Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
31
Bundesliga, Women
Avusturya

Bundesliga, Women

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Bundesliga, Women
1 SKN St. Polten SKN St. Polten 9 9 0 0 58:5 53 27 W
FFC Vorderland FFC Vorderland
22.09.19 0 : 2 Zafer
SKN St. Polten SKN St. Polten
W
SKN St. Polten SKN St. Polten
12.10.19 14 : 3 Zafer
FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck
W
SV Neulengbach SV Neulengbach
20.10.19 1 : 6 Zafer
SKN St. Polten SKN St. Polten
W
SKN St. Polten SKN St. Polten
26.10.19 9 : 0 Zafer
FC Bergheim FC Bergheim
W
SG UCS Landhaus/Austria Wien SG UCS Landhaus/Austria Wien
03.11.19 1 : 5 Zafer
SKN St. Polten SKN St. Polten
2 SG UCS Landhaus/Austria Wien SG UCS Landhaus/Austria Wien 9 6 2 1 30:10 20 20 W
SG UCS Landhaus/Austria Wien SG UCS Landhaus/Austria Wien
22.09.19 2 : 1 Zafer
Skv Altenmarkt Skv Altenmarkt
W
SV Horn SV Horn
12.10.19 1 : 5 Zafer
SG UCS Landhaus/Austria Wien SG UCS Landhaus/Austria Wien
W
SG UCS Landhaus/Austria Wien SG UCS Landhaus/Austria Wien
20.10.19 3 : 0 Zafer
FFC Vorderland FFC Vorderland
D
SV Neulengbach SV Neulengbach
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
SG UCS Landhaus/Austria Wien SG UCS Landhaus/Austria Wien
L
SG UCS Landhaus/Austria Wien SG UCS Landhaus/Austria Wien
03.11.19 1 : 5 Kaybetmek
SKN St. Polten SKN St. Polten
3 SK Sturm Graz SK Sturm Graz 9 6 1 2 24:11 13 19 W
SK Sturm Graz SK Sturm Graz
21.09.19 5 : 2 Zafer
FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck
W
FC Bergheim FC Bergheim
13.10.19 0 : 2 Zafer
SK Sturm Graz SK Sturm Graz
L
SK Sturm Graz SK Sturm Graz
20.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Skv Altenmarkt Skv Altenmarkt
W
SV Horn SV Horn
27.10.19 0 : 4 Zafer
SK Sturm Graz SK Sturm Graz
W
SK Sturm Graz SK Sturm Graz
02.11.19 3 : 0 Zafer
FFC Vorderland FFC Vorderland
4 SV Neulengbach SV Neulengbach 9 5 1 3 18:15 3 16 L
SV Neulengbach SV Neulengbach
20.09.19 0 : 1 Kaybetmek
SV Horn SV Horn
W
FFC Vorderland FFC Vorderland
13.10.19 2 : 4 Zafer
SV Neulengbach SV Neulengbach
L
SV Neulengbach SV Neulengbach
20.10.19 1 : 6 Kaybetmek
SKN St. Polten SKN St. Polten
D
SV Neulengbach SV Neulengbach
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
SG UCS Landhaus/Austria Wien SG UCS Landhaus/Austria Wien
W
FC Sudburgenland FC Sudburgenland
02.11.19 0 : 1 Zafer
SV Neulengbach SV Neulengbach
5 Skv Altenmarkt Skv Altenmarkt 9 3 1 5 9:21 -12 10 L
SG UCS Landhaus/Austria Wien SG UCS Landhaus/Austria Wien
22.09.19 2 : 1 Kaybetmek
Skv Altenmarkt Skv Altenmarkt
L
Skv Altenmarkt Skv Altenmarkt
12.10.19 0 : 2 Kaybetmek
FC Sudburgenland FC Sudburgenland
W
SK Sturm Graz SK Sturm Graz
20.10.19 1 : 2 Zafer
Skv Altenmarkt Skv Altenmarkt
D
Skv Altenmarkt Skv Altenmarkt
26.10.19 2 : 2 Beraberlik
FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck
L
FC Bergheim FC Bergheim
03.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Skv Altenmarkt Skv Altenmarkt
6 FC Sudburgenland FC Sudburgenland 9 3 1 5 12:25 -13 10 W
FC Sudburgenland FC Sudburgenland
22.09.19 2 : 1 Zafer
FC Bergheim FC Bergheim
W
Skv Altenmarkt Skv Altenmarkt
12.10.19 0 : 2 Zafer
FC Sudburgenland FC Sudburgenland
W
FC Sudburgenland FC Sudburgenland
20.10.19 3 : 1 Zafer
SV Horn SV Horn
L
FFC Vorderland FFC Vorderland
27.10.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Sudburgenland FC Sudburgenland
L
FC Sudburgenland FC Sudburgenland
02.11.19 0 : 1 Kaybetmek
SV Neulengbach SV Neulengbach
7 FC Bergheim FC Bergheim 9 3 1 5 10:26 -16 10 L
FC Sudburgenland FC Sudburgenland
22.09.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Bergheim FC Bergheim
L
FC Bergheim FC Bergheim
13.10.19 0 : 2 Kaybetmek
SK Sturm Graz SK Sturm Graz
W
FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck
19.10.19 0 : 3 Zafer
FC Bergheim FC Bergheim
L
SKN St. Polten SKN St. Polten
26.10.19 9 : 0 Kaybetmek
FC Bergheim FC Bergheim
W
FC Bergheim FC Bergheim
03.11.19 3 : 1 Zafer
Skv Altenmarkt Skv Altenmarkt
8 SV Horn SV Horn 9 2 1 6 10:21 -11 7 W
SV Neulengbach SV Neulengbach
20.09.19 0 : 1 Zafer
SV Horn SV Horn
L
SV Horn SV Horn
12.10.19 1 : 5 Kaybetmek
SG UCS Landhaus/Austria Wien SG UCS Landhaus/Austria Wien
L
FC Sudburgenland FC Sudburgenland
20.10.19 3 : 1 Kaybetmek
SV Horn SV Horn
L
SV Horn SV Horn
27.10.19 0 : 4 Kaybetmek
SK Sturm Graz SK Sturm Graz
D
FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck
02.11.19 4 : 4 Beraberlik
SV Horn SV Horn
9 FFC Vorderland FFC Vorderland 9 2 1 6 6:17 -11 7 L
FFC Vorderland FFC Vorderland
22.09.19 0 : 2 Kaybetmek
SKN St. Polten SKN St. Polten
L
FFC Vorderland FFC Vorderland
13.10.19 2 : 4 Kaybetmek
SV Neulengbach SV Neulengbach
L
SG UCS Landhaus/Austria Wien SG UCS Landhaus/Austria Wien
20.10.19 3 : 0 Kaybetmek
FFC Vorderland FFC Vorderland
W
FFC Vorderland FFC Vorderland
27.10.19 2 : 1 Zafer
FC Sudburgenland FC Sudburgenland
L
SK Sturm Graz SK Sturm Graz
02.11.19 3 : 0 Kaybetmek
FFC Vorderland FFC Vorderland
10 FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck 9 0 3 6 14:40 -26 3 L
SK Sturm Graz SK Sturm Graz
21.09.19 5 : 2 Kaybetmek
FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck
L
SKN St. Polten SKN St. Polten
12.10.19 14 : 3 Kaybetmek
FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck
L
FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck
19.10.19 0 : 3 Kaybetmek
FC Bergheim FC Bergheim
D
Skv Altenmarkt Skv Altenmarkt
26.10.19 2 : 2 Beraberlik
FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck
D
FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck
02.11.19 4 : 4 Beraberlik
SV Horn SV Horn
Champions League
Champions League Qualification
Relegation Playoff
Daha fazla göster

Bundesliga, Women - turnuva, düzenleyen Avusturya. Kayıt yaptıran lig 10 futbol kulüpleri. Şu anda favoriler lig. Bunlar:
SKN St. Polten - 27 sayı, yengi 9, skorsuz yarışmalar 0, beraberlik 0.
SG UCS Landhaus/Austria Wien - 20 madde, kazanılan maçlar 6, yenilmeler 1, beraberlik 2.
SK Sturm Graz - 19 madde, kazanılan yarışmalar 6, yenilmeler 2, beraberlik 1.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Bundesliga, Women (Avusturya) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Bundesliga, Women (Avusturya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.