Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
05
İkinci Lig
Andorra

İkinci Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Second Division
1 Penya Encarnada Penya Encarnada 16 15 1 0 54:7 47 46 W
FC Rangers FC Rangers
02.02.20 0 : 3 Zafer
Penya Encarnada Penya Encarnada
W
Penya Encarnada Penya Encarnada
08.02.20 3 : 0 Zafer
UE Santa Coloma B UE Santa Coloma B
W
Encamp Encamp
16.02.20 1 : 4 Zafer
Penya Encarnada Penya Encarnada
W
Penya Encarnada Penya Encarnada
23.02.20 7 : 1 Zafer
CF Atletic America CF Atletic America
W
Penya Encarnada Penya Encarnada
08.03.20 4 : 0 Zafer
Inter Club de Escaldes B Inter Club de Escaldes B
2 FS La Massana FS La Massana 15 14 0 1 82:17 65 42 W
UE Extremenya UE Extremenya
02.02.20 0 : 9 Zafer
FS La Massana FS La Massana
W
FS La Massana FS La Massana
09.02.20 7 : 1 Zafer
FC Rangers FC Rangers
W
UE Santa Coloma B UE Santa Coloma B
16.02.20 4 : 7 Zafer
FS La Massana FS La Massana
W
FS La Massana FS La Massana
22.02.20 4 : 1 Zafer
Encamp Encamp
W
CF Atletic America CF Atletic America
08.03.20 1 : 8 Zafer
FS La Massana FS La Massana
3 Encamp Encamp 16 8 3 5 42:36 6 27 W
Encamp Encamp
02.02.20 4 : 1 Zafer
Inter Club de Escaldes B Inter Club de Escaldes B
W
CF Atletic America CF Atletic America
09.02.20 3 : 6 Zafer
Encamp Encamp
L
Encamp Encamp
16.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Penya Encarnada Penya Encarnada
L
FS La Massana FS La Massana
22.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Encamp Encamp
W
Encamp Encamp
08.03.20 4 : 0 Zafer
CE Carroi B CE Carroi B
4 Lusitanos Lusitanos 13 7 2 4 48:16 32 23 W
Lusitanos Lusitanos
24.11.19 9 : 0 Zafer
CF Atletic America CF Atletic America
L
Lusitanos Lusitanos
01.12.19 1 : 3 Kaybetmek
Penya Encarnada Penya Encarnada
W
Lusitanos Lusitanos
01.02.20 1 : 0 Zafer
CE Carroi B CE Carroi B
L
Inter Club de Escaldes B Inter Club de Escaldes B
09.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Lusitanos Lusitanos
L
UE Extremenya UE Extremenya
16.02.20 4 : 3 Kaybetmek
Lusitanos Lusitanos
5 FC Rangers FC Rangers 14 7 0 7 28:37 -9 21 W
FC Rangers FC Rangers
30.11.19 3 : 2 Zafer
Encamp Encamp
W
CF Atletic America CF Atletic America
14.12.19 0 : 4 Zafer
FC Rangers FC Rangers
L
FC Rangers FC Rangers
02.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Penya Encarnada Penya Encarnada
L
FS La Massana FS La Massana
09.02.20 7 : 1 Kaybetmek
FC Rangers FC Rangers
W
FC Rangers FC Rangers
16.02.20 4 : 2 Zafer
CE Carroi B CE Carroi B
6 Inter Club de Escaldes B Inter Club de Escaldes B 16 6 2 8 28:36 -8 20 L
Encamp Encamp
02.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Inter Club de Escaldes B Inter Club de Escaldes B
W
Inter Club de Escaldes B Inter Club de Escaldes B
09.02.20 3 : 2 Zafer
Lusitanos Lusitanos
W
CF Atletic America CF Atletic America
15.02.20 1 : 2 Zafer
Inter Club de Escaldes B Inter Club de Escaldes B
W
Inter Club de Escaldes B Inter Club de Escaldes B
23.02.20 3 : 1 Zafer
UE Extremenya UE Extremenya
L
Penya Encarnada Penya Encarnada
08.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Inter Club de Escaldes B Inter Club de Escaldes B
7 UE Santa Coloma B UE Santa Coloma B 15 6 1 8 39:49 -10 19 L
Encamp Encamp
15.12.19 3 : 2 Kaybetmek
UE Santa Coloma B UE Santa Coloma B
W
UE Santa Coloma B UE Santa Coloma B
02.02.20 3 : 1 Zafer
CF Atletic America CF Atletic America
L
Penya Encarnada Penya Encarnada
08.02.20 3 : 0 Kaybetmek
UE Santa Coloma B UE Santa Coloma B
L
UE Santa Coloma B UE Santa Coloma B
16.02.20 4 : 7 Kaybetmek
FS La Massana FS La Massana
W
CE Carroi B CE Carroi B
29.02.20 3 : 4 Zafer
UE Santa Coloma B UE Santa Coloma B
8 CF Atletic America CF Atletic America 16 3 0 13 30:64 -34 9 L
UE Santa Coloma B UE Santa Coloma B
02.02.20 3 : 1 Kaybetmek
CF Atletic America CF Atletic America
L
CF Atletic America CF Atletic America
09.02.20 3 : 6 Kaybetmek
Encamp Encamp
L
CF Atletic America CF Atletic America
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Inter Club de Escaldes B Inter Club de Escaldes B
L
Penya Encarnada Penya Encarnada
23.02.20 7 : 1 Kaybetmek
CF Atletic America CF Atletic America
L
CF Atletic America CF Atletic America
08.03.20 1 : 8 Kaybetmek
FS La Massana FS La Massana
9 CE Carroi B CE Carroi B 16 3 1 12 25:53 -28 7 L
Lusitanos Lusitanos
01.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CE Carroi B CE Carroi B
L
CE Carroi B CE Carroi B
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
UE Extremenya UE Extremenya
L
FC Rangers FC Rangers
16.02.20 4 : 2 Kaybetmek
CE Carroi B CE Carroi B
L
CE Carroi B CE Carroi B
29.02.20 3 : 4 Kaybetmek
UE Santa Coloma B UE Santa Coloma B
L
Encamp Encamp
08.03.20 4 : 0 Kaybetmek
CE Carroi B CE Carroi B
10 UE Extremenya UE Extremenya 15 2 0 13 10:71 -61 3 L
Penya Encarnada Penya Encarnada
15.12.19 3 : 0 Kaybetmek
UE Extremenya UE Extremenya
L
UE Extremenya UE Extremenya
02.02.20 0 : 9 Kaybetmek
FS La Massana FS La Massana
W
CE Carroi B CE Carroi B
09.02.20 0 : 2 Zafer
UE Extremenya UE Extremenya
W
UE Extremenya UE Extremenya
16.02.20 4 : 3 Zafer
Lusitanos Lusitanos
L
Inter Club de Escaldes B Inter Club de Escaldes B
23.02.20 3 : 1 Kaybetmek
UE Extremenya UE Extremenya
Promotion round
Daha fazla göster

İkinci Lig - turnuva, organize eden Andorra. Katılan turnuva 10 takımlar. Bu sezonda favoriler lig. Bunlar:
Penya Encarnada - 46 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 15, skorsuz yarışmalar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
FS La Massana - 42 puan, kazanılan yarışmalar 14, yenilme 1, beraberlik 0.
Encamp - 27 puan, kazanılan yarışmalar 8, kaybedilen oyunlar 5, beraberlik 3.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca İkinci Lig (Andorra) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında İkinci Lig (Andorra) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.