Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
11
Girabola
Angola

Girabola

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Girabola
1 Petro Luanda Petro Luanda 24 16 6 2 41:10 31 54 W
Petro Luanda Petro Luanda
29.02.20 3 : 0 Zafer
Recreativo Da Caala Recreativo Da Caala
W
Kuando Kubango FC Kuando Kubango FC
07.03.20 0 : 1 Zafer
Petro Luanda Petro Luanda
L
Petro Luanda Petro Luanda
11.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Desportivo Da Huila Desportivo Da Huila
D
Petro Luanda Petro Luanda
15.03.20 2 : 2 Beraberlik
Interclube de Angola Interclube de Angola
W
Bravos Do Maquis Bravos Do Maquis
21.03.20 0 : 3 Zafer
Petro Luanda Petro Luanda
2 Primeiro de Agosto Primeiro de Agosto 23 16 3 4 42:13 29 51 L
Recreativo Da Caala Recreativo Da Caala
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Primeiro de Agosto Primeiro de Agosto
L
Primeiro de Agosto Primeiro de Agosto
26.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
W
Primeiro de Agosto Primeiro de Agosto
01.03.20 2 : 1 Zafer
Kuando Kubango FC Kuando Kubango FC
W
Interclube de Angola Interclube de Angola
08.03.20 0 : 2 Zafer
Primeiro de Agosto Primeiro de Agosto
W
Primeiro de Agosto Primeiro de Agosto
14.03.20 3 : 1 Zafer
Bravos Do Maquis Bravos Do Maquis
3 Desportivo Da Huila Desportivo Da Huila 22 10 7 5 24:16 8 37 D
Desportivo Da Huila Desportivo Da Huila
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sporting Cabinda Sporting Cabinda
W
Wiliete SC Wiliete SC
01.03.20 1 : 2 Zafer
Desportivo Da Huila Desportivo Da Huila
W
Desportivo Da Huila Desportivo Da Huila
07.03.20 1 : 0 Zafer
Progresso do Sambizanga Progresso do Sambizanga
W
Petro Luanda Petro Luanda
11.03.20 0 : 1 Zafer
Desportivo Da Huila Desportivo Da Huila
D
4 De Abril Cuando Cubango 4 De Abril Cuando Cubango
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Desportivo Da Huila Desportivo Da Huila
4 Bravos Do Maquis Bravos Do Maquis 22 11 4 7 23:22 1 37 W
Bravos Do Maquis Bravos Do Maquis
16.02.20 2 : 0 Zafer
Recreativo Da Caala Recreativo Da Caala
W
4 De Abril Cuando Cubango 4 De Abril Cuando Cubango
23.02.20 0 : 3 Zafer
Bravos Do Maquis Bravos Do Maquis
W
Bravos Do Maquis Bravos Do Maquis
29.02.20 1 : 0 Zafer
Interclube de Angola Interclube de Angola
L
Primeiro de Agosto Primeiro de Agosto
14.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Bravos Do Maquis Bravos Do Maquis
L
Bravos Do Maquis Bravos Do Maquis
21.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Petro Luanda Petro Luanda
5 Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca 23 9 7 7 21:16 5 34 W
Primeiro de Agosto Primeiro de Agosto
26.02.20 1 : 2 Zafer
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
W
Sporting Cabinda Sporting Cabinda
29.02.20 0 : 1 Zafer
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
W
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
07.03.20 1 : 0 Zafer
Wiliete SC Wiliete SC
L
Progresso do Sambizanga Progresso do Sambizanga
15.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
D
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
4 De Abril Cuando Cubango 4 De Abril Cuando Cubango
6 Petroleos Do Lobito Petroleos Do Lobito 22 9 6 7 21:18 3 33 L
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
22.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Petroleos Do Lobito Petroleos Do Lobito
D
Petroleos Do Lobito Petroleos Do Lobito
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Ferrovia do Huambo Ferrovia do Huambo
W
Santa Rita Santa Rita
08.03.20 1 : 3 Zafer
Petroleos Do Lobito Petroleos Do Lobito
L
Petroleos Do Lobito Petroleos Do Lobito
15.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Recreativo Da Caala Recreativo Da Caala
L
Kuando Kubango FC Kuando Kubango FC
22.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Petroleos Do Lobito Petroleos Do Lobito
7 Recreativo Do Libolo Recreativo Do Libolo 24 9 5 10 25:30 -5 32 L
Ferrovia do Huambo Ferrovia do Huambo
24.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Recreativo Do Libolo Recreativo Do Libolo
W
Recreativo Do Libolo Recreativo Do Libolo
29.02.20 2 : 0 Zafer
Santa Rita Santa Rita
L
Recreativo Da Caala Recreativo Da Caala
06.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Recreativo Do Libolo Recreativo Do Libolo
D
Recreativo Do Libolo Recreativo Do Libolo
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Kuando Kubango FC Kuando Kubango FC
L
Interclube de Angola Interclube de Angola
21.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Recreativo Do Libolo Recreativo Do Libolo
8 Interclube de Angola Interclube de Angola 22 8 6 8 24:23 1 30 D
Interclube de Angola Interclube de Angola
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
4 De Abril Cuando Cubango 4 De Abril Cuando Cubango
L
Bravos Do Maquis Bravos Do Maquis
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Interclube de Angola Interclube de Angola
L
Interclube de Angola Interclube de Angola
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Primeiro de Agosto Primeiro de Agosto
D
Petro Luanda Petro Luanda
15.03.20 2 : 2 Beraberlik
Interclube de Angola Interclube de Angola
W
Interclube de Angola Interclube de Angola
21.03.20 2 : 0 Zafer
Recreativo Do Libolo Recreativo Do Libolo
9 Wiliete SC Wiliete SC 23 7 7 9 20:26 -6 28 L
Wiliete SC Wiliete SC
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Desportivo Da Huila Desportivo Da Huila
L
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Wiliete SC Wiliete SC
W
Wiliete SC Wiliete SC
15.03.20 1 : 0 Zafer
Ferrovia do Huambo Ferrovia do Huambo
L
Santa Rita Santa Rita
22.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Wiliete SC Wiliete SC
D
4 De Abril Cuando Cubango 4 De Abril Cuando Cubango
10.04.20 0 : 0 Beraberlik
Wiliete SC Wiliete SC
10 Recreativo Da Caala Recreativo Da Caala 21 7 3 11 15:22 -7 24 L
Bravos Do Maquis Bravos Do Maquis
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Recreativo Da Caala Recreativo Da Caala
W
Recreativo Da Caala Recreativo Da Caala
23.02.20 1 : 0 Zafer
Primeiro de Agosto Primeiro de Agosto
L
Petro Luanda Petro Luanda
29.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Recreativo Da Caala Recreativo Da Caala
W
Recreativo Da Caala Recreativo Da Caala
06.03.20 1 : 0 Zafer
Recreativo Do Libolo Recreativo Do Libolo
W
Petroleos Do Lobito Petroleos Do Lobito
15.03.20 1 : 2 Zafer
Recreativo Da Caala Recreativo Da Caala
11 Progresso do Sambizanga Progresso do Sambizanga 23 6 4 13 16:29 -13 22 D
Progresso do Sambizanga Progresso do Sambizanga
26.02.20 1 : 1 Beraberlik
Petro Luanda Petro Luanda
L
Desportivo Da Huila Desportivo Da Huila
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Progresso do Sambizanga Progresso do Sambizanga
W
Progresso do Sambizanga Progresso do Sambizanga
15.03.20 1 : 0 Zafer
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
D
Ferrovia do Huambo Ferrovia do Huambo
22.03.20 0 : 0 Beraberlik
Progresso do Sambizanga Progresso do Sambizanga
D
Progresso do Sambizanga Progresso do Sambizanga
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
4 De Abril Cuando Cubango 4 De Abril Cuando Cubango
12 Sporting Cabinda Sporting Cabinda 19 5 6 8 20:24 -4 21 L
Wiliete SC Wiliete SC
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Sporting Cabinda Sporting Cabinda
W
Sporting Cabinda Sporting Cabinda
17.02.20 2 : 1 Zafer
Progresso do Sambizanga Progresso do Sambizanga
D
Desportivo Da Huila Desportivo Da Huila
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sporting Cabinda Sporting Cabinda
L
Sporting Cabinda Sporting Cabinda
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
D
Sporting Cabinda Sporting Cabinda
04.04.20 0 : 0 Beraberlik
4 De Abril Cuando Cubango 4 De Abril Cuando Cubango
13 Ferrovia do Huambo Ferrovia do Huambo 22 4 7 11 8:24 -16 19 L
Petro Luanda Petro Luanda
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Ferrovia do Huambo Ferrovia do Huambo
W
Ferrovia do Huambo Ferrovia do Huambo
24.02.20 1 : 0 Zafer
Recreativo Do Libolo Recreativo Do Libolo
D
Petroleos Do Lobito Petroleos Do Lobito
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Ferrovia do Huambo Ferrovia do Huambo
L
Wiliete SC Wiliete SC
15.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Ferrovia do Huambo Ferrovia do Huambo
D
Ferrovia do Huambo Ferrovia do Huambo
22.03.20 0 : 0 Beraberlik
Progresso do Sambizanga Progresso do Sambizanga
14 Kuando Kubango FC Kuando Kubango FC 18 4 6 8 16:21 -5 18 L
Kuando Kubango FC Kuando Kubango FC
15.12.19 0 : 1 Kaybetmek
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
L
Primeiro de Agosto Primeiro de Agosto
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Kuando Kubango FC Kuando Kubango FC
L
Kuando Kubango FC Kuando Kubango FC
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Petro Luanda Petro Luanda
D
Recreativo Do Libolo Recreativo Do Libolo
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Kuando Kubango FC Kuando Kubango FC
W
Kuando Kubango FC Kuando Kubango FC
22.03.20 2 : 1 Zafer
Petroleos Do Lobito Petroleos Do Lobito
15 Santa Rita Santa Rita 22 2 7 13 15:37 -22 13 D
Primeiro de Agosto Primeiro de Agosto
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Santa Rita Santa Rita
L
Santa Rita Santa Rita
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Petro Luanda Petro Luanda
L
Recreativo Do Libolo Recreativo Do Libolo
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Santa Rita Santa Rita
L
Santa Rita Santa Rita
08.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Petroleos Do Lobito Petroleos Do Lobito
W
Santa Rita Santa Rita
22.03.20 2 : 0 Zafer
Wiliete SC Wiliete SC
Champions League
Relegation
Daha fazla göster

Girabola - şampiyona, organize eden Angola. Kayıt yaptıran yarışma 15 katılan takımlar. Bu sezonda favoriler şampiyona. Bunlar:
Petro Luanda - 54 puan, kazanılan maçlar 16, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Primeiro de Agosto - 51 sayı, kazanılan yarışmalar 16, skorsuz yarışmalar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Desportivo Da Huila - 37 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 10, yenilmeler 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Girabola (Angola) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Girabola (Angola) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.