Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
24
Arjantin

Primera D Metropolitana

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Primera D Metropolitana
1 CSYD Liniers 13 9 1 3 20:11 9 28 W
CSYD Liniers
24.11.19 2 : 1 Zafer
Defensores de Cambaceres
L
CA Claypole
01.12.19 1 : 0 Kaybetmek
CSYD Liniers
L
CSYD Liniers
08.12.19 0 : 2 Kaybetmek
Sportivo Barracas Bolivar
W
CSYD Liniers
09.02.20 3 : 1 Zafer
Club Social y Deportivo Muñiz
W
CA Lugano
23.02.20 0 : 1 Zafer
CSYD Liniers
2 Sportivo Barracas Bolivar 13 8 3 2 20:9 11 27 W
Sportivo Barracas Bolivar
25.11.19 3 : 1 Zafer
CA Claypole
W
Sportivo Barracas Bolivar
02.12.19 4 : 1 Zafer
Club Social y Deportivo Muñiz
W
CSYD Liniers
08.12.19 0 : 2 Zafer
Sportivo Barracas Bolivar
D
Central Ballester
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
D
Club Atlético Argentino Rosario
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
3 CA Claypole 13 8 3 2 18:8 10 27 L
Sportivo Barracas Bolivar
25.11.19 3 : 1 Kaybetmek
CA Claypole
W
CA Claypole
01.12.19 1 : 0 Zafer
CSYD Liniers
W
Central Ballester
09.12.19 0 : 2 Zafer
CA Claypole
L
CA Lugano
11.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CA Claypole
D
CA Claypole
17.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Argentino Rosario
4 CA Atlas 13 6 2 5 14:13 1 20 L
CA Atlas
23.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Puerto Nuevo
L
CA Deportivo Paraguayo
02.12.19 3 : 0 Kaybetmek
CA Atlas
L
CA Atlas
09.12.19 0 : 1 Kaybetmek
Juventud Unida de San Miguel
W
CA Atlas
08.02.20 1 : 0 Zafer
CSR Espanol
W
Defensores de Cambaceres
15.02.20 1 : 4 Zafer
CA Atlas
5 Juventud Unida de San Miguel 13 6 2 5 16:16 -1 20 L
Juventud Unida de San Miguel
16.11.19 2 : 3 Kaybetmek
Central Ballester
L
CA Lugano
23.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Juventud Unida de San Miguel
W
Juventud Unida de San Miguel
01.12.19 3 : 0 Zafer
Club Atlético Argentino Rosario
W
CA Atlas
09.12.19 0 : 1 Zafer
Juventud Unida de San Miguel
W
CSD Yupanqui
12.02.20 1 : 2 Zafer
Juventud Unida de San Miguel
6 CSR Espanol 13 5 3 5 15:16 -1 18 D
CSR Espanol
03.12.19 0 : 0 Beraberlik
CA Lugano
L
Club Atlético Argentino Rosario
07.12.19 2 : 1 Kaybetmek
CSR Espanol
L
CA Atlas
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CSR Espanol
D
CSR Espanol
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSD Yupanqui
D
Puerto Nuevo
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSR Espanol
7 CSD Yupanqui 13 4 5 4 12:10 2 17 W
Club Social y Deportivo Muñiz
23.11.19 0 : 2 Zafer
CSD Yupanqui
W
Puerto Nuevo
30.11.19 1 : 2 Zafer
CSD Yupanqui
D
CSD Yupanqui
06.12.19 0 : 0 Beraberlik
CA Deportivo Paraguayo
L
CSD Yupanqui
12.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Juventud Unida de San Miguel
D
CSR Espanol
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSD Yupanqui
8 Defensores de Cambaceres 13 4 4 5 19:18 1 16 L
CSYD Liniers
24.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Defensores de Cambaceres
W
Defensores de Cambaceres
01.12.19 2 : 1 Zafer
Central Ballester
D
CA Lugano
07.12.19 0 : 0 Beraberlik
Defensores de Cambaceres
W
Club Atlético Argentino Rosario
09.02.20 0 : 2 Zafer
Defensores de Cambaceres
L
Defensores de Cambaceres
15.02.20 1 : 4 Kaybetmek
CA Atlas
9 CA Lugano 13 3 7 3 7:10 -3 16 W
CA Lugano
23.11.19 1 : 0 Zafer
Juventud Unida de San Miguel
D
CSR Espanol
03.12.19 0 : 0 Beraberlik
CA Lugano
D
CA Lugano
07.12.19 0 : 0 Beraberlik
Defensores de Cambaceres
W
CA Lugano
11.02.20 1 : 0 Zafer
CA Claypole
L
CA Lugano
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CSYD Liniers
10 CA Deportivo Paraguayo 13 4 3 6 15:17 -2 15 W
CA Deportivo Paraguayo
02.12.19 3 : 0 Zafer
CA Atlas
D
CSD Yupanqui
06.12.19 0 : 0 Beraberlik
CA Deportivo Paraguayo
W
Puerto Nuevo
08.02.20 0 : 1 Zafer
CA Deportivo Paraguayo
D
Club Social y Deportivo Muñiz
17.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Deportivo Paraguayo
W
Club Social y Deportivo Muñiz
19.02.20 0 : 2 Zafer
CA Deportivo Paraguayo
11 Puerto Nuevo 13 3 4 6 10:17 -7 13 L
Puerto Nuevo
30.11.19 1 : 2 Kaybetmek
CSD Yupanqui
L
Club Social y Deportivo Muñiz
07.12.19 2 : 0 Kaybetmek
Puerto Nuevo
L
Puerto Nuevo
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CA Deportivo Paraguayo
W
Juventud Unida de San Miguel
17.02.20 1 : 2 Zafer
Puerto Nuevo
D
Puerto Nuevo
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSR Espanol
12 Central Ballester 13 3 3 7 11:17 -6 12 W
Juventud Unida de San Miguel
16.11.19 2 : 3 Zafer
Central Ballester
L
Central Ballester
25.11.19 1 : 2 Kaybetmek
CSR Espanol
L
Defensores de Cambaceres
01.12.19 2 : 1 Kaybetmek
Central Ballester
L
Central Ballester
09.12.19 0 : 2 Kaybetmek
CA Claypole
D
Central Ballester
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
13 Club Atlético Argentino Rosario 13 3 2 8 7:14 -7 11 L
Club Atlético Argentino Rosario
23.11.19 1 : 2 Kaybetmek
CA Deportivo Paraguayo
L
Juventud Unida de San Miguel
01.12.19 3 : 0 Kaybetmek
Club Atlético Argentino Rosario
W
Club Atlético Argentino Rosario
07.12.19 2 : 1 Zafer
CSR Espanol
L
Club Atlético Argentino Rosario
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Defensores de Cambaceres
D
Club Atlético Argentino Rosario
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
14 Club Social y Deportivo Muñiz 13 2 4 7 9:17 -8 10 L
Sportivo Barracas Bolivar
02.12.19 4 : 1 Kaybetmek
Club Social y Deportivo Muñiz
W
Club Social y Deportivo Muñiz
07.12.19 2 : 0 Zafer
Puerto Nuevo
L
CSYD Liniers
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Club Social y Deportivo Muñiz
D
Club Social y Deportivo Muñiz
17.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Deportivo Paraguayo
L
Club Social y Deportivo Muñiz
19.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CA Deportivo Paraguayo
Finals
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Primera D Metropolitana
1 CA Atlas 2 2 0 0 5:1 4 6 L
CA Atlas
23.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Puerto Nuevo
L
CA Deportivo Paraguayo
02.12.19 3 : 0 Kaybetmek
CA Atlas
L
CA Atlas
09.12.19 0 : 1 Kaybetmek
Juventud Unida de San Miguel
W
CA Atlas
08.02.20 1 : 0 Zafer
CSR Espanol
W
Defensores de Cambaceres
15.02.20 1 : 4 Zafer
CA Atlas
2 CSYD Liniers 2 2 0 0 4:1 3 6 W
CSYD Liniers
24.11.19 2 : 1 Zafer
Defensores de Cambaceres
L
CA Claypole
01.12.19 1 : 0 Kaybetmek
CSYD Liniers
L
CSYD Liniers
08.12.19 0 : 2 Kaybetmek
Sportivo Barracas Bolivar
W
CSYD Liniers
09.02.20 3 : 1 Zafer
Club Social y Deportivo Muñiz
W
CA Lugano
23.02.20 0 : 1 Zafer
CSYD Liniers
3 CA Deportivo Paraguayo 2 2 0 0 3:0 3 6 W
CA Deportivo Paraguayo
02.12.19 3 : 0 Zafer
CA Atlas
D
CSD Yupanqui
06.12.19 0 : 0 Beraberlik
CA Deportivo Paraguayo
W
Puerto Nuevo
08.02.20 0 : 1 Zafer
CA Deportivo Paraguayo
D
Club Social y Deportivo Muñiz
17.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Deportivo Paraguayo
W
Club Social y Deportivo Muñiz
19.02.20 0 : 2 Zafer
CA Deportivo Paraguayo
4 Puerto Nuevo 3 1 1 1 3:3 -1 4 L
Puerto Nuevo
30.11.19 1 : 2 Kaybetmek
CSD Yupanqui
L
Club Social y Deportivo Muñiz
07.12.19 2 : 0 Kaybetmek
Puerto Nuevo
L
Puerto Nuevo
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CA Deportivo Paraguayo
W
Juventud Unida de San Miguel
17.02.20 1 : 2 Zafer
Puerto Nuevo
D
Puerto Nuevo
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSR Espanol
5 Juventud Unida de San Miguel 2 1 0 1 3:3 1 3 L
CA Lugano
23.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Juventud Unida de San Miguel
W
Juventud Unida de San Miguel
01.12.19 3 : 0 Zafer
Club Atlético Argentino Rosario
W
CA Atlas
09.12.19 0 : 1 Zafer
Juventud Unida de San Miguel
W
CSD Yupanqui
12.02.20 1 : 2 Zafer
Juventud Unida de San Miguel
L
Juventud Unida de San Miguel
17.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Puerto Nuevo
6 CA Lugano 2 1 0 1 1:1 1 3 W
CA Lugano
23.11.19 1 : 0 Zafer
Juventud Unida de San Miguel
D
CSR Espanol
03.12.19 0 : 0 Beraberlik
CA Lugano
D
CA Lugano
07.12.19 0 : 0 Beraberlik
Defensores de Cambaceres
W
CA Lugano
11.02.20 1 : 0 Zafer
CA Claypole
L
CA Lugano
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CSYD Liniers
7 Defensores de Cambaceres 2 1 0 1 3:4 -1 3 L
CSYD Liniers
24.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Defensores de Cambaceres
W
Defensores de Cambaceres
01.12.19 2 : 1 Zafer
Central Ballester
D
CA Lugano
07.12.19 0 : 0 Beraberlik
Defensores de Cambaceres
W
Club Atlético Argentino Rosario
09.02.20 0 : 2 Zafer
Defensores de Cambaceres
L
Defensores de Cambaceres
15.02.20 1 : 4 Kaybetmek
CA Atlas
8 Sportivo Barracas Bolivar 2 0 2 0 1:1 0 2 W
Sportivo Barracas Bolivar
25.11.19 3 : 1 Zafer
CA Claypole
W
Sportivo Barracas Bolivar
02.12.19 4 : 1 Zafer
Club Social y Deportivo Muñiz
W
CSYD Liniers
08.12.19 0 : 2 Zafer
Sportivo Barracas Bolivar
D
Central Ballester
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
D
Club Atlético Argentino Rosario
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
9 CSR Espanol 3 0 2 1 2:3 -1 2 D
CSR Espanol
03.12.19 0 : 0 Beraberlik
CA Lugano
L
Club Atlético Argentino Rosario
07.12.19 2 : 1 Kaybetmek
CSR Espanol
L
CA Atlas
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CSR Espanol
D
CSR Espanol
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSD Yupanqui
D
Puerto Nuevo
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSR Espanol
10 Central Ballester 1 0 1 0 1:1 0 1 W
Juventud Unida de San Miguel
16.11.19 2 : 3 Zafer
Central Ballester
L
Central Ballester
25.11.19 1 : 2 Kaybetmek
CSR Espanol
L
Defensores de Cambaceres
01.12.19 2 : 1 Kaybetmek
Central Ballester
L
Central Ballester
09.12.19 0 : 2 Kaybetmek
CA Claypole
D
Central Ballester
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
11 CSD Yupanqui 2 0 1 1 2:3 -1 1 W
Club Social y Deportivo Muñiz
23.11.19 0 : 2 Zafer
CSD Yupanqui
W
Puerto Nuevo
30.11.19 1 : 2 Zafer
CSD Yupanqui
D
CSD Yupanqui
06.12.19 0 : 0 Beraberlik
CA Deportivo Paraguayo
L
CSD Yupanqui
12.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Juventud Unida de San Miguel
D
CSR Espanol
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSD Yupanqui
12 Club Atlético Argentino Rosario 2 0 1 1 0:2 -2 1 L
Club Atlético Argentino Rosario
23.11.19 1 : 2 Kaybetmek
CA Deportivo Paraguayo
L
Juventud Unida de San Miguel
01.12.19 3 : 0 Kaybetmek
Club Atlético Argentino Rosario
W
Club Atlético Argentino Rosario
07.12.19 2 : 1 Zafer
CSR Espanol
L
Club Atlético Argentino Rosario
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Defensores de Cambaceres
D
Club Atlético Argentino Rosario
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
13 CA Claypole 1 0 0 1 0:1 -1 0 L
Sportivo Barracas Bolivar
25.11.19 3 : 1 Kaybetmek
CA Claypole
W
CA Claypole
01.12.19 1 : 0 Zafer
CSYD Liniers
W
Central Ballester
09.12.19 0 : 2 Zafer
CA Claypole
L
CA Lugano
11.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CA Claypole
D
CA Claypole
17.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Argentino Rosario
14 Club Social y Deportivo Muñiz 2 0 0 2 1:5 -4 0 L
Sportivo Barracas Bolivar
02.12.19 4 : 1 Kaybetmek
Club Social y Deportivo Muñiz
W
Club Social y Deportivo Muñiz
07.12.19 2 : 0 Zafer
Puerto Nuevo
L
CSYD Liniers
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Club Social y Deportivo Muñiz
D
Club Social y Deportivo Muñiz
17.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Deportivo Paraguayo
L
Club Social y Deportivo Muñiz
19.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CA Deportivo Paraguayo
Finals
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Tabla General
1 CSYD Liniers 13 9 1 3 20:11 9 28 W
CSYD Liniers
24.11.19 2 : 1 Zafer
Defensores de Cambaceres
L
CA Claypole
01.12.19 1 : 0 Kaybetmek
CSYD Liniers
L
CSYD Liniers
08.12.19 0 : 2 Kaybetmek
Sportivo Barracas Bolivar
W
CSYD Liniers
09.02.20 3 : 1 Zafer
Club Social y Deportivo Muñiz
W
CA Lugano
23.02.20 0 : 1 Zafer
CSYD Liniers
2 Sportivo Barracas Bolivar 13 8 3 2 20:9 11 27 W
Sportivo Barracas Bolivar
25.11.19 3 : 1 Zafer
CA Claypole
W
Sportivo Barracas Bolivar
02.12.19 4 : 1 Zafer
Club Social y Deportivo Muñiz
W
CSYD Liniers
08.12.19 0 : 2 Zafer
Sportivo Barracas Bolivar
D
Central Ballester
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
D
Club Atlético Argentino Rosario
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
3 CA Claypole 13 8 3 2 18:8 10 27 L
Sportivo Barracas Bolivar
25.11.19 3 : 1 Kaybetmek
CA Claypole
W
CA Claypole
01.12.19 1 : 0 Zafer
CSYD Liniers
W
Central Ballester
09.12.19 0 : 2 Zafer
CA Claypole
L
CA Lugano
11.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CA Claypole
D
CA Claypole
17.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Argentino Rosario
4 CA Atlas 13 6 2 5 14:13 1 20 L
CA Atlas
23.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Puerto Nuevo
L
CA Deportivo Paraguayo
02.12.19 3 : 0 Kaybetmek
CA Atlas
L
CA Atlas
09.12.19 0 : 1 Kaybetmek
Juventud Unida de San Miguel
W
CA Atlas
08.02.20 1 : 0 Zafer
CSR Espanol
W
Defensores de Cambaceres
15.02.20 1 : 4 Zafer
CA Atlas
5 Juventud Unida de San Miguel 13 6 2 5 16:16 0 20 L
CA Lugano
23.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Juventud Unida de San Miguel
W
Juventud Unida de San Miguel
01.12.19 3 : 0 Zafer
Club Atlético Argentino Rosario
W
CA Atlas
09.12.19 0 : 1 Zafer
Juventud Unida de San Miguel
W
CSD Yupanqui
12.02.20 1 : 2 Zafer
Juventud Unida de San Miguel
L
Juventud Unida de San Miguel
17.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Puerto Nuevo
6 CSR Espanol 13 5 3 5 15:16 -1 18 D
CSR Espanol
03.12.19 0 : 0 Beraberlik
CA Lugano
L
Club Atlético Argentino Rosario
07.12.19 2 : 1 Kaybetmek
CSR Espanol
L
CA Atlas
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CSR Espanol
D
CSR Espanol
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSD Yupanqui
D
Puerto Nuevo
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSR Espanol
7 CSD Yupanqui 13 4 5 4 12:10 2 17 W
Club Social y Deportivo Muñiz
23.11.19 0 : 2 Zafer
CSD Yupanqui
W
Puerto Nuevo
30.11.19 1 : 2 Zafer
CSD Yupanqui
D
CSD Yupanqui
06.12.19 0 : 0 Beraberlik
CA Deportivo Paraguayo
L
CSD Yupanqui
12.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Juventud Unida de San Miguel
D
CSR Espanol
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSD Yupanqui
8 Defensores de Cambaceres 13 4 4 5 19:18 1 16 L
CSYD Liniers
24.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Defensores de Cambaceres
W
Defensores de Cambaceres
01.12.19 2 : 1 Zafer
Central Ballester
D
CA Lugano
07.12.19 0 : 0 Beraberlik
Defensores de Cambaceres
W
Club Atlético Argentino Rosario
09.02.20 0 : 2 Zafer
Defensores de Cambaceres
L
Defensores de Cambaceres
15.02.20 1 : 4 Kaybetmek
CA Atlas
9 CA Lugano 13 3 7 3 7:10 -3 16 W
CA Lugano
23.11.19 1 : 0 Zafer
Juventud Unida de San Miguel
D
CSR Espanol
03.12.19 0 : 0 Beraberlik
CA Lugano
D
CA Lugano
07.12.19 0 : 0 Beraberlik
Defensores de Cambaceres
W
CA Lugano
11.02.20 1 : 0 Zafer
CA Claypole
L
CA Lugano
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CSYD Liniers
10 CA Deportivo Paraguayo 13 4 3 6 15:17 -2 15 W
CA Deportivo Paraguayo
02.12.19 3 : 0 Zafer
CA Atlas
D
CSD Yupanqui
06.12.19 0 : 0 Beraberlik
CA Deportivo Paraguayo
W
Puerto Nuevo
08.02.20 0 : 1 Zafer
CA Deportivo Paraguayo
D
Club Social y Deportivo Muñiz
17.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Deportivo Paraguayo
W
Club Social y Deportivo Muñiz
19.02.20 0 : 2 Zafer
CA Deportivo Paraguayo
11 Puerto Nuevo 13 3 4 6 10:17 -7 13 L
Puerto Nuevo
30.11.19 1 : 2 Kaybetmek
CSD Yupanqui
L
Club Social y Deportivo Muñiz
07.12.19 2 : 0 Kaybetmek
Puerto Nuevo
L
Puerto Nuevo
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CA Deportivo Paraguayo
W
Juventud Unida de San Miguel
17.02.20 1 : 2 Zafer
Puerto Nuevo
D
Puerto Nuevo
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSR Espanol
12 Central Ballester 13 3 3 7 11:17 -6 12 W
Juventud Unida de San Miguel
16.11.19 2 : 3 Zafer
Central Ballester
L
Central Ballester
25.11.19 1 : 2 Kaybetmek
CSR Espanol
L
Defensores de Cambaceres
01.12.19 2 : 1 Kaybetmek
Central Ballester
L
Central Ballester
09.12.19 0 : 2 Kaybetmek
CA Claypole
D
Central Ballester
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
13 Club Atlético Argentino Rosario 13 3 2 8 7:14 -7 11 L
Club Atlético Argentino Rosario
23.11.19 1 : 2 Kaybetmek
CA Deportivo Paraguayo
L
Juventud Unida de San Miguel
01.12.19 3 : 0 Kaybetmek
Club Atlético Argentino Rosario
W
Club Atlético Argentino Rosario
07.12.19 2 : 1 Zafer
CSR Espanol
L
Club Atlético Argentino Rosario
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Defensores de Cambaceres
D
Club Atlético Argentino Rosario
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sportivo Barracas Bolivar
14 Club Social y Deportivo Muñiz 13 2 4 7 9:17 -8 10 L
Sportivo Barracas Bolivar
02.12.19 4 : 1 Kaybetmek
Club Social y Deportivo Muñiz
W
Club Social y Deportivo Muñiz
07.12.19 2 : 0 Zafer
Puerto Nuevo
L
CSYD Liniers
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Club Social y Deportivo Muñiz
D
Club Social y Deportivo Muñiz
17.02.20 0 : 0 Beraberlik
CA Deportivo Paraguayo
L
Club Social y Deportivo Muñiz
19.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CA Deportivo Paraguayo
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Primera D Metropolitana - turnuva, düzenleyen Arjantin.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera D Metropolitana (Arjantin) maçları online görebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken müsabakalar - Primera D Metropolitana (Arjantin):
CA Deportivo Paraguayo - Juventud Unida de San Miguel (24.02.2020 15:00)
CA Atlas - CA Claypole (24.02.2020 15:00)
Central Ballester - Club Social y Deportivo Muñiz (24.02.2020 15:00)

skorexpress.com internet sayfasında Primera D Metropolitana (Arjantin) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.