Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
04
Premier Lig
Arjantin

Premier Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Superliga
1 Boca Juniors Boca Juniors 23 14 6 3 35:8 27 48 W
Boca Juniors Boca Juniors
08.02.20 2 : 0 Zafer
Atletico Tucuman Atletico Tucuman
W
Central Cordoba Sde Central Cordoba Sde
16.02.20 0 : 4 Zafer
Boca Juniors Boca Juniors
W
Boca Juniors Boca Juniors
23.02.20 3 : 0 Zafer
Godoy Cruz Godoy Cruz
W
Colon De Santa Fe Colon De Santa Fe
28.02.20 0 : 4 Zafer
Boca Juniors Boca Juniors
W
Boca Juniors Boca Juniors
07.03.20 1 : 0 Zafer
Gymnasia La Plata Gymnasia La Plata
2 CA River Plate (ARJ) CA River Plate (ARJ) 23 14 5 4 41:18 23 47 W
Union De Santa Fe Union De Santa Fe
09.02.20 1 : 2 Zafer
CA River Plate (ARJ) CA River Plate (ARJ)
W
CA River Plate (ARJ) CA River Plate (ARJ)
16.02.20 1 : 0 Zafer
Banfield Banfield
W
Estudiantes de la Plata Estudiantes de la Plata
23.02.20 0 : 2 Zafer
CA River Plate (ARJ) CA River Plate (ARJ)
D
CA River Plate (ARJ) CA River Plate (ARJ)
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
D
Atletico Tucuman Atletico Tucuman
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
CA River Plate (ARJ) CA River Plate (ARJ)
3 Velez Sarsfield Velez Sarsfield 23 11 6 6 27:14 13 39 L
San Lorenzo San Lorenzo
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
W
Arsenal De Sarandi Arsenal De Sarandi
23.02.20 0 : 4 Zafer
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
W
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
01.03.20 2 : 0 Zafer
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
L
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
04.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Godoy Cruz Godoy Cruz
W
Union De Santa Fe Union De Santa Fe
09.03.20 0 : 3 Zafer
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
4 Racing Club Racing Club 23 9 12 2 28:23 5 39 W
Racing Club Racing Club
09.02.20 1 : 0 Zafer
CA Independiente CA Independiente
D
Colon De Santa Fe Colon De Santa Fe
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Racing Club Racing Club
W
San Lorenzo San Lorenzo
22.02.20 0 : 1 Zafer
Racing Club Racing Club
D
Racing Club Racing Club
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
W
Estudiantes de la Plata Estudiantes de la Plata
09.03.20 1 : 2 Zafer
Racing Club Racing Club
5 Argentinos Juniors Argentinos Juniors 23 10 9 4 22:17 5 39 D
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
07.02.20 0 : 0 Beraberlik
Atletico Lanus Atletico Lanus
W
Atletico Tucuman Atletico Tucuman
15.02.20 0 : 2 Zafer
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
D
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
CA Patronato Parana CA Patronato Parana
L
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
W
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
06.03.20 2 : 1 Zafer
Rosario Central Rosario Central
6 Defensa y Justicia Defensa y Justicia 23 10 6 7 26:18 8 36 D
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Colon De Santa Fe Colon De Santa Fe
W
Estudiantes de la Plata Estudiantes de la Plata
17.02.20 1 : 2 Zafer
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
W
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
24.02.20 3 : 0 Zafer
Rosario Central Rosario Central
D
CA River Plate (ARJ) CA River Plate (ARJ)
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
W
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
07.03.20 2 : 0 Zafer
CA Patronato Parana CA Patronato Parana
7 Atletico Lanus Atletico Lanus 23 9 9 5 32:29 3 36 D
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
07.02.20 0 : 0 Beraberlik
Atletico Lanus Atletico Lanus
D
Atletico Lanus Atletico Lanus
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
D
Atletico Tucuman Atletico Tucuman
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Atletico Lanus Atletico Lanus
D
Atletico Lanus Atletico Lanus
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Estudiantes de la Plata Estudiantes de la Plata
L
San Lorenzo San Lorenzo
08.03.20 4 : 3 Kaybetmek
Atletico Lanus Atletico Lanus
8 San Lorenzo San Lorenzo 23 11 3 9 32:30 2 36 W
San Lorenzo San Lorenzo
09.02.20 1 : 0 Zafer
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
L
Talleres De Cordoba Talleres De Cordoba
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
San Lorenzo San Lorenzo
L
San Lorenzo San Lorenzo
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Racing Club Racing Club
W
CA Aldosivi CA Aldosivi
01.03.20 1 : 3 Zafer
San Lorenzo San Lorenzo
W
San Lorenzo San Lorenzo
08.03.20 4 : 3 Zafer
Atletico Lanus Atletico Lanus
9 Rosario Central Rosario Central 23 9 9 5 31:29 2 36 D
Banfield Banfield
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Rosario Central Rosario Central
W
Rosario Central Rosario Central
15.02.20 1 : 0 Zafer
Gymnasia La Plata Gymnasia La Plata
L
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
24.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Rosario Central Rosario Central
W
Rosario Central Rosario Central
01.03.20 3 : 1 Zafer
Arsenal De Sarandi Arsenal De Sarandi
L
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
06.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Rosario Central Rosario Central
10 Newell's Old Boys Newell's Old Boys 23 9 8 6 33:25 8 35 D
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Estudiantes de la Plata Estudiantes de la Plata
D
Atletico Lanus Atletico Lanus
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
W
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
22.02.20 4 : 0 Zafer
Colon De Santa Fe Colon De Santa Fe
D
Racing Club Racing Club
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
L
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Godoy Cruz Godoy Cruz
11 Arsenal De Sarandi Arsenal De Sarandi 23 9 7 7 37:32 5 34 D
Arsenal De Sarandi Arsenal De Sarandi
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
Talleres De Cordoba Talleres De Cordoba
D
CA Independiente CA Independiente
17.02.20 1 : 1 Beraberlik
Arsenal De Sarandi Arsenal De Sarandi
L
Arsenal De Sarandi Arsenal De Sarandi
23.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
L
Rosario Central Rosario Central
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Arsenal De Sarandi Arsenal De Sarandi
W
Arsenal De Sarandi Arsenal De Sarandi
06.03.20 4 : 0 Zafer
CA Aldosivi CA Aldosivi
12 Talleres De Cordoba Talleres De Cordoba 23 10 4 9 34:30 4 34 D
Arsenal De Sarandi Arsenal De Sarandi
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
Talleres De Cordoba Talleres De Cordoba
W
Talleres De Cordoba Talleres De Cordoba
15.02.20 1 : 0 Zafer
San Lorenzo San Lorenzo
W
Talleres De Cordoba Talleres De Cordoba
24.02.20 4 : 2 Zafer
CA Huracan CA Huracan
L
CA Patronato Parana CA Patronato Parana
02.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Talleres De Cordoba Talleres De Cordoba
W
Talleres De Cordoba Talleres De Cordoba
08.03.20 2 : 0 Zafer
Colon De Santa Fe Colon De Santa Fe
13 Estudiantes de la Plata Estudiantes de la Plata 23 8 6 9 23:22 1 30 D
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Estudiantes de la Plata Estudiantes de la Plata
L
Estudiantes de la Plata Estudiantes de la Plata
17.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
L
Estudiantes de la Plata Estudiantes de la Plata
23.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CA River Plate (ARJ) CA River Plate (ARJ)
D
Atletico Lanus Atletico Lanus
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Estudiantes de la Plata Estudiantes de la Plata
L
Estudiantes de la Plata Estudiantes de la Plata
09.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Racing Club Racing Club
14 CA Independiente CA Independiente 23 8 5 10 27:25 2 29 L
Racing Club Racing Club
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CA Independiente CA Independiente
D
CA Independiente CA Independiente
17.02.20 1 : 1 Beraberlik
Arsenal De Sarandi Arsenal De Sarandi
L
CA Independiente CA Independiente
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Gymnasia La Plata Gymnasia La Plata
L
CA Huracan CA Huracan
02.03.20 1 : 0 Kaybetmek
CA Independiente CA Independiente
W
CA Independiente CA Independiente
08.03.20 3 : 0 Zafer
Central Cordoba Sde Central Cordoba Sde
15 Atletico Tucuman Atletico Tucuman 23 7 8 8 22:25 -3 29 L
Boca Juniors Boca Juniors
08.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Atletico Tucuman Atletico Tucuman
L
Atletico Tucuman Atletico Tucuman
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
D
Atletico Tucuman Atletico Tucuman
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Atletico Lanus Atletico Lanus
L
Gymnasia La Plata Gymnasia La Plata
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Tucuman Atletico Tucuman
D
Atletico Tucuman Atletico Tucuman
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
CA River Plate (ARJ) CA River Plate (ARJ)
16 Union De Santa Fe Union De Santa Fe 23 7 6 10 21:30 -9 27 L
Union De Santa Fe Union De Santa Fe
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
CA River Plate (ARJ) CA River Plate (ARJ)
L
CA Patronato Parana CA Patronato Parana
14.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Union De Santa Fe Union De Santa Fe
D
Union De Santa Fe Union De Santa Fe
24.02.20 0 : 0 Beraberlik
Central Cordoba Sde Central Cordoba Sde
W
Godoy Cruz Godoy Cruz
29.02.20 1 : 3 Zafer
Union De Santa Fe Union De Santa Fe
L
Union De Santa Fe Union De Santa Fe
09.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
17 Banfield Banfield 23 6 8 9 19:23 -4 26 D
Banfield Banfield
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Rosario Central Rosario Central
L
CA River Plate (ARJ) CA River Plate (ARJ)
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Banfield Banfield
L
Banfield Banfield
21.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CA Aldosivi CA Aldosivi
D
Central Cordoba Sde Central Cordoba Sde
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Banfield Banfield
L
Banfield Banfield
07.03.20 0 : 3 Kaybetmek
CA Huracan CA Huracan
18 Central Cordoba Sde Central Cordoba Sde 23 6 8 9 21:29 -8 26 W
CA Aldosivi CA Aldosivi
07.02.20 0 : 2 Zafer
Central Cordoba Sde Central Cordoba Sde
L
Central Cordoba Sde Central Cordoba Sde
16.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Boca Juniors Boca Juniors
D
Union De Santa Fe Union De Santa Fe
24.02.20 0 : 0 Beraberlik
Central Cordoba Sde Central Cordoba Sde
D
Central Cordoba Sde Central Cordoba Sde
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Banfield Banfield
L
CA Independiente CA Independiente
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Central Cordoba Sde Central Cordoba Sde
19 Gymnasia La Plata Gymnasia La Plata 23 6 5 12 22:23 -1 23 D
Gymnasia La Plata Gymnasia La Plata
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
CA Patronato Parana CA Patronato Parana
L
Rosario Central Rosario Central
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Gymnasia La Plata Gymnasia La Plata
W
CA Independiente CA Independiente
22.02.20 0 : 1 Zafer
Gymnasia La Plata Gymnasia La Plata
W
Gymnasia La Plata Gymnasia La Plata
29.02.20 1 : 0 Zafer
Atletico Tucuman Atletico Tucuman
L
Boca Juniors Boca Juniors
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Gymnasia La Plata Gymnasia La Plata
20 CA Patronato Parana CA Patronato Parana 23 5 8 10 22:34 -12 23 D
Gymnasia La Plata Gymnasia La Plata
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
CA Patronato Parana CA Patronato Parana
W
CA Patronato Parana CA Patronato Parana
14.02.20 1 : 0 Zafer
Union De Santa Fe Union De Santa Fe
D
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
CA Patronato Parana CA Patronato Parana
W
CA Patronato Parana CA Patronato Parana
02.03.20 3 : 2 Zafer
Talleres De Cordoba Talleres De Cordoba
L
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
CA Patronato Parana CA Patronato Parana
21 CA Huracan CA Huracan 23 5 7 11 17:27 -10 22 L
Godoy Cruz Godoy Cruz
10.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CA Huracan CA Huracan
L
CA Huracan CA Huracan
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CA Aldosivi CA Aldosivi
L
Talleres De Cordoba Talleres De Cordoba
24.02.20 4 : 2 Kaybetmek
CA Huracan CA Huracan
W
CA Huracan CA Huracan
02.03.20 1 : 0 Zafer
CA Independiente CA Independiente
W
Banfield Banfield
07.03.20 0 : 3 Zafer
CA Huracan CA Huracan
22 CA Aldosivi CA Aldosivi 23 6 4 13 20:35 -15 22 L
CA Aldosivi CA Aldosivi
07.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Central Cordoba Sde Central Cordoba Sde
W
CA Huracan CA Huracan
15.02.20 0 : 2 Zafer
CA Aldosivi CA Aldosivi
W
Banfield Banfield
21.02.20 0 : 1 Zafer
CA Aldosivi CA Aldosivi
L
CA Aldosivi CA Aldosivi
01.03.20 1 : 3 Kaybetmek
San Lorenzo San Lorenzo
L
Arsenal De Sarandi Arsenal De Sarandi
06.03.20 4 : 0 Kaybetmek
CA Aldosivi CA Aldosivi
23 Colon De Santa Fe Colon De Santa Fe 23 5 3 15 17:39 -22 18 D
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Colon De Santa Fe Colon De Santa Fe
D
Colon De Santa Fe Colon De Santa Fe
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Racing Club Racing Club
L
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
22.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Colon De Santa Fe Colon De Santa Fe
L
Colon De Santa Fe Colon De Santa Fe
28.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Boca Juniors Boca Juniors
L
Talleres De Cordoba Talleres De Cordoba
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Colon De Santa Fe Colon De Santa Fe
24 Godoy Cruz Godoy Cruz 23 6 0 17 22:46 -24 18 W
Godoy Cruz Godoy Cruz
10.02.20 2 : 1 Zafer
CA Huracan CA Huracan
L
Boca Juniors Boca Juniors
23.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Godoy Cruz Godoy Cruz
L
Godoy Cruz Godoy Cruz
29.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Union De Santa Fe Union De Santa Fe
W
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
04.03.20 0 : 1 Zafer
Godoy Cruz Godoy Cruz
W
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
08.03.20 0 : 2 Zafer
Godoy Cruz Godoy Cruz
Copa Libertadores
Copa Libertadores Qualification
Copa Sudamericana
Daha fazla göster

Premier Lig - şampiyona, düzenleyen Arjantin. Katılmak için başvuru veren şampiyona 24 kulüpler. Bugünkü duruma göre altın madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
Boca Juniors - 48 sayı, kazanılan maçlar 14, skorsuz maçlar 3, beraberlik 6.
CA River Plate (ARJ) - 47 kabul edilen puan, parlak başarılar 14, yenilmeler 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
Velez Sarsfield - 39 kabul edilen puan, yengi 11, yenilmeler 6, beraberlik 6.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premier Lig (Arjantin) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Premier Lig (Arjantin) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.