Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
04
Arjantin

Primera Nacional

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 Club Atletico Atlanta 20 11 5 4 33:20 13 38 W
Mitre Santiago Del Estero
15.02.20 0 : 1 Zafer
Club Atletico Atlanta
W
Club Atletico Atlanta
22.02.20 2 : 1 Zafer
Ferro Carril Oeste
L
Estudiantes Rio Cuarto
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Atletico Atlanta
W
Club Atletico Atlanta
08.03.20 2 : 0 Zafer
Nueva Chicago
D
Guillermo Brown
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atletico Atlanta
2 Estudiantes Rio Cuarto 21 10 7 4 29:19 10 37 W
Estudiantes Rio Cuarto
17.02.20 3 : 2 Zafer
CA Platense
D
Independiente Rivadavia De Mendoza
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Estudiantes Rio Cuarto
W
Estudiantes Rio Cuarto
01.03.20 1 : 0 Zafer
Club Atletico Atlanta
L
Ferro Carril Oeste
09.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Estudiantes Rio Cuarto
D
Mitre Santiago Del Estero
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Estudiantes Rio Cuarto
3 Estudiantes BA 21 11 3 7 31:25 6 36 W
Estudiantes BA
15.02.20 5 : 3 Zafer
San Martin San Juan
W
Agropecuario Argentino
22.02.20 0 : 1 Zafer
Estudiantes BA
W
Estudiantes BA
01.03.20 2 : 0 Zafer
Barracas Central
L
Deportivo Moron
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Estudiantes BA
D
Estudiantes BA
14.03.20 2 : 2 Beraberlik
CA Temperley
4 CA Temperley 21 8 8 5 22:19 3 32 D
Nueva Chicago
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
CA Temperley
L
CA Temperley
24.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Guillermo Brown
W
Club Atletico Alvarado
29.02.20 0 : 2 Zafer
CA Temperley
D
CA Temperley
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Belgrano De Cordoba
D
Estudiantes BA
14.03.20 2 : 2 Beraberlik
CA Temperley
5 Deportivo Moron 21 9 5 7 19:18 1 32 W
Guillermo Brown
16.02.20 1 : 2 Zafer
Deportivo Moron
W
Deportivo Moron
22.02.20 1 : 0 Zafer
Club Atletico Alvarado
L
Belgrano De Cordoba
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Deportivo Moron
W
Deportivo Moron
07.03.20 1 : 0 Zafer
Estudiantes BA
W
San Martin San Juan
15.03.20 0 : 2 Zafer
Deportivo Moron
6 Ferro Carril Oeste 21 9 4 8 20:20 -1 31 W
Ferro Carril Oeste
15.02.20 1 : 0 Zafer
Independiente Rivadavia De Mendoza
L
Club Atletico Atlanta
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Ferro Carril Oeste
W
Mitre Santiago Del Estero
01.03.20 0 : 1 Zafer
Ferro Carril Oeste
W
Ferro Carril Oeste
09.03.20 2 : 1 Zafer
Estudiantes Rio Cuarto
D
Nueva Chicago
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Ferro Carril Oeste
7 CA Platense 21 9 3 9 22:25 -3 30 L
Estudiantes Rio Cuarto
17.02.20 3 : 2 Kaybetmek
CA Platense
L
CA Platense
24.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Nueva Chicago
D
Guillermo Brown
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
CA Platense
L
CA Platense
06.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Club Atletico Alvarado
D
Belgrano De Cordoba
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
CA Platense
8 Agropecuario Argentino 21 8 5 8 23:19 4 29 D
Belgrano De Cordoba
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Agropecuario Argentino
L
Agropecuario Argentino
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Estudiantes BA
L
San Martin San Juan
01.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Agropecuario Argentino
W
Agropecuario Argentino
07.03.20 2 : 0 Zafer
Mitre Santiago Del Estero
W
Agropecuario Argentino
16.03.20 2 : 0 Zafer
Barracas Central
9 San Martin San Juan 21 7 7 7 19:22 -3 28 L
Estudiantes BA
15.02.20 5 : 3 Kaybetmek
San Martin San Juan
D
San Martin San Juan
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Mitre Santiago Del Estero
W
San Martin San Juan
01.03.20 3 : 2 Zafer
Agropecuario Argentino
L
Barracas Central
09.03.20 2 : 0 Kaybetmek
San Martin San Juan
L
San Martin San Juan
15.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Deportivo Moron
10 Belgrano De Cordoba 21 5 12 4 26:25 1 27 D
Belgrano De Cordoba
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Agropecuario Argentino
W
Barracas Central
22.02.20 2 : 3 Zafer
Belgrano De Cordoba
W
Belgrano De Cordoba
29.02.20 1 : 0 Zafer
Deportivo Moron
D
CA Temperley
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Belgrano De Cordoba
D
Belgrano De Cordoba
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
CA Platense
11 Club Atletico Alvarado 21 7 5 9 27:28 -1 26 W
Club Atletico Alvarado
15.02.20 2 : 0 Zafer
Barracas Central
L
Deportivo Moron
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Atletico Alvarado
L
Club Atletico Alvarado
29.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CA Temperley
W
CA Platense
06.03.20 0 : 2 Zafer
Club Atletico Alvarado
L
Club Atletico Alvarado
14.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Independiente Rivadavia De Mendoza
12 Guillermo Brown 21 6 7 8 18:21 -3 25 L
Guillermo Brown
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Deportivo Moron
W
CA Temperley
24.02.20 1 : 3 Zafer
Guillermo Brown
D
Guillermo Brown
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
CA Platense
D
Independiente Rivadavia De Mendoza
09.03.20 0 : 0 Beraberlik
Guillermo Brown
D
Guillermo Brown
15.03.20 0 : 0 Beraberlik
Club Atletico Atlanta
13 Independiente Rivadavia De Mendoza 20 6 6 8 26:28 -2 24 L
Ferro Carril Oeste
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Independiente Rivadavia De Mendoza
D
Independiente Rivadavia De Mendoza
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Estudiantes Rio Cuarto
D
Nueva Chicago
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
Independiente Rivadavia De Mendoza
D
Independiente Rivadavia De Mendoza
09.03.20 0 : 0 Beraberlik
Guillermo Brown
W
Club Atletico Alvarado
14.03.20 0 : 3 Zafer
Independiente Rivadavia De Mendoza
14 Barracas Central 21 5 6 10 19:26 -7 21 L
Club Atletico Alvarado
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Barracas Central
L
Barracas Central
22.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Belgrano De Cordoba
L
Estudiantes BA
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Barracas Central
W
Barracas Central
09.03.20 2 : 0 Zafer
San Martin San Juan
L
Agropecuario Argentino
16.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Barracas Central
15 Mitre Santiago Del Estero 21 3 8 10 11:19 -8 17 L
Mitre Santiago Del Estero
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Club Atletico Atlanta
D
San Martin San Juan
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Mitre Santiago Del Estero
L
Mitre Santiago Del Estero
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Ferro Carril Oeste
L
Agropecuario Argentino
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Mitre Santiago Del Estero
D
Mitre Santiago Del Estero
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Estudiantes Rio Cuarto
16 Nueva Chicago 21 2 11 8 16:27 -11 17 D
Nueva Chicago
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
CA Temperley
W
CA Platense
24.02.20 0 : 1 Zafer
Nueva Chicago
D
Nueva Chicago
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
Independiente Rivadavia De Mendoza
L
Club Atletico Atlanta
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Nueva Chicago
D
Nueva Chicago
15.03.20 1 : 1 Beraberlik
Ferro Carril Oeste
Finals
Promotion Playoffs
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 S.M. De Tucuman 21 13 5 3 33:13 20 44 W
Club Villa Dalmine
16.02.20 1 : 2 Zafer
S.M. De Tucuman
W
S.M. De Tucuman
24.02.20 2 : 0 Zafer
CA Sarmiento
W
Deportivo Riestra
02.03.20 0 : 1 Zafer
S.M. De Tucuman
L
S.M. De Tucuman
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Chacarita Juniors
L
CA Brown de Adrogue
15.03.20 1 : 0 Kaybetmek
S.M. De Tucuman
2 Defensores de Belgrano 21 11 8 2 25:13 12 41 W
Defensores de Belgrano
15.02.20 2 : 0 Zafer
Quilmes
W
Atletico de Rafaela
21.02.20 1 : 3 Zafer
Defensores de Belgrano
L
Defensores de Belgrano
28.02.20 0 : 2 Kaybetmek
All Boys
W
Gimnasia Esgrima Jujuy
06.03.20 0 : 1 Zafer
Defensores de Belgrano
W
Defensores de Belgrano
13.03.20 1 : 0 Zafer
CD Santamarina Tandil
3 CA Sarmiento 20 9 7 4 31:21 10 34 D
CD Santamarina Tandil
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
CA Sarmiento
W
CA Sarmiento
16.02.20 2 : 1 Zafer
Instituto
L
S.M. De Tucuman
24.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CA Sarmiento
L
CA Sarmiento
02.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Almagro
L
Club Villa Dalmine
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
CA Sarmiento
4 Deportivo Riestra 21 8 9 4 15:14 1 33 W
Deportivo Riestra
15.02.20 1 : 0 Zafer
CD Santamarina Tandil
D
Instituto
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo Riestra
L
Deportivo Riestra
02.03.20 0 : 1 Kaybetmek
S.M. De Tucuman
W
Almagro
08.03.20 0 : 2 Zafer
Deportivo Riestra
D
Deportivo Riestra
16.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Villa Dalmine
5 CA Tigre 20 8 4 8 24:21 3 28 L
Quilmes
07.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CA Tigre
W
CA Tigre
15.02.20 2 : 0 Zafer
Atletico de Rafaela
L
All Boys
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CA Tigre
W
CA Tigre
28.02.20 3 : 1 Zafer
Gimnasia Esgrima Jujuy
L
CA Tigre
15.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Instituto
6 Atletico de Rafaela 21 7 7 7 27:30 -3 28 L
CA Tigre
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Atletico de Rafaela
L
Atletico de Rafaela
21.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Defensores de Belgrano
D
Quilmes
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico de Rafaela
L
Atletico de Rafaela
07.03.20 1 : 5 Kaybetmek
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
W
Atletico de Rafaela
13.03.20 3 : 2 Zafer
All Boys
7 Gimnasia Y Esgrima Mendoza 20 7 6 7 20:20 -4 27 L
Defensores de Belgrano
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
W
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
16.02.20 1 : 0 Zafer
Almagro
D
Quilmes
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
W
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
01.03.20 3 : 1 Zafer
Club Villa Dalmine
W
Atletico de Rafaela
07.03.20 1 : 5 Zafer
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
8 Club Villa Dalmine 21 7 5 9 19:18 1 26 L
Club Villa Dalmine
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
S.M. De Tucuman
D
Almagro
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Villa Dalmine
L
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Club Villa Dalmine
W
Club Villa Dalmine
07.03.20 1 : 0 Zafer
CA Sarmiento
D
Deportivo Riestra
16.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Villa Dalmine
9 Instituto 21 6 7 8 26:24 2 25 L
CA Sarmiento
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Instituto
D
Instituto
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo Riestra
L
Chacarita Juniors
03.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Instituto
D
Instituto
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
CA Brown de Adrogue
W
CA Tigre
15.03.20 0 : 3 Zafer
Instituto
10 CA Brown de Adrogue 21 5 9 7 18:22 -4 24 W
CA Brown de Adrogue
15.02.20 2 : 1 Zafer
All Boys
D
Gimnasia Esgrima Jujuy
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
CA Brown de Adrogue
D
CA Brown de Adrogue
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Santamarina Tandil
D
Instituto
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
CA Brown de Adrogue
W
CA Brown de Adrogue
15.03.20 1 : 0 Zafer
S.M. De Tucuman
11 Quilmes 21 5 9 7 19:24 -5 24 L
Defensores de Belgrano
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Quilmes
D
Quilmes
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
D
Quilmes
02.03.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico de Rafaela
L
All Boys
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Quilmes
W
Quilmes
15.03.20 1 : 0 Zafer
Gimnasia Esgrima Jujuy
12 Chacarita Juniors 21 6 6 9 15:26 -11 24 D
Chacarita Juniors
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Gimnasia Esgrima Jujuy
L
CD Santamarina Tandil
24.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Chacarita Juniors
W
Chacarita Juniors
03.03.20 1 : 0 Zafer
Instituto
W
S.M. De Tucuman
08.03.20 0 : 1 Zafer
Chacarita Juniors
L
Chacarita Juniors
16.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Almagro
13 Almagro 21 5 8 8 13:20 -7 23 L
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Almagro
D
Almagro
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Club Villa Dalmine
W
CA Sarmiento
02.03.20 0 : 1 Zafer
Almagro
L
Almagro
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Deportivo Riestra
W
Chacarita Juniors
16.03.20 1 : 2 Zafer
Almagro
14 All Boys 21 5 7 9 17:23 -6 22 L
CA Brown de Adrogue
15.02.20 2 : 1 Kaybetmek
All Boys
W
All Boys
22.02.20 2 : 1 Zafer
CA Tigre
W
Defensores de Belgrano
28.02.20 0 : 2 Zafer
All Boys
W
All Boys
08.03.20 1 : 0 Zafer
Quilmes
L
Atletico de Rafaela
13.03.20 3 : 2 Kaybetmek
All Boys
15 CD Santamarina Tandil 20 4 8 8 15:19 -4 20 D
CD Santamarina Tandil
10.02.20 1 : 1 Beraberlik
CA Sarmiento
L
Deportivo Riestra
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Santamarina Tandil
W
CD Santamarina Tandil
24.02.20 2 : 1 Zafer
Chacarita Juniors
D
CA Brown de Adrogue
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Santamarina Tandil
L
Defensores de Belgrano
13.03.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Santamarina Tandil
16 Gimnasia Esgrima Jujuy 21 4 7 10 13:22 -9 19 D
Chacarita Juniors
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Gimnasia Esgrima Jujuy
D
Gimnasia Esgrima Jujuy
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
CA Brown de Adrogue
L
CA Tigre
28.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Gimnasia Esgrima Jujuy
L
Gimnasia Esgrima Jujuy
06.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Defensores de Belgrano
L
Quilmes
15.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Gimnasia Esgrima Jujuy
Finals
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Primera Nacional - turnuva, düzenleyen Arjantin.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Primera Nacional (Arjantin) maçları online bulabilirsiniz.

Program en yakın futbol maçları - Primera Nacional (Arjantin):
Deportivo Moron - Mitre Santiago Del Estero (04.04.2020 16:00)
CA Temperley - Barracas Central (04.04.2020 16:00)
CA Platense - Agropecuario Argentino (04.04.2020 16:00)

skorexpress.com internet sayfasında Primera Nacional (Arjantin) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.