Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
Regionalliga Salzburg
Avusturya

Regionalliga Salzburg

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Regionalliga Salzburg
1 Sak 1914 Salzburg Sak 1914 Salzburg 18 17 1 0 73:21 52 52 W
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
12.10.19 1 : 3 Zafer
Sak 1914 Salzburg Sak 1914 Salzburg
W
Sak 1914 Salzburg Sak 1914 Salzburg
18.10.19 6 : 3 Zafer
Seekirchen Seekirchen
W
FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden
25.10.19 0 : 1 Zafer
Sak 1914 Salzburg Sak 1914 Salzburg
W
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
02.11.19 0 : 3 Zafer
Sak 1914 Salzburg Sak 1914 Salzburg
W
Sak 1914 Salzburg Sak 1914 Salzburg
09.11.19 6 : 1 Zafer
St. Johann St. Johann
2 FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden 18 13 3 2 46:13 33 42 D
FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden
11.10.19 1 : 1 Beraberlik
Seekirchen Seekirchen
W
SV Kuchl SV Kuchl
20.10.19 2 : 3 Zafer
FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden
L
FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden
25.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Sak 1914 Salzburg Sak 1914 Salzburg
W
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
31.10.19 0 : 4 Zafer
FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden
W
FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden
09.11.19 1 : 0 Zafer
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
3 Seekirchen Seekirchen 18 8 5 5 35:30 5 29 W
Seekirchen Seekirchen
27.10.19 3 : 2 Zafer
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
L
St. Johann St. Johann
02.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Seekirchen Seekirchen
L
Seekirchen Seekirchen
08.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Anif FC Anif
D
Seekirchen Seekirchen
13.04.20 0 : 0 Beraberlik
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
D
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
29.05.20 0 : 0 Beraberlik
Seekirchen Seekirchen
4 FC Anif FC Anif 18 7 6 5 40:37 3 27 W
FC Anif FC Anif
19.10.19 2 : 0 Zafer
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
L
SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau
25.10.19 4 : 0 Kaybetmek
FC Anif FC Anif
W
Seekirchen Seekirchen
08.11.19 1 : 2 Zafer
FC Anif FC Anif
D
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
28.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC Anif FC Anif
D
FC Anif FC Anif
09.05.20 0 : 0 Beraberlik
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
5 SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau 18 7 3 8 33:35 -2 24 W
SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau
25.10.19 4 : 0 Zafer
FC Anif FC Anif
D
SV Kuchl SV Kuchl
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau
W
SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau
09.11.19 1 : 0 Zafer
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
D
SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau
18.04.20 0 : 0 Beraberlik
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
D
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
06.06.20 0 : 0 Beraberlik
SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau
6 St. Johann St. Johann 18 7 3 8 28:39 -11 24 D
St. Johann St. Johann
18.10.19 2 : 2 Beraberlik
SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau
W
St. Johann St. Johann
02.11.19 2 : 0 Zafer
Seekirchen Seekirchen
L
Sak 1914 Salzburg Sak 1914 Salzburg
09.11.19 6 : 1 Kaybetmek
St. Johann St. Johann
D
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
11.04.20 0 : 0 Beraberlik
St. Johann St. Johann
D
St. Johann St. Johann
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
7 Schoiz Grödig Schoiz Grödig 18 6 5 7 35:31 4 23 W
Schoiz Grödig Schoiz Grödig
24.08.19 3 : 0 Zafer
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
L
St. Johann St. Johann
30.08.19 1 : 0 Kaybetmek
Schoiz Grödig Schoiz Grödig
D
Schoiz Grödig Schoiz Grödig
08.09.19 3 : 3 Beraberlik
FC Anif FC Anif
W
SV Kuchl SV Kuchl
15.09.19 1 : 2 Zafer
Schoiz Grödig Schoiz Grödig
L
FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden
28.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Schoiz Grödig Schoiz Grödig
8 SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg 18 5 3 10 27:31 -4 18 L
Seekirchen Seekirchen
27.10.19 3 : 2 Kaybetmek
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
L
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
02.11.19 0 : 3 Kaybetmek
Sak 1914 Salzburg Sak 1914 Salzburg
L
FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden
09.11.19 1 : 0 Kaybetmek
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
D
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
04.04.20 0 : 0 Beraberlik
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
D
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
9 SV Kuchl SV Kuchl 18 3 4 11 25:41 -16 13 L
SV Kuchl SV Kuchl
20.10.19 2 : 3 Kaybetmek
FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden
W
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
26.10.19 0 : 3 Zafer
SV Kuchl SV Kuchl
D
SV Kuchl SV Kuchl
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau
D
SV Kuchl SV Kuchl
21.03.20 0 : 0 Beraberlik
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
D
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
SV Kuchl SV Kuchl
10 SK Bischofshofen SK Bischofshofen 18 0 1 17 12:76 -64 1 L
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
26.10.19 0 : 3 Kaybetmek
SV Kuchl SV Kuchl
L
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
31.10.19 0 : 4 Kaybetmek
FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden
L
SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau
09.11.19 1 : 0 Kaybetmek
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
D
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
D
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
30.04.20 0 : 0 Beraberlik
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
Promotion round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Regionalliga Salzburg
1 Seekirchen Seekirchen 0 0 0 0 0:0 0 14 W
Seekirchen Seekirchen
27.10.19 3 : 2 Zafer
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
L
St. Johann St. Johann
02.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Seekirchen Seekirchen
L
Seekirchen Seekirchen
08.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Anif FC Anif
D
Seekirchen Seekirchen
13.04.20 0 : 0 Beraberlik
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
D
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
29.05.20 0 : 0 Beraberlik
Seekirchen Seekirchen
2 FC Anif FC Anif 0 0 0 0 0:0 0 13 W
FC Anif FC Anif
19.10.19 2 : 0 Zafer
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
L
SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau
25.10.19 4 : 0 Kaybetmek
FC Anif FC Anif
W
Seekirchen Seekirchen
08.11.19 1 : 2 Zafer
FC Anif FC Anif
D
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
28.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC Anif FC Anif
D
FC Anif FC Anif
09.05.20 0 : 0 Beraberlik
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
3 SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau 0 0 0 0 0:0 0 12 W
SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau
25.10.19 4 : 0 Zafer
FC Anif FC Anif
D
SV Kuchl SV Kuchl
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau
W
SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau
09.11.19 1 : 0 Zafer
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
D
SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau
18.04.20 0 : 0 Beraberlik
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
D
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
06.06.20 0 : 0 Beraberlik
SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau
4 St. Johann St. Johann 0 0 0 0 0:0 0 12 D
St. Johann St. Johann
18.10.19 2 : 2 Beraberlik
SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau
W
St. Johann St. Johann
02.11.19 2 : 0 Zafer
Seekirchen Seekirchen
L
Sak 1914 Salzburg Sak 1914 Salzburg
09.11.19 6 : 1 Kaybetmek
St. Johann St. Johann
D
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
11.04.20 0 : 0 Beraberlik
St. Johann St. Johann
D
St. Johann St. Johann
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
5 Schoiz Grödig Schoiz Grödig 0 0 0 0 0:0 0 11 W
Schoiz Grödig Schoiz Grödig
24.08.19 3 : 0 Zafer
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
L
St. Johann St. Johann
30.08.19 1 : 0 Kaybetmek
Schoiz Grödig Schoiz Grödig
D
Schoiz Grödig Schoiz Grödig
08.09.19 3 : 3 Beraberlik
FC Anif FC Anif
W
SV Kuchl SV Kuchl
15.09.19 1 : 2 Zafer
Schoiz Grödig Schoiz Grödig
L
FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden
28.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Schoiz Grödig Schoiz Grödig
6 SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg 0 0 0 0 0:0 0 9 L
Seekirchen Seekirchen
27.10.19 3 : 2 Kaybetmek
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
L
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
02.11.19 0 : 3 Kaybetmek
Sak 1914 Salzburg Sak 1914 Salzburg
L
FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden
09.11.19 1 : 0 Kaybetmek
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
D
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
04.04.20 0 : 0 Beraberlik
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
D
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
7 SV Kuchl SV Kuchl 0 0 0 0 0:0 0 6 L
SV Kuchl SV Kuchl
20.10.19 2 : 3 Kaybetmek
FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden
W
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
26.10.19 0 : 3 Zafer
SV Kuchl SV Kuchl
D
SV Kuchl SV Kuchl
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau
D
SV Kuchl SV Kuchl
21.03.20 0 : 0 Beraberlik
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
D
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
SV Kuchl SV Kuchl
8 SK Bischofshofen SK Bischofshofen 0 0 0 0 0:0 0 0 L
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
26.10.19 0 : 3 Kaybetmek
SV Kuchl SV Kuchl
L
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
31.10.19 0 : 4 Kaybetmek
FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden
L
SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau
09.11.19 1 : 0 Kaybetmek
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
D
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
D
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
30.04.20 0 : 0 Beraberlik
SV Gröedig Amateur SV Gröedig Amateur
Daha fazla göster

Regionalliga Salzburg - şampiyona, organize eden Avusturya.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Regionalliga Salzburg (Avusturya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Regionalliga Salzburg (Avusturya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.