NPL,Victoria
Avustralya

NPL,Victoria

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
NPL, Victoria
1 Hume City FC Hume City FC 5 5 0 0 11:3 8 15 W
Hume City FC Hume City FC
15.02.20 2 : 0 Zafer
Altona Magic SC Altona Magic SC
W
Green Gully SC Green Gully SC
21.02.20 0 : 2 Zafer
Hume City FC Hume City FC
W
Hume City FC Hume City FC
29.02.20 2 : 1 Zafer
Dandenong City Soccer Club Dandenong City Soccer Club
W
Melbourne Knights Melbourne Knights
06.03.20 2 : 4 Zafer
Hume City FC Hume City FC
W
Hume City FC Hume City FC
14.03.20 1 : 0 Zafer
Bentleigh Greens Bentleigh Greens
2 Avondale Avondale 5 4 0 1 14:4 10 12 L
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons
13.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Avondale Avondale
W
Altona Magic SC Altona Magic SC
22.02.20 0 : 2 Zafer
Avondale Avondale
W
Green Gully SC Green Gully SC
28.02.20 0 : 2 Zafer
Avondale Avondale
W
Dandenong City Soccer Club Dandenong City Soccer Club
06.03.20 0 : 3 Zafer
Avondale Avondale
W
Avondale Avondale
14.03.20 6 : 1 Zafer
Melbourne Knights Melbourne Knights
3 Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons 5 3 1 1 11:6 5 10 W
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons
13.02.20 3 : 1 Zafer
Avondale Avondale
W
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons
21.02.20 3 : 2 Zafer
Heidelberg United Heidelberg United
D
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
South Melbourne South Melbourne
W
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons
06.03.20 5 : 0 Zafer
Altona Magic SC Altona Magic SC
L
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons
13.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Green Gully SC Green Gully SC
4 Dandenong Thunder Dandenong Thunder 5 3 1 1 9:7 2 10 W
Dandenong Thunder Dandenong Thunder
15.02.20 3 : 2 Zafer
Dandenong City Soccer Club Dandenong City Soccer Club
D
Melbourne Knights Melbourne Knights
21.02.20 3 : 3 Beraberlik
Dandenong Thunder Dandenong Thunder
W
Dandenong Thunder Dandenong Thunder
29.02.20 1 : 0 Zafer
Bentleigh Greens Bentleigh Greens
W
Eastern Lions SC Eastern Lions SC
09.03.20 0 : 1 Zafer
Dandenong Thunder Dandenong Thunder
L
Dandenong Thunder Dandenong Thunder
15.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks
5 Heidelberg United Heidelberg United 5 3 0 2 10:6 4 9 W
South Melbourne South Melbourne
14.02.20 0 : 3 Zafer
Heidelberg United Heidelberg United
L
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons
21.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Heidelberg United Heidelberg United
W
Heidelberg United Heidelberg United
29.02.20 3 : 1 Zafer
Altona Magic SC Altona Magic SC
L
Green Gully SC Green Gully SC
06.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Heidelberg United Heidelberg United
W
Dandenong City Soccer Club Dandenong City Soccer Club
13.03.20 0 : 1 Zafer
Heidelberg United Heidelberg United
6 Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks 5 2 3 0 8:4 4 9 D
Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Melbourne Knights Melbourne Knights
D
Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
Bentleigh Greens Bentleigh Greens
W
Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks
28.02.20 3 : 0 Zafer
Eastern Lions SC Eastern Lions SC
D
Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
South Melbourne South Melbourne
W
Dandenong Thunder Dandenong Thunder
15.03.20 1 : 2 Zafer
Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks
7 St Albans Saints St Albans Saints 5 2 3 0 7:3 4 9 W
St Albans Saints St Albans Saints
16.02.20 4 : 2 Zafer
Green Gully SC Green Gully SC
D
Dandenong City Soccer Club Dandenong City Soccer Club
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
St Albans Saints St Albans Saints
W
St Albans Saints St Albans Saints
01.03.20 2 : 0 Zafer
Melbourne Knights Melbourne Knights
D
Bentleigh Greens Bentleigh Greens
06.03.20 0 : 0 Beraberlik
St Albans Saints St Albans Saints
D
St Albans Saints St Albans Saints
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Eastern Lions SC Eastern Lions SC
8 South Melbourne South Melbourne 5 1 3 1 7:7 -3 6 L
South Melbourne South Melbourne
14.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Heidelberg United Heidelberg United
W
South Melbourne South Melbourne
23.02.20 5 : 2 Zafer
Eastern Lions SC Eastern Lions SC
D
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
South Melbourne South Melbourne
D
Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
South Melbourne South Melbourne
D
Altona Magic SC Altona Magic SC
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
South Melbourne South Melbourne
9 Green Gully SC Green Gully SC 5 2 0 3 7:9 -2 6 L
St Albans Saints St Albans Saints
16.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Green Gully SC Green Gully SC
L
Green Gully SC Green Gully SC
21.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Hume City FC Hume City FC
L
Green Gully SC Green Gully SC
28.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Avondale Avondale
W
Green Gully SC Green Gully SC
06.03.20 2 : 1 Zafer
Heidelberg United Heidelberg United
W
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons
13.03.20 0 : 3 Zafer
Green Gully SC Green Gully SC
10 Bentleigh Greens Bentleigh Greens 5 1 2 2 4:3 1 5 W
Eastern Lions SC Eastern Lions SC
16.02.20 0 : 3 Zafer
Bentleigh Greens Bentleigh Greens
D
Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
Bentleigh Greens Bentleigh Greens
L
Dandenong Thunder Dandenong Thunder
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Bentleigh Greens Bentleigh Greens
D
Bentleigh Greens Bentleigh Greens
06.03.20 0 : 0 Beraberlik
St Albans Saints St Albans Saints
L
Hume City FC Hume City FC
14.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Bentleigh Greens Bentleigh Greens
11 Melbourne Knights Melbourne Knights 5 0 2 3 7:16 -9 2 D
Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Melbourne Knights Melbourne Knights
D
Melbourne Knights Melbourne Knights
21.02.20 3 : 3 Beraberlik
Dandenong Thunder Dandenong Thunder
L
St Albans Saints St Albans Saints
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Melbourne Knights Melbourne Knights
L
Melbourne Knights Melbourne Knights
06.03.20 2 : 4 Kaybetmek
Hume City FC Hume City FC
L
Avondale Avondale
14.03.20 6 : 1 Kaybetmek
Melbourne Knights Melbourne Knights
12 Dandenong City Soccer Club Dandenong City Soccer Club 5 0 1 4 4:10 -6 1 L
Dandenong Thunder Dandenong Thunder
15.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Dandenong City Soccer Club Dandenong City Soccer Club
D
Dandenong City Soccer Club Dandenong City Soccer Club
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
St Albans Saints St Albans Saints
L
Hume City FC Hume City FC
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Dandenong City Soccer Club Dandenong City Soccer Club
L
Dandenong City Soccer Club Dandenong City Soccer Club
06.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Avondale Avondale
L
Dandenong City Soccer Club Dandenong City Soccer Club
13.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Heidelberg United Heidelberg United
13 Eastern Lions SC Eastern Lions SC 5 0 1 4 2:12 -10 1 L
Eastern Lions SC Eastern Lions SC
16.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Bentleigh Greens Bentleigh Greens
L
South Melbourne South Melbourne
23.02.20 5 : 2 Kaybetmek
Eastern Lions SC Eastern Lions SC
L
Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks
28.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Eastern Lions SC Eastern Lions SC
L
Eastern Lions SC Eastern Lions SC
09.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Dandenong Thunder Dandenong Thunder
D
St Albans Saints St Albans Saints
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Eastern Lions SC Eastern Lions SC
14 Altona Magic SC Altona Magic SC 5 0 1 4 2:13 -11 1 L
Hume City FC Hume City FC
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Altona Magic SC Altona Magic SC
L
Altona Magic SC Altona Magic SC
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Avondale Avondale
L
Heidelberg United Heidelberg United
29.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Altona Magic SC Altona Magic SC
L
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons
06.03.20 5 : 0 Kaybetmek
Altona Magic SC Altona Magic SC
D
Altona Magic SC Altona Magic SC
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
South Melbourne South Melbourne
Playoffs
Qualification Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

NPL,Victoria - şampiyona, düzenleyen Avustralya. Kayıt yaptıran lig 14 futbol takımları. Şu anda madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
Hume City FC - 15 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 5, yenilme 0, beraberlik 0.
Avondale - 12 puan, parlak başarılar 4, yenilmeler 1, beraberlik 0.
Oakleigh Cannons - 10 sayı, parlak başarılar 3, kaybedilen oyunlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca NPL,Victoria (Avustralya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında NPL,Victoria (Avustralya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.