Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
13
Queensland Nat. Premier
Avustralya

Queensland Nat. Premier

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
NPL, Queensland
1 Gold Coast Knights Gold Coast Knights 5 4 1 0 18:3 15 13 W
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
22.02.20 3 : 1 Zafer
Olympic FC Olympic FC
W
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
25.02.20 1 : 2 Zafer
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
W
Redlands United Redlands United
29.02.20 0 : 9 Zafer
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
W
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
07.03.20 3 : 0 Zafer
Peninsula Power FC Peninsula Power FC
D
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Moreton Bay United FC Moreton Bay United FC
Capalaba FC
2 Brisbane Roar FC Gençler Brisbane Roar FC Gençler 6 3 2 1 15:7 8 11 L
Brisbane Roar FC Gençler Brisbane Roar FC Gençler
22.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Queensland Lions Queensland Lions
W
Eastern Suburbs Brisbane Eastern Suburbs Brisbane
01.03.20 0 : 5 Zafer
Brisbane Roar FC Gençler Brisbane Roar FC Gençler
W
Sunshine Coast Wanderers Sunshine Coast Wanderers
04.03.20 1 : 4 Zafer
Brisbane Roar FC Gençler Brisbane Roar FC Gençler
D
Brisbane Roar FC Gençler Brisbane Roar FC Gençler
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
D
Olympic FC Olympic FC
15.03.20 2 : 2 Beraberlik
Brisbane Roar FC Gençler Brisbane Roar FC Gençler
Magpies Crusaders United
3 Queensland Lions Queensland Lions 4 3 1 0 19:4 15 10 W
Redlands United Redlands United
18.02.20 0 : 8 Zafer
Queensland Lions Queensland Lions
W
Brisbane Roar FC Gençler Brisbane Roar FC Gençler
22.02.20 0 : 3 Zafer
Queensland Lions Queensland Lions
D
Gold Coast City Gold Coast City
29.02.20 4 : 4 Beraberlik
Queensland Lions Queensland Lions
W
Queensland Lions Queensland Lions
07.03.20 4 : 0 Zafer
Capalaba FC Capalaba FC
Gold Coast Knights
4 Peninsula Power FC Peninsula Power FC 4 3 0 1 12:5 7 9 W
Peninsula Power FC Peninsula Power FC
08.02.20 8 : 1 Zafer
Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United
W
Peninsula Power FC Peninsula Power FC
23.02.20 3 : 1 Zafer
Sunshine Coast Wanderers Sunshine Coast Wanderers
W
Olympic FC Olympic FC
01.03.20 0 : 1 Zafer
Peninsula Power FC Peninsula Power FC
L
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
07.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Peninsula Power FC Peninsula Power FC
Eastern Suburbs Brisbane
5 Olympic FC Olympic FC 6 2 2 2 9:7 2 8 D
Olympic FC Olympic FC
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Eastern Suburbs Brisbane Eastern Suburbs Brisbane
L
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Olympic FC Olympic FC
L
Olympic FC Olympic FC
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Peninsula Power FC Peninsula Power FC
W
Moreton Bay United FC Moreton Bay United FC
08.03.20 0 : 4 Zafer
Olympic FC Olympic FC
D
Olympic FC Olympic FC
15.03.20 2 : 2 Beraberlik
Brisbane Roar FC Gençler Brisbane Roar FC Gençler
Capalaba FC
6 Moreton Bay United FC Moreton Bay United FC 5 2 2 1 11:10 1 8 W
Moreton Bay United FC Moreton Bay United FC
17.02.20 4 : 2 Zafer
Sunshine Coast Wanderers Sunshine Coast Wanderers
D
Moreton Bay United FC Moreton Bay United FC
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United
W
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
29.02.20 1 : 4 Zafer
Moreton Bay United FC Moreton Bay United FC
L
Moreton Bay United FC Moreton Bay United FC
08.03.20 0 : 4 Kaybetmek
Olympic FC Olympic FC
D
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Moreton Bay United FC Moreton Bay United FC
Redlands United
7 Gold Coast City Gold Coast City 4 2 1 1 8:7 1 7 L
Olympic FC Olympic FC
11.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Gold Coast City Gold Coast City
W
Eastern Suburbs Brisbane Eastern Suburbs Brisbane
22.02.20 1 : 2 Zafer
Gold Coast City Gold Coast City
D
Gold Coast City Gold Coast City
29.02.20 4 : 4 Beraberlik
Queensland Lions Queensland Lions
W
Gold Coast City Gold Coast City
07.03.20 2 : 1 Zafer
Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United
Brisbane City FC
8 Capalaba FC Capalaba FC 4 2 0 2 7:10 -3 6 L
Brisbane Roar FC Gençler Brisbane Roar FC Gençler
18.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Capalaba FC Capalaba FC
W
Redlands United Redlands United
22.02.20 0 : 3 Zafer
Capalaba FC Capalaba FC
W
Capalaba FC Capalaba FC
29.02.20 4 : 3 Zafer
Sunshine Coast Wanderers Sunshine Coast Wanderers
L
Queensland Lions Queensland Lions
07.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Capalaba FC Capalaba FC
Gold Coast Knights
9 Redlands United Redlands United 5 2 0 3 8:23 -15 6 L
Redlands United Redlands United
18.02.20 0 : 8 Kaybetmek
Queensland Lions Queensland Lions
L
Redlands United Redlands United
22.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Capalaba FC Capalaba FC
L
Redlands United Redlands United
29.02.20 0 : 9 Kaybetmek
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
W
Sunshine Coast Wanderers Sunshine Coast Wanderers
08.03.20 2 : 6 Zafer
Redlands United Redlands United
W
Eastern Suburbs Brisbane Eastern Suburbs Brisbane
14.03.20 1 : 2 Zafer
Redlands United Redlands United
Magpies Crusaders United
10 Brisbane City FC Brisbane City FC 3 1 1 1 5:6 -1 4 W
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
22.02.20 1 : 2 Zafer
Brisbane City FC Brisbane City FC
D
Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Brisbane City FC Brisbane City FC
L
Brisbane City FC Brisbane City FC
07.03.20 2 : 4 Kaybetmek
Eastern Suburbs Brisbane Eastern Suburbs Brisbane
Gold Coast City
11 Brisbane Strikers Brisbane Strikers 5 1 1 3 6:9 -3 4 W
Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United
15.02.20 0 : 2 Zafer
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
L
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Brisbane City FC Brisbane City FC
L
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
25.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
L
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
29.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Moreton Bay United FC Moreton Bay United FC
D
Brisbane Roar FC Gençler Brisbane Roar FC Gençler
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
Eastern Suburbs Brisbane
12 Eastern Suburbs Brisbane Eastern Suburbs Brisbane 5 1 1 3 7:12 -5 4 D
Olympic FC Olympic FC
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Eastern Suburbs Brisbane Eastern Suburbs Brisbane
L
Eastern Suburbs Brisbane Eastern Suburbs Brisbane
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Gold Coast City Gold Coast City
L
Eastern Suburbs Brisbane Eastern Suburbs Brisbane
01.03.20 0 : 5 Kaybetmek
Brisbane Roar FC Gençler Brisbane Roar FC Gençler
W
Brisbane City FC Brisbane City FC
07.03.20 2 : 4 Zafer
Eastern Suburbs Brisbane Eastern Suburbs Brisbane
L
Eastern Suburbs Brisbane Eastern Suburbs Brisbane
14.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Redlands United Redlands United
Brisbane Strikers
13 Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United 5 0 2 3 5:15 -10 2 L
Peninsula Power FC Peninsula Power FC
08.02.20 8 : 1 Kaybetmek
Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United
L
Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
D
Moreton Bay United FC Moreton Bay United FC
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United
D
Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Brisbane City FC Brisbane City FC
L
Gold Coast City Gold Coast City
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United
Redlands United
14 Sunshine Coast Wanderers Sunshine Coast Wanderers 5 0 0 5 9:21 -12 0 L
Moreton Bay United FC Moreton Bay United FC
17.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Sunshine Coast Wanderers Sunshine Coast Wanderers
L
Peninsula Power FC Peninsula Power FC
23.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Sunshine Coast Wanderers Sunshine Coast Wanderers
L
Capalaba FC Capalaba FC
29.02.20 4 : 3 Kaybetmek
Sunshine Coast Wanderers Sunshine Coast Wanderers
L
Sunshine Coast Wanderers Sunshine Coast Wanderers
04.03.20 1 : 4 Kaybetmek
Brisbane Roar FC Gençler Brisbane Roar FC Gençler
L
Sunshine Coast Wanderers Sunshine Coast Wanderers
08.03.20 2 : 6 Kaybetmek
Redlands United Redlands United
Brisbane Strikers
Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Queensland Nat. Premier - şampiyona, düzenleyen Avustralya. Kayıt yaptıran yarışma 14 kulüpler. Bu sezonda madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
Gold Coast Knights - 13 kabul edilen puan, parlak başarılar 4, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 1.
Brisbane Roar FC Gençler - 11 sayı, yengi 3, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Queensland Lions - 10 madde, kazanılan maçlar 3, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Queensland Nat. Premier (Avustralya) maçları online görebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken müsabakalar - Queensland Nat. Premier (Avustralya):
Gold Coast Knights - Capalaba FC (18.07.2020 04:30)
Eastern Suburbs Brisbane - Brisbane Strikers (18.07.2020 05:15)
Magpies Crusaders United - Redlands United (18.07.2020 05:30)

skorexpress.com internet sayfasında Queensland Nat. Premier (Avustralya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.