Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
31
Avustralya

NPL,Victoria

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
NPL, Victoria
1 Hume City 5 5 0 0 11:3 8 15 W
Hume City
15.02.20 2 : 0 Zafer
Altona Magic SC
W
Green Gully Cavaliers
21.02.20 0 : 2 Zafer
Hume City
W
Hume City
29.02.20 2 : 1 Zafer
Dandenong City Soccer Club
W
Melbourne Knights
06.03.20 2 : 4 Zafer
Hume City
W
Hume City
14.03.20 1 : 0 Zafer
Bentleigh Greens
2 Avondale FC 5 4 0 1 14:4 10 12 L
Oakleigh Cannons
13.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Avondale FC
W
Altona Magic SC
22.02.20 0 : 2 Zafer
Avondale FC
W
Green Gully Cavaliers
28.02.20 0 : 2 Zafer
Avondale FC
W
Dandenong City Soccer Club
06.03.20 0 : 3 Zafer
Avondale FC
W
Avondale FC
14.03.20 6 : 1 Zafer
Melbourne Knights
3 Oakleigh Cannons 5 3 1 1 11:6 5 10 W
Oakleigh Cannons
13.02.20 3 : 1 Zafer
Avondale FC
W
Oakleigh Cannons
21.02.20 3 : 2 Zafer
Heidelberg United
D
Oakleigh Cannons
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
South Melbourne
W
Oakleigh Cannons
06.03.20 5 : 0 Zafer
Altona Magic SC
L
Oakleigh Cannons
13.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Green Gully Cavaliers
4 Dandenong Thunder 5 3 1 1 9:7 2 10 W
Dandenong Thunder
15.02.20 3 : 2 Zafer
Dandenong City Soccer Club
D
Melbourne Knights
21.02.20 3 : 3 Beraberlik
Dandenong Thunder
W
Dandenong Thunder
29.02.20 1 : 0 Zafer
Bentleigh Greens
W
Eastern Lions SC
09.03.20 0 : 1 Zafer
Dandenong Thunder
L
Dandenong Thunder
15.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Port Melbourne Sharks
5 Heidelberg United 5 3 0 2 10:6 4 9 W
South Melbourne
14.02.20 0 : 3 Zafer
Heidelberg United
L
Oakleigh Cannons
21.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Heidelberg United
W
Heidelberg United
29.02.20 3 : 1 Zafer
Altona Magic SC
L
Green Gully Cavaliers
06.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Heidelberg United
W
Dandenong City Soccer Club
13.03.20 0 : 1 Zafer
Heidelberg United
6 Port Melbourne Sharks 5 2 3 0 8:4 4 9 D
Port Melbourne Sharks
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Melbourne Knights
D
Port Melbourne Sharks
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
Bentleigh Greens
W
Port Melbourne Sharks
28.02.20 3 : 0 Zafer
Eastern Lions SC
D
Port Melbourne Sharks
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
South Melbourne
W
Dandenong Thunder
15.03.20 1 : 2 Zafer
Port Melbourne Sharks
7 St Albans Saints SC 5 2 3 0 7:3 4 9 W
St Albans Saints SC
16.02.20 4 : 2 Zafer
Green Gully Cavaliers
D
Dandenong City Soccer Club
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
St Albans Saints SC
W
St Albans Saints SC
01.03.20 2 : 0 Zafer
Melbourne Knights
D
Bentleigh Greens
06.03.20 0 : 0 Beraberlik
St Albans Saints SC
D
St Albans Saints SC
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Eastern Lions SC
8 South Melbourne 5 1 3 1 7:7 -3 6 L
South Melbourne
14.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Heidelberg United
W
South Melbourne
23.02.20 5 : 2 Zafer
Eastern Lions SC
D
Oakleigh Cannons
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
South Melbourne
D
Port Melbourne Sharks
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
South Melbourne
D
Altona Magic SC
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
South Melbourne
9 Green Gully Cavaliers 5 2 0 3 7:9 -2 6 L
St Albans Saints SC
16.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Green Gully Cavaliers
L
Green Gully Cavaliers
21.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Hume City
L
Green Gully Cavaliers
28.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Avondale FC
W
Green Gully Cavaliers
06.03.20 2 : 1 Zafer
Heidelberg United
W
Oakleigh Cannons
13.03.20 0 : 3 Zafer
Green Gully Cavaliers
10 Bentleigh Greens 5 1 2 2 4:3 1 5 W
Eastern Lions SC
16.02.20 0 : 3 Zafer
Bentleigh Greens
D
Port Melbourne Sharks
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
Bentleigh Greens
L
Dandenong Thunder
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Bentleigh Greens
D
Bentleigh Greens
06.03.20 0 : 0 Beraberlik
St Albans Saints SC
L
Hume City
14.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Bentleigh Greens
11 Melbourne Knights 5 0 2 3 7:16 -9 2 D
Port Melbourne Sharks
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Melbourne Knights
D
Melbourne Knights
21.02.20 3 : 3 Beraberlik
Dandenong Thunder
L
St Albans Saints SC
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Melbourne Knights
L
Melbourne Knights
06.03.20 2 : 4 Kaybetmek
Hume City
L
Avondale FC
14.03.20 6 : 1 Kaybetmek
Melbourne Knights
12 Dandenong City Soccer Club 5 0 1 4 4:10 -6 1 L
Dandenong Thunder
15.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Dandenong City Soccer Club
D
Dandenong City Soccer Club
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
St Albans Saints SC
L
Hume City
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Dandenong City Soccer Club
L
Dandenong City Soccer Club
06.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Avondale FC
L
Dandenong City Soccer Club
13.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Heidelberg United
13 Eastern Lions SC 5 0 1 4 2:12 -10 1 L
Eastern Lions SC
16.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Bentleigh Greens
L
South Melbourne
23.02.20 5 : 2 Kaybetmek
Eastern Lions SC
L
Port Melbourne Sharks
28.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Eastern Lions SC
L
Eastern Lions SC
09.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Dandenong Thunder
D
St Albans Saints SC
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Eastern Lions SC
14 Altona Magic SC 5 0 1 4 2:13 -11 1 L
Hume City
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Altona Magic SC
L
Altona Magic SC
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Avondale FC
L
Heidelberg United
29.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Altona Magic SC
L
Oakleigh Cannons
06.03.20 5 : 0 Kaybetmek
Altona Magic SC
D
Altona Magic SC
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
South Melbourne
Playoffs
Qualification Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

NPL,Victoria - şampiyona, düzenleyen Avustralya. Kayıt yaptıran turnuva 14 futbol kulüpleri. Bu sezonda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
Hume City - 15 kabul edilen puan, parlak başarılar 5, skorsuz maçlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Avondale FC - 12 puan, yengi 4, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Oakleigh Cannons - 10 puan, yengi 3, skorsuz maçlar 1, beraberlik 1.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca NPL,Victoria (Avustralya) maçları online görebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken oyunlar - NPL,Victoria (Avustralya):
Melbourne Knights - Altona Magic SC (03.04.2020 04:30)
South Melbourne - St Albans Saints SC (03.04.2020 04:30)
Port Melbourne Sharks - Avondale FC (03.04.2020 04:45)

skorexpress.com internet sayfasında NPL,Victoria (Avustralya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.