Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
31
Angola

Girabola

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Girabola
1 Petro Luanda 23 15 6 2 40:10 30 51 W
Petro Luanda
29.02.20 3 : 0 Zafer
Recreativo Da Caala
D
Kuando Kubango FC
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Petro Luanda
L
Petro Luanda
11.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Desportivo Da Huila
D
Petro Luanda
15.03.20 2 : 2 Beraberlik
Interclube de Angola
W
Bravos Do Maquis
21.03.20 0 : 3 Zafer
Petro Luanda
2 Primeiro de Agosto 23 16 3 4 42:13 29 51 L
Primeiro de Agosto
26.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Sagrada Esperanca
W
Primeiro de Agosto
01.03.20 2 : 1 Zafer
4 De Abril Cuando Cubango
W
Interclube de Angola
08.03.20 0 : 2 Zafer
Primeiro de Agosto
W
Primeiro de Agosto
14.03.20 3 : 1 Zafer
Bravos Do Maquis
D
Petro Luanda
04.04.20 0 : 0 Beraberlik
Primeiro de Agosto
3 Desportivo Da Huila 22 10 7 5 24:16 8 37 D
Petroleos Do Lobito
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Desportivo Da Huila
D
Desportivo Da Huila
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sporting Cabinda
W
Wiliete SC
01.03.20 1 : 2 Zafer
Desportivo Da Huila
W
Desportivo Da Huila
07.03.20 1 : 0 Zafer
Progresso do Sambizanga
W
Petro Luanda
11.03.20 0 : 1 Zafer
Desportivo Da Huila
4 Bravos Do Maquis 22 11 4 7 23:22 1 37 W
Bravos Do Maquis
16.02.20 2 : 0 Zafer
Recreativo Da Caala
D
Kuando Kubango FC
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Bravos Do Maquis
W
Bravos Do Maquis
29.02.20 1 : 0 Zafer
Interclube de Angola
L
Primeiro de Agosto
14.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Bravos Do Maquis
L
Bravos Do Maquis
21.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Petro Luanda
5 Sagrada Esperanca 23 9 7 7 21:16 5 34 W
Sagrada Esperanca
22.02.20 4 : 2 Zafer
Petroleos Do Lobito
W
Primeiro de Agosto
26.02.20 1 : 2 Zafer
Sagrada Esperanca
W
Sporting Cabinda
29.02.20 0 : 1 Zafer
Sagrada Esperanca
W
Sagrada Esperanca
07.03.20 1 : 0 Zafer
Wiliete SC
L
Progresso do Sambizanga
15.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Sagrada Esperanca
6 Petroleos Do Lobito 22 9 6 7 21:18 3 33 L
Sagrada Esperanca
22.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Petroleos Do Lobito
D
Petroleos Do Lobito
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Ferrovia do Huambo
W
Santa Rita
08.03.20 1 : 3 Zafer
Petroleos Do Lobito
L
Petroleos Do Lobito
15.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Recreativo Da Caala
L
Kuando Kubango FC
22.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Petroleos Do Lobito
7 Recreativo Do Libolo 23 9 4 10 24:29 -5 31 L
Ferrovia do Huambo
24.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Recreativo Do Libolo
W
Recreativo Do Libolo
29.02.20 2 : 0 Zafer
Santa Rita
L
Recreativo Da Caala
06.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Recreativo Do Libolo
D
Recreativo Do Libolo
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Kuando Kubango FC
L
Interclube de Angola
21.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Recreativo Do Libolo
8 Interclube de Angola 22 8 6 8 24:23 1 30 D
Interclube de Angola
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Kuando Kubango FC
L
Bravos Do Maquis
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Interclube de Angola
L
Interclube de Angola
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Primeiro de Agosto
D
Petro Luanda
15.03.20 2 : 2 Beraberlik
Interclube de Angola
W
Interclube de Angola
21.03.20 2 : 0 Zafer
Recreativo Do Libolo
9 Wiliete SC 23 7 7 9 20:26 -6 28 L
Progresso do Sambizanga
23.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Wiliete SC
L
Wiliete SC
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Desportivo Da Huila
L
Sagrada Esperanca
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Wiliete SC
W
Wiliete SC
15.03.20 1 : 0 Zafer
Ferrovia do Huambo
L
Santa Rita
22.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Wiliete SC
10 Recreativo Da Caala 21 7 3 11 15:22 -7 24 L
Bravos Do Maquis
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Recreativo Da Caala
W
Recreativo Da Caala
23.02.20 1 : 0 Zafer
Primeiro de Agosto
L
Petro Luanda
29.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Recreativo Da Caala
W
Recreativo Da Caala
06.03.20 1 : 0 Zafer
Recreativo Do Libolo
W
Petroleos Do Lobito
15.03.20 1 : 2 Zafer
Recreativo Da Caala
11 Progresso do Sambizanga 23 6 4 13 16:29 -13 22 W
Progresso do Sambizanga
23.02.20 3 : 2 Zafer
Wiliete SC
D
Progresso do Sambizanga
26.02.20 1 : 1 Beraberlik
Petro Luanda
L
Desportivo Da Huila
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Progresso do Sambizanga
W
Progresso do Sambizanga
15.03.20 1 : 0 Zafer
Sagrada Esperanca
D
Ferrovia do Huambo
22.03.20 0 : 0 Beraberlik
Progresso do Sambizanga
12 Sporting Cabinda 19 5 6 8 20:24 -4 21 L
Recreativo Do Libolo
20.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Sporting Cabinda
L
Wiliete SC
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Sporting Cabinda
W
Sporting Cabinda
17.02.20 2 : 1 Zafer
Progresso do Sambizanga
D
Desportivo Da Huila
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sporting Cabinda
L
Sporting Cabinda
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Sagrada Esperanca
13 Ferrovia do Huambo 22 4 7 11 8:24 -16 19 L
Petro Luanda
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Ferrovia do Huambo
W
Ferrovia do Huambo
24.02.20 1 : 0 Zafer
Recreativo Do Libolo
D
Petroleos Do Lobito
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Ferrovia do Huambo
L
Wiliete SC
15.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Ferrovia do Huambo
D
Ferrovia do Huambo
22.03.20 0 : 0 Beraberlik
Progresso do Sambizanga
14 Kuando Kubango FC 16 4 5 7 15:19 -4 17 D
Kuando Kubango FC
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Bravos Do Maquis
L
Primeiro de Agosto
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Kuando Kubango FC
D
Kuando Kubango FC
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Petro Luanda
D
Recreativo Do Libolo
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Kuando Kubango FC
W
Kuando Kubango FC
22.03.20 2 : 1 Zafer
Petroleos Do Lobito
15 Santa Rita 22 2 7 13 15:37 -22 13 D
Primeiro de Agosto
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Santa Rita
L
Santa Rita
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Petro Luanda
L
Recreativo Do Libolo
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Santa Rita
L
Santa Rita
08.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Petroleos Do Lobito
W
Santa Rita
22.03.20 2 : 0 Zafer
Wiliete SC
Champions League
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Girabola - turnuva, düzenleyen Angola. Iştirak eden yarışma 15 kulüpler. Şu anda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
Petro Luanda - 51 puan, yengi 15, skorsuz yarışmalar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Primeiro de Agosto - 51 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 16, yenilme 4, beraberlik 3.
Desportivo Da Huila - 37 sayı, kazanılan yarışmalar 10, yenilme 5, beraberlik 7.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Girabola (Angola) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program sonraki yarışmalar - Girabola (Angola):
Kuando Kubango FC - Wiliete SC (10.04.2020 10:00)
Bravos Do Maquis - Petroleos Do Lobito (11.04.2020 10:00)
Recreativo Da Caala - Progresso do Sambizanga (11.04.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında Girabola (Angola) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.