Primera C
Arjantin

Primera C

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Clausura
1 Deportivo Merlo Deportivo Merlo 9 6 2 1 17:7 10 20 D
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
W
Club El Porvenir Club El Porvenir
24.02.20 0 : 3 Zafer
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
W
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
01.03.20 2 : 1 Zafer
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
L
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
10.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
W
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
15.03.20 3 : 1 Zafer
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
2 Excursionistas Excursionistas 8 5 1 2 12:8 4 16 W
Excursionistas Excursionistas
17.02.20 3 : 1 Zafer
Deportivo Español Deportivo Español
W
Canuelas Canuelas
24.02.20 1 : 2 Zafer
Excursionistas Excursionistas
W
Excursionistas Excursionistas
01.03.20 1 : 0 Zafer
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
L
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
06.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Excursionistas Excursionistas
W
Excursionistas Excursionistas
16.03.20 3 : 1 Zafer
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
3 Real Pilar Real Pilar 9 4 3 2 12:7 5 15 L
Real Pilar Real Pilar
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Canuelas Canuelas
W
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
24.02.20 1 : 3 Zafer
Real Pilar Real Pilar
D
Real Pilar Real Pilar
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
W
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
06.03.20 1 : 3 Zafer
Real Pilar Real Pilar
D
Real Pilar Real Pilar
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club El Porvenir Club El Porvenir
4 Club Luján Club Luján 9 4 3 2 9:8 1 15 D
Club Luján Club Luján
17.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
W
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
23.02.20 1 : 2 Zafer
Club Luján Club Luján
D
Club Luján Club Luján
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Club El Porvenir Club El Porvenir
L
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Luján Club Luján
W
Club Luján Club Luján
16.03.20 2 : 1 Zafer
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
5 Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud 8 4 2 2 11:10 1 14 W
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
16.02.20 2 : 3 Zafer
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
W
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
21.02.20 1 : 0 Zafer
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
D
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
W
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
10.03.20 3 : 1 Zafer
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
L
Club Luján Club Luján
16.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
6 Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland 8 4 1 3 10:9 1 13 L
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
11.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
W
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
22.02.20 3 : 1 Zafer
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
W
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
29.02.20 0 : 1 Zafer
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
W
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
08.03.20 1 : 0 Zafer
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
L
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
15.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
7 Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas 8 3 3 2 14:9 5 12 W
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
15.02.20 2 : 1 Zafer
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
W
Deportivo Español Deportivo Español
25.02.20 0 : 2 Zafer
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
D
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Canuelas Canuelas
D
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
W
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
15.03.20 5 : 1 Zafer
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
8 Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó 8 3 3 2 10:8 2 12 W
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
10.02.20 2 : 1 Zafer
Excursionistas Excursionistas
L
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
15.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
D
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Español Deportivo Español
W
Canuelas Canuelas
06.03.20 0 : 2 Zafer
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
D
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
13.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
9 Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere 9 3 3 3 9:9 -1 12 W
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
18.02.20 2 : 1 Zafer
Club El Porvenir Club El Porvenir
L
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
D
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
L
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
W
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
14.03.20 1 : 0 Zafer
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
10 Deportivo Merlo Deportivo Merlo 9 3 3 3 13:14 -1 12 D
Club Luján Club Luján
17.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
W
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
24.02.20 4 : 1 Zafer
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
D
Real Pilar Real Pilar
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
W
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
06.03.20 2 : 0 Zafer
Excursionistas Excursionistas
L
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
15.03.20 5 : 1 Kaybetmek
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
11 Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem 9 3 3 3 11:13 -2 12 D
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
L
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Luján Club Luján
W
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
01.03.20 1 : 2 Zafer
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
L
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
06.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Real Pilar Real Pilar
L
Excursionistas Excursionistas
16.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
12 Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid 8 3 2 3 8:7 1 11 D
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
W
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
23.02.20 1 : 0 Zafer
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
L
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
W
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
08.03.20 1 : 0 Zafer
Club Luján Club Luján
L
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
16.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
13 Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba 8 2 3 3 7:5 2 9 W
Club El Porvenir Club El Porvenir
11.02.20 0 : 4 Zafer
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
D
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
L
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
21.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
L
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
W
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
06.03.20 1 : 2 Zafer
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
14 Sportivo Italiano Sportivo Italiano 9 1 6 2 7:8 -1 9 D
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
L
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
24.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Real Pilar Real Pilar
L
Excursionistas Excursionistas
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
D
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
D
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
13.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
15 San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco 8 2 3 3 7:10 -3 9 D
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
L
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
24.02.20 4 : 1 Kaybetmek
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
L
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
L
Club El Porvenir Club El Porvenir
09.03.20 1 : 0 Kaybetmek
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
W
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
16.03.20 2 : 1 Zafer
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
16 Club El Porvenir Club El Porvenir 9 2 3 4 5:12 -7 9 L
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
18.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club El Porvenir Club El Porvenir
L
Club El Porvenir Club El Porvenir
24.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
D
Club Luján Club Luján
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Club El Porvenir Club El Porvenir
W
Club El Porvenir Club El Porvenir
09.03.20 1 : 0 Zafer
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
D
Real Pilar Real Pilar
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club El Porvenir Club El Porvenir
17 Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui 8 2 1 5 11:13 -2 7 W
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
09.02.20 0 : 2 Zafer
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
L
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
16.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
L
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
L
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
06.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
L
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
14.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
18 Canuelas Canuelas 8 1 2 5 5:13 -8 5 W
Real Pilar Real Pilar
15.02.20 0 : 1 Zafer
Canuelas Canuelas
L
Canuelas Canuelas
24.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Excursionistas Excursionistas
D
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Canuelas Canuelas
L
Canuelas Canuelas
06.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
D
Deportivo Español Deportivo Español
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Canuelas Canuelas
19 Deportivo Español Deportivo Español 8 0 3 5 4:12 -8 3 L
Deportivo Español Deportivo Español
08.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Real Pilar Real Pilar
L
Excursionistas Excursionistas
17.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Deportivo Español Deportivo Español
L
Deportivo Español Deportivo Español
25.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
D
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Español Deportivo Español
D
Deportivo Español Deportivo Español
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Canuelas Canuelas
Finals
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Primera C
1 Deportivo Merlo Deportivo Merlo 1 1 5 5 2:1 1 3 D
Club Luján Club Luján
17.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
W
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
24.02.20 4 : 1 Zafer
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
D
Real Pilar Real Pilar
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
W
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
06.03.20 2 : 0 Zafer
Excursionistas Excursionistas
L
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
15.03.20 5 : 1 Kaybetmek
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
2 Excursionistas Excursionistas 1 1 3 11 2:1 1 3 W
Excursionistas Excursionistas
17.02.20 3 : 1 Zafer
Deportivo Español Deportivo Español
W
Canuelas Canuelas
24.02.20 1 : 2 Zafer
Excursionistas Excursionistas
W
Excursionistas Excursionistas
01.03.20 1 : 0 Zafer
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
L
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
06.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Excursionistas Excursionistas
W
Excursionistas Excursionistas
16.03.20 3 : 1 Zafer
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
3 Sportivo Italiano Sportivo Italiano 1 1 4 7 1:20 1 3 D
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
L
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
24.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Real Pilar Real Pilar
L
Excursionistas Excursionistas
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
D
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
D
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
13.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
4 Canuelas Canuelas 1 1 3 3 1:15 1 3 W
Real Pilar Real Pilar
15.02.20 0 : 1 Zafer
Canuelas Canuelas
L
Canuelas Canuelas
24.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Excursionistas Excursionistas
D
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Canuelas Canuelas
L
Canuelas Canuelas
06.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
D
Deportivo Español Deportivo Español
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Canuelas Canuelas
5 Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem 1 5 1 8 1:1 -2 1 D
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
L
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Luján Club Luján
W
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
01.03.20 1 : 2 Zafer
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
L
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
06.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Real Pilar Real Pilar
L
Excursionistas Excursionistas
16.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
6 Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland 1 5 1 6 1:1 2 1 L
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
11.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
W
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
22.02.20 3 : 1 Zafer
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
W
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
29.02.20 0 : 1 Zafer
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
W
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
08.03.20 1 : 0 Zafer
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
L
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
15.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
7 Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas 1 5 1 8 15:24 -9 1 W
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
15.02.20 2 : 1 Zafer
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
W
Deportivo Español Deportivo Español
25.02.20 0 : 2 Zafer
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
D
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Canuelas Canuelas
D
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
W
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
15.03.20 5 : 1 Zafer
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
8 San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco 1 5 1 7 16:18 -2 1 D
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
L
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
24.02.20 4 : 1 Kaybetmek
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
L
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
L
Club El Porvenir Club El Porvenir
09.03.20 1 : 0 Kaybetmek
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
W
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
16.03.20 2 : 1 Zafer
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
9 Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud 1 9 1 3 26:13 13 1 W
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
16.02.20 2 : 3 Zafer
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
W
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
21.02.20 1 : 0 Zafer
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
D
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
W
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
10.03.20 3 : 1 Zafer
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
L
Club Luján Club Luján
16.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
10 Club El Porvenir Club El Porvenir 1 1 1 12 8:29 -21 1 L
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
18.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club El Porvenir Club El Porvenir
L
Club El Porvenir Club El Porvenir
24.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
D
Club Luján Club Luján
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Club El Porvenir Club El Porvenir
W
Club El Porvenir Club El Porvenir
09.03.20 1 : 0 Zafer
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
D
Real Pilar Real Pilar
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club El Porvenir Club El Porvenir
11 Deportivo Español Deportivo Español 18 5 8 5 17:24 -7 23 L
Deportivo Español Deportivo Español
08.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Real Pilar Real Pilar
L
Excursionistas Excursionistas
17.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Deportivo Español Deportivo Español
L
Deportivo Español Deportivo Español
25.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
D
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Español Deportivo Español
D
Deportivo Español Deportivo Español
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Canuelas Canuelas
12 Deportivo Merlo Deportivo Merlo 18 6 6 6 14:19 -5 24 D
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
W
Club El Porvenir Club El Porvenir
24.02.20 0 : 3 Zafer
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
W
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
01.03.20 2 : 1 Zafer
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
L
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
10.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
W
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
15.03.20 3 : 1 Zafer
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
13 Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid 18 8 5 5 20:15 5 29 D
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
W
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
23.02.20 1 : 0 Zafer
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
L
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
W
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
08.03.20 1 : 0 Zafer
Club Luján Club Luján
L
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
16.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
14 Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó 18 4 5 9 12:19 -7 17 W
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
10.02.20 2 : 1 Zafer
Excursionistas Excursionistas
L
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
15.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
D
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Español Deportivo Español
W
Canuelas Canuelas
06.03.20 0 : 2 Zafer
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
D
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
13.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
15 Club Luján Club Luján 18 4 5 9 19:23 -4 17 D
Club Luján Club Luján
17.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
W
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
23.02.20 1 : 2 Zafer
Club Luján Club Luján
D
Club Luján Club Luján
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Club El Porvenir Club El Porvenir
L
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Luján Club Luján
W
Club Luján Club Luján
16.03.20 2 : 1 Zafer
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
16 Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui 1 7 7 1 1:2 -1 28 W
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
09.02.20 0 : 2 Zafer
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
L
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
16.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
L
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
L
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
06.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
L
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
14.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
17 Real Pilar Real Pilar 1 8 6 1 1:2 -1 30 L
Real Pilar Real Pilar
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Canuelas Canuelas
W
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
24.02.20 1 : 3 Zafer
Real Pilar Real Pilar
D
Real Pilar Real Pilar
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
W
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
06.03.20 1 : 3 Zafer
Real Pilar Real Pilar
D
Real Pilar Real Pilar
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club El Porvenir Club El Porvenir
18 Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba 1 5 9 1 23:1 -1 24 W
Club El Porvenir Club El Porvenir
11.02.20 0 : 4 Zafer
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
D
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
L
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
21.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
L
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
W
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
06.03.20 1 : 2 Zafer
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
19 Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere 1 11 4 1 23:1 -1 37 W
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
18.02.20 2 : 1 Zafer
Club El Porvenir Club El Porvenir
L
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
D
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
L
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
W
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
14.03.20 1 : 0 Zafer
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
Finals
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Tabla General
1 Canuelas Canuelas 18 12 3 3 25:15 10 39 W
Real Pilar Real Pilar
15.02.20 0 : 1 Zafer
Canuelas Canuelas
L
Canuelas Canuelas
24.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Excursionistas Excursionistas
D
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Canuelas Canuelas
L
Canuelas Canuelas
06.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
D
Deportivo Español Deportivo Español
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Canuelas Canuelas
2 Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere 18 11 4 3 23:13 10 37 W
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
18.02.20 2 : 1 Zafer
Club El Porvenir Club El Porvenir
L
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
D
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
L
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
W
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
14.03.20 1 : 0 Zafer
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
3 Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud 18 9 6 3 26:13 13 33 W
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
16.02.20 2 : 3 Zafer
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
W
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
21.02.20 1 : 0 Zafer
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
D
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
W
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
10.03.20 3 : 1 Zafer
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
L
Club Luján Club Luján
16.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
4 Real Pilar Real Pilar 18 8 6 4 25:16 9 30 L
Real Pilar Real Pilar
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Canuelas Canuelas
W
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
24.02.20 1 : 3 Zafer
Real Pilar Real Pilar
D
Real Pilar Real Pilar
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
W
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
06.03.20 1 : 3 Zafer
Real Pilar Real Pilar
D
Real Pilar Real Pilar
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club El Porvenir Club El Porvenir
5 Deportivo Merlo Deportivo Merlo 18 8 5 5 29:17 12 29 D
Club Luján Club Luján
17.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
W
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
24.02.20 4 : 1 Zafer
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
D
Real Pilar Real Pilar
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
W
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
06.03.20 2 : 0 Zafer
Excursionistas Excursionistas
L
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
15.03.20 5 : 1 Kaybetmek
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
6 Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid 18 8 5 5 20:15 5 29 D
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
W
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
23.02.20 1 : 0 Zafer
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
L
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
W
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
08.03.20 1 : 0 Zafer
Club Luján Club Luján
L
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
16.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
7 Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui 18 7 7 4 28:20 8 28 W
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
09.02.20 0 : 2 Zafer
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
L
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
16.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
L
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
L
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
06.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
L
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
14.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
8 Sportivo Italiano Sportivo Italiano 18 7 4 7 17:20 -3 25 D
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
L
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
24.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Real Pilar Real Pilar
L
Excursionistas Excursionistas
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
D
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
D
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
13.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
9 Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba 18 5 9 4 23:20 3 24 W
Club El Porvenir Club El Porvenir
11.02.20 0 : 4 Zafer
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
D
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
L
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
21.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
L
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
W
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
06.03.20 1 : 2 Zafer
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
10 Deportivo Merlo Deportivo Merlo 18 6 6 6 14:19 -5 24 D
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
W
Club El Porvenir Club El Porvenir
24.02.20 0 : 3 Zafer
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
W
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
01.03.20 2 : 1 Zafer
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
L
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
10.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
W
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
15.03.20 3 : 1 Zafer
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
11 Deportivo Español Deportivo Español 18 5 8 5 17:24 -7 23 L
Deportivo Español Deportivo Español
08.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Real Pilar Real Pilar
L
Excursionistas Excursionistas
17.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Deportivo Español Deportivo Español
L
Deportivo Español Deportivo Español
25.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
D
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Español Deportivo Español
D
Deportivo Español Deportivo Español
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Canuelas Canuelas
12 Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland 18 5 7 6 21:19 2 22 L
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
11.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
W
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
22.02.20 3 : 1 Zafer
Asociación Deportiva Berazategui Asociación Deportiva Berazategui
W
Club Atlético Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba
29.02.20 0 : 1 Zafer
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
W
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
08.03.20 1 : 0 Zafer
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
L
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
15.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Club Ferrocarril Midland Club Ferrocarril Midland
13 San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco 18 5 6 7 16:18 -2 21 D
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
L
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
24.02.20 4 : 1 Kaybetmek
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
L
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
L
Club El Porvenir Club El Porvenir
09.03.20 1 : 0 Kaybetmek
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
W
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
16.03.20 2 : 1 Zafer
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
14 Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem 18 5 5 8 20:22 -2 20 D
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
L
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Luján Club Luján
W
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
01.03.20 1 : 2 Zafer
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
L
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
06.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Real Pilar Real Pilar
L
Excursionistas Excursionistas
16.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
15 Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas 18 5 5 8 15:24 -9 20 W
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
15.02.20 2 : 1 Zafer
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
W
Deportivo Español Deportivo Español
25.02.20 0 : 2 Zafer
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
D
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Canuelas Canuelas
D
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
W
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
15.03.20 5 : 1 Zafer
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
16 Club Luján Club Luján 18 4 5 9 19:23 -4 17 D
Club Luján Club Luján
17.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
W
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
23.02.20 1 : 2 Zafer
Club Luján Club Luján
D
Club Luján Club Luján
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Club El Porvenir Club El Porvenir
L
Club Atlético General Lamadrid Club Atlético General Lamadrid
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Luján Club Luján
W
Club Luján Club Luján
16.03.20 2 : 1 Zafer
Sportivo Dock Sud Sportivo Dock Sud
17 Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó 18 4 5 9 12:19 -7 17 W
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
10.02.20 2 : 1 Zafer
Excursionistas Excursionistas
L
Club Atlético Victoriano Arenas Club Atlético Victoriano Arenas
15.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
D
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Español Deportivo Español
W
Canuelas Canuelas
06.03.20 0 : 2 Zafer
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
D
Club Atlético Ituzaingó Club Atlético Ituzaingó
13.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
18 Excursionistas Excursionistas 18 4 3 11 16:28 -12 15 W
Excursionistas Excursionistas
17.02.20 3 : 1 Zafer
Deportivo Español Deportivo Español
W
Canuelas Canuelas
24.02.20 1 : 2 Zafer
Excursionistas Excursionistas
W
Excursionistas Excursionistas
01.03.20 1 : 0 Zafer
Sportivo Italiano Sportivo Italiano
L
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
06.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Excursionistas Excursionistas
W
Excursionistas Excursionistas
16.03.20 3 : 1 Zafer
Club Leandro N. Alem Club Leandro N. Alem
19 Club El Porvenir Club El Porvenir 18 1 5 12 8:29 -21 8 L
Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere
18.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club El Porvenir Club El Porvenir
L
Club El Porvenir Club El Porvenir
24.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Deportivo Merlo Deportivo Merlo
D
Club Luján Club Luján
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Club El Porvenir Club El Porvenir
W
Club El Porvenir Club El Porvenir
09.03.20 1 : 0 Zafer
San Martín de Burzaco San Martín de Burzaco
D
Real Pilar Real Pilar
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club El Porvenir Club El Porvenir
Daha fazla göster

Primera C - turnuva, organize eden Arjantin.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera C (Arjantin) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Primera C (Arjantin) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.