Kupa Arjantin - Futbol -  Arjantin

Kupa Arjantin

  • bugün
  • Güncel sonuçlar
  • Daha fazla maç göster
  • fixtures
    • 1/32
    team logoRosario Central
    0
    team logoSol de Mayo
    1
    27:02ROS-SOL0:1Details
    team logoBanfield
    3
    team logoJuventud Unida Gualeguaychu
    0
    27:02BAN-JUV3:0Details
    team logoCA Tigre
    0
    team logoEstudiantes BA
    3
    28:02CA -EST0:3Details
    team logoArgentinos Juniors
    4
    team logoDouglas Haig
    1
    05:03ARG-DOU4:1Details
    team logoCA Independiente
    team logoCA Atlas
    06:03CA -CA Details
    team logoS.M. De Tucuman
    1
    team logoAgropecuario
    0
    07:03S.M-AGR1:0Details
    team logoAlmagro
    1
    team logoAtlético de Rafaela
    0
    07:03ALM-ATL1:0Details
    team logoVelez Sarsfield
    0
    team logoReal Pilar
    1
    07:03VEL-REA0:1Details
    team logoCA Patronato Parana
     
    team logoSportivo Dock Sud
     
    13:03CA -SPODetails
    team logoCA Aldosivi
     
    team logoGimnasia Y Esgrima Mendoza
     
    19:03CA -GIMDetails
    team logoSan Martin San Juan
    1
    team logoClub Villa Dalmine
    0
    20:03SAN-CLU1:0Details
    team logoAtlético Tucumán
    1
    team logoPlatense
    0
    20:03ATL-PLA1:0Details
    team logoGymnasia La Plata
     
    team logoDefensores De Belgrano De Villa Ramallo
     
    21:03GYM-DEFDetails
    team logoGodoy Cruz
    2
    team logoDeportivo Armenio
    1
    23:03GOD-DEP2:1Details
    team logoNewell's Old Boys
     
    team logoClub Villa Mitre
     
    24:03NEW-CLUDetails
    team logoTalleres De Cordoba
     
    team logoDeportivo Laferrere
     
    25:03TAL-DEPDetails
    team logoClub Atlético Sarmiento
     
    team logoAll Boys
     
    27:03CLU-ALLDetails
    team logoAtletico Lanus
    2
    team logoClub Atletico Huracán Las Heras
    0
    21:03ATL-CLU2:0Details
    team logoNueva Chicago
     
    team logoCentral Cordoba SdE
     
    03:04NUE-CENDetails
    team logoRiver Plate
     
    team logoArgentino de Merlo
     
    17:04RIV-QPRDetails
    team logoBoca Juniors
    team logoEstudiantes Rio Cuarto
      
    Kupa Arjantin şampiyona organize eden Arjantin.
    24.03.2019 tarihteki duruma göre turnuva tablosunda kulüpler aşağıdaki ara bölümlerde yer almaktadır

    1/32 - Rosario Central, Sol de Mayo

    1/32 - Banfield, Juventud Unida Gualeguaychu

    1/32 - CA Tigre, Estudiantes BA

    1/32 - Argentinos Juniors, Douglas Haig

    1/32 - CA Independiente, CA Atlas

    1/32 - S.M. De Tucuman, Agropecuario

    1/32 - Almagro, Atlético de Rafaela

    1/32 - Velez Sarsfield, Real Pilar

    1/32 - CA Patronato Parana, Sportivo Dock Sud

    1/32 - CA Aldosivi, Gimnasia Y Esgrima Mendoza

    1/32 - San Martin San Juan, Club Villa Dalmine

    1/32 - Atlético Tucumán, Platense

    1/32 - Gymnasia La Plata, Defensores De Belgrano De Villa Ramallo

    1/32 - Godoy Cruz, Deportivo Armenio

    1/32 - Newell's Old Boys, Club Villa Mitre

    1/32 - Talleres De Cordoba, Deportivo Laferrere

    1/32 - Club Atlético Sarmiento, All Boys

    1/32 - Atletico Lanus, Club Atletico Huracán Las Heras

    1/32 - Nueva Chicago, Central Cordoba SdE

    1/32 - River Plate, Argentino de Merlo

    1/32 - Boca Juniors, Estudiantes Rio Cuarto

    skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Kupa Arjantin (Arjantin) maçları online alabilirsiniz
    Program çok önemli oyunlar - Kupa Arjantin (Arjantin):

    Newell's Old Boys - Club Villa Mitre (24.03.2019 20:10)

    Talleres de Remedios de Escalada - Deportivo Laferrere (25.03.2019 21:10)

    Talleres De Cordoba - Deportivo Laferrere (25.03.2019 21:10)

    skorexpress.com internet sayfasında Kupa Arjantin (Arjantin) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.