2. Liga
Avusturya

2. Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2. Liga
1 FC Liefering Salzburg FC Liefering Salzburg 6 4 2 0 14:5 9 14 W
Horn Horn
19.09.20 2 : 4 Zafer
FC Liefering Salzburg FC Liefering Salzburg
W
FC Liefering Salzburg FC Liefering Salzburg
25.09.20 2 : 0 Zafer
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
D
Juniors OO Juniors OO
29.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Liefering Salzburg FC Liefering Salzburg
D
FC Liefering Salzburg FC Liefering Salzburg
02.10.20 1 : 1 Beraberlik
Grazer AK Grazer AK
W
FAC Team für Wien FAC Team für Wien
23.10.20 1 : 3 Zafer
FC Liefering Salzburg FC Liefering Salzburg
SV Lafnitz
2 SV Lafnitz SV Lafnitz 6 4 1 1 10:7 3 13 D
SV Lafnitz SV Lafnitz
18.09.20 2 : 2 Beraberlik
SKU Amstetten SKU Amstetten
W
Horn Horn
25.09.20 0 : 1 Zafer
SV Lafnitz SV Lafnitz
L
SV Lafnitz SV Lafnitz
29.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Grazer AK Grazer AK
W
SK Rapid Wien II SK Rapid Wien II
03.10.20 2 : 3 Zafer
SV Lafnitz SV Lafnitz
W
SV Lafnitz SV Lafnitz
23.10.20 2 : 1 Zafer
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
FC Liefering Salzburg
3 Blau-Weiß Linz Blau-Weiß Linz 6 4 0 2 17:9 8 12 W
Blau-Weiß Linz Blau-Weiß Linz
20.09.20 5 : 2 Zafer
Avusturya Lustenau Avusturya Lustenau
W
Kapfenberger SV Kapfenberger SV
25.09.20 2 : 4 Zafer
Blau-Weiß Linz Blau-Weiß Linz
W
Blau-Weiß Linz Blau-Weiß Linz
29.09.20 2 : 0 Zafer
SKU Amstetten SKU Amstetten
L
Blau-Weiß Linz Blau-Weiß Linz
03.10.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Dornbirn 1913 FC Dornbirn 1913
W
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
23.10.20 0 : 4 Zafer
Blau-Weiß Linz Blau-Weiß Linz
Grazer AK
4 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt 6 3 2 1 15:8 7 11 D
FC Dornbirn 1913 FC Dornbirn 1913
18.09.20 1 : 1 Beraberlik
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
W
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
25.09.20 3 : 2 Zafer
Young Violets FK Austria Wien Young Violets FK Austria Wien
D
Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr
30.09.20 2 : 2 Beraberlik
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
W
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
04.10.20 5 : 0 Zafer
FAC Team für Wien FAC Team für Wien
L
SV Lafnitz SV Lafnitz
23.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
Kapfenberger SV
5 Grazer AK Grazer AK 6 3 1 2 8:6 2 10 W
Young Violets FK Austria Wien Young Violets FK Austria Wien
18.09.20 2 : 4 Zafer
Grazer AK Grazer AK
L
Grazer AK Grazer AK
25.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr
W
SV Lafnitz SV Lafnitz
29.09.20 0 : 1 Zafer
Grazer AK Grazer AK
D
FC Liefering Salzburg FC Liefering Salzburg
02.10.20 1 : 1 Beraberlik
Grazer AK Grazer AK
W
Grazer AK Grazer AK
23.10.20 2 : 1 Zafer
SKU Amstetten SKU Amstetten
Blau-Weiß Linz
6 FC Dornbirn 1913 FC Dornbirn 1913 6 2 3 1 8:7 1 9 D
FC Dornbirn 1913 FC Dornbirn 1913
18.09.20 1 : 1 Beraberlik
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
D
SKU Amstetten SKU Amstetten
26.09.20 3 : 3 Beraberlik
FC Dornbirn 1913 FC Dornbirn 1913
L
FC Dornbirn 1913 FC Dornbirn 1913
30.09.20 1 : 2 Kaybetmek
SK Rapid Wien II SK Rapid Wien II
W
Blau-Weiß Linz Blau-Weiß Linz
03.10.20 1 : 2 Zafer
FC Dornbirn 1913 FC Dornbirn 1913
D
FC Dornbirn 1913 FC Dornbirn 1913
23.10.20 0 : 0 Beraberlik
Horn Horn
Wacker Innsbruck
7 Kapfenberger SV Kapfenberger SV 6 2 1 3 10:11 -1 7 W
Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr
18.09.20 0 : 3 Zafer
Kapfenberger SV Kapfenberger SV
L
Kapfenberger SV Kapfenberger SV
25.09.20 2 : 4 Kaybetmek
Blau-Weiß Linz Blau-Weiß Linz
L
FAC Team für Wien FAC Team für Wien
30.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Kapfenberger SV Kapfenberger SV
D
Kapfenberger SV Kapfenberger SV
03.10.20 0 : 0 Beraberlik
Young Violets FK Austria Wien Young Violets FK Austria Wien
W
Juniors OO Juniors OO
23.10.20 0 : 5 Zafer
Kapfenberger SV Kapfenberger SV
Austria Klagenfurt
8 FAC Team für Wien FAC Team für Wien 6 2 1 3 9:12 -3 7 D
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
18.09.20 0 : 0 Beraberlik
FAC Team für Wien FAC Team für Wien
W
SK Rapid Wien II SK Rapid Wien II
27.09.20 2 : 3 Zafer
FAC Team für Wien FAC Team für Wien
W
FAC Team für Wien FAC Team für Wien
30.09.20 4 : 0 Zafer
Kapfenberger SV Kapfenberger SV
L
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
04.10.20 5 : 0 Kaybetmek
FAC Team für Wien FAC Team für Wien
L
FAC Team für Wien FAC Team für Wien
23.10.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Liefering Salzburg FC Liefering Salzburg
Young Violets FK Austria Wien
9 Juniors OO Juniors OO 6 1 4 1 5:9 -4 7 D
SK Rapid Wien II SK Rapid Wien II
18.09.20 1 : 1 Beraberlik
Juniors OO Juniors OO
W
Avusturya Lustenau Avusturya Lustenau
26.09.20 0 : 1 Zafer
Juniors OO Juniors OO
D
Juniors OO Juniors OO
29.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Liefering Salzburg FC Liefering Salzburg
D
Horn Horn
02.10.20 1 : 1 Beraberlik
Juniors OO Juniors OO
L
Juniors OO Juniors OO
23.10.20 0 : 5 Kaybetmek
Kapfenberger SV Kapfenberger SV
SKU Amstetten
10 Avusturya Lustenau Avusturya Lustenau 6 1 3 2 8:8 -4 6 L
Blau-Weiß Linz Blau-Weiß Linz
20.09.20 5 : 2 Kaybetmek
Avusturya Lustenau Avusturya Lustenau
L
Avusturya Lustenau Avusturya Lustenau
26.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Juniors OO Juniors OO
D
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
29.09.20 0 : 0 Beraberlik
Avusturya Lustenau Avusturya Lustenau
W
Avusturya Lustenau Avusturya Lustenau
03.10.20 4 : 0 Zafer
Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr
D
Young Violets FK Austria Wien Young Violets FK Austria Wien
23.10.20 1 : 1 Beraberlik
Avusturya Lustenau Avusturya Lustenau
SK Rapid Wien II
11 Horn Horn 6 1 3 2 6:8 -2 6 L
Horn Horn
19.09.20 2 : 4 Kaybetmek
FC Liefering Salzburg FC Liefering Salzburg
L
Horn Horn
25.09.20 0 : 1 Kaybetmek
SV Lafnitz SV Lafnitz
W
Young Violets FK Austria Wien Young Violets FK Austria Wien
29.09.20 1 : 2 Zafer
Horn Horn
D
Horn Horn
02.10.20 1 : 1 Beraberlik
Juniors OO Juniors OO
D
FC Dornbirn 1913 FC Dornbirn 1913
23.10.20 0 : 0 Beraberlik
Horn Horn
Vorwarts Steyr
12 Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck 6 1 3 2 5:8 -3 6 D
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
18.09.20 0 : 0 Beraberlik
FAC Team für Wien FAC Team für Wien
L
FC Liefering Salzburg FC Liefering Salzburg
25.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
D
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
29.09.20 0 : 0 Beraberlik
Avusturya Lustenau Avusturya Lustenau
D
SKU Amstetten SKU Amstetten
02.10.20 2 : 2 Beraberlik
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
L
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
23.10.20 0 : 4 Kaybetmek
Blau-Weiß Linz Blau-Weiß Linz
FC Dornbirn 1913
13 Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr 6 1 3 2 6:12 -6 6 L
Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr
18.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Kapfenberger SV Kapfenberger SV
W
Grazer AK Grazer AK
25.09.20 0 : 1 Zafer
Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr
D
Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr
30.09.20 2 : 2 Beraberlik
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
L
Avusturya Lustenau Avusturya Lustenau
03.10.20 4 : 0 Kaybetmek
Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr
D
Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr
23.10.20 1 : 1 Beraberlik
SK Rapid Wien II SK Rapid Wien II
Horn
14 SK Rapid Wien II SK Rapid Wien II 6 1 2 3 8:12 -4 5 D
SK Rapid Wien II SK Rapid Wien II
18.09.20 1 : 1 Beraberlik
Juniors OO Juniors OO
L
SK Rapid Wien II SK Rapid Wien II
27.09.20 2 : 3 Kaybetmek
FAC Team für Wien FAC Team für Wien
W
FC Dornbirn 1913 FC Dornbirn 1913
30.09.20 1 : 2 Zafer
SK Rapid Wien II SK Rapid Wien II
L
SK Rapid Wien II SK Rapid Wien II
03.10.20 2 : 3 Kaybetmek
SV Lafnitz SV Lafnitz
D
Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr
23.10.20 1 : 1 Beraberlik
SK Rapid Wien II SK Rapid Wien II
Avusturya Lustenau
15 SKU Amstetten SKU Amstetten 6 0 4 2 10:13 -3 4 D
SV Lafnitz SV Lafnitz
18.09.20 2 : 2 Beraberlik
SKU Amstetten SKU Amstetten
D
SKU Amstetten SKU Amstetten
26.09.20 3 : 3 Beraberlik
FC Dornbirn 1913 FC Dornbirn 1913
L
Blau-Weiß Linz Blau-Weiß Linz
29.09.20 2 : 0 Kaybetmek
SKU Amstetten SKU Amstetten
D
SKU Amstetten SKU Amstetten
02.10.20 2 : 2 Beraberlik
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
L
Grazer AK Grazer AK
23.10.20 2 : 1 Kaybetmek
SKU Amstetten SKU Amstetten
Juniors OO
16 Young Violets FK Austria Wien Young Violets FK Austria Wien 6 0 3 3 7:11 -4 3 L
Young Violets FK Austria Wien Young Violets FK Austria Wien
18.09.20 2 : 4 Kaybetmek
Grazer AK Grazer AK
L
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
25.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Young Violets FK Austria Wien Young Violets FK Austria Wien
L
Young Violets FK Austria Wien Young Violets FK Austria Wien
29.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Horn Horn
D
Kapfenberger SV Kapfenberger SV
03.10.20 0 : 0 Beraberlik
Young Violets FK Austria Wien Young Violets FK Austria Wien
D
Young Violets FK Austria Wien Young Violets FK Austria Wien
23.10.20 1 : 1 Beraberlik
Avusturya Lustenau Avusturya Lustenau
FAC Team für Wien
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

2. Liga - turnuva, düzenleyen Avusturya. Kayıt yaptıran turnuva 16 takımlar. Bu sezonda final birinciliğine en yakın olanlar yarışmalar. Bunlar:
FC Liefering Salzburg - 14 puan, parlak başarılar 4, yenilmeler 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
SV Lafnitz - 13 sayı, kazanılan yarışmalar 4, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Blau-Weiß Linz - 12 sayı, kazanılan maçlar 4, skorsuz yarışmalar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2. Liga (Avusturya) maçları online görebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken maçlar - 2. Liga (Avusturya):
FAC Team für Wien - Young Violets FK Austria Wien (26.10.2020 04:30)
Kapfenberger SV - Austria Klagenfurt (26.10.2020 04:30)
SK Rapid Wien II - Avusturya Lustenau (26.10.2020 04:30)

skorexpress.com internet sayfasında 2. Liga (Avusturya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.