Kupa Arjantin - Futbol -  Arjantin

Kupa Arjantin

  • Güncel sonuçlar
  • Daha fazla maç göster
    • 1/32
    • 1/16
    • 1/8
    • Quarterfinals
    • Semifinals
    team logoRiver Plate
     
    team logoCentral Norte Salta
     
    22:07RIV-CENDetails
    team logoClub Villa Dalmine
    1
    team logoUAI Urquiza
    0
    18:07CLU-UAI1:0Details
    team logoBanfield
    1
    team logoClub Atlético General Lamadrid
    2
    19:07BAN-CLU1:2Details
    team logoBelgrano De Cordoba
     
    team logoPlatense
     
    20:05BEL-PLADetails
    team logoRacing Club
     
    team logoCA Sarmiento de Resistencia
     
    18:05RAC-CA Details
    team logoUnion De Santa Fe
     
    team logoJuventud Unida Gualeguaychu
     
    17:05UNI-JUVDetails
    team logoAtletico Lanus
    2
    team logoDouglas Haig
    1
    31:07ATL-DOU2:1Details
    team logoAtlético de Rafaela
    4
    team logoDefensores de Belgrano
    1
    24:07ATL-DEF4:1Details
    team logoVelez Sarsfield
    3
    team logoCentral Cordoba SdE
    5
    17:07VEL-CEN3:5Details
    team logoCA Tigre
    1
    team logoGuillermo Brown
    0
    20:07CA -GUI1:0Details
    team logoCA Independiente
     
    team logoCentral Ballester
     
    21:07CA -CENDetails
    team logoSan Martin San Juan
    4
    team logoCA Brown de Adrogue
    6
    21:07SAN-CA 4:6Details
    team logoBoca Juniors
     
    team logoClub Atletico Alvarado
     
    01:08BOC-CLUDetails
    team logoCA Patronato Parana
     
    team logoS.M. De Tucuman
     
    27:07CA -S.MDetails
    team logoGymnasia La Plata
    1
    team logoSp. Belgrano de S. F.
    0
    21:07GYM-SP.1:0Details
    team logoO. Bahaia Blanca
    2
    team logoCA Aldosivi
    1
    20:07O. -CA 2:1Details
    team logoEstudiantes de la Plata
     
    team logoCentral Cordoba de Rosario
     
    25:07EST-CENDetails
    team logoAgropecuario
    0
    team logoLujan
    1
    16:07AGR-LUJ0:1Details
    team logoSan Lorenzo
    1
    team logoRacing de Cordoba
    0
    17:07SAN-RAC1:0Details
    team logoColon De Santa Fe
    2
    team logoDeportivo Moron
    1
    21:07COL-DEP2:1Details
    team logoArgentinos Juniors
     
    team logoIndependiente de Chivilcoy
     
    09:05ARG-INDDetails
    team logoDefensa y Justicia
     
    team logoMitre Santiago del Estero
     
    18:05DEF-MITDetails
    team logoChacarita Juniors
     
    team logoDeportivo Maipú
     
    15:05CHA-DEPDetails
    team logoCA Temperley
    1
    team logoEstudiantes BA
    0
    27:07CA -EST1:0Details
    team logoNewell's Old Boys
     
    team logoDeportivo Rincon
     
    19:05NEW-DEPDetails
    team logoGodoy Cruz
    2
    team logoDefensores Unidos
    5
    24:07GOD-DEF2:5Details
    team logoCA Huracan
     
    team logoClub Atlético Victoriano Arenas
     
    26:07CA -CLUDetails
    team logoAtlético Tucumán
    1
    team logoTristan Suarez
    0
    22:07ATL-TRI1:0Details
    team logoRosario Central
     
    team logoCentro Juventud Antoniana
     
    03:08ROS-CENDetails
    team logoTalleres De Cordoba
    2
    team logoFerrocarril Midland
    1
    01:08TAL-FER2:1Details
    team logoAlmagro
    1
    team logoGimnasia Esgrima Jujuy
    0
    29:07ALM-GIM1:0Details
    team logoRiver Plate
     
    team logoClub Villa Dalmine
     
    28:07RIV-CLUDetails
    team logoClub Atlético General Lamadrid
     
    team logoPlatense
     
    09:08CLU-PLADetails
    team logoCA Sarmiento de Resistencia
     
    team logoUnion De Santa Fe
     
    09:09CA -UNIDetails
    team logoAtletico Lanus
    1
    team logoAtlético de Rafaela
    2
    22:08ATL-ATL1:2Details
    team logoCentral Cordoba SdE
    2
    team logoCA Tigre
    0
    05:08CEN-CA 2:0Details
    team logoCA Independiente
    team logoCA Brown de Adrogue
    11:09CA -CA Details
    team logoBoca Juniors
    2
    team logoS.M. De Tucuman
    0
    07:09BOC-S.M2:0Details
    team logoGymnasia La Plata
    1
    team logoO. Bahaia Blanca
    0
    29:07GYM-O. 1:0Details
    team logoEstudiantes de la Plata
     
    team logoLujan
     
    06:09EST-LUJDetails
    team logoSan Lorenzo
    3
    team logoColon De Santa Fe
    2
    08:09SAN-COL3:2Details
    team logoArgentinos Juniors
    1
    team logoDefensa y Justicia
    0
    05:08ARG-DEF1:0Details
    team logoDeportivo Maipú
    0
    team logoCA Temperley
    4
    17:08DEP-CA 0:4Details
    team logoNewell's Old Boys
    3
    team logoDefensores Unidos
    0
    05:08NEW-DEF3:0Details
    team logoCA Huracan
     
    team logoAtlético Tucumán
     
    04:08CA -ATLDetails
    team logoRosario Central
    1
    team logoTalleres De Cordoba
    0
    07:09ROS-TAL1:0Details
    team logoAlmagro
    team logoAlmagro
    team logoRiver Plate
     
    team logoPlatense
     
    12:09RIV-PLADetails
    team logoCA Sarmiento de Resistencia
    2
    team logoAtlético de Rafaela
    0
    02:10CA -ATL2:0Details
    team logoCentral Cordoba SdE
    1
    team logoCA Brown de Adrogue
    0
    27:09CEN-CA 1:0Details
    team logoBoca Juniors
    0
    team logoGymnasia La Plata
    1
    28:09BOC-GYM0:1Details
    team logoEstudiantes de la Plata
    1
    team logoSan Lorenzo
    3
    03:10EST-SAN1:3Details
    team logoArgentinos Juniors
    0
    team logoCA Temperley
    2
    09:09ARG-CA 0:2Details
    team logoNewell's Old Boys
    6
    team logoAtlético Tucumán
    3
    08:09NEW-ATL6:3Details
    team logoRosario Central
    6
    team logoAlmagro
    4
    04:10ROS-ALM6:4Details
    team logoRiver Plate
     
    team logoCA Sarmiento de Resistencia
     
    07:10RIV-CA Details
    team logoCentral Cordoba SdE
    1
    team logoGymnasia La Plata
    2
    13:10CEN-GYM1:2Details
    team logoSan Lorenzo
    1
    team logoCA Temperley
    5
    31:10SAN-CA 1:5Details
    team logoNewell's Old Boys
    1
    team logoRosario Central
    2
    01:11NEW-ROS1:2Details
    team logoRiver Plate
     
    team logoGymnasia La Plata
     
    29:11RIV-GYMDetails
    team logoCA Temperley
    1
    team logoRosario Central
    2
    18:11CA -ROS1:2Details
      
    Kupa Arjantin şampiyona düzenleyen Arjantin.
    11.12.2018 tarihteki duruma göre turnuva tablosunda futbol takımları aşağıdaki ara bölümlerde yer almaktadır

    Semifinals - River Plate, Gymnasia La Plata

    Semifinals - CA Temperley, Rosario Central

    skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Kupa Arjantin (Arjantin) maçları online alabilirsiniz
    skorexpress.com internet sayfasında Kupa Arjantin (Arjantin) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.