Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
13
Ligue 2
Cezayir

Ligue 2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Ligue 2
1 Olympique Medea Olympique Medea 23 13 3 7 33:21 12 42 W
Olympique Medea Olympique Medea
15.02.20 4 : 1 Zafer
AS Khroub AS Khroub
L
DRB Tadjenant DRB Tadjenant
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Olympique Medea Olympique Medea
D
WA Tlemcen WA Tlemcen
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Olympique Medea Olympique Medea
W
Olympique Medea Olympique Medea
07.03.20 1 : 0 Zafer
RC Arbaa RC Arbaa
L
RC Relizane RC Relizane
14.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Olympique Medea Olympique Medea
2 JSM Skikda JSM Skikda 23 11 7 5 29:21 8 40 L
OM Arzew OM Arzew
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
JSM Skikda JSM Skikda
W
JSM Skikda JSM Skikda
22.02.20 2 : 1 Zafer
JSM Bejaia JSM Bejaia
W
A Bou Saada A Bou Saada
29.02.20 0 : 1 Zafer
JSM Skikda JSM Skikda
W
JSM Skikda JSM Skikda
07.03.20 1 : 0 Zafer
ASM Oran ASM Oran
D
MC Saida MC Saida
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
JSM Skikda JSM Skikda
3 WA Tlemcen WA Tlemcen 23 12 3 8 34:23 11 39 W
WA Tlemcen WA Tlemcen
15.02.20 4 : 0 Zafer
DRB Tadjenant DRB Tadjenant
L
ASM Oran ASM Oran
22.02.20 3 : 2 Kaybetmek
WA Tlemcen WA Tlemcen
D
WA Tlemcen WA Tlemcen
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Olympique Medea Olympique Medea
L
MC Saida MC Saida
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
WA Tlemcen WA Tlemcen
W
WA Tlemcen WA Tlemcen
14.03.20 3 : 2 Zafer
RC Arbaa RC Arbaa
4 RC Relizane RC Relizane 23 10 6 7 29:25 4 36 D
RC Relizane RC Relizane
18.02.20 1 : 1 Beraberlik
USM Annaba USM Annaba
D
MO Bejaia MO Bejaia
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
RC Relizane RC Relizane
W
RC Relizane RC Relizane
29.02.20 4 : 1 Zafer
AS Khroub AS Khroub
L
DRB Tadjenant DRB Tadjenant
07.03.20 4 : 0 Kaybetmek
RC Relizane RC Relizane
W
RC Relizane RC Relizane
14.03.20 2 : 0 Zafer
Olympique Medea Olympique Medea
5 RC Arbaa RC Arbaa 23 10 5 8 28:22 6 35 W
RC Arbaa RC Arbaa
18.02.20 1 : 0 Zafer
MO Bejaia MO Bejaia
L
AS Khroub AS Khroub
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
RC Arbaa RC Arbaa
W
RC Arbaa RC Arbaa
29.02.20 4 : 0 Zafer
DRB Tadjenant DRB Tadjenant
L
Olympique Medea Olympique Medea
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
RC Arbaa RC Arbaa
L
WA Tlemcen WA Tlemcen
14.03.20 3 : 2 Kaybetmek
RC Arbaa RC Arbaa
6 AS Khroub AS Khroub 23 10 5 8 24:26 -2 35 L
Olympique Medea Olympique Medea
15.02.20 4 : 1 Kaybetmek
AS Khroub AS Khroub
W
AS Khroub AS Khroub
22.02.20 1 : 0 Zafer
RC Arbaa RC Arbaa
L
RC Relizane RC Relizane
29.02.20 4 : 1 Kaybetmek
AS Khroub AS Khroub
W
AS Khroub AS Khroub
07.03.20 1 : 0 Zafer
MC EL Eulma MC EL Eulma
W
OM Arzew OM Arzew
14.03.20 0 : 1 Zafer
AS Khroub AS Khroub
7 MC EL Eulma MC EL Eulma 23 9 6 8 21:22 -1 33 W
MC EL Eulma MC EL Eulma
15.02.20 2 : 0 Zafer
USM EL Harrach USM EL Harrach
W
USM Annaba USM Annaba
22.02.20 1 : 3 Zafer
MC EL Eulma MC EL Eulma
W
MC EL Eulma MC EL Eulma
29.02.20 1 : 0 Zafer
MO Bejaia MO Bejaia
L
AS Khroub AS Khroub
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
MC EL Eulma MC EL Eulma
L
MC EL Eulma MC EL Eulma
14.03.20 1 : 2 Kaybetmek
DRB Tadjenant DRB Tadjenant
8 ASM Oran ASM Oran 22 9 5 8 21:26 -5 32 L
ASM Oran ASM Oran
08.02.20 1 : 2 Kaybetmek
JSM Bejaia JSM Bejaia
L
A Bou Saada A Bou Saada
18.02.20 6 : 0 Kaybetmek
ASM Oran ASM Oran
W
ASM Oran ASM Oran
22.02.20 3 : 2 Zafer
WA Tlemcen WA Tlemcen
W
ASM Oran ASM Oran
27.02.20 1 : 0 Zafer
MC Saida MC Saida
L
JSM Skikda JSM Skikda
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
ASM Oran ASM Oran
9 DRB Tadjenant DRB Tadjenant 23 9 3 11 30:33 -3 30 L
WA Tlemcen WA Tlemcen
15.02.20 4 : 0 Kaybetmek
DRB Tadjenant DRB Tadjenant
W
DRB Tadjenant DRB Tadjenant
22.02.20 1 : 0 Zafer
Olympique Medea Olympique Medea
L
RC Arbaa RC Arbaa
29.02.20 4 : 0 Kaybetmek
DRB Tadjenant DRB Tadjenant
W
DRB Tadjenant DRB Tadjenant
07.03.20 4 : 0 Zafer
RC Relizane RC Relizane
W
MC EL Eulma MC EL Eulma
14.03.20 1 : 2 Zafer
DRB Tadjenant DRB Tadjenant
10 USM Annaba USM Annaba 22 8 5 9 23:26 -3 29 D
USM Annaba USM Annaba
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
RC Arbaa RC Arbaa
D
RC Relizane RC Relizane
18.02.20 1 : 1 Beraberlik
USM Annaba USM Annaba
L
USM Annaba USM Annaba
22.02.20 1 : 3 Kaybetmek
MC EL Eulma MC EL Eulma
L
OM Arzew OM Arzew
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
USM Annaba USM Annaba
W
USM Annaba USM Annaba
07.03.20 3 : 1 Zafer
JSM Bejaia JSM Bejaia
11 MC Saida MC Saida 23 7 8 8 18:23 -5 29 D
JSM Bejaia JSM Bejaia
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
MC Saida MC Saida
W
MC Saida MC Saida
22.02.20 2 : 1 Zafer
A Bou Saada A Bou Saada
L
ASM Oran ASM Oran
27.02.20 1 : 0 Kaybetmek
MC Saida MC Saida
W
MC Saida MC Saida
07.03.20 2 : 1 Zafer
WA Tlemcen WA Tlemcen
D
MC Saida MC Saida
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
JSM Skikda JSM Skikda
12 A Bou Saada A Bou Saada 22 7 5 10 26:22 4 26 W
A Bou Saada A Bou Saada
08.02.20 3 : 0 Zafer
WA Tlemcen WA Tlemcen
W
A Bou Saada A Bou Saada
18.02.20 6 : 0 Zafer
ASM Oran ASM Oran
L
MC Saida MC Saida
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
A Bou Saada A Bou Saada
L
A Bou Saada A Bou Saada
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
JSM Skikda JSM Skikda
L
USM EL Harrach USM EL Harrach
05.03.20 2 : 1 Kaybetmek
A Bou Saada A Bou Saada
13 OM Arzew OM Arzew 23 6 8 9 20:25 -5 26 W
OM Arzew OM Arzew
15.02.20 1 : 0 Zafer
JSM Skikda JSM Skikda
L
USM EL Harrach USM EL Harrach
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
OM Arzew OM Arzew
W
OM Arzew OM Arzew
29.02.20 1 : 0 Zafer
USM Annaba USM Annaba
D
MO Bejaia MO Bejaia
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
OM Arzew OM Arzew
L
OM Arzew OM Arzew
14.03.20 0 : 1 Kaybetmek
AS Khroub AS Khroub
14 MO Bejaia MO Bejaia 23 7 4 12 22:23 -1 25 L
RC Arbaa RC Arbaa
18.02.20 1 : 0 Kaybetmek
MO Bejaia MO Bejaia
D
MO Bejaia MO Bejaia
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
RC Relizane RC Relizane
L
MC EL Eulma MC EL Eulma
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
MO Bejaia MO Bejaia
D
MO Bejaia MO Bejaia
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
OM Arzew OM Arzew
W
JSM Bejaia JSM Bejaia
14.03.20 0 : 2 Zafer
MO Bejaia MO Bejaia
15 JSM Bejaia JSM Bejaia 23 6 6 11 22:31 -9 24 D
JSM Bejaia JSM Bejaia
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
MC Saida MC Saida
L
JSM Skikda JSM Skikda
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
JSM Bejaia JSM Bejaia
W
JSM Bejaia JSM Bejaia
29.02.20 2 : 0 Zafer
USM EL Harrach USM EL Harrach
L
USM Annaba USM Annaba
07.03.20 3 : 1 Kaybetmek
JSM Bejaia JSM Bejaia
L
JSM Bejaia JSM Bejaia
14.03.20 0 : 2 Kaybetmek
MO Bejaia MO Bejaia
16 USM EL Harrach USM EL Harrach 22 5 7 10 20:31 -11 22 W
USM EL Harrach USM EL Harrach
08.02.20 1 : 0 Zafer
RC Relizane RC Relizane
L
MC EL Eulma MC EL Eulma
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
USM EL Harrach USM EL Harrach
W
USM EL Harrach USM EL Harrach
22.02.20 2 : 0 Zafer
OM Arzew OM Arzew
L
JSM Bejaia JSM Bejaia
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
USM EL Harrach USM EL Harrach
W
USM EL Harrach USM EL Harrach
05.03.20 2 : 1 Zafer
A Bou Saada A Bou Saada
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Ligue 2 - turnuva, düzenleyen Cezayir. Kayıt yaptıran şampiyona 16 futbol kulüpleri. Bu sezonda sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
Olympique Medea - 42 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 13, skorsuz maçlar 7, beraberlik 3.
JSM Skikda - 40 sayı, kazanılan maçlar 11, yenilme 5, beraberlik 7.
WA Tlemcen - 39 kabul edilen puan, yengi 12, skorsuz yarışmalar 8, beraberlik 3.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Ligue 2 (Cezayir) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Ligue 2 (Cezayir) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.