Kupa Arjantin - Futbol -  Arjantin

Kupa Arjantin: playoff

  • 1/32
  • 1/16
  • 1/8
  • Quarterfinals
  • Semifinals
team logoRiver Plate
 
team logoCentral Norte Salta
 
22:07RIV-CENDetails
team logoClub Villa Dalmine
1
team logoUAI Urquiza
0
18:07CLU-UAI1:0Details
team logoBanfield
1
team logoClub Atlético General Lamadrid
2
19:07BAN-CLU1:2Details
team logoBelgrano De Cordoba
 
team logoPlatense
 
20:05BEL-PLADetails
team logoRacing Club
 
team logoCA Sarmiento de Resistencia
 
18:05RAC-CA Details
team logoUnion De Santa Fe
 
team logoJuventud Unida Gualeguaychu
 
17:05UNI-JUVDetails
team logoAtletico Lanus
2
team logoDouglas Haig
1
31:07ATL-DOU2:1Details
team logoAtlético de Rafaela
4
team logoDefensores de Belgrano
1
24:07ATL-DEF4:1Details
team logoVelez Sarsfield
3
team logoCentral Cordoba SdE
5
17:07VEL-CEN3:5Details
team logoCA Tigre
1
team logoGuillermo Brown
0
20:07CA -GUI1:0Details
team logoCA Independiente
 
team logoCentral Ballester
 
21:07CA -CENDetails
team logoSan Martin San Juan
4
team logoCA Brown de Adrogue
6
21:07SAN-CA 4:6Details
team logoBoca Juniors
 
team logoClub Atletico Alvarado
 
01:08BOC-CLUDetails
team logoCA Patronato Parana
 
team logoS.M. De Tucuman
 
27:07CA -S.MDetails
team logoGymnasia La Plata
1
team logoSp. Belgrano de S. F.
0
21:07GYM-SP.1:0Details
team logoO. Bahaia Blanca
2
team logoCA Aldosivi
1
20:07O. -CA 2:1Details
team logoEstudiantes de la Plata
 
team logoCentral Cordoba de Rosario
 
25:07EST-CENDetails
team logoAgropecuario
0
team logoLujan
1
16:07AGR-LUJ0:1Details
team logoSan Lorenzo
1
team logoRacing de Cordoba
0
17:07SAN-RAC1:0Details
team logoColon De Santa Fe
2
team logoDeportivo Moron
1
21:07COL-DEP2:1Details
team logoArgentinos Juniors
 
team logoIndependiente de Chivilcoy
 
09:05ARG-INDDetails
team logoDefensa y Justicia
 
team logoMitre Santiago del Estero
 
18:05DEF-MITDetails
team logoChacarita Juniors
 
team logoDeportivo Maipú
 
15:05CHA-DEPDetails
team logoCA Temperley
1
team logoEstudiantes BA
0
27:07CA -EST1:0Details
team logoNewell's Old Boys
 
team logoDeportivo Rincon
 
19:05NEW-DEPDetails
team logoGodoy Cruz
2
team logoDefensores Unidos
5
24:07GOD-DEF2:5Details
team logoCA Huracan
 
team logoClub Atlético Victoriano Arenas
 
26:07CA -CLUDetails
team logoAtlético Tucumán
1
team logoTristan Suarez
0
22:07ATL-TRI1:0Details
team logoRosario Central
 
team logoCentro Juventud Antoniana
 
03:08ROS-CENDetails
team logoTalleres De Cordoba
2
team logoFerrocarril Midland
1
01:08TAL-FER2:1Details
team logoAlmagro
1
team logoGimnasia Esgrima Jujuy
0
29:07ALM-GIM1:0Details
team logoRiver Plate
 
team logoClub Villa Dalmine
 
28:07RIV-CLUDetails
team logoClub Atlético General Lamadrid
 
team logoPlatense
 
09:08CLU-PLADetails
team logoCA Sarmiento de Resistencia
 
team logoUnion De Santa Fe
 
09:09CA -UNIDetails
team logoAtletico Lanus
1
team logoAtlético de Rafaela
2
22:08ATL-ATL1:2Details
team logoCentral Cordoba SdE
2
team logoCA Tigre
0
05:08CEN-CA 2:0Details
team logoCA Independiente
team logoCA Brown de Adrogue
11:09CA -CA Details
team logoBoca Juniors
2
team logoS.M. De Tucuman
0
07:09BOC-S.M2:0Details
team logoGymnasia La Plata
1
team logoO. Bahaia Blanca
0
29:07GYM-O. 1:0Details
team logoEstudiantes de la Plata
 
team logoLujan
 
06:09EST-LUJDetails
team logoSan Lorenzo
3
team logoColon De Santa Fe
2
08:09SAN-COL3:2Details
team logoArgentinos Juniors
1
team logoDefensa y Justicia
0
05:08ARG-DEF1:0Details
team logoDeportivo Maipú
0
team logoCA Temperley
4
17:08DEP-CA 0:4Details
team logoNewell's Old Boys
3
team logoDefensores Unidos
0
05:08NEW-DEF3:0Details
team logoCA Huracan
 
team logoAtlético Tucumán
 
04:08CA -ATLDetails
team logoRosario Central
1
team logoTalleres De Cordoba
0
07:09ROS-TAL1:0Details
team logoAlmagro
team logoAlmagro
team logoRiver Plate
 
team logoPlatense
 
12:09RIV-PLADetails
team logoCA Sarmiento de Resistencia
2
team logoAtlético de Rafaela
0
02:10CA -ATL2:0Details
team logoCentral Cordoba SdE
1
team logoCA Brown de Adrogue
0
27:09CEN-CA 1:0Details
team logoBoca Juniors
0
team logoGymnasia La Plata
1
28:09BOC-GYM0:1Details
team logoEstudiantes de la Plata
1
team logoSan Lorenzo
3
03:10EST-SAN1:3Details
team logoArgentinos Juniors
0
team logoCA Temperley
2
09:09ARG-CA 0:2Details
team logoNewell's Old Boys
6
team logoAtlético Tucumán
3
08:09NEW-ATL6:3Details
team logoRosario Central
6
team logoAlmagro
4
04:10ROS-ALM6:4Details
team logoRiver Plate
 
team logoCA Sarmiento de Resistencia
 
07:10RIV-CA Details
team logoCentral Cordoba SdE
1
team logoGymnasia La Plata
2
13:10CEN-GYM1:2Details
team logoSan Lorenzo
1
team logoCA Temperley
5
31:10SAN-CA 1:5Details
team logoNewell's Old Boys
1
team logoRosario Central
2
01:11NEW-ROS1:2Details
team logoRiver Plate
 
team logoGymnasia La Plata
 
29:11RIV-GYMDetails
team logoCA Temperley
1
team logoRosario Central
2
18:11CA -ROS1:2Details
  

Kupa Arjantin Arjantin canlı futbol sonuçları

Burada dünün bugünün ve yarının futbol maçlarıyla ilgili tüm bilgileri ve değişiklikleri bulabilirsiniz. Kupa Arjantin Arjantin Tüm günlük proramlar ana sayfamızda yer alıyor. Futbol'de alınan sonuçları Kupa Arjantin Arjantin ile karşılaştırarak online olarak tüm değişiklikleri görmenizi sağlıyor .Kupa Arjantin Arjantin gelecek haftanın tüm program bilgilerini içeriyor.Forumumuzda izleyiciler ve uzmanlar için futbol programlarına dair tüm bilgiler yer almaktadır Kupa Arjantin Arjantin ve Kupa Arjantin Arjantin futbol takımı ile ilgili tüm maçlar. Tüm takımların ve oyuncuların asist gol ve kart istatistikleri. Kupa Arjantin Arjantin 'nin online ücretsiz futbol maçlarına kolayca izleyebilirsiniz.