Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
14
NPL,Güney Avustralya
Avustralya

NPL,Güney Avustralya

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
NPL, South Australia
1 Metro Stars Metro Stars 6 3 2 1 16:8 8 11 W
Cumberland United Cumberland United
28.02.20 0 : 8 Zafer
Metro Stars Metro Stars
D
Metro Stars Metro Stars
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
Adelaide City Adelaide City
W
Metro Stars Metro Stars
14.03.20 2 : 0 Zafer
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles
W
Metro Stars Metro Stars
03.07.20 5 : 4 Zafer
Adelaide Comets Adelaide Comets
D
Para Hills Knights SC Para Hills Knights SC
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
Metro Stars Metro Stars
Adelaide Raiders SC
2 Adelaide Olympic Adelaide Olympic 6 3 1 2 10:6 4 10 L
Adelaide Olympic Adelaide Olympic
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Adelaide Comets Adelaide Comets
W
Para Hills Knights SC Para Hills Knights SC
06.03.20 0 : 1 Zafer
Adelaide Olympic Adelaide Olympic
D
Adelaide Olympic Adelaide Olympic
27.06.20 1 : 1 Beraberlik
Adelaide United Youth FK Adelaide United Youth FK
W
Adelaide Olympic Adelaide Olympic
04.07.20 5 : 2 Zafer
Campbelltown City Campbelltown City
L
Adelaide Raiders SC Adelaide Raiders SC
11.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Adelaide Olympic Adelaide Olympic
Adelaide Blue Eagles
3 Adelaide Comets Adelaide Comets 6 3 1 2 8:7 1 10 W
Adelaide Olympic Adelaide Olympic
29.02.20 0 : 1 Zafer
Adelaide Comets Adelaide Comets
W
Adelaide Comets Adelaide Comets
06.03.20 1 : 0 Zafer
Cumberland United Cumberland United
W
Adelaide City Adelaide City
14.03.20 1 : 2 Zafer
Adelaide Comets Adelaide Comets
L
Metro Stars Metro Stars
03.07.20 5 : 4 Kaybetmek
Adelaide Comets Adelaide Comets
D
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
Adelaide Comets Adelaide Comets
Campbelltown City
4 Adelaide Raiders SC Adelaide Raiders SC 6 3 1 2 8:7 1 10 D
Adelaide Raiders SC Adelaide Raiders SC
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Campbelltown City Campbelltown City
W
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles
09.03.20 0 : 1 Zafer
Adelaide Raiders SC Adelaide Raiders SC
L
Croydon Kings Croydon Kings
13.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Adelaide Raiders SC Adelaide Raiders SC
W
Modbury Jets SC Modbury Jets SC
03.07.20 2 : 4 Zafer
Adelaide Raiders SC Adelaide Raiders SC
W
Adelaide Raiders SC Adelaide Raiders SC
11.07.20 2 : 0 Zafer
Adelaide Olympic Adelaide Olympic
Metro Stars
5 Modbury Jets SC Modbury Jets SC 6 3 1 2 9:9 1 10 W
Modbury Jets SC Modbury Jets SC
28.02.20 2 : 1 Zafer
Para Hills Knights SC Para Hills Knights SC
D
Adelaide United Youth FK Adelaide United Youth FK
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Modbury Jets SC Modbury Jets SC
W
Modbury Jets SC Modbury Jets SC
13.03.20 1 : 0 Zafer
Campbelltown City Campbelltown City
L
Modbury Jets SC Modbury Jets SC
03.07.20 2 : 4 Kaybetmek
Adelaide Raiders SC Adelaide Raiders SC
L
Croydon Kings Croydon Kings
11.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Modbury Jets SC Modbury Jets SC
Cumberland United
6 Croydon Kings Croydon Kings 6 2 3 1 10:9 1 9 D
Croydon Kings Croydon Kings
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Adelaide United Youth FK Adelaide United Youth FK
D
Campbelltown City Campbelltown City
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
Croydon Kings Croydon Kings
W
Croydon Kings Croydon Kings
13.03.20 2 : 1 Zafer
Adelaide Raiders SC Adelaide Raiders SC
D
Croydon Kings Croydon Kings
03.07.20 3 : 3 Beraberlik
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles
W
Croydon Kings Croydon Kings
11.07.20 2 : 1 Zafer
Modbury Jets SC Modbury Jets SC
Adelaide City
7 Adelaide City Adelaide City 5 2 2 1 8:5 3 8 D
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
Adelaide City Adelaide City
D
Metro Stars Metro Stars
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
Adelaide City Adelaide City
L
Adelaide City Adelaide City
14.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Adelaide Comets Adelaide Comets
W
Adelaide City Adelaide City
04.07.20 2 : 1 Zafer
Para Hills Knights SC Para Hills Knights SC
D
Adelaide United Youth FK Adelaide United Youth FK
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
Adelaide City Adelaide City
Croydon Kings
8 Campbelltown City Campbelltown City 6 2 2 2 10:11 -1 8 D
Adelaide Raiders SC Adelaide Raiders SC
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Campbelltown City Campbelltown City
D
Campbelltown City Campbelltown City
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
Croydon Kings Croydon Kings
L
Modbury Jets SC Modbury Jets SC
13.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Campbelltown City Campbelltown City
L
Adelaide Olympic Adelaide Olympic
04.07.20 5 : 2 Kaybetmek
Campbelltown City Campbelltown City
W
Campbelltown City Campbelltown City
11.07.20 4 : 2 Zafer
Cumberland United Cumberland United
Adelaide Comets
9 Adelaide United Youth FK Adelaide United Youth FK 5 1 3 1 10:8 2 6 D
Croydon Kings Croydon Kings
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Adelaide United Youth FK Adelaide United Youth FK
D
Adelaide United Youth FK Adelaide United Youth FK
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Modbury Jets SC Modbury Jets SC
D
Adelaide Olympic Adelaide Olympic
27.06.20 1 : 1 Beraberlik
Adelaide United Youth FK Adelaide United Youth FK
L
Cumberland United Cumberland United
04.07.20 4 : 3 Kaybetmek
Adelaide United Youth FK Adelaide United Youth FK
D
Adelaide United Youth FK Adelaide United Youth FK
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
Adelaide City Adelaide City
Para Hills Knights SC
10 Cumberland United Cumberland United 6 2 0 4 8:20 -12 6 L
Cumberland United Cumberland United
28.02.20 0 : 8 Kaybetmek
Metro Stars Metro Stars
L
Adelaide Comets Adelaide Comets
06.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Cumberland United Cumberland United
W
Cumberland United Cumberland United
14.03.20 2 : 1 Zafer
Para Hills Knights SC Para Hills Knights SC
W
Cumberland United Cumberland United
04.07.20 4 : 3 Zafer
Adelaide United Youth FK Adelaide United Youth FK
L
Campbelltown City Campbelltown City
11.07.20 4 : 2 Kaybetmek
Cumberland United Cumberland United
Modbury Jets SC
11 Para Hills Knights SC Para Hills Knights SC 6 1 1 4 5:8 -3 4 L
Modbury Jets SC Modbury Jets SC
28.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Para Hills Knights SC Para Hills Knights SC
L
Para Hills Knights SC Para Hills Knights SC
06.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Adelaide Olympic Adelaide Olympic
L
Cumberland United Cumberland United
14.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Para Hills Knights SC Para Hills Knights SC
L
Adelaide City Adelaide City
04.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Para Hills Knights SC Para Hills Knights SC
D
Para Hills Knights SC Para Hills Knights SC
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
Metro Stars Metro Stars
Adelaide United Youth FK
12 Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles 6 0 3 3 6:10 -4 3 D
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
Adelaide City Adelaide City
L
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles
09.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Adelaide Raiders SC Adelaide Raiders SC
L
Metro Stars Metro Stars
14.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles
D
Croydon Kings Croydon Kings
03.07.20 3 : 3 Beraberlik
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles
D
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
Adelaide Comets Adelaide Comets
Adelaide Olympic
Finals
Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

NPL,Güney Avustralya - turnuva, organize eden Avustralya. Katılan şampiyona 12 katılan takımlar. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
Metro Stars - 11 puan, kazanılan maçlar 3, skorsuz yarışmalar 1, beraberlik 2.
Adelaide Olympic - 10 sayı, yengi 3, kaybedilen oyunlar 2, beraberlik 1.
Adelaide Comets - 10 puan, parlak başarılar 3, skorsuz yarışmalar 2, beraberlik 1.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca NPL,Güney Avustralya (Avustralya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken futbol maçları - NPL,Güney Avustralya (Avustralya):
Cumberland United - Modbury Jets SC (17.07.2020 06:00)
Adelaide City - Croydon Kings (18.07.2020 01:30)
Adelaide Blue Eagles - Adelaide Olympic (18.07.2020 01:30)

skorexpress.com internet sayfasında NPL,Güney Avustralya (Avustralya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.