Primera Nacional
Arjantin

Primera Nacional

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 Club Atlético Atlanta Club Atlético Atlanta 20 11 5 4 33:20 13 38 W
Club Atletico Mitre Club Atletico Mitre
15.02.20 0 : 1 Zafer
Club Atlético Atlanta Club Atlético Atlanta
W
Club Atlético Atlanta Club Atlético Atlanta
22.02.20 2 : 1 Zafer
Ferro Carril Oeste General Pico Ferro Carril Oeste General Pico
L
Estudiantes de Rio Cuarto Estudiantes de Rio Cuarto
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Atlético Atlanta Club Atlético Atlanta
W
Club Atlético Atlanta Club Atlético Atlanta
08.03.20 2 : 0 Zafer
Club Atlético Nueva Chicago Club Atlético Nueva Chicago
D
William Brown William Brown
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Atlanta Club Atlético Atlanta
2 Estudiantes de Rio Cuarto Estudiantes de Rio Cuarto 21 10 7 4 29:19 10 37 W
Estudiantes de Rio Cuarto Estudiantes de Rio Cuarto
17.02.20 3 : 2 Zafer
Platense Platense
D
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Estudiantes de Rio Cuarto Estudiantes de Rio Cuarto
W
Estudiantes de Rio Cuarto Estudiantes de Rio Cuarto
01.03.20 1 : 0 Zafer
Club Atlético Atlanta Club Atlético Atlanta
L
Ferro Carril Oeste General Pico Ferro Carril Oeste General Pico
09.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Estudiantes de Rio Cuarto Estudiantes de Rio Cuarto
D
Club Atletico Mitre Club Atletico Mitre
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Estudiantes de Rio Cuarto Estudiantes de Rio Cuarto
3 Estudiantes de Buenos Aires Estudiantes de Buenos Aires 21 11 3 7 31:25 6 36 W
Estudiantes de Buenos Aires Estudiantes de Buenos Aires
15.02.20 5 : 3 Zafer
San Martín de San Juan San Martín de San Juan
W
Agropecuario Agropecuario
22.02.20 0 : 1 Zafer
Estudiantes de Buenos Aires Estudiantes de Buenos Aires
W
Estudiantes de Buenos Aires Estudiantes de Buenos Aires
01.03.20 2 : 0 Zafer
Barracas Central Barracas Central
L
Deportivo Morón Deportivo Morón
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Estudiantes de Buenos Aires Estudiantes de Buenos Aires
D
Estudiantes de Buenos Aires Estudiantes de Buenos Aires
14.03.20 2 : 2 Beraberlik
Club Atlético Temperley Club Atlético Temperley
4 Club Atlético Temperley Club Atlético Temperley 21 8 8 5 22:19 3 32 D
Club Atlético Nueva Chicago Club Atlético Nueva Chicago
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Temperley Club Atlético Temperley
L
Club Atlético Temperley Club Atlético Temperley
24.02.20 1 : 3 Kaybetmek
William Brown William Brown
W
Club Atlético Alvarado Club Atlético Alvarado
29.02.20 0 : 2 Zafer
Club Atlético Temperley Club Atlético Temperley
D
Club Atlético Temperley Club Atlético Temperley
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Belgrano Club Atlético Belgrano
D
Estudiantes de Buenos Aires Estudiantes de Buenos Aires
14.03.20 2 : 2 Beraberlik
Club Atlético Temperley Club Atlético Temperley
5 Deportivo Morón Deportivo Morón 21 9 5 7 19:18 1 32 W
William Brown William Brown
16.02.20 1 : 2 Zafer
Deportivo Morón Deportivo Morón
W
Deportivo Morón Deportivo Morón
22.02.20 1 : 0 Zafer
Club Atlético Alvarado Club Atlético Alvarado
L
Club Atlético Belgrano Club Atlético Belgrano
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Deportivo Morón Deportivo Morón
W
Deportivo Morón Deportivo Morón
07.03.20 1 : 0 Zafer
Estudiantes de Buenos Aires Estudiantes de Buenos Aires
W
San Martín de San Juan San Martín de San Juan
15.03.20 0 : 2 Zafer
Deportivo Morón Deportivo Morón
6 Ferro Carril Oeste General Pico Ferro Carril Oeste General Pico 21 9 4 8 20:20 -1 31 W
Ferro Carril Oeste General Pico Ferro Carril Oeste General Pico
15.02.20 1 : 0 Zafer
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
L
Club Atlético Atlanta Club Atlético Atlanta
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Ferro Carril Oeste General Pico Ferro Carril Oeste General Pico
W
Club Atletico Mitre Club Atletico Mitre
01.03.20 0 : 1 Zafer
Ferro Carril Oeste General Pico Ferro Carril Oeste General Pico
W
Ferro Carril Oeste General Pico Ferro Carril Oeste General Pico
09.03.20 2 : 1 Zafer
Estudiantes de Rio Cuarto Estudiantes de Rio Cuarto
D
Club Atlético Nueva Chicago Club Atlético Nueva Chicago
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Ferro Carril Oeste General Pico Ferro Carril Oeste General Pico
7 Platense Platense 21 9 3 9 22:25 -3 30 L
Estudiantes de Rio Cuarto Estudiantes de Rio Cuarto
17.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Platense Platense
L
Platense Platense
24.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Club Atlético Nueva Chicago Club Atlético Nueva Chicago
D
William Brown William Brown
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Platense Platense
L
Platense Platense
06.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Club Atlético Alvarado Club Atlético Alvarado
D
Club Atlético Belgrano Club Atlético Belgrano
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Platense Platense
8 Agropecuario Agropecuario 21 8 5 8 23:19 4 29 D
Club Atlético Belgrano Club Atlético Belgrano
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Agropecuario Agropecuario
L
Agropecuario Agropecuario
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Estudiantes de Buenos Aires Estudiantes de Buenos Aires
L
San Martín de San Juan San Martín de San Juan
01.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Agropecuario Agropecuario
W
Agropecuario Agropecuario
07.03.20 2 : 0 Zafer
Club Atletico Mitre Club Atletico Mitre
W
Agropecuario Agropecuario
16.03.20 2 : 0 Zafer
Barracas Central Barracas Central
9 San Martín de San Juan San Martín de San Juan 21 7 7 7 19:22 -3 28 L
Estudiantes de Buenos Aires Estudiantes de Buenos Aires
15.02.20 5 : 3 Kaybetmek
San Martín de San Juan San Martín de San Juan
D
San Martín de San Juan San Martín de San Juan
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atletico Mitre Club Atletico Mitre
W
San Martín de San Juan San Martín de San Juan
01.03.20 3 : 2 Zafer
Agropecuario Agropecuario
L
Barracas Central Barracas Central
09.03.20 2 : 0 Kaybetmek
San Martín de San Juan San Martín de San Juan
L
San Martín de San Juan San Martín de San Juan
15.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Deportivo Morón Deportivo Morón
10 Club Atlético Belgrano Club Atlético Belgrano 21 5 12 4 26:25 1 27 D
Club Atlético Belgrano Club Atlético Belgrano
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Agropecuario Agropecuario
W
Barracas Central Barracas Central
22.02.20 2 : 3 Zafer
Club Atlético Belgrano Club Atlético Belgrano
W
Club Atlético Belgrano Club Atlético Belgrano
29.02.20 1 : 0 Zafer
Deportivo Morón Deportivo Morón
D
Club Atlético Temperley Club Atlético Temperley
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Belgrano Club Atlético Belgrano
D
Club Atlético Belgrano Club Atlético Belgrano
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Platense Platense
11 Club Atlético Alvarado Club Atlético Alvarado 21 7 5 9 27:28 -1 26 W
Club Atlético Alvarado Club Atlético Alvarado
15.02.20 2 : 0 Zafer
Barracas Central Barracas Central
L
Deportivo Morón Deportivo Morón
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Atlético Alvarado Club Atlético Alvarado
L
Club Atlético Alvarado Club Atlético Alvarado
29.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Club Atlético Temperley Club Atlético Temperley
W
Platense Platense
06.03.20 0 : 2 Zafer
Club Atlético Alvarado Club Atlético Alvarado
L
Club Atlético Alvarado Club Atlético Alvarado
14.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
12 William Brown William Brown 21 6 7 8 18:21 -3 25 L
William Brown William Brown
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Deportivo Morón Deportivo Morón
W
Club Atlético Temperley Club Atlético Temperley
24.02.20 1 : 3 Zafer
William Brown William Brown
D
William Brown William Brown
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Platense Platense
D
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
09.03.20 0 : 0 Beraberlik
William Brown William Brown
D
William Brown William Brown
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atlético Atlanta Club Atlético Atlanta
13 Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia 20 6 6 8 26:28 -2 24 L
Ferro Carril Oeste General Pico Ferro Carril Oeste General Pico
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
D
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Estudiantes de Rio Cuarto Estudiantes de Rio Cuarto
D
Club Atlético Nueva Chicago Club Atlético Nueva Chicago
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
D
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
09.03.20 0 : 0 Beraberlik
William Brown William Brown
W
Club Atlético Alvarado Club Atlético Alvarado
14.03.20 0 : 3 Zafer
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
14 Barracas Central Barracas Central 21 5 6 10 19:26 -7 21 L
Club Atlético Alvarado Club Atlético Alvarado
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Barracas Central Barracas Central
L
Barracas Central Barracas Central
22.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Club Atlético Belgrano Club Atlético Belgrano
L
Estudiantes de Buenos Aires Estudiantes de Buenos Aires
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Barracas Central Barracas Central
W
Barracas Central Barracas Central
09.03.20 2 : 0 Zafer
San Martín de San Juan San Martín de San Juan
L
Agropecuario Agropecuario
16.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Barracas Central Barracas Central
15 Club Atletico Mitre Club Atletico Mitre 21 3 8 10 11:19 -8 17 L
Club Atletico Mitre Club Atletico Mitre
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Club Atlético Atlanta Club Atlético Atlanta
D
San Martín de San Juan San Martín de San Juan
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atletico Mitre Club Atletico Mitre
L
Club Atletico Mitre Club Atletico Mitre
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Ferro Carril Oeste General Pico Ferro Carril Oeste General Pico
L
Agropecuario Agropecuario
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Club Atletico Mitre Club Atletico Mitre
D
Club Atletico Mitre Club Atletico Mitre
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Estudiantes de Rio Cuarto Estudiantes de Rio Cuarto
16 Club Atlético Nueva Chicago Club Atlético Nueva Chicago 21 2 11 8 16:27 -11 17 D
Club Atlético Nueva Chicago Club Atlético Nueva Chicago
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Temperley Club Atlético Temperley
W
Platense Platense
24.02.20 0 : 1 Zafer
Club Atlético Nueva Chicago Club Atlético Nueva Chicago
D
Club Atlético Nueva Chicago Club Atlético Nueva Chicago
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
L
Club Atlético Atlanta Club Atlético Atlanta
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Club Atlético Nueva Chicago Club Atlético Nueva Chicago
D
Club Atlético Nueva Chicago Club Atlético Nueva Chicago
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Ferro Carril Oeste General Pico Ferro Carril Oeste General Pico
Finals
Promotion Playoffs
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 Club Atlético San Martín de Tucumán Club Atlético San Martín de Tucumán 21 13 5 3 33:13 20 44 W
Villa Dalmine Villa Dalmine
16.02.20 1 : 2 Zafer
Club Atlético San Martín de Tucumán Club Atlético San Martín de Tucumán
W
Club Atlético San Martín de Tucumán Club Atlético San Martín de Tucumán
24.02.20 2 : 0 Zafer
Sarmiento Sarmiento
W
Deportivo Riesta Deportivo Riesta
02.03.20 0 : 1 Zafer
Club Atlético San Martín de Tucumán Club Atlético San Martín de Tucumán
L
Club Atlético San Martín de Tucumán Club Atlético San Martín de Tucumán
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
L
Club Atlético Brown Club Atlético Brown
15.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Atlético San Martín de Tucumán Club Atlético San Martín de Tucumán
2 Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano 21 11 8 2 25:13 12 41 W
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
15.02.20 2 : 0 Zafer
Quilmes Atlético Club Quilmes Atlético Club
W
Atlético de Rafaela Atlético de Rafaela
21.02.20 1 : 3 Zafer
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
L
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
28.02.20 0 : 2 Kaybetmek
All Boys All Boys
W
Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy
06.03.20 0 : 1 Zafer
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
W
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
13.03.20 1 : 0 Zafer
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
3 Sarmiento Sarmiento 20 9 7 4 31:21 10 34 D
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sarmiento Sarmiento
W
Sarmiento Sarmiento
16.02.20 2 : 1 Zafer
Instituto Atlético Central Córdoba Instituto Atlético Central Córdoba
L
Club Atlético San Martín de Tucumán Club Atlético San Martín de Tucumán
24.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Sarmiento Sarmiento
L
Sarmiento Sarmiento
02.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Club Almagro Club Almagro
L
Villa Dalmine Villa Dalmine
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Sarmiento Sarmiento
4 Deportivo Riesta Deportivo Riesta 21 8 9 4 15:14 1 33 W
Deportivo Riesta Deportivo Riesta
15.02.20 1 : 0 Zafer
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
D
Instituto Atlético Central Córdoba Instituto Atlético Central Córdoba
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo Riesta Deportivo Riesta
L
Deportivo Riesta Deportivo Riesta
02.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Club Atlético San Martín de Tucumán Club Atlético San Martín de Tucumán
W
Club Almagro Club Almagro
08.03.20 0 : 2 Zafer
Deportivo Riesta Deportivo Riesta
D
Deportivo Riesta Deportivo Riesta
16.03.20 1 : 1 Beraberlik
Villa Dalmine Villa Dalmine
5 Club Atlético Tigre Club Atlético Tigre 20 8 4 8 24:21 3 28 L
Quilmes Atlético Club Quilmes Atlético Club
07.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Atlético Tigre Club Atlético Tigre
W
Club Atlético Tigre Club Atlético Tigre
15.02.20 2 : 0 Zafer
Atlético de Rafaela Atlético de Rafaela
L
All Boys All Boys
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Atlético Tigre Club Atlético Tigre
W
Club Atlético Tigre Club Atlético Tigre
28.02.20 3 : 1 Zafer
Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy
L
Club Atlético Tigre Club Atlético Tigre
15.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Instituto Atlético Central Córdoba Instituto Atlético Central Córdoba
6 Atlético de Rafaela Atlético de Rafaela 21 7 7 7 27:30 -3 28 L
Club Atlético Tigre Club Atlético Tigre
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Atlético de Rafaela Atlético de Rafaela
L
Atlético de Rafaela Atlético de Rafaela
21.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
D
Quilmes Atlético Club Quilmes Atlético Club
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
Atlético de Rafaela Atlético de Rafaela
L
Atlético de Rafaela Atlético de Rafaela
07.03.20 1 : 5 Kaybetmek
Club Atlético Gimnasia y Esgrima Club Atlético Gimnasia y Esgrima
W
Atlético de Rafaela Atlético de Rafaela
13.03.20 3 : 2 Zafer
All Boys All Boys
7 Club Atlético Gimnasia y Esgrima Club Atlético Gimnasia y Esgrima 20 7 6 7 20:20 -4 27 L
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Atlético Gimnasia y Esgrima Club Atlético Gimnasia y Esgrima
W
Club Atlético Gimnasia y Esgrima Club Atlético Gimnasia y Esgrima
16.02.20 1 : 0 Zafer
Club Almagro Club Almagro
D
Quilmes Atlético Club Quilmes Atlético Club
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
Club Atlético Gimnasia y Esgrima Club Atlético Gimnasia y Esgrima
W
Club Atlético Gimnasia y Esgrima Club Atlético Gimnasia y Esgrima
01.03.20 3 : 1 Zafer
Villa Dalmine Villa Dalmine
W
Atlético de Rafaela Atlético de Rafaela
07.03.20 1 : 5 Zafer
Club Atlético Gimnasia y Esgrima Club Atlético Gimnasia y Esgrima
8 Villa Dalmine Villa Dalmine 21 7 5 9 19:18 1 26 L
Villa Dalmine Villa Dalmine
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Atlético San Martín de Tucumán Club Atlético San Martín de Tucumán
D
Club Almagro Club Almagro
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Villa Dalmine Villa Dalmine
L
Club Atlético Gimnasia y Esgrima Club Atlético Gimnasia y Esgrima
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Villa Dalmine Villa Dalmine
W
Villa Dalmine Villa Dalmine
07.03.20 1 : 0 Zafer
Sarmiento Sarmiento
D
Deportivo Riesta Deportivo Riesta
16.03.20 1 : 1 Beraberlik
Villa Dalmine Villa Dalmine
9 Instituto Atlético Central Córdoba Instituto Atlético Central Córdoba 21 6 7 8 26:24 2 25 L
Sarmiento Sarmiento
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Instituto Atlético Central Córdoba Instituto Atlético Central Córdoba
D
Instituto Atlético Central Córdoba Instituto Atlético Central Córdoba
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo Riesta Deportivo Riesta
L
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
03.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Instituto Atlético Central Córdoba Instituto Atlético Central Córdoba
D
Instituto Atlético Central Córdoba Instituto Atlético Central Córdoba
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Brown Club Atlético Brown
W
Club Atlético Tigre Club Atlético Tigre
15.03.20 0 : 3 Zafer
Instituto Atlético Central Córdoba Instituto Atlético Central Córdoba
10 Club Atlético Brown Club Atlético Brown 21 5 9 7 18:22 -4 24 W
Club Atlético Brown Club Atlético Brown
15.02.20 2 : 1 Zafer
All Boys All Boys
D
Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Brown Club Atlético Brown
D
Club Atlético Brown Club Atlético Brown
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
D
Instituto Atlético Central Córdoba Instituto Atlético Central Córdoba
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Brown Club Atlético Brown
W
Club Atlético Brown Club Atlético Brown
15.03.20 1 : 0 Zafer
Club Atlético San Martín de Tucumán Club Atlético San Martín de Tucumán
11 Quilmes Atlético Club Quilmes Atlético Club 21 5 9 7 19:24 -5 24 L
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Quilmes Atlético Club Quilmes Atlético Club
D
Quilmes Atlético Club Quilmes Atlético Club
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
Club Atlético Gimnasia y Esgrima Club Atlético Gimnasia y Esgrima
D
Quilmes Atlético Club Quilmes Atlético Club
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
Atlético de Rafaela Atlético de Rafaela
L
All Boys All Boys
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Quilmes Atlético Club Quilmes Atlético Club
W
Quilmes Atlético Club Quilmes Atlético Club
15.03.20 1 : 0 Zafer
Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy
12 Chacarita Juniors Chacarita Juniors 21 6 6 9 15:26 -11 24 D
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy
L
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
24.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
W
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
03.03.20 1 : 0 Zafer
Instituto Atlético Central Córdoba Instituto Atlético Central Córdoba
W
Club Atlético San Martín de Tucumán Club Atlético San Martín de Tucumán
08.03.20 0 : 1 Zafer
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
L
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
16.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Almagro Club Almagro
13 Club Almagro Club Almagro 21 5 8 8 13:20 -7 23 L
Club Atlético Gimnasia y Esgrima Club Atlético Gimnasia y Esgrima
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Almagro Club Almagro
D
Club Almagro Club Almagro
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Villa Dalmine Villa Dalmine
W
Sarmiento Sarmiento
02.03.20 0 : 1 Zafer
Club Almagro Club Almagro
L
Club Almagro Club Almagro
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Deportivo Riesta Deportivo Riesta
W
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
16.03.20 1 : 2 Zafer
Club Almagro Club Almagro
14 All Boys All Boys 21 5 7 9 17:23 -6 22 L
Club Atlético Brown Club Atlético Brown
15.02.20 2 : 1 Kaybetmek
All Boys All Boys
W
All Boys All Boys
22.02.20 2 : 1 Zafer
Club Atlético Tigre Club Atlético Tigre
W
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
28.02.20 0 : 2 Zafer
All Boys All Boys
W
All Boys All Boys
08.03.20 1 : 0 Zafer
Quilmes Atlético Club Quilmes Atlético Club
L
Atlético de Rafaela Atlético de Rafaela
13.03.20 3 : 2 Kaybetmek
All Boys All Boys
15 Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina 20 4 8 8 15:19 -4 20 D
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sarmiento Sarmiento
L
Deportivo Riesta Deportivo Riesta
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
W
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
24.02.20 2 : 1 Zafer
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
D
Club Atlético Brown Club Atlético Brown
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
L
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
13.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
16 Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy 21 4 7 10 13:22 -9 19 D
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy
D
Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
Club Atlético Brown Club Atlético Brown
L
Club Atlético Tigre Club Atlético Tigre
28.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy
L
Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy
06.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano
L
Quilmes Atlético Club Quilmes Atlético Club
15.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Gimnasia y Esgrima de Jujuy Gimnasia y Esgrima de Jujuy
Finals
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Primera Nacional - turnuva, düzenleyen Arjantin.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera Nacional (Arjantin) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Primera Nacional (Arjantin) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.