Bundesliga
Avusturya

Bundesliga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Bundesliga
1 RB Salzburg RB Salzburg 5 5 0 0 19:4 15 15 W
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
13.09.20 1 : 3 Zafer
RB Salzburg RB Salzburg
W
RB Salzburg RB Salzburg
19.09.20 4 : 1 Zafer
Rheindorf Altach Rheindorf Altach
W
Ried Ried
26.09.20 1 : 3 Zafer
RB Salzburg RB Salzburg
W
RB Salzburg RB Salzburg
04.10.20 7 : 1 Zafer
TSV Hartberg TSV Hartberg
W
Austria Wien Austria Wien
24.10.20 0 : 2 Zafer
RB Salzburg RB Salzburg
Swarovski Tirol
2 SK Rapid Wien SK Rapid Wien 5 4 1 0 14:6 8 13 W
SK Rapid Wien SK Rapid Wien
11.09.20 4 : 1 Zafer
Trenkwalder Admira Wacker Mödling Trenkwalder Admira Wacker Mödling
D
Sturm Graz Sturm Graz
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
SK Rapid Wien SK Rapid Wien
W
SKN St. Pölten SKN St. Pölten
26.09.20 1 : 2 Zafer
SK Rapid Wien SK Rapid Wien
W
SK Rapid Wien SK Rapid Wien
04.10.20 3 : 0 Zafer
LASK Linz LASK Linz
W
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
25.10.20 3 : 4 Zafer
SK Rapid Wien SK Rapid Wien
Rheindorf Altach
3 LASK Linz LASK Linz 5 3 1 1 9:5 4 10 W
LASK Linz LASK Linz
11.09.20 1 : 0 Zafer
Austria Wien Austria Wien
D
Swarovski Tirol Swarovski Tirol
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
LASK Linz LASK Linz
W
LASK Linz LASK Linz
27.09.20 3 : 1 Zafer
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
L
SK Rapid Wien SK Rapid Wien
04.10.20 3 : 0 Kaybetmek
LASK Linz LASK Linz
W
LASK Linz LASK Linz
25.10.20 4 : 0 Zafer
SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Sturm Graz
4 Sturm Graz Sturm Graz 5 2 3 0 8:2 6 9 D
SKN St. Pölten SKN St. Pölten
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
Sturm Graz Sturm Graz
D
Sturm Graz Sturm Graz
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
SK Rapid Wien SK Rapid Wien
D
TSV Hartberg TSV Hartberg
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Sturm Graz Sturm Graz
W
Sturm Graz Sturm Graz
04.10.20 4 : 0 Zafer
Rheindorf Altach Rheindorf Altach
W
Ried Ried
24.10.20 0 : 2 Zafer
Sturm Graz Sturm Graz
LASK Linz
5 SKN St. Pölten SKN St. Pölten 5 2 1 2 10:8 2 7 D
SKN St. Pölten SKN St. Pölten
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
Sturm Graz Sturm Graz
W
Trenkwalder Admira Wacker Mödling Trenkwalder Admira Wacker Mödling
20.09.20 0 : 5 Zafer
SKN St. Pölten SKN St. Pölten
L
SKN St. Pölten SKN St. Pölten
26.09.20 1 : 2 Kaybetmek
SK Rapid Wien SK Rapid Wien
W
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
03.10.20 2 : 4 Zafer
SKN St. Pölten SKN St. Pölten
L
LASK Linz LASK Linz
25.10.20 4 : 0 Kaybetmek
SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Ried
6 Austria Wien Austria Wien 5 2 1 2 6:6 2 7 L
LASK Linz LASK Linz
11.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Austria Wien Austria Wien
W
Austria Wien Austria Wien
20.09.20 2 : 1 Zafer
Ried Ried
D
Austria Wien Austria Wien
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Trenkwalder Admira Wacker Mödling Trenkwalder Admira Wacker Mödling
W
Swarovski Tirol Swarovski Tirol
03.10.20 0 : 2 Zafer
Austria Wien Austria Wien
L
Austria Wien Austria Wien
24.10.20 0 : 2 Kaybetmek
RB Salzburg RB Salzburg
TSV Hartberg
7 Swarovski Tirol Swarovski Tirol 5 1 2 2 6:7 -1 5 L
Ried Ried
13.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Swarovski Tirol Swarovski Tirol
D
Swarovski Tirol Swarovski Tirol
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
LASK Linz LASK Linz
W
Rheindorf Altach Rheindorf Altach
26.09.20 0 : 2 Zafer
Swarovski Tirol Swarovski Tirol
L
Swarovski Tirol Swarovski Tirol
03.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Austria Wien Austria Wien
D
Swarovski Tirol Swarovski Tirol
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
TSV Hartberg TSV Hartberg
RB Salzburg
8 Rheindorf Altach Rheindorf Altach 5 1 1 3 6:13 -7 4 D
Rheindorf Altach Rheindorf Altach
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
TSV Hartberg TSV Hartberg
L
RB Salzburg RB Salzburg
19.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Rheindorf Altach Rheindorf Altach
L
Rheindorf Altach Rheindorf Altach
26.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Swarovski Tirol Swarovski Tirol
L
Sturm Graz Sturm Graz
04.10.20 4 : 0 Kaybetmek
Rheindorf Altach Rheindorf Altach
W
Rheindorf Altach Rheindorf Altach
24.10.20 4 : 2 Zafer
Trenkwalder Admira Wacker Mödling Trenkwalder Admira Wacker Mödling
SK Rapid Wien
9 Trenkwalder Admira Wacker Mödling Trenkwalder Admira Wacker Mödling 5 1 1 3 8:16 -8 4 L
SK Rapid Wien SK Rapid Wien
11.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Trenkwalder Admira Wacker Mödling Trenkwalder Admira Wacker Mödling
L
Trenkwalder Admira Wacker Mödling Trenkwalder Admira Wacker Mödling
20.09.20 0 : 5 Kaybetmek
SKN St. Pölten SKN St. Pölten
D
Austria Wien Austria Wien
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Trenkwalder Admira Wacker Mödling Trenkwalder Admira Wacker Mödling
W
Trenkwalder Admira Wacker Mödling Trenkwalder Admira Wacker Mödling
03.10.20 3 : 1 Zafer
Ried Ried
L
Rheindorf Altach Rheindorf Altach
24.10.20 4 : 2 Kaybetmek
Trenkwalder Admira Wacker Mödling Trenkwalder Admira Wacker Mödling
Wolfsberger AC
10 Wolfsberger AC Wolfsberger AC 5 1 0 4 9:14 -5 3 L
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
13.09.20 1 : 3 Kaybetmek
RB Salzburg RB Salzburg
W
TSV Hartberg TSV Hartberg
20.09.20 0 : 2 Zafer
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
L
LASK Linz LASK Linz
27.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
L
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
03.10.20 2 : 4 Kaybetmek
SKN St. Pölten SKN St. Pölten
L
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
25.10.20 3 : 4 Kaybetmek
SK Rapid Wien SK Rapid Wien
Trenkwalder Admira Wacker Mödling
11 Ried Ried 5 1 0 4 6:12 -6 3 W
Ried Ried
13.09.20 3 : 2 Zafer
Swarovski Tirol Swarovski Tirol
L
Austria Wien Austria Wien
20.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Ried Ried
L
Ried Ried
26.09.20 1 : 3 Kaybetmek
RB Salzburg RB Salzburg
L
Trenkwalder Admira Wacker Mödling Trenkwalder Admira Wacker Mödling
03.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Ried Ried
L
Ried Ried
24.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Sturm Graz Sturm Graz
SKN St. Pölten
12 TSV Hartberg TSV Hartberg 5 0 3 2 4:12 -8 3 D
Rheindorf Altach Rheindorf Altach
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
TSV Hartberg TSV Hartberg
L
TSV Hartberg TSV Hartberg
20.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
D
TSV Hartberg TSV Hartberg
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Sturm Graz Sturm Graz
L
RB Salzburg RB Salzburg
04.10.20 7 : 1 Kaybetmek
TSV Hartberg TSV Hartberg
D
Swarovski Tirol Swarovski Tirol
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
TSV Hartberg TSV Hartberg
Austria Wien
Championship round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Bundesliga - turnuva, organize eden Avusturya. Katılmak için başvuru veren turnuva 12 futbol takımları. Bu sezonda final birinciliğine en yakın olanlar şampiyona. Bunlar:
RB Salzburg - 15 puan, kazanılan yarışmalar 5, skorsuz yarışmalar 0, beraberlik 0.
SK Rapid Wien - 13 puan, kazanılan yarışmalar 4, skorsuz maçlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
LASK Linz - 10 madde, parlak başarılar 3, kaybedilen oyunlar 1, beraberlik 1.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Bundesliga (Avusturya) maçları online görebilirsiniz.

Program çok önemli maçlar - Bundesliga (Avusturya):
RB Salzburg - Swarovski Tirol (31.10.2020 11:00)
TSV Hartberg - Austria Wien (31.10.2020 11:00)
SKN St. Pölten - Ried (31.10.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında Bundesliga (Avusturya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.