Kategoria e Pare
Arnavutluk

Kategoria e Pare

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 KS Kastrioti KS Kastrioti 16 11 4 1 19:4 15 37 W
KS Kastrioti KS Kastrioti
20.06.20 1 : 0 Zafer
Besëlidhja Lezhë Besëlidhja Lezhë
D
KF Erzeni Shijak KF Erzeni Shijak
28.06.20 2 : 2 Beraberlik
KS Kastrioti KS Kastrioti
L
KS Kastrioti KS Kastrioti
04.07.20 2 : 3 Kaybetmek
Korabi Peshkopi Korabi Peshkopi
L
Besëlidhja Lezhë Besëlidhja Lezhë
11.07.20 2 : 0 Kaybetmek
KS Kastrioti KS Kastrioti
W
KS Kastrioti KS Kastrioti
18.07.20 3 : 2 Zafer
KF Erzeni Shijak KF Erzeni Shijak
2 Besëlidhja Lezhë Besëlidhja Lezhë 16 8 4 4 19:12 7 28 L
KS Kastrioti KS Kastrioti
20.06.20 1 : 0 Kaybetmek
Besëlidhja Lezhë Besëlidhja Lezhë
D
Besëlidhja Lezhë Besëlidhja Lezhë
28.06.20 2 : 2 Beraberlik
Korabi Peshkopi Korabi Peshkopi
W
KF Erzeni Shijak KF Erzeni Shijak
04.07.20 1 : 2 Zafer
Besëlidhja Lezhë Besëlidhja Lezhë
W
Besëlidhja Lezhë Besëlidhja Lezhë
11.07.20 2 : 0 Zafer
KS Kastrioti KS Kastrioti
D
Korabi Peshkopi Korabi Peshkopi
18.07.20 1 : 1 Beraberlik
Besëlidhja Lezhë Besëlidhja Lezhë
3 KF Erzeni Shijak KF Erzeni Shijak 16 7 4 5 18:10 8 25 L
KF Erzeni Shijak KF Erzeni Shijak
20.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Korabi Peshkopi Korabi Peshkopi
D
KF Erzeni Shijak KF Erzeni Shijak
28.06.20 2 : 2 Beraberlik
KS Kastrioti KS Kastrioti
L
KF Erzeni Shijak KF Erzeni Shijak
04.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Besëlidhja Lezhë Besëlidhja Lezhë
L
Korabi Peshkopi Korabi Peshkopi
11.07.20 3 : 0 Kaybetmek
KF Erzeni Shijak KF Erzeni Shijak
L
KS Kastrioti KS Kastrioti
18.07.20 3 : 2 Kaybetmek
KF Erzeni Shijak KF Erzeni Shijak
4 Korabi Peshkopi Korabi Peshkopi 16 8 1 7 16:15 1 25 W
KF Erzeni Shijak KF Erzeni Shijak
20.06.20 0 : 1 Zafer
Korabi Peshkopi Korabi Peshkopi
D
Besëlidhja Lezhë Besëlidhja Lezhë
28.06.20 2 : 2 Beraberlik
Korabi Peshkopi Korabi Peshkopi
W
KS Kastrioti KS Kastrioti
04.07.20 2 : 3 Zafer
Korabi Peshkopi Korabi Peshkopi
W
Korabi Peshkopi Korabi Peshkopi
11.07.20 3 : 0 Zafer
KF Erzeni Shijak KF Erzeni Shijak
D
Korabi Peshkopi Korabi Peshkopi
18.07.20 1 : 1 Beraberlik
Besëlidhja Lezhë Besëlidhja Lezhë
5 Burreli Burreli 16 6 6 4 17:16 1 24 W
Burreli Burreli
27.06.20 2 : 1 Zafer
Egnatia Egnatia
L
Burreli Burreli
11.07.20 0 : 1 Kaybetmek
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
D
KS Veleciku Koplik KS Veleciku Koplik
18.07.20 0 : 0 Beraberlik
Burreli Burreli
W
Burreli Burreli
25.07.20 3 : 0 Zafer
KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë
L
Egnatia Egnatia
29.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Burreli Burreli
6 Egnatia Egnatia 16 4 7 5 14:13 1 19 L
Burreli Burreli
27.06.20 2 : 1 Kaybetmek
Egnatia Egnatia
L
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
04.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Egnatia Egnatia
D
Egnatia Egnatia
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
KS Veleciku Koplik KS Veleciku Koplik
D
KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë
18.07.20 1 : 1 Beraberlik
Egnatia Egnatia
W
Egnatia Egnatia
29.07.20 1 : 0 Zafer
Burreli Burreli
7 KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë 16 3 6 7 11:16 -5 15 D
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
27.06.20 1 : 1 Beraberlik
KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë
W
KS Veleciku Koplik KS Veleciku Koplik
04.07.20 2 : 3 Zafer
KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë
D
KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë
18.07.20 1 : 1 Beraberlik
Egnatia Egnatia
L
Burreli Burreli
25.07.20 3 : 0 Kaybetmek
KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë
L
KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë
29.07.20 0 : 3 Kaybetmek
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
8 KS Veleciku Koplik KS Veleciku Koplik 16 3 4 9 11:22 -11 13 L
KS Veleciku Koplik KS Veleciku Koplik
20.06.20 0 : 3 Kaybetmek
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
L
KS Veleciku Koplik KS Veleciku Koplik
04.07.20 2 : 3 Kaybetmek
KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë
D
Egnatia Egnatia
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
KS Veleciku Koplik KS Veleciku Koplik
D
KS Veleciku Koplik KS Veleciku Koplik
18.07.20 0 : 0 Beraberlik
Burreli Burreli
W
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
25.07.20 0 : 1 Zafer
KS Veleciku Koplik KS Veleciku Koplik
9 KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana 16 3 2 11 9:26 -17 11 D
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
27.06.20 1 : 1 Beraberlik
KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë
W
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
04.07.20 1 : 0 Zafer
Egnatia Egnatia
W
Burreli Burreli
11.07.20 0 : 1 Zafer
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
L
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
25.07.20 0 : 1 Kaybetmek
KS Veleciku Koplik KS Veleciku Koplik
W
KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë
29.07.20 0 : 3 Zafer
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
10 Shkumbini Peqin Shkumbini Peqin 11 2 4 5 9:14 -5 -3
Promotion round
Relegation round
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 KS Pogradeci KS Pogradeci 18 12 3 3 30:15 15 39 L
KS Pogradeci KS Pogradeci
20.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Apolonia Fier Apolonia Fier
L
KS Lushnja KS Lushnja
28.06.20 3 : 2 Kaybetmek
KS Pogradeci KS Pogradeci
W
KS Pogradeci KS Pogradeci
05.07.20 2 : 0 Zafer
Besa Kavajë Besa Kavajë
D
Apolonia Fier Apolonia Fier
11.07.20 2 : 2 Beraberlik
KS Pogradeci KS Pogradeci
W
KS Pogradeci KS Pogradeci
18.07.20 1 : 0 Zafer
KS Lushnja KS Lushnja
2 Apolonia Fier Apolonia Fier 18 11 4 3 36:14 22 37 W
KS Pogradeci KS Pogradeci
20.06.20 0 : 1 Zafer
Apolonia Fier Apolonia Fier
W
Apolonia Fier Apolonia Fier
28.06.20 8 : 5 Zafer
Besa Kavajë Besa Kavajë
W
KS Lushnja KS Lushnja
05.07.20 1 : 2 Zafer
Apolonia Fier Apolonia Fier
D
Apolonia Fier Apolonia Fier
11.07.20 2 : 2 Beraberlik
KS Pogradeci KS Pogradeci
D
Besa Kavajë Besa Kavajë
18.07.20 3 : 3 Beraberlik
Apolonia Fier Apolonia Fier
3 KS Lushnja KS Lushnja 18 11 2 5 30:18 12 35 W
KS Lushnja KS Lushnja
20.06.20 2 : 0 Zafer
Besa Kavajë Besa Kavajë
W
KS Lushnja KS Lushnja
28.06.20 3 : 2 Zafer
KS Pogradeci KS Pogradeci
L
KS Lushnja KS Lushnja
05.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Apolonia Fier Apolonia Fier
W
Besa Kavajë Besa Kavajë
11.07.20 3 : 5 Zafer
KS Lushnja KS Lushnja
L
KS Pogradeci KS Pogradeci
18.07.20 1 : 0 Kaybetmek
KS Lushnja KS Lushnja
4 Besa Kavajë Besa Kavajë 18 8 3 7 28:24 4 27 L
KS Lushnja KS Lushnja
20.06.20 2 : 0 Kaybetmek
Besa Kavajë Besa Kavajë
L
Apolonia Fier Apolonia Fier
28.06.20 8 : 5 Kaybetmek
Besa Kavajë Besa Kavajë
L
KS Pogradeci KS Pogradeci
05.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Besa Kavajë Besa Kavajë
L
Besa Kavajë Besa Kavajë
11.07.20 3 : 5 Kaybetmek
KS Lushnja KS Lushnja
D
Besa Kavajë Besa Kavajë
18.07.20 3 : 3 Beraberlik
Apolonia Fier Apolonia Fier
5 Oriku Oriku 18 6 6 6 12:15 -3 24 L
KF Elbasani KF Elbasani
04.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Oriku Oriku
D
Oriku Oriku
12.07.20 0 : 0 Beraberlik
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
W
Shenkolli Shenkolli
19.07.20 1 : 3 Zafer
Oriku Oriku
W
Oriku Oriku
25.07.20 2 : 1 Zafer
KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje
L
Devolli Devolli
29.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Oriku Oriku
6 Devolli Devolli 18 7 3 8 29:30 -1 24 L
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
04.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Devolli Devolli
W
Devolli Devolli
12.07.20 1 : 0 Zafer
Shenkolli Shenkolli
L
KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje
19.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Devolli Devolli
L
KF Elbasani KF Elbasani
25.07.20 3 : 1 Kaybetmek
Devolli Devolli
W
Devolli Devolli
29.07.20 2 : 0 Zafer
Oriku Oriku
7 KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje 18 4 6 8 18:23 -5 18 W
Shenkolli Shenkolli
04.07.20 2 : 3 Zafer
KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje
L
KF Elbasani KF Elbasani
12.07.20 2 : 1 Kaybetmek
KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje
W
KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje
19.07.20 2 : 1 Zafer
Devolli Devolli
L
Oriku Oriku
25.07.20 2 : 1 Kaybetmek
KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje
L
KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje
29.07.20 0 : 3 Kaybetmek
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
8 Shenkolli Shenkolli 18 3 8 7 17:28 -11 17 L
Shenkolli Shenkolli
04.07.20 2 : 3 Kaybetmek
KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje
L
Devolli Devolli
12.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Shenkolli Shenkolli
L
Shenkolli Shenkolli
19.07.20 1 : 3 Kaybetmek
Oriku Oriku
L
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
25.07.20 7 : 2 Kaybetmek
Shenkolli Shenkolli
L
Shenkolli Shenkolli
29.07.20 4 : 6 Kaybetmek
KF Elbasani KF Elbasani
9 Turbina Cerrik Turbina Cerrik 18 4 4 10 14:26 -12 16 W
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
04.07.20 1 : 0 Zafer
Devolli Devolli
D
Oriku Oriku
12.07.20 0 : 0 Beraberlik
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
W
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
19.07.20 3 : 2 Zafer
KF Elbasani KF Elbasani
W
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
25.07.20 7 : 2 Zafer
Shenkolli Shenkolli
W
KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje
29.07.20 0 : 3 Zafer
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
10 KF Elbasani KF Elbasani 18 4 1 13 14:35 -21 13 W
KF Elbasani KF Elbasani
04.07.20 1 : 0 Zafer
Oriku Oriku
W
KF Elbasani KF Elbasani
12.07.20 2 : 1 Zafer
KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje
L
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
19.07.20 3 : 2 Kaybetmek
KF Elbasani KF Elbasani
W
KF Elbasani KF Elbasani
25.07.20 3 : 1 Zafer
Devolli Devolli
W
Shenkolli Shenkolli
29.07.20 4 : 6 Zafer
KF Elbasani KF Elbasani
Promotion round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group A, Relegation Round
1 Egnatia Egnatia 8 3 3 2 7:6 1 31 L
Burreli Burreli
27.06.20 2 : 1 Kaybetmek
Egnatia Egnatia
L
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
04.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Egnatia Egnatia
D
Egnatia Egnatia
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
KS Veleciku Koplik KS Veleciku Koplik
D
KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë
18.07.20 1 : 1 Beraberlik
Egnatia Egnatia
W
Egnatia Egnatia
29.07.20 1 : 0 Zafer
Burreli Burreli
2 Burreli Burreli 8 2 1 5 6:9 -3 31 W
Burreli Burreli
27.06.20 2 : 1 Zafer
Egnatia Egnatia
L
Burreli Burreli
11.07.20 0 : 1 Kaybetmek
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
D
KS Veleciku Koplik KS Veleciku Koplik
18.07.20 0 : 0 Beraberlik
Burreli Burreli
W
Burreli Burreli
25.07.20 3 : 0 Zafer
KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë
L
Egnatia Egnatia
29.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Burreli Burreli
3 KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana 8 5 1 2 11:3 8 27 D
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
27.06.20 1 : 1 Beraberlik
KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë
W
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
04.07.20 1 : 0 Zafer
Egnatia Egnatia
W
Burreli Burreli
11.07.20 0 : 1 Zafer
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
L
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
25.07.20 0 : 1 Kaybetmek
KS Veleciku Koplik KS Veleciku Koplik
W
KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë
29.07.20 0 : 3 Zafer
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
4 KS Veleciku Koplik KS Veleciku Koplik 8 3 3 2 10:8 2 25 L
KS Veleciku Koplik KS Veleciku Koplik
20.06.20 0 : 3 Kaybetmek
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
L
KS Veleciku Koplik KS Veleciku Koplik
04.07.20 2 : 3 Kaybetmek
KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë
D
Egnatia Egnatia
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
KS Veleciku Koplik KS Veleciku Koplik
D
KS Veleciku Koplik KS Veleciku Koplik
18.07.20 0 : 0 Beraberlik
Burreli Burreli
W
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
25.07.20 0 : 1 Zafer
KS Veleciku Koplik KS Veleciku Koplik
5 KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë 8 2 2 4 9:17 -8 23 D
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
27.06.20 1 : 1 Beraberlik
KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë
W
KS Veleciku Koplik KS Veleciku Koplik
04.07.20 2 : 3 Zafer
KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë
D
KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë
18.07.20 1 : 1 Beraberlik
Egnatia Egnatia
L
Burreli Burreli
25.07.20 3 : 0 Kaybetmek
KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë
L
KF Tërbuni Pukë KF Tërbuni Pukë
29.07.20 0 : 3 Kaybetmek
KS Dinamo Tirana KS Dinamo Tirana
Relegation Playoffs
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group B, Relegation Round
1 Oriku Oriku 10 5 1 4 10:10 2 40 L
KF Elbasani KF Elbasani
04.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Oriku Oriku
D
Oriku Oriku
12.07.20 0 : 0 Beraberlik
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
W
Shenkolli Shenkolli
19.07.20 1 : 3 Zafer
Oriku Oriku
W
Oriku Oriku
25.07.20 2 : 1 Zafer
KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje
L
Devolli Devolli
29.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Oriku Oriku
2 Turbina Cerrik Turbina Cerrik 10 7 1 2 25:9 16 38 W
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
04.07.20 1 : 0 Zafer
Devolli Devolli
D
Oriku Oriku
12.07.20 0 : 0 Beraberlik
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
W
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
19.07.20 3 : 2 Zafer
KF Elbasani KF Elbasani
W
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
25.07.20 7 : 2 Zafer
Shenkolli Shenkolli
W
KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje
29.07.20 0 : 3 Zafer
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
3 KF Elbasani KF Elbasani 10 8 1 2 28:15 13 37 W
KF Elbasani KF Elbasani
04.07.20 1 : 0 Zafer
Oriku Oriku
W
KF Elbasani KF Elbasani
12.07.20 2 : 1 Zafer
KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje
L
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
19.07.20 3 : 2 Kaybetmek
KF Elbasani KF Elbasani
W
KF Elbasani KF Elbasani
25.07.20 3 : 1 Zafer
Devolli Devolli
W
Shenkolli Shenkolli
29.07.20 4 : 6 Zafer
KF Elbasani KF Elbasani
4 Devolli Devolli 10 3 1 6 10:13 -3 34 L
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
04.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Devolli Devolli
W
Devolli Devolli
12.07.20 1 : 0 Zafer
Shenkolli Shenkolli
L
KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje
19.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Devolli Devolli
L
KF Elbasani KF Elbasani
25.07.20 3 : 1 Kaybetmek
Devolli Devolli
W
Devolli Devolli
29.07.20 2 : 0 Zafer
Oriku Oriku
5 KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje 10 5 6 5 17:21 -4 33 W
Shenkolli Shenkolli
04.07.20 2 : 3 Zafer
KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje
L
KF Elbasani KF Elbasani
12.07.20 2 : 1 Kaybetmek
KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje
W
KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje
19.07.20 2 : 1 Zafer
Devolli Devolli
L
Oriku Oriku
25.07.20 2 : 1 Kaybetmek
KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje
L
KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje
29.07.20 0 : 3 Kaybetmek
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
6 Shenkolli Shenkolli 10 3 1 9 14:36 -22 18 L
Shenkolli Shenkolli
04.07.20 2 : 3 Kaybetmek
KF Iliria Fushe-Kruje KF Iliria Fushe-Kruje
L
Devolli Devolli
12.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Shenkolli Shenkolli
L
Shenkolli Shenkolli
19.07.20 1 : 3 Kaybetmek
Oriku Oriku
L
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
25.07.20 7 : 2 Kaybetmek
Shenkolli Shenkolli
L
Shenkolli Shenkolli
29.07.20 4 : 6 Kaybetmek
KF Elbasani KF Elbasani
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Kategoria e Pare - turnuva, düzenleyen Arnavutluk.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Kategoria e Pare (Arnavutluk) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Kategoria e Pare (Arnavutluk) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.