Kupa Arjantin - Futbol -  Arjantin

Kupa Arjantin

  • Güncel sonuçlar
  • Daha fazla maç göster
    • 1/32
    team logoRosario Central
    0
    team logoSol de Mayo
    1
    27:02ROS-SOL0:1Details
    team logoBanfield
    3
    team logoJuventud Unida Gualeguaychu
    0
    27:02BAN-JUV3:0Details
    team logoCA Tigre
    0
    team logoEstudiantes BA
    3
    28:02CA -EST0:3Details
    team logoArgentinos Juniors
    4
    team logoDouglas Haig
    1
    05:03ARG-DOU4:1Details
    team logoCA Independiente
    team logoCA Atlas
    06:03CA -CA Details
    team logoS.M. De Tucuman
    1
    team logoAgropecuario/Platense/Club Atlético San Martín de Tucumán/Ferro Carril Oeste
    0
    07:03S.M-AGR1:0Details
    team logoAlmagro
    1
    team logoAtlético de Rafaela
    0
    07:03ALM-ATL1:0Details
    team logoVelez Sarsfield
    0
    team logoReal Pilar
    1
    07:03VEL-REA0:1Details
    team logoCA Patronato Parana
     
    team logoCS Dock Sud
     
    13:03CA -CS Details
    team logoCA Aldosivi
     
    team logoGimnasia Y Esgrima Mendoza
     
    19:03CA -GIMDetails
    team logoSan Martin San Juan
    1
    team logoClub Villa Dalmine
    0
    20:03SAN-CLU1:0Details
    team logoAtlético Tucumán
    1
    team logoPlatense
    0
    20:03ATL-PLA1:0Details
    team logoGymnasia La Plata
     
    team logoDefensores De Belgrano De Villa Ramallo
     
    21:03GYM-DEFDetails
    team logoGodoy Cruz
    2
    team logoDeportivo Armenio
    1
    23:03GOD-DEP2:1Details
    team logoNewell's Old Boys
    1
    team logoClub Villa Mitre
    2
    24:03NEW-CLU1:2Details
    team logoTalleres De Cordoba
    5
    team logoDeportivo Laferrere
    0
    25:03TAL-DEP5:0Details
    team logoClub Atlético Sarmiento
    0
    team logoAll Boys
    2
    27:03CLU-ALL0:2Details
    team logoAtletico Lanus
    2
    team logoClub Atletico Huracán Las Heras
    0
    21:03ATL-CLU2:0Details
    team logoNueva Chicago
    0
    team logoCentral Cordoba SdE
    1
    03:04NUE-CEN0:1Details
    team logoRiver Plate
     
    team logoArgentino de Merlo
     
    18:04RIV-QPRDetails
    team logoBoca Juniors
    2
    team logoEstudiantes Rio Cuarto
    0
    19:04BOC-EST2:0Details
    team logoMitre Santiago del Estero
    1
    team logoDeportivo Roca
    0
    17:04MIT-DEP1:0Details
    team logoArsenal De Sarandi
    2
    team logoClub Atletico Atlanta
    0
    10:04ARS-CLU2:0Details
    team logoDefensa y Justicia
     
    team logoGimnasia y Tiro
     
    16:04DEF-QPRDetails
    team logoUnion De Santa Fe
    0
    team logoBarracas Central
    1
    25:04UNI-BAR0:1Details
    team logoIndependiente Rivadavia De Mendoza
    1
    team logoClub Ferrocarril Midland
    0
    24:04IND-CLU1:0Details
    team logoColon De Santa Fe
    3
    team logoClub Atletico Acassuso
    0
    24:04COL-CLU3:0Details
    team logoBelgrano De Cordoba
    3
    team logoDeportivo Riestra
    0
    08:05BEL-DEP3:0Details
    team logoCA Huracan
    2
    team logoUnion De Sunchales
    0
    15:05CA -UNI2:0Details
      
    Kupa Arjantin turnuva düzenleyen Arjantin.
    15.09.2019 tarihteki duruma göre turnuva tablosunda kulüpler aşağıdaki ara bölümlerde yer almaktadır

    1/32 - Rosario Central, Sol de Mayo

    1/32 - Banfield, Juventud Unida Gualeguaychu

    1/32 - CA Tigre, Estudiantes BA

    1/32 - Argentinos Juniors, Douglas Haig

    1/32 - CA Independiente, CA Atlas

    1/32 - S.M. De Tucuman, Agropecuario/Platense/Club Atlético San Martín de Tucumán/Ferro Carril Oeste

    1/32 - Almagro, Atlético de Rafaela

    1/32 - Velez Sarsfield, Real Pilar

    1/32 - CA Patronato Parana, CS Dock Sud

    1/32 - CA Aldosivi, Gimnasia Y Esgrima Mendoza

    1/32 - San Martin San Juan, Club Villa Dalmine

    1/32 - Atlético Tucumán, Platense

    1/32 - Gymnasia La Plata, Defensores De Belgrano De Villa Ramallo

    1/32 - Godoy Cruz, Deportivo Armenio

    1/32 - Newell's Old Boys, Club Villa Mitre

    1/32 - Talleres De Cordoba, Deportivo Laferrere

    1/32 - Club Atlético Sarmiento, All Boys

    1/32 - Atletico Lanus, Club Atletico Huracán Las Heras

    1/32 - Nueva Chicago, Central Cordoba SdE

    1/32 - River Plate, Argentino de Merlo

    1/32 - Boca Juniors, Estudiantes Rio Cuarto

    1/32 - Mitre Santiago del Estero, Deportivo Roca

    1/32 - Arsenal De Sarandi, Club Atletico Atlanta

    1/32 - Defensa y Justicia, Gimnasia y Tiro

    1/32 - Union De Santa Fe, Barracas Central

    1/32 - Independiente Rivadavia De Mendoza, Club Ferrocarril Midland

    1/32 - Colon De Santa Fe, Club Atletico Acassuso

    1/32 - Belgrano De Cordoba, Deportivo Riestra

    1/32 - CA Huracan, Union De Sunchales

    skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Kupa Arjantin (Arjantin) maçları online bulabilirsiniz
    skorexpress.com internet sayfasında Kupa Arjantin (Arjantin) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.