kalsdorf
W
Union Gurten Union Gurten
22.09.20 0 : 2 Zafer
Kalsdorf Kalsdorf
D
Kalsdorf Kalsdorf
25.09.20 1 : 1 Beraberlik
UVB Vöcklamarkt UVB Vöcklamarkt
Deutschlandsberger SC
11 Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 7 1 4 2 12:15 -3 7 W
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
21.08.20 3 : 2 Zafer
SV Spittal/Drau SV Spittal/Drau
D
SC Weiz SC Weiz
28.08.20 3 : 3 Beraberlik
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
L
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
15.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
D
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
D
Union Gurten Union Gurten
29.09.20 1 : 1 Beraberlik
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
Kalsdorf
12 UVB Vöcklamarkt UVB Vöcklamarkt 7 2 1 4 9:12 -3 7 L
UVB Vöcklamarkt UVB Vöcklamarkt
08.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Union Gurten Union Gurten
L
WSC Hertha Wels WSC Hertha Wels
11.09.20 2 : 1 Kaybetmek
UVB Vöcklamarkt UVB Vöcklamarkt
W
UVB Vöcklamarkt UVB Vöcklamarkt
15.09.20 4 : 1 Zafer
SC Weiz SC Weiz
L
UVB Vöcklamarkt UVB Vöcklamarkt
18.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
D
Kalsdorf Kalsdorf
25.09.20 1 : 1 Beraberlik
UVB Vöcklamarkt UVB Vöcklamarkt
Allerheiligen
13 Allerheiligen Allerheiligen 7 2 0 5 12:17 -5 6 L
FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
01.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Allerheiligen Allerheiligen
L
Allerheiligen Allerheiligen
05.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
L
ATSV Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura
12.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Allerheiligen Allerheiligen
W
Allerheiligen Allerheiligen
18.09.20 3 : 0 Zafer
Kalsdorf Kalsdorf
L
Sturm Graz II Sturm Graz II
26.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Allerheiligen Allerheiligen
UVB Vöcklamarkt
14 SV Ried II SV Ried II 7 1 2 4 8:17 -9 5 D
SV Spittal/Drau SV Spittal/Drau
28.08.20 1 : 1 Beraberlik
SV Ried II SV Ried II
L
SV Ried II SV Ried II
05.09.20 0 : 2 Kaybetmek
SC Weiz SC Weiz
L
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
11.09.20 3 : 0 Kaybetmek
SV Ried II SV Ried II
D
SV Ried II SV Ried II
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Union Gurten Union Gurten
W
WSC Hertha Wels WSC Hertha Wels
25.09.20 1 : 2 Zafer
SV Ried II SV Ried II
Wolfsberger AC II
15 SV Spittal/Drau SV Spittal/Drau 7 0 3 4 4:15 -11 3 D
SV Spittal/Drau SV Spittal/Drau
28.08.20 1 : 1 Beraberlik
SV Ried II SV Ried II
L
USV Weindorf St. Anna am Aigen USV Weindorf St. Anna am Aigen
05.09.20 4 : 0 Kaybetmek
SV Spittal/Drau SV Spittal/Drau
D
SV Spittal/Drau SV Spittal/Drau
11.09.20 1 : 1 Beraberlik
ESV Wels ESV Wels
L
FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
18.09.20 4 : 0 Kaybetmek
SV Spittal/Drau SV Spittal/Drau
D
SV Spittal/Drau SV Spittal/Drau
25.09.20 0 : 0 Beraberlik
ATSV Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura
Sturm Graz II
16 ESV Wels ESV Wels 7 0 3 4 5:20 -15 3 D
ATSV Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura
01.09.20 2 : 2 Beraberlik
ESV Wels ESV Wels
D
ESV Wels ESV Wels
04.09.20 1 : 1 Beraberlik
Sturm Graz II Sturm Graz II
D
SV Spittal/Drau SV Spittal/Drau
11.09.20 1 : 1 Beraberlik
ESV Wels ESV Wels
L
ESV Wels ESV Wels
18.09.20 1 : 5 Kaybetmek
SC Weiz SC Weiz
L
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
25.09.20 6 : 0 Kaybetmek
ESV Wels ESV Wels
Union Gurten
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Bölgesel Ligi Merkez - şampiyona, düzenleyen Avusturya. Kayıt yaptıran şampiyona 16 katılan takımlar. Bugün favoriler yarışmalar. Bunlar:
FC Gleisdorf 09 - 15 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 5, yenilmeler 2, beraberlik 0.
USV Weindorf St. Anna am Aigen - 14 sayı, kazanılan maçlar 4, skorsuz maçlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Sturm Graz II - 14 kabul edilen puan, parlak başarılar 4, yenilme 1, beraberlik 2.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Bölgesel Ligi Merkez (Avusturya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program sonraki maçlar - Bölgesel Ligi Merkez (Avusturya):
Deutschlandsberger SC - Kalsdorf (02.10.2020 13:00)
USV Weindorf St. Anna am Aigen - WSC Hertha Wels (02.10.2020 13:00)
FC Gleisdorf 09 - Bad Gleichenberg (02.10.2020 13:00)

skorexpress.com internet sayfasında Bölgesel Ligi Merkez (Avusturya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.