Birinci Lig
Ermenistan

Birinci Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
First League
1 CSKA Yerevan CSKA Yerevan 5 5 0 0 18:5 13 15 W
Noravank Noravank
16.08.20 2 : 3 Zafer
CSKA Yerevan CSKA Yerevan
W
CSKA Yerevan CSKA Yerevan
22.08.20 6 : 1 Zafer
Alashkert FC II Alashkert FC II
W
CSKA Yerevan CSKA Yerevan
12.09.20 2 : 1 Zafer
FC West Armenia FC West Armenia
W
Lernayin Artsakh FC Lernayin Artsakh FC
24.09.20 0 : 3 Zafer
CSKA Yerevan CSKA Yerevan
W
CSKA Yerevan CSKA Yerevan
18.10.20 4 : 1 Zafer
Sevan Sevan
FC Shirak Gyumri 2
2 Urartu 2 Urartu 2 6 4 1 1 13:7 6 13 W
Urartu 2 Urartu 2
19.08.20 3 : 1 Zafer
FC Shirak Gyumri 2 FC Shirak Gyumri 2
W
Urartu 2 Urartu 2
31.08.20 2 : 1 Zafer
Noravank Noravank
D
Alashkert FC II Alashkert FC II
11.09.20 1 : 1 Beraberlik
Urartu 2 Urartu 2
W
Urartu 2 Urartu 2
21.09.20 4 : 0 Zafer
FC Ararat Yerevan II FC Ararat Yerevan II
D
Lernayin Artsakh FC Lernayin Artsakh FC
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
Urartu 2 Urartu 2
FC Pyunik Yerevan 2
3 Lernayin Artsakh FC Lernayin Artsakh FC 6 4 1 1 13:9 4 13 W
Noravank Noravank
26.08.20 0 : 1 Zafer
Lernayin Artsakh FC Lernayin Artsakh FC
W
Lernayin Artsakh FC Lernayin Artsakh FC
29.08.20 3 : 1 Zafer
Alashkert FC II Alashkert FC II
D
FC Ararat Yerevan II FC Ararat Yerevan II
15.09.20 2 : 2 Beraberlik
Lernayin Artsakh FC Lernayin Artsakh FC
L
Lernayin Artsakh FC Lernayin Artsakh FC
24.09.20 0 : 3 Kaybetmek
CSKA Yerevan CSKA Yerevan
D
Lernayin Artsakh FC Lernayin Artsakh FC
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
Urartu 2 Urartu 2
FC Pyunik Yerevan 2
4 Sevan Sevan 5 4 0 1 15:6 9 12 W
Sevan Sevan
14.08.20 3 : 0 Zafer
Urartu 2 Urartu 2
W
FC Pyunik Yerevan 2 FC Pyunik Yerevan 2
19.08.20 1 : 3 Zafer
Sevan Sevan
W
FC Ararat Armenia 2 FC Ararat Armenia 2
13.09.20 1 : 4 Zafer
Sevan Sevan
W
Sevan Sevan
24.09.20 4 : 0 Zafer
Noravank Noravank
L
CSKA Yerevan CSKA Yerevan
18.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Sevan Sevan
FC West Armenia
5 FC West Armenia FC West Armenia 5 3 0 2 19:8 11 9 W
FC Ararat Armenia 2 FC Ararat Armenia 2
15.08.20 1 : 3 Zafer
FC West Armenia FC West Armenia
L
FC West Armenia FC West Armenia
21.08.20 1 : 4 Kaybetmek
Noravank Noravank
W
Alashkert FC II Alashkert FC II
26.08.20 1 : 6 Zafer
FC West Armenia FC West Armenia
L
CSKA Yerevan CSKA Yerevan
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FC West Armenia FC West Armenia
W
FC West Armenia FC West Armenia
17.10.20 8 : 0 Zafer
FC Pyunik Yerevan 2 FC Pyunik Yerevan 2
Sevan
6 FC Pyunik Yerevan 2 FC Pyunik Yerevan 2 6 2 1 3 6:17 -11 7 L
FC Pyunik Yerevan 2 FC Pyunik Yerevan 2
19.08.20 1 : 3 Kaybetmek
Sevan Sevan
D
FC Pyunik Yerevan 2 FC Pyunik Yerevan 2
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Ararat Armenia 2 FC Ararat Armenia 2
W
Noravank Noravank
11.09.20 0 : 1 Zafer
FC Pyunik Yerevan 2 FC Pyunik Yerevan 2
W
FC Pyunik Yerevan 2 FC Pyunik Yerevan 2
21.09.20 2 : 0 Zafer
Alashkert FC II Alashkert FC II
L
FC West Armenia FC West Armenia
17.10.20 8 : 0 Kaybetmek
FC Pyunik Yerevan 2 FC Pyunik Yerevan 2
Lernayin Artsakh FC
7 FC Shirak Gyumri 2 FC Shirak Gyumri 2 4 2 0 2 9:8 1 6 L
FC Shirak Gyumri 2 FC Shirak Gyumri 2
14.08.20 2 : 4 Kaybetmek
Lernayin Artsakh FC Lernayin Artsakh FC
L
Urartu 2 Urartu 2
19.08.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Shirak Gyumri 2 FC Shirak Gyumri 2
W
FC Shirak Gyumri 2 FC Shirak Gyumri 2
21.09.20 1 : 0 Zafer
FC Ararat Armenia 2 FC Ararat Armenia 2
L
FC Ararat Yerevan II FC Ararat Yerevan II
19.10.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Shirak Gyumri 2 FC Shirak Gyumri 2
CSKA Yerevan
8 Noravank Noravank 6 1 0 5 7:12 -5 3 W
FC West Armenia FC West Armenia
21.08.20 1 : 4 Zafer
Noravank Noravank
L
Noravank Noravank
26.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Lernayin Artsakh FC Lernayin Artsakh FC
L
Urartu 2 Urartu 2
31.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Noravank Noravank
L
Noravank Noravank
11.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Pyunik Yerevan 2 FC Pyunik Yerevan 2
L
Sevan Sevan
24.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Noravank Noravank
Alashkert FC II
9 FC Ararat Yerevan II FC Ararat Yerevan II 2 0 1 1 2:6 -4 1 D
FC Ararat Yerevan II FC Ararat Yerevan II
15.09.20 2 : 2 Beraberlik
Lernayin Artsakh FC Lernayin Artsakh FC
L
Urartu 2 Urartu 2
21.09.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Ararat Yerevan II FC Ararat Yerevan II
W
FC Ararat Yerevan II FC Ararat Yerevan II
19.10.20 3 : 0 Zafer
FC Shirak Gyumri 2 FC Shirak Gyumri 2
FC Ararat Armenia 2
10 FC Ararat Armenia 2 FC Ararat Armenia 2 6 0 1 5 5:15 -10 1 L
Lernayin Artsakh FC Lernayin Artsakh FC
20.08.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Ararat Armenia 2 FC Ararat Armenia 2
D
FC Pyunik Yerevan 2 FC Pyunik Yerevan 2
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Ararat Armenia 2 FC Ararat Armenia 2
L
FC Ararat Armenia 2 FC Ararat Armenia 2
13.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Sevan Sevan
L
FC Shirak Gyumri 2 FC Shirak Gyumri 2
21.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Ararat Armenia 2 FC Ararat Armenia 2
W
Alashkert FC II Alashkert FC II
19.10.20 1 : 2 Zafer
FC Ararat Armenia 2 FC Ararat Armenia 2
FC Ararat Yerevan II
11 Alashkert FC II Alashkert FC II 5 0 1 4 4:18 -14 1 L
Alashkert FC II Alashkert FC II
26.08.20 1 : 6 Kaybetmek
FC West Armenia FC West Armenia
L
Lernayin Artsakh FC Lernayin Artsakh FC
29.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Alashkert FC II Alashkert FC II
D
Alashkert FC II Alashkert FC II
11.09.20 1 : 1 Beraberlik
Urartu 2 Urartu 2
L
FC Pyunik Yerevan 2 FC Pyunik Yerevan 2
21.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Alashkert FC II Alashkert FC II
L
Alashkert FC II Alashkert FC II
19.10.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Ararat Armenia 2 FC Ararat Armenia 2
Noravank
Promotion
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Birinci Lig - şampiyona, düzenleyen Ermenistan. Katılmak için başvuru veren yarışma 11 katılan takımlar. Bu sezonda liderler turnuva. Bunlar:
CSKA Yerevan - 15 puan, parlak başarılar 5, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Urartu 2 - 13 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 4, skorsuz yarışmalar 1, beraberlik 1.
Lernayin Artsakh FC - 13 madde, parlak başarılar 4, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Birinci Lig (Ermenistan) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken oyunlar - Birinci Lig (Ermenistan):
FC Pyunik Yerevan 2 - Lernayin Artsakh FC (23.10.2020 04:00)
Sevan - FC West Armenia (23.10.2020 07:30)
FC Shirak Gyumri 2 - CSKA Yerevan (24.10.2020 07:30)

skorexpress.com internet sayfasında Birinci Lig (Ermenistan) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.