Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
30
Ermenistan

Birinci Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
First League
1 FC West Armenia 20 17 1 2 64:27 37 52 W
FC West Armenia
02.12.19 5 : 2 Zafer
Urartu 2
W
FC West Armenia
06.12.19 2 : 1 Zafer
Junior Sevan
L
FC Shirak Gyumri 2
28.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC West Armenia
W
FC West Armenia
05.03.20 4 : 2 Zafer
FC Pyunik Yerevan 2
W
Lernayin Artsakh FC
10.03.20 1 : 2 Zafer
FC West Armenia
2 Van 20 15 3 2 54:14 40 48 D
Van
03.12.19 3 : 3 Beraberlik
Lernayin Artsakh FC
W
Van
08.12.19 2 : 0 Zafer
FC Ararat Armenia 2
D
FC Lokomotiv Yerevan
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Van
W
Van
04.03.20 3 : 0 Zafer
FC Ararat Yerevan 2
W
Aragats
10.03.20 0 : 1 Zafer
Van
3 FC Lokomotiv Yerevan 19 15 3 1 49:19 30 48 W
FC Lokomotiv Yerevan
28.11.19 4 : 0 Zafer
FC Ararat Yerevan 2
D
Aragats
03.12.19 2 : 2 Beraberlik
FC Lokomotiv Yerevan
W
CSKA Yerevan
06.12.19 1 : 2 Zafer
FC Lokomotiv Yerevan
D
FC Lokomotiv Yerevan
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Van
W
FC Torpedo Yerevan
04.03.20 2 : 3 Zafer
FC Lokomotiv Yerevan
4 Junior Sevan 20 11 5 4 36:25 11 38 L
FC Alashkert 2
03.12.19 3 : 2 Kaybetmek
Junior Sevan
L
FC West Armenia
06.12.19 2 : 1 Kaybetmek
Junior Sevan
W
Junior Sevan
29.02.20 3 : 2 Zafer
FC ANI
D
Masis FC
04.03.20 1 : 1 Beraberlik
Junior Sevan
W
Junior Sevan
09.03.20 3 : 1 Zafer
Urartu 2
5 CSKA Yerevan 20 12 1 7 48:29 19 37 W
CSKA Yerevan
03.12.19 3 : 2 Zafer
FC Ararat Armenia 2
L
CSKA Yerevan
06.12.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Lokomotiv Yerevan
W
FC Ararat Yerevan 2
28.02.20 1 : 2 Zafer
CSKA Yerevan
W
CSKA Yerevan
04.03.20 6 : 1 Zafer
Aragats
W
CSKA Yerevan
10.03.20 1 : 0 Zafer
Dilijan FC
6 FC Ararat Armenia 2 19 12 1 6 51:31 20 37 W
FC Ararat Armenia 2
28.11.19 6 : 0 Zafer
Aragats
L
CSKA Yerevan
03.12.19 3 : 2 Kaybetmek
FC Ararat Armenia 2
L
Van
08.12.19 2 : 0 Kaybetmek
FC Ararat Armenia 2
W
FC Ararat Armenia 2
28.02.20 6 : 0 Zafer
FC Torpedo Yerevan
W
FC Ararat Armenia 2
10.03.20 3 : 0 Zafer
FC Alashkert 2
7 FC Alashkert 2 20 10 4 6 55:33 22 34 W
FC Alashkert 2
03.12.19 3 : 2 Zafer
Junior Sevan
W
FC Alashkert 2
08.12.19 1 : 0 Zafer
FC Shirak Gyumri 2
D
FC Pyunik Yerevan 2
28.02.20 3 : 3 Beraberlik
FC Alashkert 2
D
FC Alashkert 2
05.03.20 1 : 1 Beraberlik
Lernayin Artsakh FC
L
FC Ararat Armenia 2
10.03.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Alashkert 2
8 Urartu 2 20 10 3 7 57:23 34 33 L
FC West Armenia
02.12.19 5 : 2 Kaybetmek
Urartu 2
W
FC ANI
06.12.19 0 : 12 Zafer
Urartu 2
L
Urartu 2
28.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Masis FC
W
Dilijan FC
05.03.20 1 : 5 Zafer
Urartu 2
L
Junior Sevan
09.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Urartu 2
9 FC Ararat Yerevan 2 20 8 3 9 43:40 3 27 W
FC Ararat Yerevan 2
03.12.19 5 : 2 Zafer
Dilijan FC
D
Aragats
08.12.19 2 : 2 Beraberlik
FC Ararat Yerevan 2
L
FC Ararat Yerevan 2
28.02.20 1 : 2 Kaybetmek
CSKA Yerevan
L
Van
04.03.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Ararat Yerevan 2
W
FC Ararat Yerevan 2
10.03.20 5 : 2 Zafer
FC Torpedo Yerevan
10 FC Torpedo Yerevan 20 7 0 13 32:64 -32 21 W
FC Torpedo Yerevan
03.12.19 5 : 4 Zafer
FC Pyunik Yerevan 2
L
FC Torpedo Yerevan
08.12.19 0 : 6 Kaybetmek
Lernayin Artsakh FC
L
FC Ararat Armenia 2
28.02.20 6 : 0 Kaybetmek
FC Torpedo Yerevan
L
FC Torpedo Yerevan
04.03.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Lokomotiv Yerevan
L
FC Ararat Yerevan 2
10.03.20 5 : 2 Kaybetmek
FC Torpedo Yerevan
11 Aragats 19 5 5 9 40:47 -7 20 L
FC Ararat Armenia 2
28.11.19 6 : 0 Kaybetmek
Aragats
D
Aragats
03.12.19 2 : 2 Beraberlik
FC Lokomotiv Yerevan
D
Aragats
08.12.19 2 : 2 Beraberlik
FC Ararat Yerevan 2
L
CSKA Yerevan
04.03.20 6 : 1 Kaybetmek
Aragats
L
Aragats
10.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Van
12 Lernayin Artsakh FC 19 5 4 10 34:32 2 19 L
Lernayin Artsakh FC
28.11.19 0 : 3 Kaybetmek
CSKA Yerevan
D
Van
03.12.19 3 : 3 Beraberlik
Lernayin Artsakh FC
W
FC Torpedo Yerevan
08.12.19 0 : 6 Zafer
Lernayin Artsakh FC
D
FC Alashkert 2
05.03.20 1 : 1 Beraberlik
Lernayin Artsakh FC
L
Lernayin Artsakh FC
10.03.20 1 : 2 Kaybetmek
FC West Armenia
13 FC Shirak Gyumri 2 20 4 4 12 26:47 -21 16 W
FC Shirak Gyumri 2
28.11.19 2 : 1 Zafer
FC Torpedo Yerevan
L
FC Alashkert 2
08.12.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Shirak Gyumri 2
W
FC Shirak Gyumri 2
28.02.20 2 : 1 Zafer
FC West Armenia
L
FC ANI
04.03.20 5 : 4 Kaybetmek
FC Shirak Gyumri 2
L
FC Shirak Gyumri 2
10.03.20 1 : 4 Kaybetmek
Masis FC
14 FC Pyunik Yerevan 2 19 4 3 12 35:44 -9 15 L
FC Pyunik Yerevan 2
30.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Van
L
FC Torpedo Yerevan
03.12.19 5 : 4 Kaybetmek
FC Pyunik Yerevan 2
D
FC Pyunik Yerevan 2
28.02.20 3 : 3 Beraberlik
FC Alashkert 2
L
FC West Armenia
05.03.20 4 : 2 Kaybetmek
FC Pyunik Yerevan 2
L
FC Pyunik Yerevan 2
10.03.20 1 : 2 Kaybetmek
FC ANI
15 Masis FC 19 3 3 13 28:64 -36 12 D
Dilijan FC
08.12.19 1 : 1 Beraberlik
Masis FC
W
Urartu 2
28.02.20 1 : 2 Zafer
Masis FC
D
Masis FC
04.03.20 1 : 1 Beraberlik
Junior Sevan
W
FC Shirak Gyumri 2
10.03.20 1 : 4 Zafer
Masis FC
D
FC Noah
21.03.20 0 : 0 Beraberlik
Masis FC
16 FC ANI 20 3 2 15 18:70 -52 11 L
FC ANI
06.12.19 0 : 12 Kaybetmek
Urartu 2
L
Junior Sevan
29.02.20 3 : 2 Kaybetmek
FC ANI
W
FC ANI
04.03.20 5 : 4 Zafer
FC Shirak Gyumri 2
W
FC Pyunik Yerevan 2
10.03.20 1 : 2 Zafer
FC ANI
D
FC ANI
17.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC Noah
17 Dilijan FC 18 2 1 15 19:80 -61 7 W
Dilijan FC
28.11.19 4 : 2 Zafer
FC ANI
L
FC Ararat Yerevan 2
03.12.19 5 : 2 Kaybetmek
Dilijan FC
D
Dilijan FC
08.12.19 1 : 1 Beraberlik
Masis FC
L
Dilijan FC
05.03.20 1 : 5 Kaybetmek
Urartu 2
L
CSKA Yerevan
10.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Dilijan FC
Promotion
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Birinci Lig - turnuva, organize eden Ermenistan. Katılmak için başvuru veren yarışma 17 katılımcılar. Bugünkü duruma göre madalya alma şansı en yüksek olanlar yarışmalar. Bunlar:
FC West Armenia - 52 kabul edilen puan, parlak başarılar 17, skorsuz maçlar 2, beraberlik 1.
Van - 48 sayı, kazanılan yarışmalar 15, yenilme 2, beraberlik 3.
FC Lokomotiv Yerevan - 48 sayı, kazanılan maçlar 15, skorsuz maçlar 1, beraberlik 3.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Birinci Lig (Ermenistan) maçları online görebilirsiniz.

Program en yakın müsabakalar - Birinci Lig (Ermenistan):
Junior Sevan - FC Pyunik Yerevan 2 (03.04.2020 07:00)
FC Torpedo Yerevan - Van (03.04.2020 07:00)
Dilijan FC - FC Shirak Gyumri 2 (04.04.2020 07:00)

skorexpress.com internet sayfasında Birinci Lig (Ermenistan) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.