Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
2. Liga
Avusturya

2. Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2. Liga
1 Josko Ried Josko Ried 19 14 3 2 40:18 22 45 W
FC Dornbirn 1913 FC Dornbirn 1913
30.11.19 0 : 5 Zafer
Josko Ried Josko Ried
D
SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
Josko Ried Josko Ried
W
Josko Ried Josko Ried
28.02.20 1 : 0 Zafer
Austria Lustenau Austria Lustenau
W
SKU Ertl Glas Amstetten SKU Ertl Glas Amstetten
08.03.20 1 : 2 Zafer
Josko Ried Josko Ried
D
Josko Ried Josko Ried
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Wacker Innsbruck 2 FC Wacker Innsbruck 2
SV Lafnitz
2 SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 19 10 7 2 38:25 13 37 L
Young Violets FK Austria Wien Young Violets FK Austria Wien
29.11.19 4 : 1 Kaybetmek
SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt
D
SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
Josko Ried Josko Ried
L
FC Liefering FC Liefering
29.02.20 3 : 1 Kaybetmek
SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt
D
SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Dornbirn 1913 FC Dornbirn 1913
D
SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt
24.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Wacker Innsbruck 2 FC Wacker Innsbruck 2
KSV 1919
3 Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck 19 9 3 7 27:26 1 30 W
Horn Horn
22.11.19 0 : 1 Zafer
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
D
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
29.11.19 1 : 1 Beraberlik
Horn Horn
D
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr
W
FC Dornbirn 1913 FC Dornbirn 1913
01.03.20 0 : 4 Zafer
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
W
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
07.03.20 1 : 0 Zafer
Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC
Superfund Pasching
4 Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr 19 7 6 6 26:21 5 27 W
Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr
30.11.19 2 : 0 Zafer
KSV 1919 KSV 1919
D
FC Wacker Innsbruck 2 FC Wacker Innsbruck 2
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr
D
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr
D
Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Superfund Pasching Superfund Pasching
L
FC Blau-Weiß Linz FC Blau-Weiß Linz
06.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr
Floridsdorfer AC
5 FC Liefering FC Liefering 19 7 6 6 38:34 4 27 W
FC Liefering FC Liefering
01.12.19 5 : 1 Zafer
FC Blau-Weiß Linz FC Blau-Weiß Linz
D
SKU Ertl Glas Amstetten SKU Ertl Glas Amstetten
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Liefering FC Liefering
W
FC Liefering FC Liefering
29.02.20 3 : 1 Zafer
SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt
W
FC Liefering FC Liefering
07.03.20 4 : 1 Zafer
SV Lafnitz SV Lafnitz
D
FC Wacker Innsbruck 2 FC Wacker Innsbruck 2
17.04.20 0 : 0 Beraberlik
FC Liefering FC Liefering
Horn
6 SV Lafnitz SV Lafnitz 19 7 6 6 26:26 3 27 L
SV Lafnitz SV Lafnitz
29.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Austria Lustenau Austria Lustenau
W
Superfund Pasching Superfund Pasching
21.02.20 1 : 2 Zafer
SV Lafnitz SV Lafnitz
L
SV Lafnitz SV Lafnitz
29.02.20 0 : 3 Kaybetmek
KSV 1919 KSV 1919
L
FC Liefering FC Liefering
07.03.20 4 : 1 Kaybetmek
SV Lafnitz SV Lafnitz
D
SV Lafnitz SV Lafnitz
24.04.20 0 : 0 Beraberlik
FC Wacker Innsbruck 2 FC Wacker Innsbruck 2
Josko Ried
7 Austria Lustenau Austria Lustenau 19 8 2 9 38:38 1 26 W
SV Lafnitz SV Lafnitz
29.11.19 0 : 2 Zafer
Austria Lustenau Austria Lustenau
W
Austria Lustenau Austria Lustenau
21.02.20 4 : 1 Zafer
FC Dornbirn 1913 FC Dornbirn 1913
L
Josko Ried Josko Ried
28.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Austria Lustenau Austria Lustenau
L
Austria Lustenau Austria Lustenau
07.03.20 2 : 3 Kaybetmek
Young Violets FK Austria Wien Young Violets FK Austria Wien
D
FC Wacker Innsbruck 2 FC Wacker Innsbruck 2
21.05.20 0 : 0 Beraberlik
Austria Lustenau Austria Lustenau
Grazer AK
8 Young Violets FK Austria Wien Young Violets FK Austria Wien 19 7 3 9 38:35 3 24 W
Young Violets FK Austria Wien Young Violets FK Austria Wien
29.11.19 4 : 1 Zafer
SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt
D
Horn Horn
21.02.20 2 : 2 Beraberlik
Young Violets FK Austria Wien Young Violets FK Austria Wien
W
Young Violets FK Austria Wien Young Violets FK Austria Wien
28.02.20 3 : 0 Zafer
SKU Ertl Glas Amstetten SKU Ertl Glas Amstetten
W
Austria Lustenau Austria Lustenau
07.03.20 2 : 3 Zafer
Young Violets FK Austria Wien Young Violets FK Austria Wien
D
FC Wacker Innsbruck 2 FC Wacker Innsbruck 2
08.05.20 0 : 0 Beraberlik
Young Violets FK Austria Wien Young Violets FK Austria Wien
FC Blau-Weiß Linz
9 Superfund Pasching Superfund Pasching 19 6 6 7 33:34 -1 24 D
Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC
29.11.19 0 : 0 Beraberlik
Superfund Pasching Superfund Pasching
L
Superfund Pasching Superfund Pasching
21.02.20 1 : 2 Kaybetmek
SV Lafnitz SV Lafnitz
D
Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Superfund Pasching Superfund Pasching
D
KSV 1919 KSV 1919
10.03.20 2 : 2 Beraberlik
Superfund Pasching Superfund Pasching
D
Superfund Pasching Superfund Pasching
13.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC Wacker Innsbruck 2 FC Wacker Innsbruck 2
Wacker Innsbruck
10 FC Blau-Weiß Linz FC Blau-Weiß Linz 19 6 5 8 34:39 -5 23 L
FC Liefering FC Liefering
01.12.19 5 : 1 Kaybetmek
FC Blau-Weiß Linz FC Blau-Weiß Linz
D
KSV 1919 KSV 1919
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Blau-Weiß Linz FC Blau-Weiß Linz
D
FC Blau-Weiß Linz FC Blau-Weiß Linz
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Grazer AK Grazer AK
W
FC Blau-Weiß Linz FC Blau-Weiß Linz
06.03.20 2 : 0 Zafer
Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr
D
FC Wacker Innsbruck 2 FC Wacker Innsbruck 2
03.04.20 0 : 0 Beraberlik
FC Blau-Weiß Linz FC Blau-Weiß Linz
Young Violets FK Austria Wien
11 SKU Ertl Glas Amstetten SKU Ertl Glas Amstetten 19 5 7 7 29:35 -6 22 D
SKU Ertl Glas Amstetten SKU Ertl Glas Amstetten
29.11.19 3 : 3 Beraberlik
Grazer AK Grazer AK
D
SKU Ertl Glas Amstetten SKU Ertl Glas Amstetten
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Liefering FC Liefering
L
Young Violets FK Austria Wien Young Violets FK Austria Wien
28.02.20 3 : 0 Kaybetmek
SKU Ertl Glas Amstetten SKU Ertl Glas Amstetten
L
SKU Ertl Glas Amstetten SKU Ertl Glas Amstetten
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Josko Ried Josko Ried
D
SKU Ertl Glas Amstetten SKU Ertl Glas Amstetten
20.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC Wacker Innsbruck 2 FC Wacker Innsbruck 2
FC Dornbirn 1913
12 FC Dornbirn 1913 FC Dornbirn 1913 19 5 7 7 28:35 -7 22 L
FC Dornbirn 1913 FC Dornbirn 1913
30.11.19 0 : 5 Kaybetmek
Josko Ried Josko Ried
L
Austria Lustenau Austria Lustenau
21.02.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Dornbirn 1913 FC Dornbirn 1913
D
FC Dornbirn 1913 FC Dornbirn 1913
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Wacker Innsbruck 2 FC Wacker Innsbruck 2
L
FC Dornbirn 1913 FC Dornbirn 1913
01.03.20 0 : 4 Kaybetmek
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
D
SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Dornbirn 1913 FC Dornbirn 1913
SKU Ertl Glas Amstetten
13 Horn Horn 19 5 6 8 39:41 -2 21 D
FC Wacker Innsbruck 2 FC Wacker Innsbruck 2
29.11.19 0 : 0 Beraberlik
Horn Horn
D
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
29.11.19 1 : 1 Beraberlik
Horn Horn
D
Horn Horn
21.02.20 2 : 2 Beraberlik
Young Violets FK Austria Wien Young Violets FK Austria Wien
D
Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC
28.02.20 3 : 3 Beraberlik
Horn Horn
W
Horn Horn
06.03.20 4 : 2 Zafer
Grazer AK Grazer AK
FC Liefering
14 Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC 19 5 6 8 22:29 -7 21 D
Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC
29.11.19 0 : 0 Beraberlik
Superfund Pasching Superfund Pasching
W
Grazer AK Grazer AK
23.02.20 1 : 2 Zafer
Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC
D
Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC
28.02.20 3 : 3 Beraberlik
Horn Horn
D
FC Wacker Innsbruck 2 FC Wacker Innsbruck 2
06.03.20 0 : 0 Beraberlik
Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC
L
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC
Vorwarts Steyr
15 Grazer AK Grazer AK 19 4 7 8 25:32 -7 19 D
SKU Ertl Glas Amstetten SKU Ertl Glas Amstetten
29.11.19 3 : 3 Beraberlik
Grazer AK Grazer AK
L
Grazer AK Grazer AK
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC
D
FC Blau-Weiß Linz FC Blau-Weiß Linz
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Grazer AK Grazer AK
L
Horn Horn
06.03.20 4 : 2 Kaybetmek
Grazer AK Grazer AK
D
Grazer AK Grazer AK
10.04.20 0 : 0 Beraberlik
FC Wacker Innsbruck 2 FC Wacker Innsbruck 2
Austria Lustenau
16 KSV 1919 KSV 1919 19 5 4 10 25:38 -13 19 L
Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr
30.11.19 2 : 0 Kaybetmek
KSV 1919 KSV 1919
D
KSV 1919 KSV 1919
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Blau-Weiß Linz FC Blau-Weiß Linz
W
SV Lafnitz SV Lafnitz
29.02.20 0 : 3 Zafer
KSV 1919 KSV 1919
D
KSV 1919 KSV 1919
10.03.20 2 : 2 Beraberlik
Superfund Pasching Superfund Pasching
D
KSV 1919 KSV 1919
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Wacker Innsbruck 2 FC Wacker Innsbruck 2
SK Austria Klagenfurt
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

2. Liga - turnuva, düzenleyen Avusturya. Iştirak eden lig 16 futbol kulüpleri. Bugünkü duruma göre altın madalya alma şansı en yüksek olanlar lig. Bunlar:
Josko Ried - 45 puan, yengi 14, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
SK Austria Klagenfurt - 37 madde, kazanılan yarışmalar 10, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.
Wacker Innsbruck - 30 puan, parlak başarılar 9, skorsuz yarışmalar 7, beraberlik 3.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2. Liga (Avusturya) maçları online bulabilirsiniz.

Program sonraki müsabakalar - 2. Liga (Avusturya):
Floridsdorfer AC - Vorwarts Steyr (05.06.2020 12:30)
Young Violets FK Austria Wien - FC Blau-Weiß Linz (05.06.2020 12:30)
Horn - FC Liefering (05.06.2020 12:30)

skorexpress.com internet sayfasında 2. Liga (Avusturya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.