Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
18
Avusturya

Bölgesel Ligi Merkez

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Regionalliga Centre
1 Sturm Graz (A) 16 10 3 3 37:18 19 33 W
Sturm Graz (A)
18.10.19 6 : 0 Zafer
ATSV Stadl-Paura
L
WSC Hertha
22.10.19 5 : 2 Kaybetmek
Sturm Graz (A)
W
SC Weiz
25.10.19 2 : 3 Zafer
Sturm Graz (A)
W
Sturm Graz (A)
31.10.19 5 : 0 Zafer
SV RIED II
W
Sturm Graz (A)
08.11.19 2 : 1 Zafer
FC Gleisdorf 09
2 Union Gurten 16 9 3 4 34:18 16 30 D
ASCO ATSV Wolfsberg
11.10.19 1 : 1 Beraberlik
Union Gurten
L
Union Gurten
19.10.19 0 : 1 Kaybetmek
WSC Hertha
W
ATSV Stadl-Paura
26.10.19 0 : 6 Zafer
Union Gurten
W
Union Gurten
02.11.19 4 : 2 Zafer
SC Weiz
W
Union Gurten
08.11.19 2 : 1 Zafer
SV RIED II
3 Allerheiligen 16 9 3 4 33:22 11 30 W
Deutschlandsberger SC
11.10.19 3 : 4 Zafer
Allerheiligen
W
Allerheiligen
19.10.19 4 : 3 Zafer
ASCO ATSV Wolfsberg
W
WSC Hertha
26.10.19 0 : 2 Zafer
Allerheiligen
W
Allerheiligen
31.10.19 5 : 0 Zafer
ATSV Stadl-Paura
W
Allerheiligen
08.11.19 2 : 0 Zafer
SC Weiz
4 WSC Hertha 16 9 2 5 36:23 13 29 W
Union Gurten
19.10.19 0 : 1 Zafer
WSC Hertha
W
WSC Hertha
22.10.19 5 : 2 Zafer
Sturm Graz (A)
L
WSC Hertha
26.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Allerheiligen
W
USV Weindorf St. Anna am Aigen
02.11.19 1 : 4 Zafer
WSC Hertha
L
Deutschlandsberger SC
08.11.19 2 : 0 Kaybetmek
WSC Hertha
5 USV Weindorf St. Anna am Aigen 16 8 4 4 29:17 12 28 D
SC Kalsdorf
11.10.19 1 : 1 Beraberlik
USV Weindorf St. Anna am Aigen
D
USV Weindorf St. Anna am Aigen
19.10.19 0 : 0 Beraberlik
Deutschlandsberger SC
D
ASCO ATSV Wolfsberg
25.10.19 1 : 1 Beraberlik
USV Weindorf St. Anna am Aigen
L
USV Weindorf St. Anna am Aigen
02.11.19 1 : 4 Kaybetmek
WSC Hertha
W
USV Weindorf St. Anna am Aigen
09.11.19 9 : 0 Zafer
ATSV Stadl-Paura
6 TUS Bad Gleichenberg 16 9 1 6 42:31 11 28 W
FC Gleisdorf 09
11.10.19 1 : 2 Zafer
TUS Bad Gleichenberg
W
TUS Bad Gleichenberg
18.10.19 3 : 1 Zafer
SC Kalsdorf
W
TUS Bad Gleichenberg
26.10.19 3 : 2 Zafer
Union Volksbank Vöcklamarkt
D
WOLFSBERGER AC
02.11.19 3 : 3 Beraberlik
TUS Bad Gleichenberg
W
FC Wels
09.11.19 1 : 6 Zafer
TUS Bad Gleichenberg
7 FC Gleisdorf 09 16 8 2 6 33:25 8 26 L
FC Gleisdorf 09
11.10.19 1 : 2 Kaybetmek
TUS Bad Gleichenberg
D
Union Volksbank Vöcklamarkt
18.10.19 2 : 2 Beraberlik
FC Gleisdorf 09
L
FC Gleisdorf 09
25.10.19 2 : 4 Kaybetmek
WOLFSBERGER AC
W
FC Wels
02.11.19 0 : 2 Zafer
FC Gleisdorf 09
L
Sturm Graz (A)
08.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Gleisdorf 09
8 WOLFSBERGER AC 16 8 2 6 37:30 7 26 W
WOLFSBERGER AC
19.10.19 2 : 1 Zafer
SV RIED II
D
SC Weiz
22.10.19 1 : 1 Beraberlik
WOLFSBERGER AC
W
FC Gleisdorf 09
25.10.19 2 : 4 Zafer
WOLFSBERGER AC
D
WOLFSBERGER AC
02.11.19 3 : 3 Beraberlik
TUS Bad Gleichenberg
W
WOLFSBERGER AC
09.11.19 2 : 1 Zafer
Union Volksbank Vöcklamarkt
9 Union Volksbank Vöcklamarkt 16 8 2 6 37:33 4 26 L
SV RIED II
12.10.19 4 : 0 Kaybetmek
Union Volksbank Vöcklamarkt
D
Union Volksbank Vöcklamarkt
18.10.19 2 : 2 Beraberlik
FC Gleisdorf 09
L
TUS Bad Gleichenberg
26.10.19 3 : 2 Kaybetmek
Union Volksbank Vöcklamarkt
W
Union Volksbank Vöcklamarkt
31.10.19 6 : 2 Zafer
SC Kalsdorf
L
WOLFSBERGER AC
09.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Union Volksbank Vöcklamarkt
10 SC Weiz 16 7 3 6 34:29 5 24 W
FC Wels
18.10.19 1 : 5 Zafer
SC Weiz
D
SC Weiz
22.10.19 1 : 1 Beraberlik
WOLFSBERGER AC
L
SC Weiz
25.10.19 2 : 3 Kaybetmek
Sturm Graz (A)
L
Union Gurten
02.11.19 4 : 2 Kaybetmek
SC Weiz
L
Allerheiligen
08.11.19 2 : 0 Kaybetmek
SC Weiz
11 Deutschlandsberger SC 16 6 4 6 29:21 8 22 L
Deutschlandsberger SC
11.10.19 3 : 4 Kaybetmek
Allerheiligen
D
USV Weindorf St. Anna am Aigen
19.10.19 0 : 0 Beraberlik
Deutschlandsberger SC
D
SC Kalsdorf
25.10.19 1 : 1 Beraberlik
Deutschlandsberger SC
W
Deutschlandsberger SC
02.11.19 5 : 0 Zafer
ASCO ATSV Wolfsberg
W
Deutschlandsberger SC
08.11.19 2 : 0 Zafer
WSC Hertha
12 SC Kalsdorf 16 5 5 6 18:26 -8 20 D
SC Kalsdorf
11.10.19 1 : 1 Beraberlik
USV Weindorf St. Anna am Aigen
L
TUS Bad Gleichenberg
18.10.19 3 : 1 Kaybetmek
SC Kalsdorf
D
SC Kalsdorf
25.10.19 1 : 1 Beraberlik
Deutschlandsberger SC
L
Union Volksbank Vöcklamarkt
31.10.19 6 : 2 Kaybetmek
SC Kalsdorf
L
SC Kalsdorf
09.11.19 1 : 2 Kaybetmek
ASCO ATSV Wolfsberg
13 SV RIED II 16 4 3 9 24:30 -6 15 W
SV RIED II
12.10.19 4 : 0 Zafer
Union Volksbank Vöcklamarkt
L
WOLFSBERGER AC
19.10.19 2 : 1 Kaybetmek
SV RIED II
D
SV RIED II
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
FC Wels
L
Sturm Graz (A)
31.10.19 5 : 0 Kaybetmek
SV RIED II
L
Union Gurten
08.11.19 2 : 1 Kaybetmek
SV RIED II
14 ASCO ATSV Wolfsberg 16 3 5 8 23:30 -7 14 D
ASCO ATSV Wolfsberg
11.10.19 1 : 1 Beraberlik
Union Gurten
L
Allerheiligen
19.10.19 4 : 3 Kaybetmek
ASCO ATSV Wolfsberg
D
ASCO ATSV Wolfsberg
25.10.19 1 : 1 Beraberlik
USV Weindorf St. Anna am Aigen
L
Deutschlandsberger SC
02.11.19 5 : 0 Kaybetmek
ASCO ATSV Wolfsberg
W
SC Kalsdorf
09.11.19 1 : 2 Zafer
ASCO ATSV Wolfsberg
15 FC Wels 16 1 3 12 12:47 -35 6 L
ATSV Stadl-Paura
12.10.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Wels
L
FC Wels
18.10.19 1 : 5 Kaybetmek
SC Weiz
D
SV RIED II
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
FC Wels
L
FC Wels
02.11.19 0 : 2 Kaybetmek
FC Gleisdorf 09
L
FC Wels
09.11.19 1 : 6 Kaybetmek
TUS Bad Gleichenberg
16 ATSV Stadl-Paura 16 1 1 14 12:70 -58 4 W
ATSV Stadl-Paura
12.10.19 1 : 0 Zafer
FC Wels
L
Sturm Graz (A)
18.10.19 6 : 0 Kaybetmek
ATSV Stadl-Paura
L
ATSV Stadl-Paura
26.10.19 0 : 6 Kaybetmek
Union Gurten
L
Allerheiligen
31.10.19 5 : 0 Kaybetmek
ATSV Stadl-Paura
L
USV Weindorf St. Anna am Aigen
09.11.19 9 : 0 Kaybetmek
ATSV Stadl-Paura
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Bölgesel Ligi Merkez - şampiyona, organize eden Avusturya. Katılan şampiyona 16 katılımcılar. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar lig. Bunlar:
Sturm Graz (A) - 33 madde, parlak başarılar 10, skorsuz maçlar 3, beraberlik 3.
Union Gurten - 30 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 9, skorsuz yarışmalar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Allerheiligen - 30 sayı, yengi 9, skorsuz yarışmalar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Bölgesel Ligi Merkez (Avusturya) maçları online alabilirsiniz.

Program en yakın oyunlar - Bölgesel Ligi Merkez (Avusturya):
SC Weiz - USV Weindorf St. Anna am Aigen (06.03.2020 13:00)
Union Volksbank Vöcklamarkt - FC Wels (06.03.2020 13:00)
FC Gleisdorf 09 - Union Gurten (07.03.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında Bölgesel Ligi Merkez (Avusturya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.