Premier Lig
Arjantin

Premier Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Superliga
1 Boca Juniors Boca Juniors 23 14 6 3 35:8 27 48 W
Boca Juniors Boca Juniors
08.02.20 2 : 0 Zafer
Atlético Tucumán Atlético Tucumán
W
Central Córdoba de Santiago Central Córdoba de Santiago
16.02.20 0 : 4 Zafer
Boca Juniors Boca Juniors
W
Boca Juniors Boca Juniors
23.02.20 3 : 0 Zafer
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz Antonio Tomba
W
Club Atlético Colón Club Atlético Colón
28.02.20 0 : 4 Zafer
Boca Juniors Boca Juniors
W
Boca Juniors Boca Juniors
07.03.20 1 : 0 Zafer
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia y Esgrima La Plata
2 Club Atlético River Plate Club Atlético River Plate 23 14 5 4 41:18 23 47 W
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
09.02.20 1 : 2 Zafer
Club Atlético River Plate Club Atlético River Plate
W
Club Atlético River Plate Club Atlético River Plate
16.02.20 1 : 0 Zafer
Club Atlético Banfield Club Atlético Banfield
W
Estudiantes de La Plata Estudiantes de La Plata
23.02.20 0 : 2 Zafer
Club Atlético River Plate Club Atlético River Plate
D
Club Atlético River Plate Club Atlético River Plate
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
D
Atlético Tucumán Atlético Tucumán
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético River Plate Club Atlético River Plate
3 Club Atlético Vélez Sársfield Club Atlético Vélez Sársfield 23 11 6 6 27:14 13 39 L
San Lorenzo de Almagro San Lorenzo de Almagro
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Atlético Vélez Sársfield Club Atlético Vélez Sársfield
W
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
23.02.20 0 : 4 Zafer
Club Atlético Vélez Sársfield Club Atlético Vélez Sársfield
W
Club Atlético Vélez Sársfield Club Atlético Vélez Sársfield
01.03.20 2 : 0 Zafer
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
L
Club Atlético Vélez Sársfield Club Atlético Vélez Sársfield
04.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz Antonio Tomba
W
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
09.03.20 0 : 3 Zafer
Club Atlético Vélez Sársfield Club Atlético Vélez Sársfield
4 Racing Club de Avellaneda Racing Club de Avellaneda 23 9 12 2 28:23 5 39 W
Racing Club de Avellaneda Racing Club de Avellaneda
09.02.20 1 : 0 Zafer
CA Independiente Avellaneda CA Independiente Avellaneda
D
Club Atlético Colón Club Atlético Colón
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Racing Club de Avellaneda Racing Club de Avellaneda
W
San Lorenzo de Almagro San Lorenzo de Almagro
22.02.20 0 : 1 Zafer
Racing Club de Avellaneda Racing Club de Avellaneda
D
Racing Club de Avellaneda Racing Club de Avellaneda
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
W
Estudiantes de La Plata Estudiantes de La Plata
09.03.20 1 : 2 Zafer
Racing Club de Avellaneda Racing Club de Avellaneda
5 Argentinos Juniors Argentinos Juniors 23 10 9 4 22:17 5 39 D
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
07.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Lanús Club Atlético Lanús
W
Atlético Tucumán Atlético Tucumán
15.02.20 0 : 2 Zafer
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
D
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Patronato Club Atlético Patronato
L
Club Atlético Vélez Sársfield Club Atlético Vélez Sársfield
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
W
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
06.03.20 2 : 1 Zafer
C.A. Rosario Central C.A. Rosario Central
6 Defensa y Justicia Defensa y Justicia 23 10 6 7 26:18 8 36 D
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Colón Club Atlético Colón
W
Estudiantes de La Plata Estudiantes de La Plata
17.02.20 1 : 2 Zafer
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
W
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
24.02.20 3 : 0 Zafer
C.A. Rosario Central C.A. Rosario Central
D
Club Atlético River Plate Club Atlético River Plate
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
W
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
07.03.20 2 : 0 Zafer
Club Atlético Patronato Club Atlético Patronato
7 Club Atlético Lanús Club Atlético Lanús 23 9 9 5 32:29 3 36 D
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
07.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Lanús Club Atlético Lanús
D
Club Atlético Lanús Club Atlético Lanús
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
D
Atlético Tucumán Atlético Tucumán
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Club Atlético Lanús Club Atlético Lanús
D
Club Atlético Lanús Club Atlético Lanús
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Estudiantes de La Plata Estudiantes de La Plata
L
San Lorenzo de Almagro San Lorenzo de Almagro
08.03.20 4 : 3 Kaybetmek
Club Atlético Lanús Club Atlético Lanús
8 San Lorenzo de Almagro San Lorenzo de Almagro 23 11 3 9 32:30 2 36 W
San Lorenzo de Almagro San Lorenzo de Almagro
09.02.20 1 : 0 Zafer
Club Atlético Vélez Sársfield Club Atlético Vélez Sársfield
L
Talleres de Córdoba Talleres de Córdoba
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
San Lorenzo de Almagro San Lorenzo de Almagro
L
San Lorenzo de Almagro San Lorenzo de Almagro
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Racing Club de Avellaneda Racing Club de Avellaneda
W
CA Aldosivi CA Aldosivi
01.03.20 1 : 3 Zafer
San Lorenzo de Almagro San Lorenzo de Almagro
W
San Lorenzo de Almagro San Lorenzo de Almagro
08.03.20 4 : 3 Zafer
Club Atlético Lanús Club Atlético Lanús
9 C.A. Rosario Central C.A. Rosario Central 23 9 9 5 31:29 2 36 D
Club Atlético Banfield Club Atlético Banfield
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
C.A. Rosario Central C.A. Rosario Central
W
C.A. Rosario Central C.A. Rosario Central
15.02.20 1 : 0 Zafer
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia y Esgrima La Plata
L
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
24.02.20 3 : 0 Kaybetmek
C.A. Rosario Central C.A. Rosario Central
W
C.A. Rosario Central C.A. Rosario Central
01.03.20 3 : 1 Zafer
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
L
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
06.03.20 2 : 1 Kaybetmek
C.A. Rosario Central C.A. Rosario Central
10 Newell's Old Boys Newell's Old Boys 23 9 8 6 33:25 8 35 D
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Estudiantes de La Plata Estudiantes de La Plata
D
Club Atlético Lanús Club Atlético Lanús
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
W
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
22.02.20 4 : 0 Zafer
Club Atlético Colón Club Atlético Colón
D
Racing Club de Avellaneda Racing Club de Avellaneda
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
L
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz Antonio Tomba
11 Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí 23 9 7 7 37:32 5 34 D
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
Talleres de Córdoba Talleres de Córdoba
D
CA Independiente Avellaneda CA Independiente Avellaneda
17.02.20 1 : 1 Beraberlik
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
L
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
23.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Club Atlético Vélez Sársfield Club Atlético Vélez Sársfield
L
C.A. Rosario Central C.A. Rosario Central
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
W
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
06.03.20 4 : 0 Zafer
CA Aldosivi CA Aldosivi
12 Talleres de Córdoba Talleres de Córdoba 23 10 4 9 34:30 4 34 D
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
Talleres de Córdoba Talleres de Córdoba
W
Talleres de Córdoba Talleres de Córdoba
15.02.20 1 : 0 Zafer
San Lorenzo de Almagro San Lorenzo de Almagro
W
Talleres de Córdoba Talleres de Córdoba
24.02.20 4 : 2 Zafer
Huracan Huracan
L
Club Atlético Patronato Club Atlético Patronato
02.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Talleres de Córdoba Talleres de Córdoba
W
Talleres de Córdoba Talleres de Córdoba
08.03.20 2 : 0 Zafer
Club Atlético Colón Club Atlético Colón
13 Estudiantes de La Plata Estudiantes de La Plata 23 8 6 9 23:22 1 30 D
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Estudiantes de La Plata Estudiantes de La Plata
L
Estudiantes de La Plata Estudiantes de La Plata
17.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
L
Estudiantes de La Plata Estudiantes de La Plata
23.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Club Atlético River Plate Club Atlético River Plate
D
Club Atlético Lanús Club Atlético Lanús
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Estudiantes de La Plata Estudiantes de La Plata
L
Estudiantes de La Plata Estudiantes de La Plata
09.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Racing Club de Avellaneda Racing Club de Avellaneda
14 CA Independiente Avellaneda CA Independiente Avellaneda 23 8 5 10 27:25 2 29 L
Racing Club de Avellaneda Racing Club de Avellaneda
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CA Independiente Avellaneda CA Independiente Avellaneda
D
CA Independiente Avellaneda CA Independiente Avellaneda
17.02.20 1 : 1 Beraberlik
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
L
CA Independiente Avellaneda CA Independiente Avellaneda
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia y Esgrima La Plata
L
Huracan Huracan
02.03.20 1 : 0 Kaybetmek
CA Independiente Avellaneda CA Independiente Avellaneda
W
CA Independiente Avellaneda CA Independiente Avellaneda
08.03.20 3 : 0 Zafer
Central Córdoba de Santiago Central Córdoba de Santiago
15 Atlético Tucumán Atlético Tucumán 23 7 8 8 22:25 -3 29 L
Boca Juniors Boca Juniors
08.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Atlético Tucumán Atlético Tucumán
L
Atlético Tucumán Atlético Tucumán
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
D
Atlético Tucumán Atlético Tucumán
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Club Atlético Lanús Club Atlético Lanús
L
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia y Esgrima La Plata
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Atlético Tucumán Atlético Tucumán
D
Atlético Tucumán Atlético Tucumán
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético River Plate Club Atlético River Plate
16 Union de Santa Fe Union de Santa Fe 23 7 6 10 21:30 -9 27 L
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Atlético River Plate Club Atlético River Plate
L
Club Atlético Patronato Club Atlético Patronato
14.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
D
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
24.02.20 0 : 0 Beraberlik
Central Córdoba de Santiago Central Córdoba de Santiago
W
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz Antonio Tomba
29.02.20 1 : 3 Zafer
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
L
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
09.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Club Atlético Vélez Sársfield Club Atlético Vélez Sársfield
17 Club Atlético Banfield Club Atlético Banfield 23 6 8 9 19:23 -4 26 D
Club Atlético Banfield Club Atlético Banfield
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
C.A. Rosario Central C.A. Rosario Central
L
Club Atlético River Plate Club Atlético River Plate
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Atlético Banfield Club Atlético Banfield
L
Club Atlético Banfield Club Atlético Banfield
21.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CA Aldosivi CA Aldosivi
D
Central Córdoba de Santiago Central Córdoba de Santiago
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Banfield Club Atlético Banfield
L
Club Atlético Banfield Club Atlético Banfield
07.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Huracan Huracan
18 Central Córdoba de Santiago Central Córdoba de Santiago 23 6 8 9 21:29 -8 26 W
CA Aldosivi CA Aldosivi
07.02.20 0 : 2 Zafer
Central Córdoba de Santiago Central Córdoba de Santiago
L
Central Córdoba de Santiago Central Córdoba de Santiago
16.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Boca Juniors Boca Juniors
D
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
24.02.20 0 : 0 Beraberlik
Central Córdoba de Santiago Central Córdoba de Santiago
D
Central Córdoba de Santiago Central Córdoba de Santiago
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Banfield Club Atlético Banfield
L
CA Independiente Avellaneda CA Independiente Avellaneda
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Central Córdoba de Santiago Central Córdoba de Santiago
19 Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia y Esgrima La Plata 23 6 5 12 22:23 -1 23 D
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia y Esgrima La Plata
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Patronato Club Atlético Patronato
L
C.A. Rosario Central C.A. Rosario Central
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia y Esgrima La Plata
W
CA Independiente Avellaneda CA Independiente Avellaneda
22.02.20 0 : 1 Zafer
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia y Esgrima La Plata
W
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia y Esgrima La Plata
29.02.20 1 : 0 Zafer
Atlético Tucumán Atlético Tucumán
L
Boca Juniors Boca Juniors
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia y Esgrima La Plata
20 Club Atlético Patronato Club Atlético Patronato 23 5 8 10 22:34 -12 23 D
Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia y Esgrima La Plata
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Patronato Club Atlético Patronato
W
Club Atlético Patronato Club Atlético Patronato
14.02.20 1 : 0 Zafer
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
D
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Patronato Club Atlético Patronato
W
Club Atlético Patronato Club Atlético Patronato
02.03.20 3 : 2 Zafer
Talleres de Córdoba Talleres de Córdoba
L
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Club Atlético Patronato Club Atlético Patronato
21 Huracan Huracan 23 5 7 11 17:27 -10 22 L
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz Antonio Tomba
10.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Huracan Huracan
L
Huracan Huracan
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CA Aldosivi CA Aldosivi
L
Talleres de Córdoba Talleres de Córdoba
24.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Huracan Huracan
W
Huracan Huracan
02.03.20 1 : 0 Zafer
CA Independiente Avellaneda CA Independiente Avellaneda
W
Club Atlético Banfield Club Atlético Banfield
07.03.20 0 : 3 Zafer
Huracan Huracan
22 CA Aldosivi CA Aldosivi 23 6 4 13 20:35 -15 22 L
CA Aldosivi CA Aldosivi
07.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Central Córdoba de Santiago Central Córdoba de Santiago
W
Huracan Huracan
15.02.20 0 : 2 Zafer
CA Aldosivi CA Aldosivi
W
Club Atlético Banfield Club Atlético Banfield
21.02.20 0 : 1 Zafer
CA Aldosivi CA Aldosivi
L
CA Aldosivi CA Aldosivi
01.03.20 1 : 3 Kaybetmek
San Lorenzo de Almagro San Lorenzo de Almagro
L
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
06.03.20 4 : 0 Kaybetmek
CA Aldosivi CA Aldosivi
23 Club Atlético Colón Club Atlético Colón 23 5 3 15 17:39 -22 18 D
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Colón Club Atlético Colón
D
Club Atlético Colón Club Atlético Colón
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Racing Club de Avellaneda Racing Club de Avellaneda
L
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
22.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Club Atlético Colón Club Atlético Colón
L
Club Atlético Colón Club Atlético Colón
28.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Boca Juniors Boca Juniors
L
Talleres de Córdoba Talleres de Córdoba
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Club Atlético Colón Club Atlético Colón
24 Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz Antonio Tomba 23 6 0 17 22:46 -24 18 W
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz Antonio Tomba
10.02.20 2 : 1 Zafer
Huracan Huracan
L
Boca Juniors Boca Juniors
23.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz Antonio Tomba
L
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz Antonio Tomba
29.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
W
Club Atlético Vélez Sársfield Club Atlético Vélez Sársfield
04.03.20 0 : 1 Zafer
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz Antonio Tomba
W
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
08.03.20 0 : 2 Zafer
Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz Antonio Tomba
Copa Libertadores
Copa Libertadores Qualification
Copa Sudamericana
Daha fazla göster

Premier Lig - turnuva, organize eden Arjantin. Kayıt yaptıran turnuva 24 futbol takımları. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar yarışmalar. Bunlar:
Boca Juniors - 48 puan, kazanılan maçlar 14, kaybedilen oyunlar 3, beraberlik 6.
Club Atlético River Plate - 47 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 14, yenilme 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
Club Atlético Vélez Sársfield - 39 sayı, parlak başarılar 11, kaybedilen oyunlar 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premier Lig (Arjantin) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Premier Lig (Arjantin) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.