Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
05
Avusturya

Eliteliga Voralberg

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Eliteliga Voralberg
1 Dornbirner SV 18 12 2 4 43:28 15 38 L
FC Langenegg
12.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Dornbirner SV
L
Dornbirner SV
19.10.19 0 : 3 Kaybetmek
SC RÖTHIS
W
FC Wolfurt
26.10.19 1 : 2 Zafer
Dornbirner SV
L
Dornbirner SV
02.11.19 2 : 3 Kaybetmek
Schwarz Weiss Bregenz
D
RW Rankweil
09.11.19 4 : 4 Beraberlik
Dornbirner SV
2 VFB Hohenems 18 9 6 3 37:24 13 33 W
FC Wolfurt
13.10.19 0 : 3 Zafer
VFB Hohenems
D
VFB Hohenems
19.10.19 1 : 1 Beraberlik
Schwarz Weiss Bregenz
D
RW Rankweil
27.10.19 1 : 1 Beraberlik
VFB Hohenems
W
VFB Hohenems
02.11.19 3 : 2 Zafer
FC Lauterach
D
Austria Lustenau (A)
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
VFB Hohenems
3 Schwarz Weiss Bregenz 18 8 6 4 41:28 13 30 D
Schwarz Weiss Bregenz
12.10.19 2 : 2 Beraberlik
FC Lauterach
D
VFB Hohenems
19.10.19 1 : 1 Beraberlik
Schwarz Weiss Bregenz
L
Schwarz Weiss Bregenz
25.10.19 1 : 2 Kaybetmek
SC Rheindorf Altach II
W
Dornbirner SV
02.11.19 2 : 3 Zafer
Schwarz Weiss Bregenz
W
Schwarz Weiss Bregenz
09.11.19 5 : 1 Zafer
FC Langenegg
4 SC Rheindorf Altach II 18 9 2 7 43:33 10 29 L
SC RÖTHIS
13.10.19 2 : 0 Kaybetmek
SC Rheindorf Altach II
D
SC Rheindorf Altach II
20.10.19 1 : 1 Beraberlik
FC Wolfurt
W
Schwarz Weiss Bregenz
25.10.19 1 : 2 Zafer
SC Rheindorf Altach II
D
SC Rheindorf Altach II
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
RW Rankweil
L
FC Lauterach
09.11.19 4 : 2 Kaybetmek
SC Rheindorf Altach II
5 FC Langenegg 18 8 4 6 34:37 -3 28 W
FC Langenegg
12.10.19 2 : 1 Zafer
Dornbirner SV
W
FC Langenegg
19.10.19 2 : 1 Zafer
Austria Lustenau (A)
W
SC RÖTHIS
27.10.19 2 : 3 Zafer
FC Langenegg
D
FC Langenegg
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Wolfurt
L
Schwarz Weiss Bregenz
09.11.19 5 : 1 Kaybetmek
FC Langenegg
6 SC RÖTHIS 18 5 6 7 32:30 2 21 W
SC RÖTHIS
13.10.19 2 : 0 Zafer
SC Rheindorf Altach II
W
Dornbirner SV
19.10.19 0 : 3 Zafer
SC RÖTHIS
L
SC RÖTHIS
27.10.19 2 : 3 Kaybetmek
FC Langenegg
D
SC RÖTHIS
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
Austria Lustenau (A)
W
FC Wolfurt
10.11.19 0 : 2 Zafer
SC RÖTHIS
7 FC Wolfurt 18 5 5 8 29:33 -4 20 L
FC Wolfurt
13.10.19 0 : 3 Kaybetmek
VFB Hohenems
D
SC Rheindorf Altach II
20.10.19 1 : 1 Beraberlik
FC Wolfurt
L
FC Wolfurt
26.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Dornbirner SV
D
FC Langenegg
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Wolfurt
L
FC Wolfurt
10.11.19 0 : 2 Kaybetmek
SC RÖTHIS
8 FC Lauterach 18 4 6 8 35:40 -5 18 D
Schwarz Weiss Bregenz
12.10.19 2 : 2 Beraberlik
FC Lauterach
W
FC Lauterach
19.10.19 4 : 1 Zafer
RW Rankweil
L
Austria Lustenau (A)
26.10.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Lauterach
L
VFB Hohenems
02.11.19 3 : 2 Kaybetmek
FC Lauterach
W
FC Lauterach
09.11.19 4 : 2 Zafer
SC Rheindorf Altach II
9 Austria Lustenau (A) 18 4 5 9 26:47 -21 17 L
Austria Lustenau (A)
12.10.19 0 : 4 Kaybetmek
RW Rankweil
L
FC Langenegg
19.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Austria Lustenau (A)
W
Austria Lustenau (A)
26.10.19 1 : 0 Zafer
FC Lauterach
D
SC RÖTHIS
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
Austria Lustenau (A)
D
Austria Lustenau (A)
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
VFB Hohenems
10 RW Rankweil 18 3 4 11 36:56 -20 13 W
Austria Lustenau (A)
12.10.19 0 : 4 Zafer
RW Rankweil
L
FC Lauterach
19.10.19 4 : 1 Kaybetmek
RW Rankweil
D
RW Rankweil
27.10.19 1 : 1 Beraberlik
VFB Hohenems
D
SC Rheindorf Altach II
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
RW Rankweil
D
RW Rankweil
09.11.19 4 : 4 Beraberlik
Dornbirner SV
Promotion round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Eliteliga Voralberg
1 Schwarz Weiss Bregenz 0 0 0 0 0:0 0 15 D
Schwarz Weiss Bregenz
12.10.19 2 : 2 Beraberlik
FC Lauterach
D
VFB Hohenems
19.10.19 1 : 1 Beraberlik
Schwarz Weiss Bregenz
L
Schwarz Weiss Bregenz
25.10.19 1 : 2 Kaybetmek
SC Rheindorf Altach II
W
Dornbirner SV
02.11.19 2 : 3 Zafer
Schwarz Weiss Bregenz
W
Schwarz Weiss Bregenz
09.11.19 5 : 1 Zafer
FC Langenegg
2 FC Langenegg 0 0 0 0 0:0 0 14 W
FC Langenegg
12.10.19 2 : 1 Zafer
Dornbirner SV
W
FC Langenegg
19.10.19 2 : 1 Zafer
Austria Lustenau (A)
W
SC RÖTHIS
27.10.19 2 : 3 Zafer
FC Langenegg
D
FC Langenegg
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Wolfurt
L
Schwarz Weiss Bregenz
09.11.19 5 : 1 Kaybetmek
FC Langenegg
3 SC Rheindorf Altach II 0 0 0 0 0:0 0 14 L
SC RÖTHIS
13.10.19 2 : 0 Kaybetmek
SC Rheindorf Altach II
D
SC Rheindorf Altach II
20.10.19 1 : 1 Beraberlik
FC Wolfurt
W
Schwarz Weiss Bregenz
25.10.19 1 : 2 Zafer
SC Rheindorf Altach II
D
SC Rheindorf Altach II
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
RW Rankweil
L
FC Lauterach
09.11.19 4 : 2 Kaybetmek
SC Rheindorf Altach II
4 FC Wolfurt 0 0 0 0 0:0 0 10 L
FC Wolfurt
13.10.19 0 : 3 Kaybetmek
VFB Hohenems
D
SC Rheindorf Altach II
20.10.19 1 : 1 Beraberlik
FC Wolfurt
L
FC Wolfurt
26.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Dornbirner SV
D
FC Langenegg
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Wolfurt
L
FC Wolfurt
10.11.19 0 : 2 Kaybetmek
SC RÖTHIS
5 SC RÖTHIS 0 0 0 0 0:0 0 10 W
SC RÖTHIS
13.10.19 2 : 0 Zafer
SC Rheindorf Altach II
W
Dornbirner SV
19.10.19 0 : 3 Zafer
SC RÖTHIS
L
SC RÖTHIS
27.10.19 2 : 3 Kaybetmek
FC Langenegg
D
SC RÖTHIS
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
Austria Lustenau (A)
W
FC Wolfurt
10.11.19 0 : 2 Zafer
SC RÖTHIS
6 FC Lauterach 0 0 0 0 0:0 0 9 D
Schwarz Weiss Bregenz
12.10.19 2 : 2 Beraberlik
FC Lauterach
W
FC Lauterach
19.10.19 4 : 1 Zafer
RW Rankweil
L
Austria Lustenau (A)
26.10.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Lauterach
L
VFB Hohenems
02.11.19 3 : 2 Kaybetmek
FC Lauterach
W
FC Lauterach
09.11.19 4 : 2 Zafer
SC Rheindorf Altach II
7 Austria Lustenau (A) 0 0 0 0 0:0 0 8 L
Austria Lustenau (A)
12.10.19 0 : 4 Kaybetmek
RW Rankweil
L
FC Langenegg
19.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Austria Lustenau (A)
W
Austria Lustenau (A)
26.10.19 1 : 0 Zafer
FC Lauterach
D
SC RÖTHIS
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
Austria Lustenau (A)
D
Austria Lustenau (A)
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
VFB Hohenems
8 RW Rankweil 0 0 0 0 0:0 0 6 W
Austria Lustenau (A)
12.10.19 0 : 4 Zafer
RW Rankweil
L
FC Lauterach
19.10.19 4 : 1 Kaybetmek
RW Rankweil
D
RW Rankweil
27.10.19 1 : 1 Beraberlik
VFB Hohenems
D
SC Rheindorf Altach II
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
RW Rankweil
D
RW Rankweil
09.11.19 4 : 4 Beraberlik
Dornbirner SV
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Eliteliga Voralberg - şampiyona, düzenleyen Avusturya.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Eliteliga Voralberg (Avusturya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program çok önemli oyunlar - Eliteliga Voralberg (Avusturya):
FC Lauterach - RW Rankweil (11.04.2020 11:00)
FC Langenegg - FC Wolfurt (11.04.2020 11:00)
SC RÖTHIS - Schwarz Weiss Bregenz (11.04.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında Eliteliga Voralberg (Avusturya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.