NPL, Yeni Güney Galler
Avustralya

NPL, Yeni Güney Galler

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Npl, Northern New South Wales
1 Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles 13 11 0 2 33:8 25 33 W
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
11.09.20 2 : 0 Zafer
Valentine Phoenix Valentine Phoenix
W
Hamilton Olympic Warriors Hamilton Olympic Warriors
19.09.20 1 : 3 Zafer
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
L
Maitland Maitland
25.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
W
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
10.10.20 9 : 0 Zafer
Adamstown Rosebud FC Adamstown Rosebud FC
D
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
23.10.20 3 : 3 Beraberlik
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
2 Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic 13 8 2 3 29:16 13 26 W
Lake Maquarie Lake Maquarie
18.09.20 2 : 3 Zafer
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
L
Charlestown City Blues FC Charlestown City Blues FC
03.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
D
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
W
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
17.10.20 3 : 1 Zafer
Hamilton Olympic Warriors Hamilton Olympic Warriors
D
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
23.10.20 3 : 3 Beraberlik
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
Lake Maquarie
3 Hamilton Olympic Warriors Hamilton Olympic Warriors 13 7 2 4 26:18 8 23 L
Hamilton Olympic Warriors Hamilton Olympic Warriors
19.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
W
Hamilton Olympic Warriors Hamilton Olympic Warriors
03.10.20 2 : 0 Zafer
Adamstown Rosebud FC Adamstown Rosebud FC
W
Valentine Phoenix Valentine Phoenix
10.10.20 0 : 3 Zafer
Hamilton Olympic Warriors Hamilton Olympic Warriors
L
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
17.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Hamilton Olympic Warriors Hamilton Olympic Warriors
L
Hamilton Olympic Warriors Hamilton Olympic Warriors
24.10.20 0 : 4 Kaybetmek
Maitland Maitland
4 Charlestown City Blues FC Charlestown City Blues FC 13 7 2 4 16:11 5 23 D
Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
11.09.20 0 : 0 Beraberlik
Charlestown City Blues FC Charlestown City Blues FC
W
Charlestown City Blues FC Charlestown City Blues FC
26.09.20 1 : 0 Zafer
Weston Workers Bears Weston Workers Bears
W
Charlestown City Blues FC Charlestown City Blues FC
03.10.20 2 : 0 Zafer
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
W
Lake Maquarie Lake Maquarie
10.10.20 1 : 2 Zafer
Charlestown City Blues FC Charlestown City Blues FC
D
Charlestown City Blues FC Charlestown City Blues FC
16.10.20 1 : 1 Beraberlik
Maitland Maitland
Weston Workers Bears
5 Maitland Maitland 13 7 1 5 24:16 8 22 W
Adamstown Rosebud FC Adamstown Rosebud FC
19.09.20 0 : 6 Zafer
Maitland Maitland
W
Maitland Maitland
25.09.20 2 : 1 Zafer
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
W
Valentine Phoenix Valentine Phoenix
03.10.20 0 : 1 Zafer
Maitland Maitland
D
Charlestown City Blues FC Charlestown City Blues FC
16.10.20 1 : 1 Beraberlik
Maitland Maitland
W
Hamilton Olympic Warriors Hamilton Olympic Warriors
24.10.20 0 : 4 Zafer
Maitland Maitland
6 Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC 13 5 4 4 25:18 7 19 W
Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
05.09.20 3 : 1 Zafer
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
D
Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
11.09.20 0 : 0 Beraberlik
Charlestown City Blues FC Charlestown City Blues FC
D
Weston Workers Bears Weston Workers Bears
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
W
Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
25.09.20 3 : 0 Zafer
Lake Maquarie Lake Maquarie
D
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
7 Weston Workers Bears Weston Workers Bears 13 5 3 5 21:19 2 18 D
Valentine Phoenix Valentine Phoenix
05.09.20 2 : 2 Beraberlik
Weston Workers Bears Weston Workers Bears
L
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
11.09.20 4 : 2 Kaybetmek
Weston Workers Bears Weston Workers Bears
D
Weston Workers Bears Weston Workers Bears
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
L
Charlestown City Blues FC Charlestown City Blues FC
26.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Weston Workers Bears Weston Workers Bears
W
Weston Workers Bears Weston Workers Bears
03.10.20 3 : 0 Zafer
Lake Maquarie Lake Maquarie
Charlestown City Blues FC
8 Valentine Phoenix Valentine Phoenix 13 3 3 7 12:29 -17 12 D
Valentine Phoenix Valentine Phoenix
05.09.20 2 : 2 Beraberlik
Weston Workers Bears Weston Workers Bears
L
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
11.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Valentine Phoenix Valentine Phoenix
D
Adamstown Rosebud FC Adamstown Rosebud FC
25.09.20 2 : 2 Beraberlik
Valentine Phoenix Valentine Phoenix
L
Valentine Phoenix Valentine Phoenix
03.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Maitland Maitland
L
Valentine Phoenix Valentine Phoenix
10.10.20 0 : 3 Kaybetmek
Hamilton Olympic Warriors Hamilton Olympic Warriors
Charlestown City Blues FC
9 Adamstown Rosebud FC Adamstown Rosebud FC 13 1 2 10 11:40 -29 5 L
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
05.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Adamstown Rosebud FC Adamstown Rosebud FC
L
Adamstown Rosebud FC Adamstown Rosebud FC
19.09.20 0 : 6 Kaybetmek
Maitland Maitland
D
Adamstown Rosebud FC Adamstown Rosebud FC
25.09.20 2 : 2 Beraberlik
Valentine Phoenix Valentine Phoenix
L
Hamilton Olympic Warriors Hamilton Olympic Warriors
03.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Adamstown Rosebud FC Adamstown Rosebud FC
L
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
10.10.20 9 : 0 Kaybetmek
Adamstown Rosebud FC Adamstown Rosebud FC
10 Lake Maquarie Lake Maquarie 13 1 1 11 11:33 -22 4 L
Hamilton Olympic Warriors Hamilton Olympic Warriors
05.09.20 6 : 2 Kaybetmek
Lake Maquarie Lake Maquarie
L
Lake Maquarie Lake Maquarie
18.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
L
Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
25.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Lake Maquarie Lake Maquarie
L
Weston Workers Bears Weston Workers Bears
03.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Lake Maquarie Lake Maquarie
L
Lake Maquarie Lake Maquarie
10.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Charlestown City Blues FC Charlestown City Blues FC
Broadmeadow Magic
Playoffs
Qualification Playoffs
Daha fazla göster

NPL, Yeni Güney Galler - şampiyona, düzenleyen Avustralya. Katılmak için başvuru veren yarışma 10 takımlar. Bu sezonda favoriler yarışmalar. Bunlar:
Edgeworth Eagles - 33 sayı, parlak başarılar 11, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Broadmeadow Magic - 26 madde, kazanılan maçlar 8, yenilmeler 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Hamilton Olympic Warriors - 23 puan, kazanılan yarışmalar 7, yenilme 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca NPL, Yeni Güney Galler (Avustralya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında NPL, Yeni Güney Galler (Avustralya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.