NPL,Tazmanya
Avustralya

NPL,Tazmanya

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
NPL, Tasmania
1 Devonport City Strikers Devonport City Strikers 4 4 0 0 7:3 4 12 W
Riverside Olympic Riverside Olympic
18.07.20 0 : 1 Zafer
Devonport City Strikers Devonport City Strikers
W
Launceston City FC Launceston City FC
25.07.20 1 : 2 Zafer
Devonport City Strikers Devonport City Strikers
W
Devonport City Strikers Devonport City Strikers
01.08.20 3 : 2 Zafer
Hobart Olympia Warriors Hobart Olympia Warriors
W
Devonport City Strikers Devonport City Strikers
08.08.20 1 : 0 Zafer
South Hobart South Hobart
Tilford Zebras FC
2 Kingborough Lions United Soccer Club Kingborough Lions United Soccer Club 4 3 1 0 9:4 5 10 W
Kingborough Lions United Soccer Club Kingborough Lions United Soccer Club
18.07.20 2 : 0 Zafer
Glenorchy Knights Glenorchy Knights
D
Kingborough Lions United Soccer Club Kingborough Lions United Soccer Club
25.07.20 3 : 3 Beraberlik
Riverside Olympic Riverside Olympic
W
Tilford Zebras FC Tilford Zebras FC
01.08.20 1 : 2 Zafer
Kingborough Lions United Soccer Club Kingborough Lions United Soccer Club
W
Kingborough Lions United Soccer Club Kingborough Lions United Soccer Club
08.08.20 2 : 0 Zafer
Launceston City FC Launceston City FC
South Hobart
3 Glenorchy Knights Glenorchy Knights 4 3 0 1 11:6 5 9 L
Kingborough Lions United Soccer Club Kingborough Lions United Soccer Club
18.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Glenorchy Knights Glenorchy Knights
W
Glenorchy Knights Glenorchy Knights
25.07.20 3 : 1 Zafer
Hobart Olympia Warriors Hobart Olympia Warriors
W
South Hobart South Hobart
01.08.20 1 : 3 Zafer
Glenorchy Knights Glenorchy Knights
W
Glenorchy Knights Glenorchy Knights
08.08.20 5 : 2 Zafer
Tilford Zebras FC Tilford Zebras FC
Devonport City Strikers
4 South Hobart South Hobart 4 2 0 2 5:6 -1 6 W
South Hobart South Hobart
18.07.20 3 : 2 Zafer
Launceston City FC Launceston City FC
W
Tilford Zebras FC Tilford Zebras FC
25.07.20 0 : 1 Zafer
South Hobart South Hobart
L
South Hobart South Hobart
01.08.20 1 : 3 Kaybetmek
Glenorchy Knights Glenorchy Knights
L
Devonport City Strikers Devonport City Strikers
08.08.20 1 : 0 Kaybetmek
South Hobart South Hobart
Kingborough Lions United Soccer Club
5 Riverside Olympic Riverside Olympic 4 1 1 2 6:10 -4 4 L
Riverside Olympic Riverside Olympic
18.07.20 0 : 1 Kaybetmek
Devonport City Strikers Devonport City Strikers
D
Kingborough Lions United Soccer Club Kingborough Lions United Soccer Club
25.07.20 3 : 3 Beraberlik
Riverside Olympic Riverside Olympic
W
Launceston City FC Launceston City FC
01.08.20 1 : 2 Zafer
Riverside Olympic Riverside Olympic
L
Hobart Olympia Warriors Hobart Olympia Warriors
08.08.20 5 : 1 Kaybetmek
Riverside Olympic Riverside Olympic
South Hobart
6 Hobart Olympia Warriors Hobart Olympia Warriors 4 1 0 3 8:8 -4 3 L
Tilford Zebras FC Tilford Zebras FC
18.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Hobart Olympia Warriors Hobart Olympia Warriors
L
Glenorchy Knights Glenorchy Knights
25.07.20 3 : 1 Kaybetmek
Hobart Olympia Warriors Hobart Olympia Warriors
L
Devonport City Strikers Devonport City Strikers
01.08.20 3 : 2 Kaybetmek
Hobart Olympia Warriors Hobart Olympia Warriors
W
Hobart Olympia Warriors Hobart Olympia Warriors
08.08.20 5 : 1 Zafer
Riverside Olympic Riverside Olympic
Kingborough Lions United Soccer Club
7 Tilford Zebras FC Tilford Zebras FC 4 1 0 3 4:8 -4 3 W
Tilford Zebras FC Tilford Zebras FC
18.07.20 1 : 0 Zafer
Hobart Olympia Warriors Hobart Olympia Warriors
L
Tilford Zebras FC Tilford Zebras FC
25.07.20 0 : 1 Kaybetmek
South Hobart South Hobart
L
Tilford Zebras FC Tilford Zebras FC
01.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Kingborough Lions United Soccer Club Kingborough Lions United Soccer Club
L
Glenorchy Knights Glenorchy Knights
08.08.20 5 : 2 Kaybetmek
Tilford Zebras FC Tilford Zebras FC
Devonport City Strikers
8 Launceston City FC Launceston City FC 4 0 0 4 4:9 -5 0 L
South Hobart South Hobart
18.07.20 3 : 2 Kaybetmek
Launceston City FC Launceston City FC
L
Launceston City FC Launceston City FC
25.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Devonport City Strikers Devonport City Strikers
L
Launceston City FC Launceston City FC
01.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Riverside Olympic Riverside Olympic
L
Kingborough Lions United Soccer Club Kingborough Lions United Soccer Club
08.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Launceston City FC Launceston City FC
Tilford Zebras FC
Finals
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

NPL,Tazmanya - turnuva, organize eden Avustralya. Kayıt yaptıran yarışma 8 takımlar. Bugünkü duruma göre en iyi takımlar yarışmalar. Bunlar:
Devonport City Strikers - 12 madde, yengi 4, skorsuz maçlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Kingborough Lions United Soccer Club - 10 madde, yengi 3, yenilme 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Glenorchy Knights - 9 madde, parlak başarılar 3, skorsuz yarışmalar 1, beraberlik 0.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca NPL,Tazmanya (Avustralya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program çok önemli futbol maçları - NPL,Tazmanya (Avustralya):
Tilford Zebras FC - Devonport City Strikers (15.08.2020 00:30)
South Hobart - Kingborough Lions United Soccer Club (16.08.2020 00:15)
Devonport City Strikers - Glenorchy Knights (22.08.2020 00:15)

skorexpress.com internet sayfasında NPL,Tazmanya (Avustralya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.