NPL,Batı Avustralya
Avustralya

NPL,Batı Avustralya

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
NPL, Western Australia
1 Gwelup Croatia Gwelup Croatia 5 4 1 0 14:4 10 13 W
Sorrento Sorrento
11.07.20 0 : 3 Zafer
Gwelup Croatia Gwelup Croatia
W
Gwelup Croatia Gwelup Croatia
18.07.20 4 : 1 Zafer
Perth Glory FC U21 Perth Glory FC U21
W
Armadale F.C. Armadale F.C.
25.07.20 2 : 3 Zafer
Gwelup Croatia Gwelup Croatia
W
Gwelup Croatia Gwelup Croatia
01.08.20 3 : 0 Zafer
Floreat Athena Floreat Athena
Balcatta SC
2 Floreat Athena Floreat Athena 5 3 1 1 12:7 5 10 W
Floreat Athena Floreat Athena
04.07.20 3 : 1 Zafer
Armadale F.C. Armadale F.C.
W
Perth FutbolClub Perth FutbolClub
11.07.20 0 : 2 Zafer
Floreat Athena Floreat Athena
D
Balcatta SC Balcatta SC
18.07.20 3 : 3 Beraberlik
Floreat Athena Floreat Athena
W
Floreat Athena Floreat Athena
25.07.20 4 : 0 Zafer
Rockingham City FC Rockingham City FC
L
Gwelup Croatia Gwelup Croatia
01.08.20 3 : 0 Kaybetmek
Floreat Athena Floreat Athena
ECU Joondalup SC
3 Armadale F.C. Armadale F.C. 5 3 0 2 12:9 3 9 L
Floreat Athena Floreat Athena
04.07.20 3 : 1 Kaybetmek
Armadale F.C. Armadale F.C.
W
Armadale F.C. Armadale F.C.
11.07.20 2 : 1 Zafer
Balcatta SC Balcatta SC
W
Rockingham City FC Rockingham City FC
18.07.20 1 : 4 Zafer
Armadale F.C. Armadale F.C.
L
Armadale F.C. Armadale F.C.
25.07.20 2 : 3 Kaybetmek
Gwelup Croatia Gwelup Croatia
W
ECU Joondalup SC ECU Joondalup SC
01.08.20 1 : 3 Zafer
Armadale F.C. Armadale F.C.
Bayswater City SC
4 Cockburn City SC Cockburn City SC 5 2 2 1 8:7 1 8 L
ECU Joondalup SC ECU Joondalup SC
04.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Cockburn City SC Cockburn City SC
W
Cockburn City SC Cockburn City SC
11.07.20 4 : 2 Zafer
Bayswater City SC Bayswater City SC
W
Perth FutbolClub Perth FutbolClub
18.07.20 0 : 1 Zafer
Cockburn City SC Cockburn City SC
D
Inglewood United SC Inglewood United SC
25.07.20 1 : 1 Beraberlik
Cockburn City SC Cockburn City SC
D
Cockburn City SC Cockburn City SC
01.08.20 2 : 2 Beraberlik
Sorrento Sorrento
Perth Glory FC U21
5 Perth Glory FC U21 Perth Glory FC U21 5 2 1 2 10:7 3 7 D
Balcatta SC Balcatta SC
04.07.20 1 : 1 Beraberlik
Perth Glory FC U21 Perth Glory FC U21
W
Perth Glory FC U21 Perth Glory FC U21
11.07.20 5 : 0 Zafer
Rockingham City FC Rockingham City FC
L
Gwelup Croatia Gwelup Croatia
18.07.20 4 : 1 Kaybetmek
Perth Glory FC U21 Perth Glory FC U21
W
Perth Glory FC U21 Perth Glory FC U21
25.07.20 3 : 1 Zafer
ECU Joondalup SC ECU Joondalup SC
L
Bayswater City SC Bayswater City SC
01.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Perth Glory FC U21 Perth Glory FC U21
Cockburn City SC
6 Bayswater City SC Bayswater City SC 5 2 1 2 7:7 -1 7 L
Cockburn City SC Cockburn City SC
11.07.20 4 : 2 Kaybetmek
Bayswater City SC Bayswater City SC
W
Bayswater City SC Bayswater City SC
18.07.20 2 : 0 Zafer
Inglewood United SC Inglewood United SC
L
Sorrento Sorrento
25.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Bayswater City SC Bayswater City SC
W
Bayswater City SC Bayswater City SC
01.08.20 1 : 0 Zafer
Perth Glory FC U21 Perth Glory FC U21
Armadale F.C.
7 Sorrento Sorrento 5 2 1 2 11:13 -2 7 W
Rockingham City FC Rockingham City FC
04.07.20 1 : 6 Zafer
Sorrento Sorrento
L
Sorrento Sorrento
11.07.20 0 : 3 Kaybetmek
Gwelup Croatia Gwelup Croatia
L
ECU Joondalup SC ECU Joondalup SC
18.07.20 6 : 1 Kaybetmek
Sorrento Sorrento
W
Sorrento Sorrento
25.07.20 2 : 1 Zafer
Bayswater City SC Bayswater City SC
D
Cockburn City SC Cockburn City SC
01.08.20 2 : 2 Beraberlik
Sorrento Sorrento
Inglewood United SC
8 ECU Joondalup SC ECU Joondalup SC 5 2 0 3 11:9 2 6 W
ECU Joondalup SC ECU Joondalup SC
04.07.20 2 : 0 Zafer
Cockburn City SC Cockburn City SC
L
Inglewood United SC Inglewood United SC
11.07.20 2 : 1 Kaybetmek
ECU Joondalup SC ECU Joondalup SC
W
ECU Joondalup SC ECU Joondalup SC
18.07.20 6 : 1 Zafer
Sorrento Sorrento
L
Perth Glory FC U21 Perth Glory FC U21
25.07.20 3 : 1 Kaybetmek
ECU Joondalup SC ECU Joondalup SC
L
ECU Joondalup SC ECU Joondalup SC
01.08.20 1 : 3 Kaybetmek
Armadale F.C. Armadale F.C.
Floreat Athena
9 Balcatta SC Balcatta SC 5 1 3 1 8:7 1 6 D
Balcatta SC Balcatta SC
04.07.20 1 : 1 Beraberlik
Perth Glory FC U21 Perth Glory FC U21
L
Armadale F.C. Armadale F.C.
11.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Balcatta SC Balcatta SC
D
Balcatta SC Balcatta SC
18.07.20 3 : 3 Beraberlik
Floreat Athena Floreat Athena
W
Balcatta SC Balcatta SC
25.07.20 3 : 1 Zafer
Perth FutbolClub Perth FutbolClub
D
Rockingham City FC Rockingham City FC
01.08.20 0 : 0 Beraberlik
Balcatta SC Balcatta SC
Gwelup Croatia
10 Inglewood United SC Inglewood United SC 5 1 2 2 5:7 -2 5 D
Inglewood United SC Inglewood United SC
04.07.20 0 : 0 Beraberlik
Armadale F.C. Armadale F.C.
W
Inglewood United SC Inglewood United SC
11.07.20 2 : 1 Zafer
ECU Joondalup SC ECU Joondalup SC
L
Bayswater City SC Bayswater City SC
18.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Inglewood United SC Inglewood United SC
D
Inglewood United SC Inglewood United SC
25.07.20 1 : 1 Beraberlik
Cockburn City SC Cockburn City SC
L
Inglewood United SC Inglewood United SC
01.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Perth FutbolClub Perth FutbolClub
Sorrento
11 Perth FutbolClub Perth FutbolClub 5 1 1 3 4:8 -4 4 L
Perth FutbolClub Perth FutbolClub
11.07.20 0 : 2 Kaybetmek
Floreat Athena Floreat Athena
L
Perth FutbolClub Perth FutbolClub
18.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Cockburn City SC Cockburn City SC
L
Balcatta SC Balcatta SC
25.07.20 3 : 1 Kaybetmek
Perth FutbolClub Perth FutbolClub
W
Inglewood United SC Inglewood United SC
01.08.20 1 : 2 Zafer
Perth FutbolClub Perth FutbolClub
Rockingham City FC
12 Rockingham City FC Rockingham City FC 5 0 1 4 2:19 -17 1 L
Rockingham City FC Rockingham City FC
04.07.20 1 : 6 Kaybetmek
Sorrento Sorrento
L
Perth Glory FC U21 Perth Glory FC U21
11.07.20 5 : 0 Kaybetmek
Rockingham City FC Rockingham City FC
L
Rockingham City FC Rockingham City FC
18.07.20 1 : 4 Kaybetmek
Armadale F.C. Armadale F.C.
L
Floreat Athena Floreat Athena
25.07.20 4 : 0 Kaybetmek
Rockingham City FC Rockingham City FC
D
Rockingham City FC Rockingham City FC
01.08.20 0 : 0 Beraberlik
Balcatta SC Balcatta SC
Perth FutbolClub
Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

NPL,Batı Avustralya - turnuva, organize eden Avustralya. Iştirak eden turnuva 12 kulüpler. Bugünkü duruma göre liderler şampiyona. Bunlar:
Gwelup Croatia - 13 madde, kazanılan maçlar 4, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 1.
Floreat Athena - 10 madde, kazanılan maçlar 3, yenilme 1, beraberlik 1.
Armadale F.C. - 9 puan, kazanılan yarışmalar 3, yenilme 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca NPL,Batı Avustralya (Avustralya) maçları online görebilirsiniz.

Program sonraki futbol maçları - NPL,Batı Avustralya (Avustralya):
Rockingham City FC - Perth FutbolClub (08.08.2020 03:00)
Sorrento - Inglewood United SC (08.08.2020 03:00)
Balcatta SC - Gwelup Croatia (08.08.2020 03:00)

skorexpress.com internet sayfasında NPL,Batı Avustralya (Avustralya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.