Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
09
Arjantin

Torneo Federal A

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 Club Atletico Guemes 21 10 8 3 28:16 12 38 W
Club Atletico Guemes
15.02.20 2 : 0 Zafer
Defensores De Belgrano De Villa Ramallo
D
Central Norte Salta
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atletico Guemes
W
Club Atletico Guemes
02.03.20 3 : 0 Zafer
Juventud Unida Gualeguaychu
L
CA Sarmiento de Resistencia
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Club Atletico Guemes
W
Club Atletico Guemes
13.03.20 1 : 0 Zafer
San Martin Formosa
2 Chaco For Ever 19 10 4 5 24:15 9 34 W
Chaco For Ever
16.02.20 3 : 2 Zafer
Crucero del Norte
L
Union De Sunchales
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Chaco For Ever
W
Chaco For Ever
01.03.20 2 : 0 Zafer
Sp. Belgrano de S. F.
D
Gimnasia Y Esgrima
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Chaco For Ever
D
Chaco For Ever
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Defensores De Belgrano De Villa Ramallo
3 CA Sarmiento de Resistencia 20 8 9 3 19:14 5 33 W
Juventud Unida Gualeguaychu
09.02.20 0 : 1 Zafer
CA Sarmiento de Resistencia
W
CA Sarmiento de Resistencia
23.02.20 1 : 0 Zafer
San Martin Formosa
L
Sportivo Las Parejas
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
CA Sarmiento de Resistencia
W
CA Sarmiento de Resistencia
07.03.20 2 : 0 Zafer
Club Atletico Guemes
D
Club Defensores de Pronunciamiento
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
CA Sarmiento de Resistencia
4 Sportivo Las Parejas 20 7 9 4 23:13 10 30 D
Defensores De Belgrano De Villa Ramallo
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Las Parejas
W
Sportivo Las Parejas
15.02.20 3 : 0 Zafer
Central Norte Salta
L
Juventud Unida Gualeguaychu
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sportivo Las Parejas
W
Sportivo Las Parejas
01.03.20 3 : 1 Zafer
CA Sarmiento de Resistencia
W
San Martin Formosa
07.03.20 0 : 2 Zafer
Sportivo Las Parejas
5 Central Norte Salta 20 7 7 6 23:19 4 28 L
Sportivo Las Parejas
15.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Central Norte Salta
D
Central Norte Salta
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atletico Guemes
W
Club Defensores de Pronunciamiento
29.02.20 1 : 4 Zafer
Central Norte Salta
W
Central Norte Salta
06.03.20 1 : 0 Zafer
Douglas Haig
D
Boca Unidos
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Central Norte Salta
6 Club Defensores de Pronunciamiento 21 7 7 7 20:24 -4 28 W
Club Defensores de Pronunciamiento
16.02.20 1 : 0 Zafer
Gimnasia Y Esgrima
W
Defensores De Belgrano De Villa Ramallo
23.02.20 0 : 1 Zafer
Club Defensores de Pronunciamiento
L
Club Defensores de Pronunciamiento
29.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Central Norte Salta
L
Juventud Unida Gualeguaychu
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Defensores de Pronunciamiento
D
Club Defensores de Pronunciamiento
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
CA Sarmiento de Resistencia
7 Douglas Haig 21 7 7 7 22:27 -5 28 W
Douglas Haig
16.02.20 2 : 1 Zafer
Sp. Belgrano de S. F.
D
Gimnasia Y Esgrima
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Douglas Haig
L
Douglas Haig
29.02.20 2 : 5 Kaybetmek
Defensores De Belgrano De Villa Ramallo
L
Central Norte Salta
06.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Douglas Haig
D
Douglas Haig
16.03.20 1 : 1 Beraberlik
Juventud Unida Gualeguaychu
8 Defensores De Belgrano De Villa Ramallo 20 6 8 6 18:16 2 26 L
Club Atletico Guemes
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Defensores De Belgrano De Villa Ramallo
L
Defensores De Belgrano De Villa Ramallo
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Club Defensores de Pronunciamiento
W
Douglas Haig
29.02.20 2 : 5 Zafer
Defensores De Belgrano De Villa Ramallo
W
Defensores De Belgrano De Villa Ramallo
08.03.20 1 : 0 Zafer
Boca Unidos
D
Chaco For Ever
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Defensores De Belgrano De Villa Ramallo
9 Union De Sunchales 19 5 10 4 23:18 5 25 D
Union De Sunchales
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Douglas Haig
W
Boca Unidos
16.02.20 1 : 2 Zafer
Union De Sunchales
W
Union De Sunchales
23.02.20 2 : 0 Zafer
Chaco For Ever
D
Crucero del Norte
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Union De Sunchales
D
Union De Sunchales
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sp. Belgrano de S. F.
10 Crucero del Norte 19 6 7 6 19:20 -1 25 W
Crucero del Norte
09.02.20 1 : 0 Zafer
Boca Unidos
L
Chaco For Ever
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Crucero del Norte
D
Crucero del Norte
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Union De Sunchales
W
Sp. Belgrano de S. F.
08.03.20 0 : 1 Zafer
Crucero del Norte
W
Crucero del Norte
15.03.20 2 : 1 Zafer
Gimnasia Y Esgrima
11 Juventud Unida Gualeguaychu 20 5 7 8 16:21 -5 22 L
San Martin Formosa
15.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Juventud Unida Gualeguaychu
W
Juventud Unida Gualeguaychu
23.02.20 1 : 0 Zafer
Sportivo Las Parejas
L
Club Atletico Guemes
02.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Juventud Unida Gualeguaychu
W
Juventud Unida Gualeguaychu
08.03.20 1 : 0 Zafer
Club Defensores de Pronunciamiento
D
Douglas Haig
16.03.20 1 : 1 Beraberlik
Juventud Unida Gualeguaychu
12 San Martin Formosa 20 6 2 12 19:30 -11 20 L
Central Norte Salta
09.02.20 4 : 0 Kaybetmek
San Martin Formosa
W
San Martin Formosa
15.02.20 2 : 1 Zafer
Juventud Unida Gualeguaychu
L
CA Sarmiento de Resistencia
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
San Martin Formosa
L
San Martin Formosa
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Sportivo Las Parejas
L
Club Atletico Guemes
13.03.20 1 : 0 Kaybetmek
San Martin Formosa
13 Sp. Belgrano de S. F. 20 4 7 9 18:25 -7 19 L
Douglas Haig
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Sp. Belgrano de S. F.
D
Sp. Belgrano de S. F.
21.02.20 2 : 2 Beraberlik
Boca Unidos
L
Chaco For Ever
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Sp. Belgrano de S. F.
L
Sp. Belgrano de S. F.
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Crucero del Norte
D
Union De Sunchales
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sp. Belgrano de S. F.
14 Gimnasia Y Esgrima 20 3 6 11 11:25 -14 15 L
Club Defensores de Pronunciamiento
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Gimnasia Y Esgrima
D
Gimnasia Y Esgrima
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Douglas Haig
W
Boca Unidos
01.03.20 1 : 4 Zafer
Gimnasia Y Esgrima
D
Gimnasia Y Esgrima
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Chaco For Ever
L
Crucero del Norte
15.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Gimnasia Y Esgrima
Qualifying round
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 Huracan Las Heras 21 8 10 3 17:14 3 34 D
Huracan Las Heras
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Villa Mitre De Bahia Blanca
D
Deportivo Maipu
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Huracan Las Heras
D
Huracan Las Heras
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Cipolletti
D
CA Ferro Carril Oeste General Pico
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Huracan Las Heras
D
Huracan Las Heras
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Sportivo Penarol San Juan
2 Villa Mitre De Bahia Blanca 20 8 9 3 16:8 8 33 D
Huracan Las Heras
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Villa Mitre De Bahia Blanca
D
Villa Mitre De Bahia Blanca
24.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Sansinena SD
W
Sol de Mayo
01.03.20 1 : 3 Zafer
Villa Mitre De Bahia Blanca
W
Villa Mitre De Bahia Blanca
07.03.20 2 : 0 Zafer
Desamparados San Juan
D
CA Juventud Unida Universitario San Luis
13.03.20 0 : 0 Beraberlik
Villa Mitre De Bahia Blanca
3 Deportivo Maipu 20 9 6 5 20:19 1 33 L
O. Bahaia Blanca
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Deportivo Maipu
D
Deportivo Maipu
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Huracan Las Heras
D
CA Sansinena SD
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Maipu
W
Deportivo Maipu
08.03.20 3 : 0 Zafer
Sol de Mayo
D
Desamparados San Juan
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo Maipu
4 Deportivo Madryn 20 8 5 7 24:14 10 29 W
Deportivo Maipu
09.02.20 1 : 4 Zafer
Deportivo Madryn
W
Deportivo Madryn
16.02.20 2 : 1 Zafer
Cipolletti
L
CA Ferro Carril Oeste General Pico
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Deportivo Madryn
W
Deportivo Madryn
29.02.20 1 : 0 Zafer
Sportivo Penarol San Juan
L
CS Estudiantes San Luis
06.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Deportivo Madryn
5 CA Juventud Unida Universitario San Luis 19 7 7 5 18:13 5 28 W
CA Juventud Unida Universitario San Luis
09.02.20 1 : 0 Zafer
Sol de Mayo
W
Desamparados San Juan
16.02.20 0 : 1 Zafer
CA Juventud Unida Universitario San Luis
W
CA Juventud Unida Universitario San Luis
01.03.20 1 : 0 Zafer
Club Circulo Deportivo
W
Atletico Camioneros
07.03.20 0 : 1 Zafer
CA Juventud Unida Universitario San Luis
D
CA Juventud Unida Universitario San Luis
13.03.20 0 : 0 Beraberlik
Villa Mitre De Bahia Blanca
6 CA Ferro Carril Oeste General Pico 20 6 10 4 19:19 1 28 D
CS Estudiantes San Luis
14.02.20 2 : 2 Beraberlik
CA Ferro Carril Oeste General Pico
W
CA Ferro Carril Oeste General Pico
22.02.20 2 : 1 Zafer
Deportivo Madryn
L
O. Bahaia Blanca
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
CA Ferro Carril Oeste General Pico
D
CA Ferro Carril Oeste General Pico
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Huracan Las Heras
D
CA Sansinena SD
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
CA Ferro Carril Oeste General Pico
7 CA Sansinena SD 21 7 7 7 17:20 -3 28 D
CA Sansinena SD
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Camioneros
D
Villa Mitre De Bahia Blanca
24.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Sansinena SD
D
CA Sansinena SD
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Maipu
W
Cipolletti
09.03.20 2 : 3 Zafer
CA Sansinena SD
D
CA Sansinena SD
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
CA Ferro Carril Oeste General Pico
8 O. Bahaia Blanca 21 8 3 10 23:21 2 27 W
O. Bahaia Blanca
16.02.20 3 : 0 Zafer
Deportivo Maipu
W
Cipolletti
23.02.20 0 : 5 Zafer
O. Bahaia Blanca
W
O. Bahaia Blanca
01.03.20 2 : 1 Zafer
CA Ferro Carril Oeste General Pico
L
Sportivo Penarol San Juan
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
O. Bahaia Blanca
W
O. Bahaia Blanca
15.03.20 2 : 0 Zafer
CS Estudiantes San Luis
9 CS Estudiantes San Luis 20 7 4 9 19:22 -3 25 L
Cipolletti
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CS Estudiantes San Luis
D
CS Estudiantes San Luis
14.02.20 2 : 2 Beraberlik
CA Ferro Carril Oeste General Pico
W
Sportivo Penarol San Juan
24.02.20 1 : 3 Zafer
CS Estudiantes San Luis
W
CS Estudiantes San Luis
06.03.20 1 : 0 Zafer
Deportivo Madryn
L
O. Bahaia Blanca
15.03.20 2 : 0 Kaybetmek
CS Estudiantes San Luis
10 Club Circulo Deportivo 19 5 8 6 19:19 -2 23 L
Club Circulo Deportivo
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CA Sansinena SD
D
Sol de Mayo
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Circulo Deportivo
D
Club Circulo Deportivo
24.02.20 2 : 2 Beraberlik
Desamparados San Juan
L
CA Juventud Unida Universitario San Luis
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Circulo Deportivo
W
Club Circulo Deportivo
13.03.20 2 : 0 Zafer
Atletico Camioneros
11 Atletico Camioneros 20 4 9 7 13:17 -4 21 D
CA Sansinena SD
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Camioneros
W
Atletico Camioneros
23.02.20 3 : 2 Zafer
Sol de Mayo
L
Desamparados San Juan
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Atletico Camioneros
L
Atletico Camioneros
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
CA Juventud Unida Universitario San Luis
L
Club Circulo Deportivo
13.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Atletico Camioneros
12 Cipolletti 20 4 9 7 22:30 -8 21 L
Deportivo Madryn
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Cipolletti
L
Cipolletti
23.02.20 0 : 5 Kaybetmek
O. Bahaia Blanca
D
Huracan Las Heras
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Cipolletti
L
Cipolletti
09.03.20 2 : 3 Kaybetmek
CA Sansinena SD
D
Sol de Mayo
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Cipolletti
13 Desamparados San Juan 19 4 8 7 14:20 -6 20 L
Desamparados San Juan
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CA Juventud Unida Universitario San Luis
D
Club Circulo Deportivo
24.02.20 2 : 2 Beraberlik
Desamparados San Juan
W
Desamparados San Juan
01.03.20 2 : 1 Zafer
Atletico Camioneros
L
Villa Mitre De Bahia Blanca
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Desamparados San Juan
D
Desamparados San Juan
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo Maipu
14 Sportivo Penarol San Juan 20 4 7 9 15:20 -5 19 L
CA Ferro Carril Oeste General Pico
07.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sportivo Penarol San Juan
L
Sportivo Penarol San Juan
24.02.20 1 : 3 Kaybetmek
CS Estudiantes San Luis
L
Deportivo Madryn
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sportivo Penarol San Juan
W
Sportivo Penarol San Juan
08.03.20 3 : 0 Zafer
O. Bahaia Blanca
D
Huracan Las Heras
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Sportivo Penarol San Juan
Qualifying round
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Torneo Federal A - şampiyona, organize eden Arjantin.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Torneo Federal A (Arjantin) maçları online bulabilirsiniz.

Program en yakın yarışmalar - Torneo Federal A (Arjantin):
Douglas Haig - Club Atletico Guemes (12.04.2020 16:00)
Boca Unidos - Sportivo Las Parejas (12.04.2020 16:00)
Chaco For Ever - San Martin Formosa (12.04.2020 16:00)

skorexpress.com internet sayfasında Torneo Federal A (Arjantin) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.