Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
01
Arjantin

Primera D Metropolitana

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Primera D Metropolitana
1 CSYD Liniers 13 9 1 3 20:11 9 28 W
CSYD Liniers
09.02.20 3 : 1 Zafer
Club Social y Deportivo Muñiz
W
CA Lugano
23.02.20 0 : 1 Zafer
CSYD Liniers
W
CSYD Liniers
02.03.20 4 : 2 Zafer
Club Atlético Argentino Rosario
L
CA Atlas
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
CSYD Liniers
W
CSYD Liniers
16.03.20 2 : 1 Zafer
CSD Yupanqui
2 Sportivo Barracas Bolivar 13 8 3 2 20:9 11 27 D
Central Ballester
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
D
Club Atlético Argentino Rosario
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
L
Sportivo Barracas Bolivar
02.03.20 0 : 4 Kaybetmek
CA Atlas
D
CSD Yupanqui
10.03.20 2 : 2 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
L
Sportivo Barracas Bolivar
15.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Puerto Nuevo
3 CA Claypole 13 8 3 2 18:8 10 27 W
Central Ballester
09.12.19 0 : 2 Zafer
CA Claypole
L
CA Lugano
11.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CA Claypole
D
CA Claypole
17.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Argentino Rosario
D
CA Atlas
24.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Claypole
L
CA Claypole
02.03.20 0 : 1 Kaybetmek
CSD Yupanqui
4 CA Atlas 13 6 2 5 14:13 1 20 W
Defensores de Cambaceres
15.02.20 1 : 4 Zafer
CA Atlas
D
CA Atlas
24.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Claypole
W
Sportivo Barracas Bolivar
02.03.20 0 : 4 Zafer
CA Atlas
W
CA Atlas
08.03.20 2 : 0 Zafer
CSYD Liniers
W
Central Ballester
16.03.20 0 : 1 Zafer
CA Atlas
5 Juventud Unida de San Miguel 13 6 2 5 16:16 -1 20 L
Juventud Unida de San Miguel
17.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Puerto Nuevo
L
CA Deportivo Paraguayo
24.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Juventud Unida de San Miguel
L
Club Social y Deportivo Muñiz
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Juventud Unida de San Miguel
D
Juventud Unida de San Miguel
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
CSR Espanol
L
Defensores de Cambaceres
16.03.20 6 : 1 Kaybetmek
Juventud Unida de San Miguel
6 CSR Espanol 13 5 3 5 15:16 -1 18 L
CA Atlas
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CSR Espanol
D
CSR Espanol
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSD Yupanqui
D
Puerto Nuevo
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSR Espanol
L
CSR Espanol
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
CA Deportivo Paraguayo
D
Juventud Unida de San Miguel
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
CSR Espanol
7 CSD Yupanqui 13 4 5 4 12:10 2 17 D
CSR Espanol
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSD Yupanqui
L
CSD Yupanqui
25.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Defensores de Cambaceres
W
CA Claypole
02.03.20 0 : 1 Zafer
CSD Yupanqui
D
CSD Yupanqui
10.03.20 2 : 2 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
L
CSYD Liniers
16.03.20 2 : 1 Kaybetmek
CSD Yupanqui
8 Defensores de Cambaceres 13 4 4 5 19:18 1 16 L
Defensores de Cambaceres
15.02.20 1 : 4 Kaybetmek
CA Atlas
W
CSD Yupanqui
25.02.20 1 : 2 Zafer
Defensores de Cambaceres
W
Defensores de Cambaceres
02.03.20 2 : 0 Zafer
Puerto Nuevo
D
CA Deportivo Paraguayo
09.03.20 2 : 2 Beraberlik
Defensores de Cambaceres
W
Defensores de Cambaceres
16.03.20 6 : 1 Zafer
Juventud Unida de San Miguel
9 CA Lugano 13 3 7 3 7:10 -3 16 W
CA Lugano
11.02.20 1 : 0 Zafer
CA Claypole
L
CA Lugano
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CSYD Liniers
D
Central Ballester
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
CA Lugano
W
CA Lugano
10.03.20 1 : 0 Zafer
Club Social y Deportivo Muñiz
D
CA Lugano
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Argentino Rosario
10 CA Deportivo Paraguayo 13 4 3 6 15:17 -2 15 D
Club Social y Deportivo Muñiz
17.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Deportivo Paraguayo
W
Club Social y Deportivo Muñiz
19.02.20 0 : 2 Zafer
CA Deportivo Paraguayo
W
CA Deportivo Paraguayo
24.02.20 1 : 0 Zafer
Juventud Unida de San Miguel
W
CSR Espanol
01.03.20 0 : 2 Zafer
CA Deportivo Paraguayo
D
CA Deportivo Paraguayo
09.03.20 2 : 2 Beraberlik
Defensores de Cambaceres
11 Puerto Nuevo 13 3 4 6 10:17 -7 13 L
Puerto Nuevo
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CA Deportivo Paraguayo
W
Juventud Unida de San Miguel
17.02.20 1 : 2 Zafer
Puerto Nuevo
D
Puerto Nuevo
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSR Espanol
L
Defensores de Cambaceres
02.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Puerto Nuevo
W
Sportivo Barracas Bolivar
15.03.20 0 : 1 Zafer
Puerto Nuevo
12 Central Ballester 13 3 3 7 11:17 -6 12 D
Central Ballester
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
W
Central Ballester
24.02.20 2 : 1 Zafer
Club Social y Deportivo Muñiz
D
Central Ballester
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
CA Lugano
D
Club Atlético Argentino Rosario
11.03.20 1 : 1 Beraberlik
Central Ballester
L
Central Ballester
16.03.20 0 : 1 Kaybetmek
CA Atlas
13 Club Atlético Argentino Rosario 13 3 2 8 7:14 -7 11 D
CA Claypole
17.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Argentino Rosario
D
Club Atlético Argentino Rosario
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
L
CSYD Liniers
02.03.20 4 : 2 Kaybetmek
Club Atlético Argentino Rosario
D
Club Atlético Argentino Rosario
11.03.20 1 : 1 Beraberlik
Central Ballester
D
CA Lugano
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Argentino Rosario
14 Club Social y Deportivo Muñiz 13 2 4 7 9:17 -8 10 D
Club Social y Deportivo Muñiz
17.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Deportivo Paraguayo
L
Club Social y Deportivo Muñiz
19.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CA Deportivo Paraguayo
L
Central Ballester
24.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Social y Deportivo Muñiz
W
Club Social y Deportivo Muñiz
29.02.20 1 : 0 Zafer
Juventud Unida de San Miguel
L
CA Lugano
10.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Social y Deportivo Muñiz
Finals
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Primera D Metropolitana
1 CA Atlas 6 5 1 0 12:1 11 16 W
Defensores de Cambaceres
15.02.20 1 : 4 Zafer
CA Atlas
D
CA Atlas
24.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Claypole
W
Sportivo Barracas Bolivar
02.03.20 0 : 4 Zafer
CA Atlas
W
CA Atlas
08.03.20 2 : 0 Zafer
CSYD Liniers
W
Central Ballester
16.03.20 0 : 1 Zafer
CA Atlas
2 Defensores de Cambaceres 6 4 1 1 15:8 7 13 L
Defensores de Cambaceres
15.02.20 1 : 4 Kaybetmek
CA Atlas
W
CSD Yupanqui
25.02.20 1 : 2 Zafer
Defensores de Cambaceres
W
Defensores de Cambaceres
02.03.20 2 : 0 Zafer
Puerto Nuevo
D
CA Deportivo Paraguayo
09.03.20 2 : 2 Beraberlik
Defensores de Cambaceres
W
Defensores de Cambaceres
16.03.20 6 : 1 Zafer
Juventud Unida de San Miguel
3 CA Deportivo Paraguayo 5 4 1 0 8:2 6 13 D
Club Social y Deportivo Muñiz
17.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Deportivo Paraguayo
W
Club Social y Deportivo Muñiz
19.02.20 0 : 2 Zafer
CA Deportivo Paraguayo
W
CA Deportivo Paraguayo
24.02.20 1 : 0 Zafer
Juventud Unida de San Miguel
W
CSR Espanol
01.03.20 0 : 2 Zafer
CA Deportivo Paraguayo
D
CA Deportivo Paraguayo
09.03.20 2 : 2 Beraberlik
Defensores de Cambaceres
4 CSYD Liniers 5 4 0 1 10:6 4 12 W
CSYD Liniers
09.02.20 3 : 1 Zafer
Club Social y Deportivo Muñiz
W
CA Lugano
23.02.20 0 : 1 Zafer
CSYD Liniers
W
CSYD Liniers
02.03.20 4 : 2 Zafer
Club Atlético Argentino Rosario
L
CA Atlas
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
CSYD Liniers
W
CSYD Liniers
16.03.20 2 : 1 Zafer
CSD Yupanqui
5 CA Lugano 6 2 3 1 5:4 1 9 W
CA Lugano
11.02.20 1 : 0 Zafer
CA Claypole
L
CA Lugano
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CSYD Liniers
D
Central Ballester
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
CA Lugano
W
CA Lugano
10.03.20 1 : 0 Zafer
Club Social y Deportivo Muñiz
D
CA Lugano
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Argentino Rosario
6 Puerto Nuevo 5 2 1 2 4:5 -1 7 L
Puerto Nuevo
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CA Deportivo Paraguayo
W
Juventud Unida de San Miguel
17.02.20 1 : 2 Zafer
Puerto Nuevo
D
Puerto Nuevo
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSR Espanol
L
Defensores de Cambaceres
02.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Puerto Nuevo
W
Sportivo Barracas Bolivar
15.03.20 0 : 1 Zafer
Puerto Nuevo
7 Central Ballester 5 1 3 1 6:6 1 6 D
Central Ballester
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
W
Central Ballester
24.02.20 2 : 1 Zafer
Club Social y Deportivo Muñiz
D
Central Ballester
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
CA Lugano
D
Club Atlético Argentino Rosario
11.03.20 1 : 1 Beraberlik
Central Ballester
L
Central Ballester
16.03.20 0 : 1 Kaybetmek
CA Atlas
8 CSD Yupanqui 6 1 2 3 7:9 -2 5 D
CSR Espanol
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSD Yupanqui
L
CSD Yupanqui
25.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Defensores de Cambaceres
W
CA Claypole
02.03.20 0 : 1 Zafer
CSD Yupanqui
D
CSD Yupanqui
10.03.20 2 : 2 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
L
CSYD Liniers
16.03.20 2 : 1 Kaybetmek
CSD Yupanqui
9 Sportivo Barracas Bolivar 6 0 4 2 4:9 -5 4 D
Central Ballester
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
D
Club Atlético Argentino Rosario
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
L
Sportivo Barracas Bolivar
02.03.20 0 : 4 Kaybetmek
CA Atlas
D
CSD Yupanqui
10.03.20 2 : 2 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
L
Sportivo Barracas Bolivar
15.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Puerto Nuevo
10 Juventud Unida de San Miguel 6 1 1 4 5:12 -7 4 L
Juventud Unida de San Miguel
17.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Puerto Nuevo
L
CA Deportivo Paraguayo
24.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Juventud Unida de San Miguel
L
Club Social y Deportivo Muñiz
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Juventud Unida de San Miguel
D
Juventud Unida de San Miguel
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
CSR Espanol
L
Defensores de Cambaceres
16.03.20 6 : 1 Kaybetmek
Juventud Unida de San Miguel
11 CSR Espanol 5 0 3 2 3:6 -3 3 L
CA Atlas
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CSR Espanol
D
CSR Espanol
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSD Yupanqui
D
Puerto Nuevo
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSR Espanol
L
CSR Espanol
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
CA Deportivo Paraguayo
D
Juventud Unida de San Miguel
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
CSR Espanol
12 Club Atlético Argentino Rosario 5 0 3 2 3:7 -4 3 D
CA Claypole
17.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Argentino Rosario
D
Club Atlético Argentino Rosario
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
L
CSYD Liniers
02.03.20 4 : 2 Kaybetmek
Club Atlético Argentino Rosario
D
Club Atlético Argentino Rosario
11.03.20 1 : 1 Beraberlik
Central Ballester
D
CA Lugano
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Argentino Rosario
13 Club Social y Deportivo Muñiz 5 1 0 4 3:8 -5 3 D
Club Social y Deportivo Muñiz
17.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Deportivo Paraguayo
L
Club Social y Deportivo Muñiz
19.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CA Deportivo Paraguayo
L
Central Ballester
24.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Social y Deportivo Muñiz
W
Club Social y Deportivo Muñiz
29.02.20 1 : 0 Zafer
Juventud Unida de San Miguel
L
CA Lugano
10.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Social y Deportivo Muñiz
14 CA Claypole 3 0 1 2 0:2 -2 1 W
Central Ballester
09.12.19 0 : 2 Zafer
CA Claypole
L
CA Lugano
11.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CA Claypole
D
CA Claypole
17.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Argentino Rosario
D
CA Atlas
24.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Claypole
L
CA Claypole
02.03.20 0 : 1 Kaybetmek
CSD Yupanqui
Finals
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Tabla General
1 CSYD Liniers 13 9 1 3 20:11 9 28 W
CSYD Liniers
09.02.20 3 : 1 Zafer
Club Social y Deportivo Muñiz
W
CA Lugano
23.02.20 0 : 1 Zafer
CSYD Liniers
W
CSYD Liniers
02.03.20 4 : 2 Zafer
Club Atlético Argentino Rosario
L
CA Atlas
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
CSYD Liniers
W
CSYD Liniers
16.03.20 2 : 1 Zafer
CSD Yupanqui
2 Sportivo Barracas Bolivar 13 8 3 2 20:9 11 27 D
Central Ballester
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
D
Club Atlético Argentino Rosario
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
L
Sportivo Barracas Bolivar
02.03.20 0 : 4 Kaybetmek
CA Atlas
D
CSD Yupanqui
10.03.20 2 : 2 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
L
Sportivo Barracas Bolivar
15.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Puerto Nuevo
3 CA Claypole 13 8 3 2 18:8 10 27 W
Central Ballester
09.12.19 0 : 2 Zafer
CA Claypole
L
CA Lugano
11.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CA Claypole
D
CA Claypole
17.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Argentino Rosario
D
CA Atlas
24.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Claypole
L
CA Claypole
02.03.20 0 : 1 Kaybetmek
CSD Yupanqui
4 CA Atlas 13 6 2 5 14:13 1 20 W
Defensores de Cambaceres
15.02.20 1 : 4 Zafer
CA Atlas
D
CA Atlas
24.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Claypole
W
Sportivo Barracas Bolivar
02.03.20 0 : 4 Zafer
CA Atlas
W
CA Atlas
08.03.20 2 : 0 Zafer
CSYD Liniers
W
Central Ballester
16.03.20 0 : 1 Zafer
CA Atlas
5 Juventud Unida de San Miguel 13 6 2 5 16:16 0 20 L
Juventud Unida de San Miguel
17.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Puerto Nuevo
L
CA Deportivo Paraguayo
24.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Juventud Unida de San Miguel
L
Club Social y Deportivo Muñiz
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Juventud Unida de San Miguel
D
Juventud Unida de San Miguel
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
CSR Espanol
L
Defensores de Cambaceres
16.03.20 6 : 1 Kaybetmek
Juventud Unida de San Miguel
6 CSR Espanol 13 5 3 5 15:16 -1 18 L
CA Atlas
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CSR Espanol
D
CSR Espanol
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSD Yupanqui
D
Puerto Nuevo
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSR Espanol
L
CSR Espanol
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
CA Deportivo Paraguayo
D
Juventud Unida de San Miguel
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
CSR Espanol
7 CSD Yupanqui 13 4 5 4 12:10 2 17 D
CSR Espanol
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSD Yupanqui
L
CSD Yupanqui
25.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Defensores de Cambaceres
W
CA Claypole
02.03.20 0 : 1 Zafer
CSD Yupanqui
D
CSD Yupanqui
10.03.20 2 : 2 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
L
CSYD Liniers
16.03.20 2 : 1 Kaybetmek
CSD Yupanqui
8 Defensores de Cambaceres 13 4 4 5 19:18 1 16 L
Defensores de Cambaceres
15.02.20 1 : 4 Kaybetmek
CA Atlas
W
CSD Yupanqui
25.02.20 1 : 2 Zafer
Defensores de Cambaceres
W
Defensores de Cambaceres
02.03.20 2 : 0 Zafer
Puerto Nuevo
D
CA Deportivo Paraguayo
09.03.20 2 : 2 Beraberlik
Defensores de Cambaceres
W
Defensores de Cambaceres
16.03.20 6 : 1 Zafer
Juventud Unida de San Miguel
9 CA Lugano 13 3 7 3 7:10 -3 16 W
CA Lugano
11.02.20 1 : 0 Zafer
CA Claypole
L
CA Lugano
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CSYD Liniers
D
Central Ballester
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
CA Lugano
W
CA Lugano
10.03.20 1 : 0 Zafer
Club Social y Deportivo Muñiz
D
CA Lugano
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Argentino Rosario
10 CA Deportivo Paraguayo 13 4 3 6 15:17 -2 15 D
Club Social y Deportivo Muñiz
17.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Deportivo Paraguayo
W
Club Social y Deportivo Muñiz
19.02.20 0 : 2 Zafer
CA Deportivo Paraguayo
W
CA Deportivo Paraguayo
24.02.20 1 : 0 Zafer
Juventud Unida de San Miguel
W
CSR Espanol
01.03.20 0 : 2 Zafer
CA Deportivo Paraguayo
D
CA Deportivo Paraguayo
09.03.20 2 : 2 Beraberlik
Defensores de Cambaceres
11 Puerto Nuevo 13 3 4 6 10:17 -7 13 L
Puerto Nuevo
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CA Deportivo Paraguayo
W
Juventud Unida de San Miguel
17.02.20 1 : 2 Zafer
Puerto Nuevo
D
Puerto Nuevo
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSR Espanol
L
Defensores de Cambaceres
02.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Puerto Nuevo
W
Sportivo Barracas Bolivar
15.03.20 0 : 1 Zafer
Puerto Nuevo
12 Central Ballester 13 3 3 7 11:17 -6 12 D
Central Ballester
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
W
Central Ballester
24.02.20 2 : 1 Zafer
Club Social y Deportivo Muñiz
D
Central Ballester
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
CA Lugano
D
Club Atlético Argentino Rosario
11.03.20 1 : 1 Beraberlik
Central Ballester
L
Central Ballester
16.03.20 0 : 1 Kaybetmek
CA Atlas
13 Club Atlético Argentino Rosario 13 3 2 8 7:14 -7 11 D
CA Claypole
17.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Argentino Rosario
D
Club Atlético Argentino Rosario
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
L
CSYD Liniers
02.03.20 4 : 2 Kaybetmek
Club Atlético Argentino Rosario
D
Club Atlético Argentino Rosario
11.03.20 1 : 1 Beraberlik
Central Ballester
D
CA Lugano
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Argentino Rosario
14 Club Social y Deportivo Muñiz 13 2 4 7 9:17 -8 10 D
Club Social y Deportivo Muñiz
17.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Deportivo Paraguayo
L
Club Social y Deportivo Muñiz
19.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CA Deportivo Paraguayo
L
Central Ballester
24.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Social y Deportivo Muñiz
W
Club Social y Deportivo Muñiz
29.02.20 1 : 0 Zafer
Juventud Unida de San Miguel
L
CA Lugano
10.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Social y Deportivo Muñiz
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Primera D Metropolitana - turnuva, düzenleyen Arjantin.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera D Metropolitana (Arjantin) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program çok önemli müsabakalar - Primera D Metropolitana (Arjantin):
Defensores de Cambaceres - CA Claypole (04.04.2020 14:00)
CSR Espanol - Sportivo Barracas Bolivar (04.04.2020 14:00)
Juventud Unida de San Miguel - CSYD Liniers (04.04.2020 14:00)

skorexpress.com internet sayfasında Primera D Metropolitana (Arjantin) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.